Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 847651 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1560 dnia: Listopada 08, 2012, 11:36:52 am »
0
The Darkness! :wub: Po tym jakiego czadu dali na Woodstocku i jak dobrze się bawiłam na ich koncercie wcale bym się nie wahała z zakupem biletu, tylko że wciąż marnie z kasą :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Mike Patton

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1561 dnia: Listopada 08, 2012, 06:55:11 pm »
0
DOWN - Niemcy, Dortmund, FZW club (31.10.2012)


Down dał krótką  (tylko 10 koncertów w Europie) trasę koncertową promującą ich nową EP " Down IV - The Purple" Wyjechałem samochodem z moimi znajomymi i do pokonania mieliśmy ponad 1200km. Pod klubem byliśmy ok. 14 i od tej godziny aż do 19:30 czatowałem na zespoł przy tylnym wyjściu z klubu. Udało mi się spotkać kolejno Pata, Peepera, Kirka i Jimmy'go do pełni szczęścia zabrakło jeszcze tylko spotkać Phila Anselmo... Przed 20 byłem juz w wewnątrz klubu FZW. Klub wielkością przypominał Stodołę albo nawet ciut mniejszy. Tak na marginesie dodam ,że w tym klubie 7 listopada zagra SOUNDGARDEN...Supportem Down było Warbeast. Aż dziw, ze nie znałem tego zespołu wcześniej. Warbeast dali świetny żywiołowy koncert. Ich muzyka klasyfikuje się gdzieś pomiędzy Slayerem, Kreatorem a Testamentem czyli trash najwyższej jakości! Cały koncert z boku sceny oglądał Anselmo i nawet gościnnie z nimi wystąpił w jednym utworze...

Ok. 21:30 na scenie pojawili się muzycy Down i zaczeli od "Eyes of the South" później odegrali "Open Coffins" z nowej EP. Na żywo ten utwór broni się bardziej niż na płycie. Potem poleciały m.in. takie standardy jak "Lysergik Funeral Procession" "Lifer" "Losing All" "Ghosts Along the Mississippi" czy "Temptation's Wings" Zespół dobrze się bawił na scenie, ale niektórzy z zespołu przesadzali z alkoholem. Gitarzysta Peeper Keenan po kolejnym już łyku piwa nagle go zwymiotował. Rozumiem napić się po koncercie ,ale moim zdaniem Peeper przesadził z alkoholem już przed koncertem... Zespół na bis wyszedł odegrać "Witchtripper" w strojach w jakich wystąpili w tym videoklipie
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=0fCoz5P3foY" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=0fCoz5P3foY</a>
  więc było bardzo śmiesznie :) W końcu to był 31 październik, więc HALLOWEEN! Po tym utworze zagrali jeszcze "Hail the Leaf" "Stone the Crow" a na koniec oczywiście było "Bury Me in Smoke" podczas którego wyszli członkowie Warbeast i zagrali razem z Down. Phil Anselmo pod koniec utworu walczył jak wrestlingowiec z gitarzystą Warbeast , więc była kupa śmiechu... Forma wokalna Phila dużo lepsza niż podczas ich trasy w Ameryce Południowej z listopada 2011r.

Z klubu wyszedłem ok. 23:30 i postanowiłem ,że nie odjadę do póki nie uścisnę dłoni Philowi Anselmo. Czekałem na niego aż do 4 nad ranem, więc łącznie na muzyków Down czekałem pod klubem aż 10h! Ale rozmowa z Philem bezcenna! Anselmo pamiętał mnie z zeszłego roku z koncertu w Brukseli. Wyszedł mocno wstawiony. Wiem ,ze Anselmo jest wielkim fanem boksu i fanem braci Kliczko ,więc zapytałem go o walkę Kliczko vs. Wach. Wtedy Phil zaczął pokazywać mi ciosy bokserskie i mówil jak to Kliczko rozprawi się z naszym Mariuszem Wachem 10 listopada. Ja tylko dodałem "We will see :) " Dowiedziałem się też , że prawdopodobnie wystąpią u nas na Sonisphere Festival, ale to jeszcze nie jest potwierdzone... Ogólnie podsumowując warto było jechać tyle km i czekać na nich tyle godzin przed klubem! Jestem bardzo zadowolony z tego wyjazdu. No może poza tym ,że w drodze powrotnej mieliśmy wypadek na autostradzie i samochód jest do kasacji, ale nam na szczęście nic się nie stało!


