Autor Wątek: Pearl Jam  (Przeczytany 117103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 15, 2007, 01:55:00 pm »
0
Tyyyle czasu na to czekaliśmy a już po wszystkim :'( W każdym razie sam występ Pearl Jam był cudny. Oczekiwanie na nich strasznie się dłużyło,a supporty nijak nie przyśpieszały tego czasu. Set lista była super, choc sam koncert był o wiele krótszy niż każdy fan by chciał. No, ale zagrali moje ulubione (noo jedno z 10 ulubionych:P ) Nothingman więc im wybaczyłam. Eddie mówił po polsku, biegał po scenie, fajnie się ruszał i śpiewał tak, że ciary przechodziły. Jak sobie teraz oglądam filmiki na Youtube to aż mnie brzuch boli :P No i smutno tak jakoś,że już koniec. Ale powiedzieli, że postarają się wrócic wczesniej niż ostatnio więc liczę na to baaardzo. Kto nie był niech naprawde żałuje, bo tak zagrali,że wszystko inne nie miało już znaczenia :wub:

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 15, 2007, 03:20:28 pm »
0
Był duży ścisk na płycie??

Offline Mateusszek

  • Patience
  • Wiadomości: 12
  • Płeć: Mężczyzna
  • GN'R & VR Fan
  • Respect: 0
    • SoloJuve.com - najlepszy polski serwis o Juve
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 15, 2007, 04:15:32 pm »
0
Kolega Barsik i inni kumple zawiedli, więc ten koncert sobie odpuściłem - po relacji jednego ze znajomych z Katowic i waszych postach zaczynam coraz bardziej załować. Może nie jestem maniakiem Pearl Jamu, ale dla mnie to jeden z najlepszych i najważniejszych bandów lat 90-tych. Mam nadzieje, że jeszcze będzie okazja ich zobaczyć live.

Jak macie jakieś megaciekawe linki na YouTube to zapodajcie.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 15, 2007, 04:33:10 pm »
0
Był duży ścisk na płycie??

W niektórych miejscach było bardzo ciężko...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 15, 2007, 04:56:52 pm »
0
zajebiste było jak Eddie gadał po polsku:
<a href="http://youtube.com/watch?v=sZY4_ja-8p4" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtube.com/watch?v=sZY4_ja-8p4</a>


ogólnie załamany jestem Comą- gdybym wiedział, że tak występują na żywo pozostawiłbym sobie Ich obraz z radia i kompa...
scenicznie śmiesznie...
Linkin Park- no cóż- zagrali z jajem, choć mankamentem nie do uniknięcia był zastęp nastolatek, które nie czuły się najlepiej w kotle
Pearl Jam... brak słów- profesjonalizm- brakowało mi koncertu, na którym zespół po prostu wyszedł i zagrał z taką energią nie wspierając się żadną pirotechniką itp. gównami- czysty rock! NIESAMOWICIE jednym słowem...
parę zastrzeżeń- 1/ od kiedy livenation przejął kontrolę nad organizowaniem koncertów mamy sytuacje typu wpuszczanie w ścisku po godzinie opóźnienia- d  e  b  i  l  e!!!
2/ i ponownie ich wina w sprawie miejsc pod sceną- gdzie jest genialnie, kiedy odgrodzi się ten sektor dla pierwszych 3 tys. osób- a tak brak jakiegokolwiek ruchu jak się zajmie dobre miejsce- G Ł U P O T A
3/ troszkę maława scena- nie chce porównywać w żadnym wypadku tych zespołów, lecz jeżeli chodzi o scenę, to jeszcze nikt w Chorzowie nie pobił Metallici- można było podziwiać sam obiekt parę godzin-
<a href="http://youtube.com/watch?v=pVspkAuRuT8" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://youtube.com/watch?v=pVspkAuRuT8</a>


Podsumowując- koncert Pearl Jamu- czyli gwiazdy wieczoru i nie tylko- CZYSTY, CUDOWNY ROCK,
organizacja- DO DUPY!
publiczność- bardzo fajna, energiczna- pomijając piszczące 13 latki...
oczekiwania? koncert Velvetów i Metallici w następnym roku :D może jako jedno wydarzenie!

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:01:21 pm »
0
A oto jak wyglądała kartka z której Eddie czytał po Polsku.  ;)


Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:03:01 pm »
0
Ładna chińszczyzna ;D

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:04:04 pm »
0
nie przeczytał tego - skądkolwiek jesteście  :P

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:40:57 pm »
0
jaki byl set pearl jamu? a jaki linkin park jak ktos wie?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:56:30 pm »
0
Linkin Park Ci nie podam, bo się aż tak nie znam. Natomiast setlista Pearl Jam wyglądała tak (podaję oczywiście tą setlistę, którą rzeczywiście zagrali, bo akustycy mieli troszkę dłuższą, no, ale niestety nie dane było im całej jej zagrać  >:():

Set 1    Rearviewmirror, Animal, Hail Hail, Corduroy, Given To Fly, World Wide Suicide, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town,
I Am Mine, Lukin, Even Flow, Comatose, Nothingman, State Of Love And Trust, Spin The Black Circle, Severed Hand
Encore 1    Leatherman, Daughter/Another Brick In The Wall, Whipping, Black, Jeremy
Encore 2    Indifference
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2007, 05:59:50 pm wysłana przez Hubik »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 15, 2007, 05:58:11 pm »
0
LP:
1. Intro + One Step Closer
2. Lying From You
3. Somewhere I Belong
4. No More Sorrow
5. Papercut
6. Points Of Authority
7. From The Inside
8. Leave Out All The Rest
9. Numb
10. Pushing Me Away (piano)
11. Breaking The Habit
12. In The End
13. Crawling
14. What I've Done
15. The Little Things Give You Away
16. Bleed It Out
17. Faint + outro

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 15, 2007, 06:07:29 pm »
0
jaki byl set pearl jamu? a jaki linkin park jak ktos wie?
Setlista PJ:
Rearviewmirror, Animal, Hail Hail, Corduroy, Given To Fly, World Wide Suicide, Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town, I Am Mine, Lukin, Even Flow, Comatose, Nothingman, State Of Love And Trust, Spin The Black Circle, Severed Hand,Leatherman/Daughter, Another Brick In The Wall, Whipping, Black, Jeremy, Indifference
Jak dla mnie zabrakło dwóch piosenek, które są absolutnie moimi ulubionymi: Yellow Ledbetter i Come Back... :(
Pearl Jam grali z jajem !  ;D Koncert mozna zaliczyć do udanych, szczególnie biorąc pod uwagę świetny kontak z publicznością. Jak dla mnie grali za krótko...PJ był zespołem, który zawsze lubiłam, ale na pewno zobaczenie ich live nie pozostawiło we mnie tylu wrażeń, jak chociażby u Hubika. Z pewną nostalgią patrzyłam też na członków zespołu, których pamiętam jeszcze w kwiecie wieku...czas mija nieubłaganie...Oczywiście muzyka nadal jest świetna i była balsamem dla zmysłów po występie panów z Linkin Park (tego się słuchać nie dało !!!)...
Organizacja była do dupy...gdyby opóźniono jeszcze wpuszczanie na stadion, mogłoby dojść do ajkiegoś niemiłego incydentu...
Ponadto byliśmy w tej niefortunnej sytuacji, że staliśmy w miejscu, któredy przechodziły tłumy kludzi wracajacych spod sceny...W ten sposób nie słyszałam dwóch piosenek, walcząc o przetrwanie...Czasami się zastanawiam po co niektórzy przychodzą na koncert...O swobodnym uniesieniu rąk itp. również nie było mowy...To niestety troszkę rzutowało na ogólnym wrażeniu...
Bardzo miłym gestem było odczytanie transparentu jednego fana przez Eddka. Facet był na stu koncertach PJ na sześciu kontynentach (w tym dwóch Afrykach  :lol: :lol:).
Reasumując było ok !!!



Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 15, 2007, 06:14:05 pm »
0
Bardzo miłym gestem było odczytanie transparentu jednego fana przez Eddka. Facet był na stu koncertach PJ

Przed zagraniem Whipping, Eddie powiedział, że następny utwór właśnie zagrają specjalnie dla niego i ma on wybrać co chcą aby zagrali. Podszedł na skraj sceny i pytał go co chce aby teraz zagrali. No i wybrał Whipping.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 15, 2007, 08:42:56 pm »
0
dzieki za sety

a pearl jam gra wogole Last Kiss live?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: pearl jam
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 15, 2007, 08:44:22 pm »
0
a pearl jam gra wogole Last Kiss live?

Jasne. Od czasu do czasu go grają. W Polsce też był na liście do zagrania...

W tym roku, wliczając koncert w Polsce, na czterech koncertach Pearl Jam zagrał 51 zupełnie różnych utworów. Podczas wszystkich tych koncertów tylko 4 utwory zagrali na każdym...
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2007, 08:53:44 pm wysłana przez Hubik »