Autor Wątek: Aerosmith  (Przeczytany 222778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #810 dnia: Czerwca 05, 2014, 11:08:34 am »
+1
ja tez biore flage pod scene. fajnie pokazac zespołowi, ze koncert wyczekany.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #811 dnia: Czerwca 05, 2014, 01:51:15 pm »
0
Ja wyjeżdżam z Krakowa o 2;38 więc mogę Wam trzymać od 7  :D

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #812 dnia: Czerwca 10, 2014, 01:11:42 pm »
+1
wybierających się na koncert Aerosmith zapraszam na mój blog, ponownie, na którym udalo mi się przetlumaczyć całe trzy pierwsze albumy (czyli ponad połowe repertuary na koncert). Pozdrawiam

aerosmithtexty.blog.onet.pl
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1687
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #813 dnia: Czerwca 11, 2014, 10:56:05 am »
0
Będę jutro ok 14:00 na miejscu - jak Bóg da :D widzimy się :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3750
  • Respect: +949
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #814 dnia: Czerwca 11, 2014, 04:43:17 pm »
0
Udanej zabawy dla wszystkich, którzy tam jutro będą oraz udanego setu z "Rats In The Cellar", "Nobody's Fault", "Reefer Head Woman", "Bone To Bone (Coney Island White Fish Boy)" i "Dude (Looks Like A Lady)" włącznie  ;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #815 dnia: Czerwca 11, 2014, 07:49:23 pm »
0
Zazdroszczę Wam i życzę udanego koncertu.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #816 dnia: Czerwca 13, 2014, 06:54:09 am »
0
Koncert prześwietny!:) Głos Tylera jak za najlepszych lat, ogólnie pozazdrościć takiej formy w wieku 66 lat... Cały czas szalał i ganiał po scenie. Co on wciąga?:)
Jakbym miał się czegoś czepić to tylko setlisty, bo wolałbym w paru miejscach więcej rock n' rolla, np. F.I.N.E., Young Lust, Back In The Saddle, czy Somethings Gotta Give... Ale wszystkiego mieć nie można.
Klasa sama w sobie. Przykład i wzór zachowania scenicznego, ekspresji, luzu, och, ach - wszelkie inne pozytywne epitety jak najbardziej na miejscu.
Ogólnie świetne koncerty:)

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5007
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1687
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #817 dnia: Czerwca 13, 2014, 07:29:11 am »
0
To trochę jest tak, że wiedziałem na co idę, wiedziałem co będzie i się pod tym względem nie zawiodłem. Aerosmith to dobrze naoliwiona maszyna, która od wielu lat jedzie i robi ciągle to samo i robi to dalej dobrze. Oczywiście są minusy ale o nich może potem... :P na razie powiem tylko o tym, że strasznie dużo wczoraj nas tam było - Nightrainowców... :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #818 dnia: Czerwca 13, 2014, 03:49:10 pm »
0
No to może jakas fotorelacja, albo cuś???
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #819 dnia: Czerwca 13, 2014, 04:02:50 pm »
0
Koncert rewelka, ale tego akurat można było się spodziewać :) Wielki plus za efekty, za motyw z backstage'm i fanami, za Home Tonight :wub: Szkoda, że zagrali "I Don't Want to Miss a Thing", wolałabym inną balladę, żałuję, że nie było mi dane usłyszeć na żywo "Seasons of Wither". Wydaje mi się też, że "Eat the Rich" wyszło słabo, nie słyszałam dobrze wokalu, ponadto wydaje mi się, że był trochę opóźniony. Steven wokalnie w bardzo dobrej formie, ale śledząc poprzednie koncerty nie jest to zaskoczeniem :) Słyszałam zarzuty dotyczące słabego kontaktu z publiką, ale wydaje mi się, że fani spisali się rewelacyjnie i nie było konieczności żeby ich rozruszać i motywować do czegokolwiek. W ogóle odniosłam wrażenie, że Steven na żywo na scenie wygląda młodziej, gładziej i sprężyściej :D A patrzenie na jego ruchy to czysta przyjemność, jedyne w swoim rodzaju :)

P.S. Nie wiem czy Witek będzie się tutaj wypowiadał, więc na wszelki wypadek chciałam przeprosić wszystkich, którzy się z nim kontaktowali i poczuli się olani - niestety w drodze do Łodzi nawigacja wykończyła mu baterię w telefonie, tak więc byliśmy totalnie odcięci od wszystkich Was. Wielka szkoda :(

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12050
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2208
    • As Koncertowy
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #820 dnia: Czerwca 13, 2014, 05:47:29 pm »
0
Słyszałam zarzuty dotyczące słabego kontaktu z publiką, ale wydaje mi się, że fani spisali się rewelacyjnie i nie było konieczności żeby ich rozruszać i motywować do czegokolwiek.

Kontakt z publiką mieli świetny, tylko publika drętwa. Z góry spod zegara - gdzie przeniosłem się po Alter Bridge (na płycie nic nie było widać) - ludzie stali jak kołki (poza Wojem bo był rozpoznawalny po czerwonej koszulce :D) i rozruszali się dopiero przy Dude Looks Like A Lady. Steven to zwierzę sceniczne. Na plus Joey Kramer - chyba najlepszy perkusista, którego widziałem dotąd na żywo.
Reszta w relacji, ale to za 1,5 tygodnia bo teraz jadę się urlopować.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #821 dnia: Czerwca 13, 2014, 06:36:09 pm »
+1
Cytuj
ludzie stali jak kołki (poza Wojem bo był rozpoznawalny po czerwonej koszulce :D)
O, psiasiam. To stado rozbrykanych małpiszonów koło Woja to była część naprawdę świetnie się bawiącego NTSu :P

Na razie nie mam sił nic więcej napisać (bo cały dzień mi się oczy zamykają, mimo iż przespałam już jakieś 5 godzin :P ot starość), poza tym, że było przecudownie, choć trochę raził mnie brak "Crazy" i "What it takes". Zwłaszcza na to drugie miałam wielką nadzieję. A tak to zagrali chyba wszystko, co człowiek chciałby usłyszeć na żywo, będąc na Aerosmith. Wielki plus dla "Janie's got a gun", bo z setlist które śledziłam wynikało, że chyba tego nie grają, (ale mogę się mylić).

Katarynka, nagłośnienie tam w AA w ogóle było słabe. Przy koncercie Alter Bridge w ogóle nie rozumiałam Mylesa.

Dzięki wszystkim, z którymi udało mi się zobaczyć. NTS rządzi ;) :sorcerer: Wrzućcie fotkę spod Areny :D
« Ostatnia zmiana: Czerwca 13, 2014, 06:39:50 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #822 dnia: Czerwca 13, 2014, 06:37:56 pm »
0
było przepięknie!
Czułem się chwilami jak na Legii w 2006 roku i to wystarczy za cały mój komentarz.
Co do fotek i mini zlotu to prezentuje taką z godz. 3:00

Offline voyteq

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +484
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #823 dnia: Czerwca 13, 2014, 06:50:22 pm »
0
Koncert był MEGA !!! Co prawda po WP i AB modliłem się o to żeby akustycy nie dali dupy tak jak podczas supportow, po prostu tragedia ! No ale obawy były nie zbędne :) No i jestem mega pozytywnie zaskoczony kontaktem Stevena i Joe z fanami. Schodzenie do nich, przybijanie piątek czy nawet dziewczyna która zbytnio nie wiedziała co ma robić ;) O wokalu i ruchach już zostało wszystko powiedziane. Mnie bardzo zaskoczyło tępo samego koncertu, z tego co pamiętam to żadnych dłuższych przerw nie było, jeden kawałek się kończy a drugi zaczyna, no i brak zmęczenia na twarzy Stevena ... Publika drętwa ?? Ja tego nie zauważyłem :) Przynajmniej obok mnie Śpiochu z rodzinką i Emmą nie wprowadzali drętwości, wręcz przeciwnie ... Do tej pory mnie prawe ucho boli :P Jedynie co mnie trochę zasmuciło to z tego co pamiętam to chyba tylko jeden kawałek z ich ostatniej płyty, Freedom Fighter.
No i dwa zloty NTS, before ,after party :) Fajnie było odświeżyć stare znajomości i nawiązać nowe :D

No to jeszcze raz:

https://www.youtube.com/watch?v=jzr6PkNaevw

i pozdro dla Woja za koszulkę FCL :P


"You say that I'll never change but what the fuck do you know?"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #824 dnia: Czerwca 13, 2014, 08:23:19 pm »
+1
No właśnie, szkoda, że zabrakło "Legendary child" :(
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

 

Steven Tyler (Aerosmith): pierwszy singiel z solowego krążka country

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4295
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2015, 11:50:17 am
wysłana przez maxi023