Autor Wątek: Metallica  (Przeczytany 220369 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Metallica
« Odpowiedź #105 dnia: Grudnia 17, 2007, 09:34:46 am »
0
jaaaaaaaaaaaa :radocha: :radocha: :radocha:

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Metallica
« Odpowiedź #106 dnia: Grudnia 17, 2007, 09:35:36 am »
0
i ja też  :D

Offline vitia

  • Uploaderzy
  • Paradise City
  • ****
  • Wiadomości: 653
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nałogowy Współwłaściciel
  • Respect: +11
    • wartburgowo
Odp: Metallica
« Odpowiedź #107 dnia: Grudnia 17, 2007, 09:56:17 am »
0
Kurde.. na Velvetów i Metallice w jednym roku??

VR w pl? Przybliż mi to proszę, nic nie wiem na ten temat...

jaaaaaaaaaaaa :radocha: :radocha: :radocha:


No wiadomo przeca, że ja bez Ciebie,  jak i Ty beze mnie nie da rady  :wub:

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Metallica
« Odpowiedź #108 dnia: Grudnia 17, 2007, 10:36:48 am »
0
No ja juz żyję tym, że VR jednak przyjadą do nas, choc nic nie jest jeszcze wiadomo :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Metallica
« Odpowiedź #109 dnia: Grudnia 17, 2007, 10:55:22 am »
0
Trza się poważnie zastanowić...

Dobrze, że w maju - może jeszcze nie będzie tak gorąco...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Metallica
« Odpowiedź #110 dnia: Grudnia 17, 2007, 11:37:44 am »
0
jadę!!!!! A wczoraj akurat o nich pisałem- przypadek czy przeznaczenie? JADĘ!!!!!!

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #111 dnia: Grudnia 17, 2007, 12:48:48 pm »
0
Moim skromnym zdaniem Metallica to muzyka "ciężka" nie tylko z nazwy. Nie podoba mi się ten styl, ich minorowe skale przygnębiają, brak tu energii, nie ma nic oryginalnego, żadnego pomysłu, niski, nieciekawy głos. Dziwię się, gdy niektórzy nazywają stare, dobre GN'R zespołem heavymetalowym, szczególnie jeśli spojrzy się na Metallicę (pomijając już nawet merytoryczne pomylenie gatunków). Ten zespół nie niesie z sobą żadnego pozytywnego przekazu. Sprawa z Napsterem tylko potwierdziła zasadność mojej niechęci do tej grupy. To metalowe potrząsanie głowami to dla mnie żenada, jeśli idzie natomiast o stronę muzyczną, nie dziwię się, że ich muzyka jest wykorzystywana przez USA do torturowania więźniów (sam proceder torturowania kogokolwiek mnie dziwi, nie dziwi mnie, że słuchanie tej muzyki może być nieprzyjemne). W Guantanamo wśród narzędzi tortur znalazł się płacz dziecka, muzyka Eminema, Britney Sprears i Metallici - to mówi samo za siebie.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: Metallica
« Odpowiedź #112 dnia: Grudnia 17, 2007, 12:55:52 pm »
0
Jeśli dobrze pamiętam Gunsów terz wykorzystywanow celach militarnych (jeśli żle pamiętam poprawcie)
Nie sądze że kawałki takie jak One Unforgiven Enter Sandman Master of Puppets czy w  końcu Nothing Else Matters są kawałkami bez pomysłu.
Owszem nie wszystkie kawałki mi się podobają ale bezprzedsady nie wrzucajmy wszystkich utworów do jednego wora.
Nie zawsze muzyka ma mieć pozytywny przekaz. Ja bym się chętnie na koncert wybrał ze skromnego doświadczenia wiem że nawet najsłabszy studyjny numer na koncercie wypada zaj..

