Autor Wątek: Najlepsza piosenka 2007  (Przeczytany 5083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Najlepsza piosenka 2007
« dnia: Grudnia 11, 2007, 02:51:57 pm »
0
Rok sie nie dlugo konczy i juz chyba nic sie nie zmieni w tym temacie. Proponuje, aby wymienic tu piosenke, ktora niekoniecznie jest z 2007, moze taka, ktora sie dopiero w tym roku poznalo i zrobila na Was najwieszke wrazenie, do ktorej sie najchetniej wraca. Jesli to mozliwe uzasadnic:P

Dla mnie takim kawalkiem jest Messages VR. Z iloscia kolejnych przesluchan ten kawalek rosl we mnie i dla mnie osobiscie jest to najlepszy utwor 2007:) Bardzo podoba mi sie tekst, forumula, Scott nie wydawal mi sie nigdy gosciem, ktory by napisal taka.. hmm.. historie. Robi mnie tematyka ataku na WTC, a ten kawalek wlasnie tego dotyczy. Dodajac swietna gre Slash'a wychodzi dla mnie cos niesamowitego, po prostu swietny klimat.
'...Radar signal seeking you, but finding nothing at all,
Blow the horn and call the cavalry there's something happening...'

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:23:12 pm »
0
Dla mnie takim utworem jest The Knife - "Heartbeats". To jest piosenka nie z 2007 ale w tym roku to właśnie mój motyw przewodni. Nie mogę, nie chcę się od niej uwolnić. Polecam. Gabriela Kownacka
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:43:31 pm »
0
Mnie w tym roku absolutnie zauroczył muzycznie mało rockowy nudziarz James Blunt, dlatego za moją piosenkę tego roku uznaję "1973 ".
Mam ten kawałek ustawiony jako dzwonek w telefonie, każde odpalenie playera zaczynam właśnie od niego i za każdym razem, kiedy słyszę go w radiu, śpiewam razem z Jamesem, niezależnie od miejsca, w którym się wtedy znajduję :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:48:09 pm »
0
dla mnie najlepsza piosenka w tym roku zostala zaspiewana 13 stycznia

tu macie fragment tego niezapomnianego koncertu

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6iAxn7MUmFw" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=6iAxn7MUmFw</a>
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:51:55 pm »
0
Guns N Roses - The Blues , na początku nie lubiłem, typowałem nawet w survivorze żeby odpadł ten utwór, ale z czasem się w nim zakochałem :)


Drugim utworem jest Dżem - Wehikuł Czasu :) uszłyszeliśmy z kuzynem pierwszy raz w radio, ale nie wiedzieliśmy kto to śpiewa i jaki ma tytuł, dopiero po 3 miesiącach wpisalim fragment w google i okazalo sie że śpiewa to wspaniały Ryszard Riedel a tytuł tej pieśni brzmi "Wehikuł czasu" :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 11, 2007, 03:57:49 pm »
0
Płyta "Loose" z 2006, ale singiel grany byl w 2007... Nelly Furtado "Say it right", dla mnie to kawalek nr.1 tego roku  :sorcerer:



Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 11, 2007, 04:14:47 pm »
0
Amy MacDonald ze swoim "Mr Rock & Roll" oraz "Poison Prince" :D

poza tym zachwyciła mnie Norah Jones i oczywiście moja naj naj naj Katie Melua :D

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 11, 2007, 04:41:17 pm »
0
Dla mnie takim kawalkiem jest Messages VR. Z iloscia kolejnych przesluchan ten kawalek rosl we mnie i dla mnie osobiscie jest to najlepszy utwor 2007:) Bardzo podoba mi sie tekst, forumula, Scott nie wydawal mi sie nigdy gosciem, ktory by napisal taka.. hmm.. historie. Robi mnie tematyka ataku na WTC, a ten kawalek wlasnie tego dotyczy. Dodajac swietna gre Slash'a wychodzi dla mnie cos niesamowitego, po prostu swietny klimat.
Zgadzam sie w zupełności. poznałam tą piosenkkę niedawno i uwielbiam jej słuchać. taki....dojzaly tekst i ... powiem szczerze ze jak dla mnie to troche nei w stylu velvetów, wyroznia sie .  :):) pikna
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2007, 07:53:07 pm »
0
Ja stawiam na Just Sixteen, tą piosenkę osobiście uważam za jedną z lepszych w historii rocka

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 11, 2007, 08:17:15 pm »
0
Coma. Co prawda nie powstała w 2007, tak samo jak i jej w tym roku nie poznałem, jednak na przełomie i w wymiernej jego części towarzyszyła mi bez ustanku. Uratowała mnie zresztą od paru głupich? czynów.

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 15, 2007, 07:01:11 pm »
0
Trudno powiedzieć. Może tak.
Łatwiej mi wybrać najgorszą piosenkę tego roku. Tak na prawdę najpiękniejszą i przesłuchałem ją niezliczone ilosci razy, ale gdybym ją usłyszał, to by mnie rozjebało od środka. Sprzęt by poleciał przez okno. The winner is..........Human i "Słońce moje".

Podobnie jest z Perfectem & Patrycją Markowską i "Kołysanką" coverem Tiny Turner i Davida Bowie.

Album, to zdecydowanie Black label society "Shoot to hell", no ale utworu nr 1 nie ma, wszystkie koszą. I zaraz musze skoczyć do odpowiedniego tematu i sie kajać za zjechanie tego albumu, który nie wszedł mi od razu. Teraz player nie stygnie od tego. Zakk :****** <sex>

SSolid

  • Gość
Odp: Najlepsza piosenka 2007
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 17, 2007, 07:20:52 pm »
0
quotsa - 3's & 7's i sp - tarantula

 

Najlepsza piosenka wszechczasów!

Zaczęty przez koper

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 6808
Ostatnia wiadomość Maja 10, 2010, 10:23:45 am
wysłana przez Wojo