Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 848155 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #960 dnia: Sierpnia 07, 2011, 03:20:10 pm »
0
A tak naprawdę to zależy od ludzi, którzy wpuszczają. Ja miałem taką sytuację, że miałem plecak wypchany totalnie i nawet mnie nikt nie dotknął aby sprawdzić czy czegoś nie wnoszę, a podczas zeszłorocznego Heinekena natrafiłem na takiego służbistę, że mi kazał portfel z kieszeni wyciągać...

No i zaopatrz się w dodatkowe nakrętki, jeśli zamierzasz wnieść swoje napoje, bo te z butelek Ci zabiorą.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 07, 2011, 03:21:48 pm wysłana przez Hubik »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #961 dnia: Sierpnia 07, 2011, 04:03:58 pm »
0
No to mam nadzieję, że moją cyfrówkę wniosę :) aparat z wymienną optyką to taki a la reporterski tak?

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #962 dnia: Sierpnia 07, 2011, 10:57:36 pm »
0
Zasadniczo tak ;) chociaż takie wynalazki jak Nex http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11196&sony-nex-5-test też ma wymienną optykę/obiektyw ;)

Offline Platypus

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #963 dnia: Sierpnia 08, 2011, 02:50:33 pm »
0
A teraz proszę mi powiedzieć kto był na Woodstocku i jak wypadł Airbourne

No ja byłem. Nie widziałem całego koncertu Airbourne, bo byli już na scenie, gdy dotarłem. Zdaje się jednak, że nie ominęło mnie zbyt wiele, bo od czasu mojego przybycia grali całkiem długo.

Zespół widziałem i słyszałem po raz pierwszy. Piosenek nie pamiętam, bo nie znam tytułów. Moją uwagę zwróciło jednak to, że panowie świetnie grali na żywo. :) Dali porządne show i brzmieli bardzo dobrze. Mieli kilka fajnych momentów - wokalista/gitarzysta pił wino na scenie, w pewnym momencie wdrapał się z gitarą na taką metalową kolumnę (nie wiem jak to nazwać) i grał, będąc na górze, co spotkało się z aplauzem publiczności. :)

Bardzo podobał mi się występ. :)

Offline muller

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #964 dnia: Sierpnia 08, 2011, 06:02:05 pm »
0
1. Poza tematem ale dotyczy koncertu. Recenzja w teraz rocku o openerze jest beznadziejna.
2. W warszawie 4 wrzesnie w klubie remo jest koncert @oligonu nr 4. Jade. Jedzie ktos jeszcze?
Duff: "Did I say bananas?"
Slash: "Yeah hahaha"
Duff: "I did?? No...!!"

Offline Schalker

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 496
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +67
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #965 dnia: Sierpnia 09, 2011, 02:21:51 am »
0
Nie wiem jakim cudem ale nie byłem na Airbourne, na których tak bardzo chciałem iść. Ale z daleka i tak było fajnie słychać, że dali ZA***STY koncert.

Co do Woodstockowych koncertów, to najlepiej wg mnie zagrał Riverside i Helloween. Panowie z oby dwóch kapel zniszczyli. Podgrzybkowy koncert Luxtorpedy w błocie również super wypadł :D Chyba najlepszy koncert polskiej kapeli na Woodzie. A tak poza tym, to jeszcze HSB - super, Skindred - pozytywne zaskoczenie, podobnie zresztą jak Łąki Łan. Byłem również na Prodigy z ciekawości i do dupy :P Panowie od razu sobie nagrabili, żądając barierek po Woodstockową sceną :lol: I później sami co chwilę kazali się się cofać o dwa kroki, porażka. Zresztą sam Owsiak ich "wyśmiał" później ze sceny, stwierdzając, że to równie dobrze Łąki Łan mogli być gwiazdą wieczoru :D

A Drużyna Trzeźwych Hobbitów jednak nie dotarła. Czyżby nie byli jednak tacy trzeźwi? :P
Pieprzyć północ, niech żyje południe !

http://oproczmarzenwartomiecjeszczepiwo.blogspot.com/

Offline kala

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Kobieta
  • Fiction
  • Respect: +42
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #966 dnia: Sierpnia 09, 2011, 11:20:22 am »
0
A więc co do Woodstockowych koncertów to najbardziej podobały mi się:
Heaven Shall Burn - za ta moc na koncercie i za świetną zabawę pod sceną ;)
zebrahead - będąc szczera to był jeden z dwóch zespołów na który najbardziej czekałam. Panowie mieli świetny kontakt z publicznością, świetna muzyka i zabawa. Plusem dla nich było to, że nauczyli się kilka zdań po polsku a szczególnie jedno słowo przypadło im do gustu a mianowicie CIPKA xD
Zebrahed była rozbita na polu namiotowym wśród woodstockowiczów, ale niestety nie udało mi się ich znaleźc...
Helloween... tu nie ma co pisac tu trzeba przeżyc... Najpiękniejszy koncert na PW... :)