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Metallica
« Odpowiedź #113 dnia: Grudnia 17, 2007, 12:57:18 pm »
0
Moim skromnym zdaniem Metallica to muzyka "ciężka" nie tylko z nazwy. Nie podoba mi się ten styl, ich minorowe skale przygnębiają, brak tu energii, nie ma nic oryginalnego, żadnego pomysłu, niski, nieciekawy głos. Dziwię się, gdy niektórzy nazywają stare, dobre GN'R zespołem heavymetalowym, szczególnie jeśli spojrzy się na Metallicę (pomijając już nawet merytoryczne pomylenie gatunków). Ten zespół nie niesie z sobą żadnego pozytywnego przekazu. Sprawa z Napsterem tylko potwierdziła zasadność mojej niechęci do tej grupy. To metalowe potrząsanie głowami to dla mnie żenada, jeśli idzie natomiast o stronę muzyczną, nie dziwię się, że ich muzyka jest wykorzystywana przez USA do torturowania więźniów (sam proceder torturowania kogokolwiek mnie dziwi, nie dziwi mnie, że słuchanie tej muzyki może być nieprzyjemne). W Guantanamo wśród narzędzi tortur znalazł się płacz dziecka, muzyka Eminema, Britney Sprears i Metallici - to mówi samo za siebie.

o kurcze....to ja nie idę na koncert!!
a tak się cieszyłam
buuu
 :rolleyes:

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Metallica
« Odpowiedź #114 dnia: Grudnia 17, 2007, 01:00:06 pm »
0
Karol nie ośmieszaj się proszę chłopcze.
Chyba mylisz zespoły? Po co się wypowiadasz jeżeli nie znasz dyskografii tego zespołu? Ciężka? Przygnębiająca? To nie jest typowy metal- Ich muzyka waha się od country, przez rock, hard...
potrząsanie głowami? Jeżeli masz o takiej muzyce zdanie, to dziwie się, że lubisz Gunsów! Lepiej faktycznie zrobić sobie herbatkę i przy ciasteczkach delektować się koncertem!
Pieprzysz od rzeczy i obrażasz muzykę, której wartość nie może być podważona takimi słowami jak twoje. Ja np. nie przepadam za Beatlesami, ale nie mogę obrazić ich muzyki, ponieważ ta muzyka była, jest i będzie genialna!

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Metallica
« Odpowiedź #115 dnia: Grudnia 17, 2007, 01:45:14 pm »
0
W muzyce Metalliki brak energii  ?? :angry: Chłopie w jakim ty świecie żyjesz  8)

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Metallica
« Odpowiedź #116 dnia: Grudnia 17, 2007, 01:55:31 pm »
0
Może Slayer to nie jest, ale chyba warto pojechać i zobaczyś Stadion Śląski wypełniony do ostatniego miejsca. Mało jest kapel, na które w Polsce przyszlo by tyle ludzi..

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Metallica
« Odpowiedź #117 dnia: Grudnia 17, 2007, 03:06:07 pm »
0
Trzeeeeba pojechać i basta. Metallica, Ironi, kto jeszcze? Przyjeżdżać, przyjeżdżać.  :D

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Metallica
« Odpowiedź #118 dnia: Grudnia 17, 2007, 03:16:16 pm »
0
jadę!!!!! A wczoraj akurat o nich pisałem- przypadek czy przeznaczenie? JADĘ!!!!!!
hehe ale to ja odświeżyłem ten temat a ty po mnie napisałeś, coś tak właśnie przeczuwałem że ukaże sie jakiś news o koncercie :D

JADEEEEEEE!!!!

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Metallica
« Odpowiedź #119 dnia: Grudnia 17, 2007, 05:07:22 pm »
0
ja p******e, bedzie k***a czad na maksa!!! METALLICA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Metallica, Slayer, Anthrax, Mastodon - Warszawa - 16.06.2010

Zaczęty przez Mike Patton

Odpowiedzi: 130
Wyświetleń: 32475
Ostatnia wiadomość Marca 16, 2011, 09:44:25 am
wysłana przez balazianka