Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 852840 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2385 dnia: Września 05, 2013, 01:00:09 pm »
0
ja byłam! :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2386 dnia: Września 05, 2013, 01:10:49 pm »
0
To opowiedz jak było :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2387 dnia: Września 05, 2013, 07:02:36 pm »
0
ojej jak dla mnie cudo! W ogóle samo miejsce genialne do wypoczynku- piękna okolica itp. Jak na koncert rockowy moim zdaniem amfiteatr średnio się nadaje. Ludzie naprawdę w różnym wieku byli. Poczynając o 9-10 letnich dziewczynek kończąc na 75 letnich dziadkach.
Jeżeli chodzi o sam koncert to bajka! Cooper dał popis. Zagrał moje ulubione piosenki, nie zabrakło też inscenizacji (psychiatryk gilotyna, nagrobki itd.).
Miał naprawdę dobry kontakt z publicznością (zarówno on jak i pozostali członkowie zespołu, szczególnie Orianthi i Ryan).
Jest mi naprawdę trudno to ubrać jakoś w słowa, bo te 2 godziny zleciały tak szybko... nie wiedziałam jakim cudem i dlaczego?

Niestety publiczność byłą do bani i na miejscu zespołu nigdy w życiu nie wróciłabym tutaj :/ Większość ludzi nie miała pojęcia na kogo koncert przyszli- zdarzało się usłyszeć nawet Cooper (przez C czytane a nie przez K). Niektóre osoby były zgorszone całym widowiskiem (granie na nagrobkach, odcięcie głowy itp.). W ogóle kazali nam usiąść. My nie posłuchaliśmy się (grupa na początku ok. 5 osób później z 10-12). Prowadziliśmy wieczną wojnę z ochroną, że na koncertach rockowych można stać i skakać :/ Ludzie gapili się na nas jak na nienormalnych i zwyzywali okropnie. Myśleli, że przyszli na festiwal w Opolu, albo kabareton. W ogóle zrobili z tego jeden wielki piknik (chipsy z biedronki, kiełbasa z grilla podczas koncertu itp.).

Wśród naszej "gromadki" stojących osób był 75 letni dziadek, który był meeega wielkim, prawdziwym fanem Coopera. Oprócz tego, że znał słowa każdej piosenki to jeszcze wiedział z czym się one łączą, o czym są itd. Mało tego kłócił się z ochroniarzami na temat stania :D Naprawdę świetny człowiek!

Na szczęście nawet zwalona publiczność nie zabrała mi radości z koncertu i mogłam się cieszyć każdą piosenką. Nagłośnienie było naprawdę dobre, poza tym stojąc wyżej wszystko widziałam. Ogólnie rzecz biorąc znakomity koncert :)

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2388 dnia: Września 05, 2013, 07:16:33 pm »
0
Ja specjalnie dla niego pojechałem do innego kraju (nasz południowy sąsiad) w 2009 roku, bo jestem dużym fanem twórczości Alice Coopera i od dawna marzyłem o zobaczeniu go na żywo. Był to jeden z najlepszych koncertów na jakim byłem, a spektakl był niesamowity i niezapomniany :). Chciałbym go jeszcze kiedyś zobaczyć.
« Ostatnia zmiana: Września 05, 2013, 07:19:14 pm wysłana przez Marmetal »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2389 dnia: Września 05, 2013, 09:17:11 pm »
0
Dzięki, Balumala :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2390 dnia: Września 06, 2013, 11:37:34 am »
0
Dzięki, Balumala :)
A za cóż to mi dziękujesz? :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2391 dnia: Września 06, 2013, 12:40:25 pm »
0
a ups, sorry, pomyliłam Cię z oj007a i wysłałam na koncert Coopera :lol: Mam nadzieję, że się nie gniewacie :D :D

oj007a, dzięki :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline balumala

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 373
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +290
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2392 dnia: Września 06, 2013, 01:30:28 pm »
0
Nie gniewamy się. Za to wywołana przez Ciebie przypadkiem do tablicy opowiem o publiczności na Santanie, dwa dni później, na tym samym festiwalu, w tym samym miejscu.

