Autor Wątek: Zespoły, których nie lubicie.  (Przeczytany 40223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 17, 2008, 08:09:56 pm »
0
Nie lubię Nirvany i całego tego nurtu Grunge
A jakieś konkretne przykłady poza nirvaną?
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

Offline Artur78

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +285
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 17, 2008, 11:21:01 pm »
0
EroticJesus wcale nie ******ę i zastanów się głębiej nad tym co napisałem, chyba ze Nirvane lubisz i cię to wkurwiło jak przeczytałeś,oczywiście nie musisz się ze mną zgadzać.

Offline EroticJesus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • All Pigs Must Die/Brain Dead
  • Respect: -2
    • http://img147.imageshack.us/img147/3038/ownedwa2mq8qj0.png
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 18, 2008, 01:06:15 am »
0
Głębiej za bardzo nie ma sie nad czym zastanawiać, grunge podtrzymał zainteresowanie rockiem w latach 90. , powstała masa świetnych grunge'owych zespołów- np.Mudhoney, Soundgarden, Pearl Jam, Stone Temple Pilots, Alice In Chains czy nawet Nirvana. I Ty pisząc że dzięki grunge'owi teraz króluje hip-hop robisz siebie idiote. Ale to twój wybór.

P.S. Grunge troche pomógł wyjść z marazmu rockowi który sam nie wiedział do kąd zmierza dzięki tej całej glamrockowej ekipie, aranżacjom itd.
P.S.2. Powiedz mi którego z tych zespołów słuchałeś?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 18, 2008, 01:15:10 am wysłana przez EroticJesus »
Elvis Presley And The Soul Monster!!!
Chinese Democracy Rocks! Don't You Try To Stop Us Now!


Sometimes I feel like
There's nothing that's stopping me  All things are possible  I am unstoppable

smakol

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 18, 2008, 01:07:26 am »
0
Nie lubię Nirvany i całego tego nurtu Grunge,to przez tych buraków i ich krótkotrwałą rewolucję teraz wszędzie żądzi hip-hop i gołe dupy.....to oni zaj......bali ducha rocka.
Wiesz co, jak masz  pie****ić takie głupoty może lepiej nic nie mów.

Co do Nirvany to popieram Artura 78.... Nie mogę słuchać tej kapeli i zachwytów smętnych 13to latków nad nią :P Bez obrazy ! A co do kapel naprawdę nielubianych: Whitesnake ( zwłaszcza po ich koncercie w Polsce z tego roku na który niestety dałem się wyciągnąć znajomym ), Linkin Park, Slipknot, U2 (totalnie różne gatunki-ale jak słyszę którąś z tych kapel to odpadam)

Offline Allenstein_gunner

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 625
  • Płeć: Mężczyzna
  • the best of ME :)
  • Respect: +1
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 18, 2008, 01:38:32 am »
0
Tak się złożyło że słuchałem wszystkich zespołów które wymienił EroticJesus ( oczywiście jednych więcej innych mniej ); nirvany przesłuchałem całą dyskografię i poniekąd się zgodzę ze zdaniem, że to głównie dla smętnych 13latków i ta cała otoczka z nastolatkami wieszającymi Cobaina na szafkach mnie również razi;

Nie da się jednak zaprzeczyć temu że w swoim czasie (konkretnie early 90's) grunge był bardzo popularny i stanowiło to jakby kolejne wcielenie muzyki rockowej; czy to się podoba czy nie to inna sprawa i każdy ma własne zdanie; natomiast przyznam że twierdzenie o odpowiedzialności grunge'u za teraźniejsze "rządy hip-hopu" jest dla mnie dziwne  :???: Co wtedy powiedzieć o zespołach typu limp bizkit, czy wspomnianym już linkin parku (czyli czymś co popularnie określa się mianem nu-metal jednak kwalifikowane jest do rocka bardzo częstwo) ? Okres ich działalności przypada na "erę hip- hopu" i jej początki. Akurat tych zespołów nie lubię ale faktem jest że tak ta muzyka wygląda dziś; definicja rocka rozlała się bardzo szeroko- lata lecą a muzyka się zmienia- nic na to nie poradzimy

Żeby jakoś optymistycznie zakończyć- ok. połowy lat 70 uważano że rock się skończył, że teraz tylko pop, disco itd. A zobaczcie ile fajnych utworów i ile fajnych zespołów od tamtego czasu powstało. Rock nie umrze tak łatwo  ;)
[size=3.75pt]Read it baby with the morning news, with a sweet hangover and the headlines too  8) [/size]
------------------------------------------------------

smakol

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 19, 2008, 08:27:26 pm »
0
Zgadzam się :] No i to z tym hip hopem to faktycznie przesada :P

SSolid

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 19, 2008, 09:08:33 pm »
0
ej ale wiecie ze jak piszecie o grunge itp to alicji sie tam nie wymienia ? Kiedys duzo mowili o tym ze zostali wpisani w ruch bo wybili sie w podobnym czasie i sie podobnie ubierali ale uwazaja sie za metalowa kapele?

