Autor Wątek: Alice Cooper  (Przeczytany 24275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« dnia: Kwietnia 03, 2005, 07:10:29 pm »
0
Co my¶licie o tym arty¶cież Czy podobaj± wam sie jego utwóry, jego stylżż                    

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Alice Cooper
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 03, 2005, 08:37:08 pm »
0
Mnie sie podoba. Utwory takie jak \"Poison\" czy \" Hey Stupid\" s± rewelacyjne!!! :)[color=red:896b0dłłf6]Post wyedytowano :)[/color]                    

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 18, 2005, 04:45:45 pm »
0
hoho... wszedłem tu pierwszy raz odk±d że tak powiem stworzyłem ten temat i... zonk! my¶lałem że wiecej z was go zna, a nie tylko jedna osoba (duff_wife)... a w koncu pamietajcie że nagrał on piosenke z GN\'R (the garden)...                    

Solid Shake

  • Gość
Alice Cooper
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 18, 2005, 04:49:42 pm »
0
ja mało znam,ale generalnie taki fajowy rock na imprezy;P                    

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 18, 2005, 04:54:50 pm »
0
no :D                    

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 22, 2005, 10:18:37 pm »
0
Tak gdyby kto¶ był zainteresowany... kilkana¶cie dni temu wyszła nowa płyta Alice \"Dirty Diamonds\"... ale niestety data wydania jej w Polsce nie jest znana :evil:  :evil:                    

Offline R3cki

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Respect: 0
    • http://www.myspace.com/r3cki
Alice Cooper
« Odpowiedź #6 dnia: Września 07, 2005, 10:51:32 pm »
0
Fajny zesspół szczegulnie że miał duży wpływ na Slasha jak czytałem  :D                    
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh won´t you please
Take me home

Offline PITOPIETHO

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Respect: 0
Alice Cooper
« Odpowiedź #7 dnia: Września 30, 2005, 03:42:41 pm »
0
Alice to jeden z moich ulubionych wokalistów. Takie plyty jak Trash czy Hey Stoopid to arcydziela. OH YAH                    
Forum dla napalonych nabijaczy...
Forum bez zasad...
Forum swojskie...
www.mortimordor.fora.pl
Forum swojskie...
Forum bez zasad....
Forum dla napalonych nabijaczy...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Alice Cooper
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 01, 2006, 11:52:40 pm »
0
Alice Cooper kojarzy mi się z opowieściami moich rodziców, którzy w latach 70tych byli przerażeni tym sympatycznym "potworem", który faktycznie robił straszne rzeczy ze zwierzętami na scenie...Oczywiście wszyscy go lubimy, bo ma fajne piosenki (calej twórczości nie znam) ;) !

Wkurza mnie, że taki "zlepek kompleksów"  :rolleyes:  jak Manson teraz próbuje ekscentrycznie zachowywać się na scenie i łamać tabu, chociaż te wszystkie "sztuczki" to już historia...
Alice był swego rodzju prekursorem! ;)
Zapamiętajcie to sobie! No i oczywiście Black Sabath :D  B) ! :D  

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 02, 2006, 01:55:48 am »
0
Cytuj
Alice Cooper kojarzy mi się z opowieściami moich rodziców, którzy w latach 70tych byli przerażeni tym sympatycznym "potworem", który faktycznie robił straszne rzeczy ze zwierzętami na scenie...Oczywiście wszyscy go lubimy, bo ma fajne piosenki (calej twórczości nie znam) ;) !

 
no i jeszcze jego cały show z szubienicami, gilotynami itp, itd... a na jego obecnej trasie można podziwiać sobowtóra paris hilton bijącą się z tym takim małym pieseczkiem którego ta prawdziwa ma... oczywiście piesek wygrywa...

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Alice Cooper
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 02, 2006, 11:11:15 am »
0
Pewno inteligencja ja pokonal :D
A co do Alice, to fajnie spiewa ulubionym on wokalista moim nie jest, choc czasem lubie go posluchac...

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Alice Cooper
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 02, 2006, 05:55:37 pm »
0
Alice Cooper kojarzy mi się... z Poison :D wiem ambitna jestem :D

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Alice Cooper
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 02, 2006, 06:19:04 pm »
0
no cóż... niezaprzeczalnie jest to jego najbardziej znany utwór... ale w sumie nie jest to zbyt wybitne dzieło w porównaniu do jego innych utworów...

Offline rose84

  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 5139
  • Płeć: Kobieta
  • Prosacówna Zeppelinka
  • Respect: +11
Alice Cooper
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 02, 2006, 06:25:59 pm »
0
Cytuj
no cóż... niezaprzeczalnie jest to jego najbardziej znany utwór... ale w sumie nie jest to zbyt wybitne dzieło w porównaniu do jego innych utworów...
tutaj sie zgodzę, bo "Poison" to raczej najpopularniejsza piosenka Coopera, ale nie jest jakas wybitna...

Offline ural

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • Madness is like gravity. It needs a little push...
  • Respect: +13
Alice Cooper
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 02, 2006, 10:17:58 pm »
0
Cytuj
Alice Cooper kojarzy mi się z opowieściami moich rodziców, którzy w latach 70tych byli przerażeni tym sympatycznym "potworem", który faktycznie robił straszne rzeczy ze zwierzętami na scenie...Oczywiście wszyscy go lubimy, bo ma fajne piosenki (calej twórczości nie znam) ;) !

Wkurza mnie, że taki "zlepek kompleksów"  :rolleyes:  jak Manson teraz próbuje ekscentrycznie zachowywać się na scenie i łamać tabu, chociaż te wszystkie "sztuczki" to już historia...
Alice był swego rodzju prekursorem! ;)
Zapamiętajcie to sobie! No i oczywiście Black Sabath :D  B) ! :D
Co do Coopera to ma fajne kawałki, zaś to co mi się u niego najbardziej podoba to głos - jest jakiś taki klimatyczny... natomiast ogólnie co do muzyki, to widać że był prekursorem wielu kapel, bo powiedzmy sobie szczerze strasznie to było kiczowate, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :). Ale w sumie taki Ozzy też miał utwory zalatujące kiczem a i tak mi się podobają... pewnie po prostu słuchając nachodzi człowieka jakaś nostalgia, albo coś, bo to zupełnie inna muzyka niż dzisiejsza (nie wypowiadam się na temat ostatniej płyty, bo jej nie słyszałem).

A co do Mansona - zlepek kompleksów? A bo ja wiem - raczej sprytny koleś, który potrafił się sprzedać. Nota bene Marylin Manson to jeden z moich ulubionych zespołów (a sam MM jeden z ulubionych artystów). Stawiam go daleko za Gunsami (którzy są moim ulubionym), czy nawet za Simple Minds (zupełnie inny styl muzy), ale i tak dla mnie to czołówka - ma dużo kaszaniastych utwórów, ale niektóre są genialne - jak This Is The New Shit (niesamowity power), The Nobodies, The Dope Show, czy np. moim zdaniem super cover Personal Jesus. Wszystko rzecz gustu. Ja tam Mansona i jego kiczowaty styl lubię. A muzykę mają naprawdę fajną... a że to takie hard-rockowo-metolowe Ich Troje... no cóż ;).

 

Alice in Chains

Zaczęty przez MrWoodstock

Odpowiedzi: 151
Wyświetleń: 44537
Ostatnia wiadomość Sierpnia 10, 2018, 08:38:51 pm
wysłana przez Hubik