Autor Wątek: Doda  (Przeczytany 24423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Doda
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 04, 2006, 07:23:25 pm »
0
Cytuj
Cytuj
Cytuj
ona ma talent to zabaw z mężem w wannie chyba i do niczego więcej
To też jest ważne :P
Nie no Witek :D Wymiatasz :D smieje sie sam do siebie  :lol:
Ej to jest poważna sprawa i nie ma z czego się śmiać ;)
Cytuj
   nie wyróżnia sie niczym szczególnym w porównaniu do reszty piosenkareczek z kraju
Ale nikt nie mówi, że jest najlepszą w kraju piosenkarką aaaale chodzi raczej o to, że mówisz,że ona nie ma ani trochę talentu do śpiewania... Ja nie mam talentu do śpiewania ale Doda no ma dość potężne instrumenty płucno - głosowe ;)

No jak na mój gust potrafi ona śpiewać i to dość dobrze :]

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Doda
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 04, 2006, 07:24:42 pm »
0
No więc zostańmy przy Polsce, gdzie czy tego chcesz czy nie króluje Doda :P
Wzięliby sie za porządnego rocka swoją drogą a nie :)


Mam ochote na chińskie :P

szary

  • Gość
Doda
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 04, 2006, 07:26:39 pm »
0
Cytuj
No więc zostańmy przy Polsce, gdzie czy tego chcesz czy nie króluje Doda :P
Wzięliby sie za porządnego rocka swoją drogą a nie :)
no ale Doda to przecie jest najczystrzy rock!! :lol:
ona mądra głowa sama powiedziała ze jest rockowa.. muahahahahah

Offline Viper

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Doda
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 04, 2006, 07:28:41 pm »
0
Mówiąć, że wzieliby sie za porządnego rocka miałem na myśli ogół artystów polskich...
A Doda...taaa...bardzo jest rockowa...


Mam ochote na chińskie :P

Solid Shake

  • Gość
Doda
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 05, 2006, 04:33:27 pm »
0
wypowiada ganzes roses?
jej, angliści sie odezwali co to im trzeba kazde zdannie tlumaczyc, ale fakt - okazja zeby doj***c dodzie to trzeba skorzystac.
 

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Doda
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 05, 2006, 05:14:39 pm »
0
Może faktycznie anglistami to my nie jesteśmy :P ale skoro doda twierdzi, że to jej ulubiony zespół to powinna się przynajmniej nauczyć wymiawiać nazwę

szary

  • Gość
Doda
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 05, 2006, 05:16:16 pm »
0
a poza tym to wstyd mi za nią :lol:  

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Doda
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 10, 2006, 05:10:08 pm »
0
Dla mnie ona jest typowym przykładem osoby, której wali na dekiel po sukcesie. Pamietam ją z przed paru lat, kiedy widziałem ją podczas chyba pierwszego wywiadu w Mtv. Na pytania głównie odpowiadał ten jej gitarzysta Lipert (chyba) a ona taka zagubiona siedziała. Na pytania odpowiadała drętwo i nieśmiało. A teraz - buźka jej się nie zamyka, jakie to mądrości ma do powiedzenia, nikt jej nie podskoczy.
Nie pasuje to do jej wyglądu. Kolizja fonii i wizji. Śpiewać faktycznie potrafi, ale jej osobowość jest fatalna. Przez to jaką ma osobowość dużo traci w moich oczach jako kobieta.
Jestem na nie.

Offline Natalie

  • Forumowy Aniołek
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Doda
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 26, 2007, 07:32:43 pm »
0
Nieznosze Dody, jest taka sztuczna (i nie chodzi mi tylko o biust), sepleni specjalnie no i mysli ze jest taka wspaniala, w ogole taka 'cool'.  Wyszczekana bladyneczka.  Marzy jej sie kariera na zachodzia.  Jasne!!!!!!!!!!!  Predzej do Polski wroci komunizm niz ona zostanie gwiazda w Stanach.  ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2007, 08:54:51 pm wysłana przez Natalie »

Offline Bartek

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 98
  • szyderca?
  • Respect: 0
    • BASH- biblia szyderców
Odp: Doda
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 05, 2007, 10:04:02 pm »
0
wysokie IQ to moze i ma ale jak kiedys w jakims show Kamela w tvp1 miala znalezc Polske na mapie to cos jej nie szlo...
No i co ze ma glos Violetta Villas tez ma glos... :lol:
-idziesz na melanż?
-nie, muszę być w domu o ósmej

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Doda
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:49:15 am »
0
Dla mnie ona jest typowym przykładem osoby, której wali na dekiel po sukcesie. Pamietam ją z przed paru lat, kiedy widziałem ją podczas chyba pierwszego wywiadu w Mtv. Na pytania głównie odpowiadał ten jej gitarzysta Lipert (chyba) a ona taka zagubiona siedziała. Na pytania odpowiadała drętwo i nieśmiało. A teraz - buźka jej się nie zamyka, jakie to mądrości ma do powiedzenia, nikt jej nie podskoczy.