THE PRODIGY... Na gorszym koncercie nie byłam... Barierki, zakaz prasy, nie chcieli aby było ich widac na telebimach(ale Owsiak i tak zrobił po swojej myśli), i bez dziękuje zeszli ze sceny. Masakra Gwiazdorzy na maksa... Złe nagłośnienie, nie wiem jak to się stało ale stojąc przy głośniku nie słyszałam co śpiewa wokalista... Przed nimi grał Gentelman. Stałam w tym samym miejscu, ale na tym koncercie nie słyszałam nawet własnych myśli... :D Kolorowy koncert :)
 
Cały przystanek woodstock był przepiękny i warty zapamiętania ;) Oby więcej takich zespołów na PW wyłączając z tego Prodigy ;)

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #967 dnia: Sierpnia 09, 2011, 11:42:09 am »
0
A jutro Judasi  :radocha: Ktos będzie ?


Uploaded with ImageShack.us

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #968 dnia: Sierpnia 10, 2011, 01:08:42 pm »
0
Jak było na Ozzym?:)

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #969 dnia: Sierpnia 10, 2011, 01:47:21 pm »
0
Było zaje-k***a-biście :D Hala wypchana, organizatorzy mówili przed koncertem o jakiś 10-11 tysiącach rzekomo. Wejście od 18, ale support wyszedł dopiero o 20. Polski zespół Maqama. Dla mnie byli przeciętni i średnio pasowali do takiego koncertu jak Ozzy. Jedynie dwa ostatnie ich numery były dobre - Kartki na wietrze i cover Whole Lotta Love :P Pograli pół godziny, później w miarę szybka robota technicznych i mógł już wyjść Ozzy :D No mówię wam, w trakcie wykonywania kawałków skacze, kiwa się, oblewa wodą, tupie, macha głową itd a jak schodzi ze sceny albo idzie po coś to normalnie taki zgarbiony dziadzia :P Ale to taki fajny widok, taki trochę zabawny patrząc na to co ten człowiek przeżył i dziwiąc się, że on w ogóle jeszcze chodzi. Zagrał ok. półtorej godziny. 13 numerów i z tego jak mówiłem nic nie promowało nowej płyty co mnie zasmuciło trochę, chciałem zobaczyć jak się sprawdza np.  taki stadionowy "Let Me Hear Your Scream". No ale cóż, bywa. Ale wykonanie pozostałych utworów wynagradza to w dużym stopniu. Świetnie Suicide Solution, Shot in The Dark, covery Sabbatów :radocha: Na bis było Mama I'm Commin' home i Paranoid. I co bardzo mi się podobało - super Jam jak Ozzy zszedł po kilku utworach ze sceny żeby odpocząć. Gus G i perkusista Tommy Clufetos wypierdalają w kosmos i to dosłownie. Naprawdę jest pierdolnięcie :) Ogólnie jestem zadowolony i to bardzo, może trochę krótko ale bądźmy szczerzy i nie wymagajmy od tego 63 latka że da radę skakać i drzeć ryja (a to wciąż potrafi, lepiej niż mówić spokojnie :D), że będzie latał po scenie 2 godziny albo i dłużej jak np. Axl ;)

Krótko - było warto i niech żałują Ci, co nie byli :P Ozzy is still alive :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 10, 2011, 07:14:43 pm wysłana przez eXtreme »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #970 dnia: Sierpnia 10, 2011, 06:42:44 pm »
0
Zazdrościmy jak jasna cholera!

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #971 dnia: Sierpnia 10, 2011, 09:28:33 pm »
0
Z przyzwoitości, eXtreme, powinieneś się w ogóle nie odzywac  :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #972 dnia: Sierpnia 10, 2011, 09:33:52 pm »
0
Fakt, wyobrażam sobie jak się może czuć ktoś kto nie był na Ozzym, ale bądźmy szczerzy - I don't give a fuck :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #973 dnia: Sierpnia 10, 2011, 09:36:54 pm »
0
Nienawidzę Cię :P

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #974 dnia: Sierpnia 11, 2011, 10:59:01 am »
0
Menadżer Prodigy wydał oświadczenie gdzie stwierdził, że PW nie spełnia wymogów bezpieczeństwa i europejskich standardów.

http://www.cgm.pl/aktualnosci,17456,oswiadczenie_menadzera_the_prodigy,news.html

 

Koncerty

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2965
Ostatnia wiadomość Czerwca 07, 2007, 11:42:48 am
wysłana przez SSolid