Autor Wątek: Aerosmith  (Przeczytany 222785 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #345 dnia: Marca 05, 2010, 11:49:59 pm »
0
A byleś na motorhead?? To ja bym się prawdopodobnie prawdopodobnie zabrał z Tobą , co?? no i moja żonka też. :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

smakol

  • Gość
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #346 dnia: Marca 07, 2010, 12:08:35 am »
0
A byleś na motorhead?? To ja bym się prawdopodobnie prawdopodobnie zabrał z Tobą , co?? no i moja żonka też. :)

Pewnie, że byłem :) Ok - jeżeli ekipa się uzbiera to dam znać, ale na razie priorytet to Muse więc co do Aero nic nie mogę obiecać - jak będę miał bilety w łapce to dam znać :)

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #347 dnia: Marca 07, 2010, 12:39:51 am »
0
Się Kraków melduję! bilety zarezerwowane na Sazka tickets, kwestia zapłacenia! Ktoś wie jak najlepiej zrobić przlew do Czech? My napierniczamy do Pragi w 5 osób więc auto mamy zapkowane ale możemy się zgadać przed albo po koncercie w Pradze ;) Zostajemy tam do niedzieli więc jest czas! Gdyby ktoś szukał tanich noclegów w Pradze to dajcie znać mam namiary na fajne akademiki praktycznie w samym centrum Pragi!  :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #348 dnia: Marca 07, 2010, 01:29:11 am »
0
Jeżeli chodzi o przelewy do Czech albo gdziekolwiek za granicę to najtaniej wychodzi PayPal reszta to złodziejaszki.

offtop: smakol to jak jechałeś z Wrocka na motorhead, to może jechaliśmy razem, co???
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

smakol

  • Gość
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #349 dnia: Marca 07, 2010, 02:34:54 pm »
0
Jeżeli chodzi o przelewy do Czech albo gdziekolwiek za granicę to najtaniej wychodzi PayPal reszta to złodziejaszki.

offtop: smakol to jak jechałeś z Wrocka na motorhead, to może jechaliśmy razem, co???

na motorhead jechaliśmy autem w 3 osoby więc raczej nie  ;) A co do Aerosmith to pytanko mam - na stronie nie można zamawiać biletów pod scenę tzn na ten sektor bliżej wie ktoś o co kaman ? A Ty Garfield jakie zamówiłeś ? :)

Offline Pacyfik67

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Knockin' on Heavens Door...
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #350 dnia: Marca 07, 2010, 04:18:27 pm »
0
Na SazkaTicket raczej nie będzie biletów "stani u podia".. Są one dostępne w AeroForceOne ;) Dowiedziałem się też że shortcut.pl będzie miał jakieś bilety do Pragi.
Po koncercie W Cologne z 2007 muszę obowiązkowo być w Pradze!! xD
Livin' on The Edge...

Offline Garfield

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 332
  • Respect: +12
    • http://
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #351 dnia: Marca 07, 2010, 10:57:36 pm »
0
Panowie cos tutaj macicie ;) Po pierwsze bilety "stani u podia" czyli zaraz pod scena byly na Sazka tickets! Wiem, bo sam takie zamowilem i bez problemu przyszlo mi potwierdzenie rezerwacji na takowe! Obecnie ich faktycznie ich nie widac, moze po prostu juz wszsytkie poszly hehe Ja rezerwowalem je zaraz gdy trafily do sprzedazy tj. w nocy z czwartku na piatek. Potwierdzenie dostalem zaraz w piatek z samego rana, wiec jesli ktos zarezerwowal to spokojnie poczekajcie, przyjdzie potwierdzenie. Rezerwacja jest wazna przez tydzien i w tym czasie nalezy dokonac przelewu na wskazane konto. Pisalicie ze najlepiej za pomoca Paypala, ale jak to zrobic? Da sie wpisac gdzies w opcjach na paypal numer konta itp.? Kolejnym problem to jak przeliczyc kwote podana w czeskich koronach na zlotowki albo euro?
Czy moze ktos mial podobne problemy co ja? :)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #352 dnia: Marca 07, 2010, 11:30:16 pm »
0
a jeżeli chodzi o paypal, to pewnie gdzieś jest taka opcjaWpisz w google kalkulator walutowy, to Ci taki fajny przelicznik wyskoczy :) a jeżeli chodzi o paypal, to poszukaj na stronie sazkiej czy jest możliwość płacenia przez paypal.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

smakol

  • Gość
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #353 dnia: Marca 08, 2010, 01:33:32 pm »
0
Na SazkaTicket raczej nie będzie biletów "stani u podia".. Są one dostępne w AeroForceOne ;) Dowiedziałem się też że shortcut.pl będzie miał jakieś bilety do Pragi.
Po koncercie W Cologne z 2007 muszę obowiązkowo być w Pradze!! xD

A to z shortcut.pl pewne ? pisałeś coś do nich - bo jeżeli będą to poczekam zamiast przelewy do Czech robić :P

Offline Pacyfik67

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Knockin' on Heavens Door...
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #354 dnia: Marca 08, 2010, 04:45:04 pm »
0
Tak, pisałem do nich w poprzednim tygodniu. Powiedzieli, że na pewno bilety będą. Ale bez konkretów co do daty i sektorów.
Livin' on The Edge...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #355 dnia: Marca 08, 2010, 08:16:24 pm »
0
w ogole na koncerty mozna brac lornetki ? 
luz, ja miałem parę razy, na Śląskim np

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #356 dnia: Marca 09, 2010, 10:22:36 pm »
0
No lornetkę chyba można wnieść. Nie wiem jak w Czechach do tego podchodzą, ale jeżeli ktoś planuje aparaty itp, to nie radzę, bo na Ac/Dc jak byłem, to widziałem kilku kolesi, którzy zostali cofnięci sprzed samej bramki, bo wykrywacze zdały egzamin w 100%.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #357 dnia: Marca 10, 2010, 09:33:14 pm »
0
Ja na razie zbieram na drugi bilet, więc się tym nie martwię, ale ja pójde do jakiegos dobrego sklepu muzycznego. niechaj oni mi kupią bilety, a ja im zapłacę :) jestem zbyt leniwy na takie rzeczy. Ja chce mieć bilety i koniec.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline aandra

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #358 dnia: Marca 11, 2010, 11:20:56 am »
0
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5043

 
PODPISUJCIE, JEŚLI CHCECIE ABY WYSTĄPILI [ AEROSMITH ] W POLSCE!
  :lol:

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #359 dnia: Marca 11, 2010, 01:24:57 pm »
0
podpisałem, ale ja i tak nie poszedłbym an koncert w Polsce skoro mam okazje zobaczyć ich w Czechach. Przede wszystkim dlatego, ze w Czechach jest inna kultura uczestniczenia w takich koncertach. W Polsce krzywo tylko spojrzysz na kogoś i już zadyma gotowa. No i piwko można w Czechach strzelić na koncercie. W Polsce Cię nie wpuszcza choćby z jedna puszką.
a tak poza tym to mam już kasę na dwa bilety. Niestety te najtańsze siedzące, ale kurde warto zobaczyć Aerosów na żywo. Już mi się bilety załatwiają  8)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

 

Steven Tyler (Aerosmith): pierwszy singiel z solowego krążka country

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4295
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2015, 11:50:17 am
wysłana przez maxi023