Offline arm

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Respect: 0
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 19, 2008, 09:11:59 pm »
0
10 stron jest zatem nawet nie czytam wszystkiego hahaha.
Nie lubie:
Feel, Coma, Linkin Park, Limb Bizkit, - do jednego wora to wrzucić i spuścić w klopie.
Nirvana, Cradle of Filth (po Vempire), Tokio Hotel - muza pseoudobuntownicza dla zidiociałych smutnych 15latków.
Doda, Justin i w cholerę innych - pseudokupa z castingów.
Bob Marley, Happysad, Habakuk - muza dla debili.
Behemoth (po debiucie) - taki z tego def jak ze mnie kobieta.
Anathema (po Silent) - plumkanie dla zakochanych poetów.
Hunter - fenomenu tego nie zrozumiem nigdy.

Coby nie było, że krytykuje a nie znam hahaha. Znam (część od dawien dawna), jakieśtam pojęcie o muzyce mam.
To oczywiście moje zdanie. Możecie się zgadzać albo nie, to nie jest ważne. Ja jak słyszę jakieś gówno w listy powyżej to dostaje różowej gorączki.

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 19, 2008, 09:17:47 pm »
0

Bob Marley, Happysad, Habakuk - muza dla debili.


Rozumiem każdy ma swoje zdanie i swój gust, ale rozwiń to zdanie...

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 19, 2008, 09:45:46 pm »
0
Feel, Coma, Linkin Park, Limb Bizkit, - do jednego wora to wrzucić i spuścić w klopie.
Jeżeli ktoś wrzuca Feela i Linkin Park do jednego wora, to w zasadzie dla mnie jest pozamiatane - nie mam z taką osobą o czym gadać... Chyba, że o pisowni nazwy ostatniego z zespołów z tego wora ;)
Cytuj
Bob Marley, Happysad, Habakuk - muza dla debili.
Baaardzo lubię Boba Marleya, więc jestem debilem - jak to dobrze, że ktoś mi to wreszcie uświadomił :) A jeszcze lepiej, że moi przyjaciele do tej pory się nie zorientowali, jak zajebiście niski poziom umysłowy sobą reprezentuję :sorcerer:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 19, 2008, 10:36:53 pm »
0
Muzyka dla debili bo? Pod względem aranżacji, przesłania, melodyjności, czego? Rozumiem, że można nie lubić zespołu, ale da rade bez obrażanie słuchaczy, co?


Nie lubię: Slayer'a i większości kapel tego rodzaju.
Nirvany, Happysad'u, Interpolu

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 19, 2008, 11:30:12 pm »
0
Można nie lubić kapel, ale ocenianie słuchaczy zwrotem "muza dla debili" to chyba poziom gimnazjalny,a tego typu posty są żywcem wyrwane z forum dla czytelników bravo czy innych pop cornów. A Marleya to chyba i Axl lubi posłuchać cóż pewnie jest debilem  ;)

Ja nie lubię głównie muzy spod znaku techno, popu i disco. Dla reszty jestem tolerancyjny  :D

SSolid

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 20, 2008, 12:46:13 am »
0
bob marley to gowno ale jesli ktos tam koos obrrazil to raportujcie :)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 20, 2008, 08:32:20 am »
0
Mnie obraził arm i Solid. I co teraz ?:P
O wkładzie Marleya w muzykę nie będę gadał,bo kto chce to wie,a kto nie chce i tak nie zrozumie. W każdym razie zestawienie Marleya z Habakukiem i Happysadem jest... dziwne.

Do listy zespołów,których nie lubię dołączam : King of (Cry) Leon. Nie znoszę tego wokalu,ale jak się komuś podoba,to na zdrowie.
( Pozdro dla największego fana : Brokuły :D ) Wspominałem już o Comie ? :D  :P Mnóstwo tego jest. Ostatnio słucham sobie płyt współczesnych gwiazd rocka i są to raczej gwiazdeczki,niż gwiazdy. Przeważnie smęcą. Wiem,że definicja rocka jest dość szeroka,ale ... "jak zachwyca,skoro nie zachwyca". Wolę winampa niż najlepsze radio.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Zespoły, których nie lubicie.
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 20, 2008, 09:35:16 am »
0
w ktorym momencie obrazalem fanow?

 

(nie)Mamy Rock in Rio!

Zaczęty przez get_in_the_ring

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 17066
Ostatnia wiadomość Marca 29, 2010, 10:37:28 am
wysłana przez Wojo