Ja z zespołem DOWN - 
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7hDaJ8E9oZg&amp;list=UUHUCbO3-5H9-ze1g3oG4jAQ&amp;index=1&amp;feature=plcp" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=7hDaJ8E9oZg&amp;list=UUHUCbO3-5H9-ze1g3oG4jAQ&amp;index=1&amp;feature=plcp</a>


"Witchtripper" i zespół w przebraniach -
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O02NARLQ19I" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=O02NARLQ19I</a>

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1562 dnia: Listopada 08, 2012, 08:20:27 pm »
0
The Darkness :rolleyes: :wub: mam nadzieję że nie zawołają za dużo kasy za bilety...chciałabym ich jeszcze raz zobaczyć  :rolleyes: :D

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12041
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2203
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1563 dnia: Listopada 08, 2012, 08:52:21 pm »
+1
Cytuj
Live Nation Polska
Już jutro... śledźcie nasz profil... wielu na to czekało.... :)

Dżastin :)

Cytuj
cgm
‎...a jutro około 10.00 będziemy mogli ogłosić taki koncert, że część redakcji już dziś świętuje ;)

Grubo :)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1564 dnia: Listopada 08, 2012, 08:53:48 pm »
0
Timberlake? To jadę ;)
Darkness bardzo fajna kapela, jak bilety nie będą za drogie, to chętnie się wybiorę.
Ogólnie to na razie średnio widzę ten 2013 - rok temu na 2012 już było zapowiedzianych kilka większych koncertów, a teraz jak na razie to tylko Clapton i Bon Jovi, chyba że o kimś zapomniałem?
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Wagon

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2684
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1629
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1565 dnia: Listopada 08, 2012, 08:54:55 pm »
+2
Czyżby przyszedł czas na ogłoszenie Slasha? :o

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12041
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2203
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1566 dnia: Listopada 08, 2012, 08:55:56 pm »
+2
A może ... ? A nie lepiej nie zapeszać :)

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1567 dnia: Listopada 08, 2012, 08:56:30 pm »
+2
Oby to był Slash, oby to był Slash...

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3597
  • Respect: +1421
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1568 dnia: Listopada 08, 2012, 08:59:19 pm »
0
Też bym chciał, ale jakoś nie widzi mi się, aby koncert był zapowiadany tak wcześnie. IMO najprędzej w grudniu :/

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1569 dnia: Listopada 08, 2012, 09:00:46 pm »
0
Nie świętujcie jeszcze (jak redakcja), żeby nie było rozczarowań ;) Aczkolwiek mam nadzieję, że to w końcu będzie Slash i odetchniecie :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline CookieMonster169

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 899
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +715
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1570 dnia: Listopada 08, 2012, 09:05:35 pm »
+1
poczekamy, zobaczymy, ale bardzo chcę wierzyć w to, że to Slash  :sorcerer:

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3597
  • Respect: +1421
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1571 dnia: Listopada 08, 2012, 09:06:47 pm »
+2


Styczeń - przerwa- Marzec, Kwiecień, Maj, Czerwiec :P Kudłaty wiadomo kiedy ma przyjechać do Europy Wschodniej.


To tak w ramach pompowania balonu &nbsp;:vampire:


A one dalej z biberem :D

Cytuj
błagam! za dlugo na to czekalismy....


Za długo? A od kiedy blond chłoptaś jest sławny? :D Ja czekam na Slasha 15 lat, a na forum są pewnie i tacy, co czekają od premiery AFD  :lol:
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2012, 09:12:26 pm wysłana przez cravenciak »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1572 dnia: Listopada 08, 2012, 09:16:55 pm »
+6
  A od kiedy blond chłoptaś jest sławny? :D

Za długo
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline shiris

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 982
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +180
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1573 dnia: Listopada 08, 2012, 09:35:50 pm »
+1
Jak Justin Timberlake jadę, jak Bieber to !##%%^^^
Muzyka to całe moje życie.

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1574 dnia: Listopada 08, 2012, 10:57:44 pm »
0
a ja Wam mówię że to będą Maideni

 

Koncerty

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2962
Ostatnia wiadomość Czerwca 07, 2007, 11:42:48 am
wysłana przez SSolid