Autor Wątek: Coma  (Przeczytany 43737 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TwiggY

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Respect: 0
Coma
« dnia: Lutego 28, 2005, 04:07:29 pm »
0
Fajne nież Hmmm tylko jaki numer wykrecili w Bialej Podlaskiej:P ( www.muzycznaapteka.pl ), a mialem jechac na koncert :/                    

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Coma
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 28, 2005, 04:12:05 pm »
0
WOW no to wspolczuje, zespol fajny ale zeby trzy razy odwolywac terminy :| niezle, wspolczuje wszystkim fanom jesli to sie zdarza czesciej                    

Offline TwiggY

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Respect: 0
Coma
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 28, 2005, 04:14:18 pm »
0
Niezle \"wyjasnienie\" dali na oficjalnej :/                    

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Coma
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 28, 2005, 04:45:03 pm »
0
Jeden + ze nie zwalaja winy na kogos innego tylko biora ja na siebie w kazdym razie szkoda ludzi bo hmmm ł razy sie nastawiac na koncert i ł razy byc zrobionym w konia to lekka przesada                    

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Coma
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 28, 2005, 07:05:06 pm »
0
huh w sumie nic do comy nie mam, ale hmmm jakos ... wkurwilbym sie jakbym ł razy sobie czas ustawial na koncert i ł razy bym zostal olany. Wdey podejzewam muzycy dostaliby kilka maili/listow o teresci : \"domy zaczna plonac od lewej strony, albo cos takiego\" ;)                    

Offline TwiggY

  • Patience
  • Wiadomości: 21
  • Respect: 0
Coma
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 28, 2005, 10:08:19 pm »
0
Moje kumpele sa wkurwione na maksa. Nie dosc, ze staly i czekaly godzine na stopa kilka dni przed koncertem (1 terminem), to jeszcze musza jechac znowu, zeby im zwrocili kase ;-)                    

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Coma
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 04, 2005, 02:46:42 pm »
0
Kiedy¶ w radiu szłyszałam ich piosenke , bardzo mi się spodobała ale jak do tej pory nie miałam okzaji posłuchać innych utworów ...
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline PITOPIETHO

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Respect: 0
Coma
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 04, 2005, 06:40:20 pm »
0
Płyta pierwsze wyj¶cie z mroku to bez w±tpienia jedno z najklepszych dzieł polskiego rocka ostatnich lat
Forum dla napalonych nabijaczy...
Forum bez zasad...
Forum swojskie...
www.mortimordor.fora.pl
Forum swojskie...
Forum bez zasad....
Forum dla napalonych nabijaczy...

Offline BlackRose

  • Patience
  • Wiadomości: 6
  • Respect: 0
Coma
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 11, 2005, 04:36:51 pm »
0
Ja bylam na ich koncercie w Gliwicach jakis czas temu, i wszystko odbylo sie zgodnie z planem, nawet sie nie spoznili:P Koncert swietnie zrobiony, ekstra gitara i w ogole zrobili na mnie niezle wrazzenie:) Bisowali i stworzyli taka atmosfere, ze jak zrobia  w Gliwicach nastepny koncert, to sie wybiore:)

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Coma
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 14, 2006, 07:31:14 pm »
0
Bardzo podobają mi się ich teksty . Polecam piosenke pasażer , spadam i schizofrenia :)
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline Viro

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
Coma
« Odpowiedź #10 dnia: Marca 23, 2006, 10:10:16 pm »
0
Ja to chyba jestem Comaholikiem B) byłem na ich 6 koncertach - wszystkie odbyły się w terminie, więc dziwi mnie trochę to, że odwołali trzykrotnie koncert w jednym miejscu ;)
Teksty faktycznie rewelacyjne - fragment "Nie wierzę skurwysynom":

"obiecali nowy, lepszy świat
 używając pięknych, mądrych słów
 przedstawili idealny plan
 lecz nie każdy starał się jak mógł..."

Moje ulubione to "100 tysięcy jednakowych miast", "Schizofrenia", "Sierpień", oczywiście "Pasażer" oraz wymienione wyżej "Nie wierzę skurwysynom" mówiące całą prawdę o politykach :P


Dla osob mieszkajacych w poblizu Poznania informacja - w sobote 17 czerwca odbedzie sie darmowy koncert w Puszczykowie. Dojazd pociagiem 15 minut mysle, ze warto pojechac i posluchac.  
« Ostatnia zmiana: Czerwca 16, 2006, 05:36:23 pm wysłana przez Viro »
Non hominem odi, sed eius vitica

Solid Shake

  • Gość
Coma
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwca 25, 2006, 10:44:16 pm »
0
byłem dzisiaj na comie- srogo się zawiodłem na nich, ot takie smutne, spodziewałem się bardziej jakiś core'ów

Offline Viro

  • Patience
  • Wiadomości: 5
  • Respect: 0
    • http://
Coma
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwca 27, 2006, 11:43:19 pm »
0
Cytuj
byłem dzisiaj na comie- srogo się zawiodłem na nich, ot takie smutne, spodziewałem się bardziej jakiś core'ów
Zawiodles sie? Coz... Bywa. Ale jak sie idzie na koncert kapeli, ktorej sie nigdy wczesniej nie slyszalo to tak moze wyjsc. Ja bylem na ich kolejnym konercie i mam w planach jeszcze nie jeden koncert z ich udzialem.
A co do tego co pokazali w Puszczykowie to uwazam, ze zagrali dobrze i ludzie, ktorym na tym zalezalo wbrew "smutkowi" dobrze sie wybawili :P


PS.
Juz nie moge sie doczekac ich na tegorocznym Przystanku Woodstock.
Non hominem odi, sed eius vitica

Offline PollyVelOre

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Coma
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 04, 2006, 02:16:06 pm »
0
Rogucki jest geniuszem. Jego teksty są bliskie doskonałości. "Zaprzepaszczone siły ...." jest dobrą płytą, choć chyba pierwsza bardziej mi do gustu przypadła. Polecam utwory Comy: Leszek Żukowski, Zaprzepaszczone siły, Ostrość na nieskończoność.

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Coma
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 04, 2006, 02:19:44 pm »
0
A ja powiem tylko ze nie lubie tego zespolu... w ogole nie trafia w moje gusta... raz bylem na ich koncercie to sie wynudzilem przepotwornie... Chociaz ostatni singiel ktory slyszalem w radiu jest jeszcze do przelkniecia...  

 

In Coma

Zaczęty przez Lato

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 57198
Ostatnia wiadomość Marca 04, 2005, 08:42:08 pm
wysłana przez Witek