Niestety publiczność byłą do bani i na miejscu zespołu nigdy w życiu nie wróciłabym tutaj :/ Większość ludzi nie miała pojęcia na kogo koncert przyszli- zdarzało się usłyszeć nawet Cooper (przez C czytane a nie przez K). Niektóre osoby były zgorszone całym widowiskiem (granie na nagrobkach, odcięcie głowy itp.). W ogóle kazali nam usiąść. My nie posłuchaliśmy się (grupa na początku ok. 5 osób później z 10-12). Prowadziliśmy wieczną wojnę z ochroną, że na koncertach rockowych można stać i skakać :/ Ludzie gapili się na nas jak na nienormalnych i zwyzywali okropnie. Myśleli, że przyszli na festiwal w Opolu, albo kabareton. W ogóle zrobili z tego jeden wielki piknik (chipsy z biedronki, kiełbasa z grilla podczas koncertu itp.).

Amfiteatr pełen, dwa dolne sektory wypchane tak, że szpilki się nie wciśnie, w ostatnim trochę luźniej (rozumiem przez to, że na samym końcu da się siąść). Większość ludzi wpatrzona w zespół jak w obrazek, mnóstwo osób stało, śpiewało, przeżywało każdą chwilę koncertu. To tak, jakby wielki fanklub ścisnąć w kilkudziesięciu rzędach i zaprosić ich ukochanego artystę na taki "kameralny" koncert. Mówię kameralny dlatego, że cała otoczka tego lasu i pól dookoła sprawia, że miejsce staje się przytulne i właśnie kameralne, nie odczuwa się tych tysięcy ludzi dookoła. Santana zaczął wcześniej i mówił, że nie może zejść ze sceny, tak mu się podoba. Wszyscy muzycy mieli wspaniały kontakt z publicznością i nawet burza pod koniec nie popsuła widowiska. O fanach mówię w trzeciej osobie dlatego, że sama nie wielbię Santany aż tak, ale dostałam bilet w prezencie i pojechałam głównie po to, żeby zobaczyć i posłuchać legendy.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2393 dnia: Września 06, 2013, 02:56:02 pm »
0
Czyli zupełnie dwie rożne atmosfery, można powiedzieć ;) dzięki i za tę relację :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline oj007a

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 801
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +370
    • Frank Sidoris Fans
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2394 dnia: Września 06, 2013, 08:05:30 pm »
0
haha  Balumala, to już nas mylą nawet :D

Offline NETMARIO75

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: 0
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2395 dnia: Września 13, 2013, 08:45:00 pm »
0
Jeśli chodzi o koncerty to w listopadzie gra PLACEBO w Wawie. W świetle nowej płyty może być interesujący.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2396 dnia: Września 13, 2013, 10:33:20 pm »
0
W przyszłym tygodniu (19 - 22 września) w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie zagra The Doors Alive. Czy ktosik się wybiera?

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2397 dnia: Września 14, 2013, 12:20:41 am »
0
8 marca w Poznaniu i 9 marca w Warszawie wystąpi Within Temptation
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline DementedGirl

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Respect: +282
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2398 dnia: Września 15, 2013, 02:06:53 pm »
+2
Byłam wczoraj na koncercie Roda Stewarta  w Rybniku . Panowała świetna atmosfera . Rod rozgrzał wszystkich fanów , wykonał ponad 20 utworów, koncert trwał 1h 45min. Nie zabrakło takich utworów jak "Forever Young" , "Baby Jane" , "Sailling ". "Da ya think I'm sexy" , czy tez piosenek z nowej płyty takich jak " She makes me happy" , "Can't stop me now" , szkoda ,że zabrakło "Sexual Religion" :'( . Rod mimo upływu czasu jest w świetnej formie , emanuje młodzieńczą energią i poczuciem humoru. Podczas jednego z utworów wykopał 50 piłek  ze swoim autografem. Trzeba przyznać , że niezły ma wykop. Publicznośc była w róznym wieku i mimo nie sprzyjającej pogodzie wszyscy świetnie się bawili. Jednym słowem Rod dał niesamowite i niezapomniane show o czym mozna sie przekonać ogladajac wstaione filmiki przez fanów
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=zk8lEm7Qma4&amp;amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;amp;rel=0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=zk8lEm7Qma4&amp;amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;amp;rel=0</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=s_A4jqV92-o&amp;amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;amp;rel=0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=s_A4jqV92-o&amp;amp;ap=%2526fmt%3D18&amp;amp;rel=0</a>


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2399 dnia: Września 15, 2013, 02:54:58 pm »
0
W przyszłym tygodniu (19 - 22 września) w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie zagra The Doors Alive. Czy ktosik się wybiera?

Będę w Warszawie.

 

Koncerty

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 3062
Ostatnia wiadomość Czerwca 07, 2007, 11:42:48 am
wysłana przez SSolid