Autor Wątek: Queen  (Przeczytany 89897 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Queen
« Odpowiedź #225 dnia: Października 05, 2012, 10:54:27 pm »
0
Poważnie się zastanawiam czy się nie wybrać :) W sumie można by było zrobić przy okazji jakiś zlocik :P

Buckethead

  • Gość
Odp: Queen
« Odpowiedź #226 dnia: Października 05, 2012, 10:56:56 pm »
0
Na zlocik z Queen to ja bardzo chętnie  :)

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Queen
« Odpowiedź #227 dnia: Listopada 24, 2012, 11:20:38 am »
0
Dzisiaj 21 rocznica śmierci Freddiego Mercury :'(

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Queen
« Odpowiedź #228 dnia: Listopada 24, 2012, 10:05:50 pm »
+1
Ja pierdziele. Pamiętam wiadomości tego dnia. Gadali tylko o tym. Freddie był jednym z największych... i już zawsze tak będzie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Queen
« Odpowiedź #230 dnia: Lutego 16, 2013, 06:48:58 pm »
0
jeśli już jesteśmy przy temacie Queen [a się go trochę naszukałam] - co sądzicie o trasie z Adamem Lambertem? podoba wam się to czy jesteście zniesmaczeni?

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Queen
« Odpowiedź #231 dnia: Lutego 16, 2013, 06:52:38 pm »
0
jestem wybitnie zniesmaczona!
jak oni w ogóle śmieli zrobić coś takiego?! co się z nimi stało? Czemu nie odcięli się od tego wszytskiego jak Deacon? po co robią taki syf?
jakiś piosenkarzyna ma niby zastąpić Freddie'ego? no bez przesad!
jestem wychowana na kulcie Queenu i przede wszytskim kulcie Mercury'ego (miłość mojej mamusi nie zna granic) i nie jestem w stanie zaakceptować takiego koszmaru! kogoby nie dali na wokal nikt nigdy nie zbliży się do świetności Freddie'ego nawet w 1/1000 więc po co takie coś? Po co?!

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Queen
« Odpowiedź #232 dnia: Lutego 16, 2013, 06:58:00 pm »
0
Duffowa - nie spodziewałam się aż takiego wybuchu, ale podzielam Twoje zdanie. według mnie takie akcje są bardziej dla kasy, niż po to, żeby fani obejrzeli koncert. jeżeli Lambert nie ma w planach nagrać płyty z Queen [broń Panie Boże, żeby tak się nie stało!], które o ironio nie jest już prawdziwym Queen, to nie rozumiem potrzeby grania trasy. Freddie był, jest i będzie zawsze nierozłącznym elementem Queen. jeśli muzycy zdecydowaliby się kilka lat po jego śmierci na wznowienie działalności z innym wokalistą, może przełknęłabym nowe trasy koncertowe i płyty, ale tego, co zrobili, nie jestem w stanie zrozumieć.

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Queen
« Odpowiedź #233 dnia: Lutego 16, 2013, 07:04:26 pm »
0
mam jeszcze parę takich tematów na które odpowiedziałabym tak eeee... ekspresywnie ale obawiam się, że to byłyby moje ostatnie posty na tym forum :D
no gdyby zaczęli nagrywać coś z tym kolesiem to chyba bym miała ochotę ich zabić! to by była profanacja, świętokradztwo i nie wiem co jeszcze ;p i wtedy już bym kompletnie straciła do nich szacunek... nie wiem... obstawiam że May'owi coś się z głową dzieje albo brak mu kasy skoro posuwa się do takich rzeczy!
myślałam że zejdę na zawał jak zobaczyłam w tv to coś! kolejny dowód żałosności w którą popada
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=J5tKSeSF8-w" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=J5tKSeSF8-w</a>

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Queen
« Odpowiedź #234 dnia: Lutego 16, 2013, 07:13:20 pm »
0
 :o

z taką mniej więcej miną to oglądałam... Briana za dużo tam nie ma oprócz tego, że się szwenda gdzieś z tyłu i ma 15 sek solo. moim zdaniem miało to przyciągnąć ludzi, żeby posłuchali. a co do Briana... chyba chce chłopina pokazać, że nadal może. widać chce się przebić do młodych, a że większość młodych nie słucha tego, co robił kiedyś i co mógłby kontynuować, to się musi uciekać do innych stylów muzycznych... smutne...

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Queen
« Odpowiedź #235 dnia: Lutego 16, 2013, 07:14:59 pm »
0
smutne? tragiczne chyba
tak samo jak jakieś dawne pomysły żeby lady gaga z nimi występowała... brak słów po prostu

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Queen
« Odpowiedź #236 dnia: Lutego 16, 2013, 07:24:09 pm »
0
Lady Gaga i Queen?


Offline iwikiwi

  • Patience
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +4
Odp: Queen
« Odpowiedź #237 dnia: Lutego 16, 2013, 07:26:10 pm »
0
Moi Drodzy :) a byliście na koncercie Queenu we Wrocławiu? Byłam tego samego zdania co Wy przed koncertem. Pojechałam, bo ktoś musiał pojechać z moim młodszym bratem, chociaż sama nie miałam ochoty słuchać tego w wykonaniu Adama. Ale muszę przyznać, że świetnie sobie daje radę, wcale nie próbuje zastąpić Freddiego i koncert bardzo mile mnie zaskoczył. Zresztą, warto było dla samego Briana Maya. Podsumowując, Adam na żywo zaskakuje :)

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Queen
« Odpowiedź #238 dnia: Lutego 16, 2013, 07:27:57 pm »
0
widziałam wiele wideo z tych koncertów i mnie to nie przekonuje. w tej kwestii jestem zwolenniczką starych zasad. eśli Adam chce pośpiewać covery Queen, to niech śpiewa na swoich własnych koncertach, a nie pod szyldem 'Adam Lambert i Queen'. no ludzie, bądźmy poważni...

Offline Duffowa

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1485
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1027
Odp: Queen
« Odpowiedź #239 dnia: Lutego 16, 2013, 07:28:19 pm »
0
no... podobno takie rozważania też były... to byłaby dopiero katastrofa!

mnie nic nie przekona do tego czegoś... nikt nigdy nie powinien śpiewać w tym zespole zamiast Freddyego... ten zespół w ogóle nie powinien się bawić w jakieś reaktywacje