Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 847802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #690 dnia: Lutego 19, 2011, 01:15:06 am »
0
Ja widziałem tylko Slayera i Metallicę i dla mnie Meta zdecydowanie za krótko ;) Ale to kwestia gustu.

A takie występy po 30 min to chyba mijają się z celem, ja bym wolał 2 zespoły po 1,5 godziny i gwiazda wieczoru 2,5. Tak to się robią wyścigi.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #691 dnia: Lutego 19, 2011, 01:18:54 am »
0
ale zapraszając dwie gwiazdy jak Ironi i Motorhead organizatorzy powinni mieć na uwadze, że dla jednych gwiazdą wieczoru będzie Iron Maiden, dla drugich Motorhead i np jeśli Motory dadzą seta tylko godzinę, to dla mnie koncert zupełnie bez sensu, bo równie dobrze mogą przyjechać sami i zagrać w pełnym wymiarze

to tylko takie moje przemyślenia ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #692 dnia: Lutego 19, 2011, 12:16:00 pm »
0
A takie występy po 30 min to chyba mijają się z celem, ja bym wolał 2 zespoły po 1,5 godziny i gwiazda wieczoru 2,5. Tak to się robią wyścigi.
No właśnie chodzi o to, że rok temu to miał być koncert "wielkiej czwórki", a nie "trzy supporty+Metallica"
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #693 dnia: Lutego 19, 2011, 12:49:40 pm »
0
Metallica by na to nie poszła, żeby pozostała trójka grała na pełnym nagłośnieniu i pełny set i nie byłoby takiej trasy - tego można być raczej pewnym, bo Meta swoją medialnością "zjada" resztę zespołów, które wtedy wystąpiły. Czy słusznie, czy nie to jak pisałem jest kwestia gustu. Ja z takiego rozkładu czasowego byłem zadowolony.

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #694 dnia: Lutego 19, 2011, 07:12:05 pm »
0
Zrobić dwudniowy i zaprosić jeszcze więcej kapel bo faktycznie wysłuchać 4 kawałków danego zespołu na koncercie trochę się mija z celem.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #695 dnia: Lutego 21, 2011, 12:51:55 pm »
0

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #696 dnia: Lutego 21, 2011, 02:20:36 pm »
0
http://www.cgm.pl/aktualnosci,14150,cgm,news.html


WOW co za news!!! QOTSA znowu w Polsce!!! Jak dla mnie to szykuje się koncert roku 2011!!! Jestem przeszczęśliwy!!! Jak tylko pojawią się bilety to kupuję, bo dobrze jeszcze pamietam ostatni ich koncert w Stodole = bezcenny!!! Chyba najlepszy koncert na jakim w życiu byłem!!! Josh jest wielki!!!

Offline Jourgen

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 419
  • Respect: +52
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #697 dnia: Lutego 21, 2011, 04:05:15 pm »
0
http://muzyka.onet.pl/0,2253331,newsy.html 

Slipknot nie odpuszcza grania! Może coś wysłuchało moich błagań do końca, i tenże śpiewak w Velvecie nie śpiewa! Niech sobie tam warczy w Slipknocie, a od rock n rolla niechaj mu sio!
Born to rock, drink and fuck!

Offline mslazek

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 515
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +7
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #698 dnia: Lutego 22, 2011, 12:03:32 pm »
0
Po dwóch pierwszych ogłoszonych zespołach (Ironii Motorhead) miałem nadzieję, że to będzie święto Metalu przez duże M, ale z każdym dniem coraz bardziej się zastanawiam, czy warto tam jechać. jeśli to zrobię to tylko dla Motorhead, bo ich jeszcze nigdy nie widziałem, a od jakiegoś czasu wgłębiłem się w ich muzykę... Ironi, jak to Ironi... raz ich widziałem (przy okazji Somewhere back in time tour - duże szczęście, bo uwielbiam ich stare kawałki), nowa płyta nie powala... ale starocie tez na pewno będą grać... Mastodon - nie znam, ale jako support mógłby się sprawdzić... Dalej jest już tylko gorzej... Hunter jako polski akcent - słyszałem kilka kawałków (kumpel jest ich fanem), całkiem spoko, ale chętniej na tej scenie zobaczyłbym Turbo czy Acidów. Killing Joke - nie znam i raczej zapoznam się dopiero na koncercie (z przymusu). No i Slipknot. Generalnie nie rozumiem tych wszystkich Tru metali  którzy mieszają ten zespół z błotem. Każdy gra to co chce. Sam czasem lubię posłuchać ich kawałków. Oczywiście nie słucham tego z takim podejściem/ celebracją jak Motorhead czy Led Zeppelin, ale dla zabawy można zapuścić. Byłem na ich koncercie i na żywo dają radę. Jest jedno "ale" - średnio się wbijają w moje wyobrażenie o tym festiwalu. Teraz sam nie wiem, czy chciałbym, żeby dorzucili jeszcze jakieś (nawet dobre) zespoły i zrobili z tego prezentację po parę utworów z cyklu "zbiór zespołów które udało nam się zaprosić" czy niech zostanie tak jak jest, bo już raczej nie odrzucą. Co to za rozwiązanie z dwoma scenami? Jak to działa?

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #699 dnia: Lutego 22, 2011, 12:13:07 pm »
0
Dwie sceny były w zeszłym roku - ta druga mniejsza ze 400 m od głównej i grali tam w tych 15-20 minutowych przerwach pomiędzy występami na głównej - jacyś sataniści z tego co pamiętam :D

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9212
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #700 dnia: Lutego 22, 2011, 12:55:08 pm »
0
Shakira w Polsce!!! Yeah yeah yeah

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12048
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #701 dnia: Lutego 22, 2011, 02:27:52 pm »
0
A Gerard Pique z Shakirą też przyjedzie ?

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #702 dnia: Lutego 22, 2011, 02:29:19 pm »
0
Zlatan bedzie zazdrosny.

Solidus

  • Gość
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #703 dnia: Lutego 22, 2011, 03:10:10 pm »
0
QOTSA W WARSZAWIE W MAJU, grają cały debiut kurwaaaaaaaa :sorcerer:

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #704 dnia: Lutego 22, 2011, 03:18:51 pm »
0
Exodus zagra na Metal Hammer Festival.
"Główną gwiazdą imprezy będzie Judas Priest, który po raz pierwszy i ostatni wystąpi w Polsce w swoim klasycznym składzie. Kolejnym zespołem, który obok Morbid Angel, Vader i Tank potwierdził swój udział na festiwalu, jest amerykański Exodus!"

http://cgm.pl/aktualnosci,14171,exodus_kolejna_gwiazda_metal_hammer_festival,news.html

 

Koncerty

Zaczęty przez SSolid

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2963
Ostatnia wiadomość Czerwca 07, 2007, 11:42:48 am
wysłana przez SSolid