Ty, no to chyba normalne ze jak sie jest poczatkujacym w danej branzy to sie siedzi cicho i nie wymadrza. Dopiero po czasie sie nabiera pewnosci siebie i niesmialosc przemija. Niewazne czy to wokalistka mowiaca do telewidzow, czy piekarz do pracownikow, czy sprzedawca do klientow.
U kazdego czlowieka jest tak ze jakies tam mniejsze czy wieksze sukcesy dodaja pewnosci siebie.
Doda jest tego przykladem, ale czy to wada? Jak dla mnie zaleta. Ma ZA***STY charakter, umie sie wylansowac jak nikt inny w tym kraju, bo inni sie boja/wstydza narazic opinii publicznej, a Doda idzie do przodu i nie oglada sie za siebie. Choc oczywiscie nie wszystko mi sie w niej podoba, ale co by nie mowic, jest najlepszym przykladem jak osiagnac sukces. Szacunek dla niej.

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Doda
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:03:12 pm »
0
Czy warto się tak sprzedawać w imię kasy? Robić z siebie pośmiewisko i błyszczeć biustem dla facetów śliniących się na widok jej prawie nagiego ciała. Czy w życiu i w karierze ma się tylko to liczyć? By się wylansować, sprzedać siebie, wiecznie grać...
Jedni błyszczą gołym ciałem by świat ich zauważył, inni błyszczą talentem i świat też ich zauważa

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Doda
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 07, 2007, 12:34:01 pm »
0
No raczej samego talentu to swiat nie zauwaza... trzeba jeszcze miec pomysl jak sie sprzedac temu swiatu. Utalentowanych wokalistek, wokalistow i zespolow jest pelno, o ktorych nikt nie slyszal i nie uslyszy...


Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Doda
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 07, 2007, 01:15:28 pm »
0
Wydaje mi się że ludzie ich nie chcą zobaczyć/usłyszeć. Uważam że nawet jeśli chce ktoś zostać gwiazdą światowego formatu i być sławą i bogatą, to są inne sposoby na lans niż przekleństwa i gołe cycki. Nie wiem czy osoba która się tak sprzedaję szanuje siebie (szczerze wątpię, bo wszystko jest na pokaz dla ludzi, gubi się własne "ja"), ja mogłaby ją z czystym sumieniem przyrównać do dziwki. A prawdziwy talent i tak to przebiję. Ty masz skłonności do lubowania kiczu (tylko się nie obrażaj ;)) Paris, Doda, ikonki pop kultury puste gwiazdeczki budujące swoje życie i światopogląd na skandalach i sexie. Każdy żyje jak chce, ale czy inni muszą na to patrzeć? Ja np nie mam ochoty patrzeć na rozstanie Dody z Majdanem..

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Doda
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwca 07, 2007, 02:23:09 pm »
0
Kazdy zyje jak chce, inni nie musza na to patrzec, ale... jezeli ludzie sa gotowi za to zaplacic, to dlaczego tego im nie sprzedac?
Muzyka to biznes, wiadomo nie od dzis, i oprocz talentu rownie wazny jest wizerunek, w niektorych przypadkach nawet wazniejszy, zeby sie przebic. Glupia pusta gwiazdeczka by sie nie przebila, trzeba myslec jak sie sprzedac i miec troche w glowie. Niektorym to nie wychodzi i szybko znikaja z showbiznesu, ale akurat w przypadku Dody nic zlego sie nie dzieje, dziewczyna panuje nad wszystkim, kreci taka kase o jakiej wiekszosc polskich wokalistek w jej wieku moze tylko pomarzyc, a ze ma talent nie mozna zaprzeczyc. A to ze dodatkowo sprzedaje swoja linie gadzetow do komorek za 10zl w Bierdonce albo ze ma swoj serwis sms typu "4 smsy od dody za 10zl+vat", to tylko swiadczy o tym ze zna sie na biznesie i wie jak zarabiac...
Oczywiscie mozna odrzucic cale to sprzedawanie wizerunku i skupic sie tylko na muzyce, grac w garazu do 30 roku zycia, a potem w pare lat nagrac debiutancka plyte za wlasne pieniadze i miec nadzieje ze ktokolwiek to kupi, i dalej grac na nikomu nieznanych przegladach piosenki mlodziezowej i czekac az ktos odkryje nasz talent  :lol: