Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 221309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Metallica
« Odpowiedź #870 dnia: Listopada 22, 2013, 06:36:39 pm »
0
Czytałem fragmenty książki Meniosów

Dawaj linka!

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2013, 09:20:18 pm wysłana przez Wagon »

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Metallica
« Odpowiedź #872 dnia: Listopada 26, 2013, 05:36:34 pm »
0
Metallica zaczęła ogłaszać pierwsze europejskie daty: http://www.metallica.com/news/metallica-by-request.asp

Jest również Sonisphere w Hamburgu, więc biorąc pod uwagę to, że do nas Sonisphere też wraca oraz spekulacje na DeathMagnetic.pl, można stwierdzić, że Metallica na pewno do nas przyjedzie. W przyszłym tygodniu powinniśmy wiedzieć więcej.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Metallica
« Odpowiedź #873 dnia: Listopada 26, 2013, 06:07:38 pm »
0
To jest chyba najciekawsze z tego wszystkiego:

Cytuj
As we embark on two short treks through Europe, we're going to give you, the ticket holders, the chance to vote on what songs you would like to hear at the show(s) that you attend. It will be pretty simple... pick up your ticket(s) online and you'll receive an e-mail shortly after with a code and a link to a site on which you may cast your ballot. We normally play around 18 songs a night, and since we didn't want to be left out of the fun, the band also gets to vote . . . and we vote for a NEW SONG! That leaves the other 17 slots for you to choose, so vote for all your favorites from the close to 140 songs we've recorded in our career and to make it more fun along the way, you'll be able to follow what you and your fellow fans are selecting by watching the site for continuous results.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Metallica
« Odpowiedź #874 dnia: Listopada 26, 2013, 06:11:30 pm »
0
I prawdopodobnie ma być scena z TTN, na Bemowo się raczej nie nadaje ;)

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Metallica
« Odpowiedź #875 dnia: Grudnia 02, 2013, 07:51:03 pm »
0
Podobno wyciekła lista koncertów Metallicy w Europie w 2014:

http://www.deathmagnetic.pl/wp-content/uploads/2013/12/metallica-tour-2014.jpg

Wygląda na to, że za kilka dni to właśnie Metallicę ogłoszą jako pierwszą gwiazdę Sonisphere.

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Metallica
« Odpowiedź #876 dnia: Grudnia 02, 2013, 07:52:14 pm »
0
Oby jeszcze ogłosili Iron Maiden. Na Sonisphere w Knebworth headlinerami są właśnie Ironi i Meta.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Metallica
« Odpowiedź #877 dnia: Grudnia 02, 2013, 07:54:53 pm »
0
Też bym chciał, ale tam jest to impreza 3 dniowa, a obawiam się, że u nas to będzie jak zawsze jeden dzień. No, ale by było zajebiście z zestawem Metallica - Iron Maiden.

Offline balazianka

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Kobieta
  • my way your way
  • Respect: +36
Odp: Metallica
« Odpowiedź #878 dnia: Grudnia 02, 2013, 07:59:55 pm »
0
trzymam kciuki i czekam na ogłoszenie koncertu w Polszy  8) , byłby to piękny prezencik na święta  :radocha:

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Metallica
« Odpowiedź #879 dnia: Grudnia 06, 2013, 05:53:50 pm »
0

Offline Włodi

  • aka BigWlo, TheWlo
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 2640
  • Respect: +1050
Odp: Metallica
« Odpowiedź #880 dnia: Grudnia 06, 2013, 05:55:31 pm »
0
Oczywiście. Niestety sprzedaż biletów gdzie indziej niż przez stronę eventimu, się trochę opóźni. Sami w eventimie mówią, że organizator na razie nie określił kiedy bilety trafią np. do empików.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15151
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Metallica
« Odpowiedź #881 dnia: Grudnia 06, 2013, 09:33:45 pm »
+1
Patrząc na dotychczasowe głosy wygląda na to, że usłyszymy 90% utworów, które Metallica gra na każdym koncercie.  :facepalm: k***a, taka szansa na ciekawą setlistę się wymyka z rąk...  :facepalm:

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Metallica
« Odpowiedź #882 dnia: Grudnia 07, 2013, 03:51:08 pm »
0
Hubik rozumiem Twoje załamanie, choć nie rozumiem oburzenia na forach. Pewnie sporo osób będzie widziało Metallikę po raz pierwszy, albo byli wcześniej ale znają wyłącznie hiciory i stąd ich głosy.
Sam nie zagłosowałem na utwory wskazane przez forum Metalliki (poza The Call of Ktulu) ponieważ wg mnie wskazane przez nich utwory są słabe i zespół ma lepsze w dorobku.
Sam poproszę abyście oddali głos na Until It Sleeps, którego bardzo chciałbym wysłuchać, a który jest zaraz za setlistą.

Nie wiem też czemu ludzie głosują na Seek and Destroy. Cholera będzie to pewnie mój 5 koncert który zakończą tym samym, przeciętnym (jak dla mnie) utworem, po którym mam chwilowy niesmak pokoncertowy.

Fajnie, że poza w/w klasykami usłyszymy The Memory Remains, Whiskey in the Jar i przepiękny Orion :D oczywiście jeżeli do maja szlagiery ich nie wykasują.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Metallica
« Odpowiedź #883 dnia: Grudnia 07, 2013, 04:26:24 pm »
0
Te prośby wynikają pewnie z tego, że osoby które wpadły na pomysł Fixxxera jeżdżą za Metalliką od kilku lat po całym świecie i hiciory słyszały pewnie po kilkadziesiąt razy, a te zaproponowane przez siebie albo raz albo wcale. I to była właśnie dla nich szansa żeby te songi usłyszeć, ot co. A wiadomo, niedzielni fani wolą jednak Whiskey, Nothing Else Matters, Unforgiven i Day That Never Comes ;)

I cieszę się, że ludzie głosują jednak w zgodzie z własnym sumieniem, a nie tak jak im każe Met-Clubowa "góra", która wśród fanów Metalliki w PL stanowi bardzo niewielki procent.

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Metallica
« Odpowiedź #884 dnia: Grudnia 07, 2013, 04:44:25 pm »
0
wiem skąd wynikają te prośby, bo sam ułożyłbym Gunsom swoją setlistę m.in. z Comą, o której istnieniu nikt nie wie (poza ludźmi z forum).
Sam będę "cierpiał" podczas Seek and Destroy, ale nie wiem czemu wybrali tak słabiutkie utwory (wg mnie).
Może się nie znam, ale można było zaproponować ciut bardziej znane dzieła, których chłopacy nie grają na koncertach- pewnie efekt byłby lepszy,
np. Unforgiven III, Mama Said, czy Die, Die My Darling lub wspomnianym przeze mnie wcześnie:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=u-LGT7G3jsk" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=u-LGT7G3jsk</a>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2013, 04:48:24 pm wysłana przez pompon »

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32795
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka