Autor Wątek: Aerosmith  (Przeczytany 224522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #165 dnia: Maja 03, 2008, 01:24:18 am »
0
no bo sluchaj  ,  normalnie na czysto ni mozesz sciagac z megaupload bo nie ma slotow ,
oni tam chca zebys sobie zainstalowac tego ich toolbara- no ale to jest gowno  , tego nie instaluj
(mozna u was mowic gowno czy jestesmy sztywni?)

jest taka wtyczka specjalna do firefoxa , nazywa sie SX 3.2 , instaluje sie sekunde i nie masz zadnych toolbarow ani nic  , jedyne co ta wtyczka robi to wrzuca sie na wolny slot z innego panstwa , zero robakow zero tałatajstwa .
no jak chcesz, ja tak robie , bo bym ich ścierwa toolbaru nie zainstalowal tez nigdy , ale tak mam tę wtyczke i smigało mi ze 100 koncertow w 3 tygodnie sciagnalem z portugalskich slotów , a system czysty jak zła .

ja powiem tak,  bootlegow Aerosmith jest bardzo malo w necie, dopoki nie znalazlem tego forum to mialem moze 6 koncertow w 6 lat ;/

tak czy siak,  ja cie do niczego nie namawiam  ,  zadnej odpowiedzialnosci nie biore , jestme po prostu po bozemu pomocny ;]
jak chcsz rapida na sile to tu masz :

http://theultimatebootlegexperience.blogspot.com/search/label/Aerosmith

ale pewnie i tak juz wszystko wyglaslo.
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #166 dnia: Maja 03, 2008, 09:37:01 am »
0
Ok dzięki - nie wiedziałem o żadnej wtyczce, jakbyś dał linka (skąd można zainstalować tą wtyczkę) to się z tym pobawię :)

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #167 dnia: Maja 04, 2008, 10:43:28 pm »
0
no google ,  megaupload sx 3.2  ;]
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #168 dnia: Maja 04, 2008, 11:23:44 pm »
0
a jak mam znaleźć na megauploadzie jakies koncerty video Aerosmith??
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #169 dnia: Maja 05, 2008, 11:56:41 pm »
0
nie znajdujesz na megauploadzie koncertow aerosmith ... ;d ;]

instalujesz tylko wtyczke "megaupload sx 3.2" ktora  pozwala ci sciagac z megauploadu bez instalowania tych gownianych toolbarow z wirusami . wtyczka działa tak że wrzuca cie na jakiś wolny slot z innego kraju. w polsce jest chyba 350 wolnych slotów, a przecież jest nas w polsce 40 milionów.

linki to juz musisz sobie sama wykołowac ;d
tylko ze bez tej wtyczki nawet jak znajdziesz linki to i tak nie sciagniesz

no ale teraz do rzeczy , jak mowilem , tu jest to forum z linkami do koncertow aerosmith w megaupload : http://z7.invisionfree.com/THE_BIG_10_INCH/index.php

to forum jest glupie bo musisz sie zarejestrowac zeby w ogole na nie wejsc,  a potem w kazdym temacie musisz napisac "thank you" zeby w ogole dostac linka do koncertu .  I ja tak zrobilem , pierwszego dnia jak sie zarejestrowalem , wpisalem "thank you " w kazdym temacie - i mnie zbanowali ;/;/

podu pceni oni są, bo w regulaminie nic nie pisali o limicie postów, poza tym to był ich wlasny pomysl zeby pisac zeby dostac linka ;/

na szczescie zdazylem skopiowac te wszyskti linki zanim mnie zbanowali i sciagnaem 100 koncertow ;d

wszystkie koncerty oni mają w audio !! audio only !!



a jesli ktos chce koncert video w rapidzie to  ;;;  abra - kadabra ;;;  (hehehe ;d) wujcio wam da :

http://lix.in/62173459

(hasło : wegom )

ja sie domyslam ze to jest 19 stycznia 1990 philadelphia , ale nie sciagnelm jeszcze wiec nie wiem
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #170 dnia: Maja 08, 2008, 03:37:45 pm »
0
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

SSolid

  • Gość
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #171 dnia: Maja 16, 2008, 07:26:35 pm »
0
http://www.sklep.psxextreme.pl/product_info.php?products_id=3902&osCsid=33f5b40452537d1b6efd620eb2abba56
preorder jak ktos chce, imo pomysl padaczny zeby robic gh z samym aerosmith no ale spoko

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #172 dnia: Maja 20, 2008, 08:23:20 pm »
0

Offline whatashame

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 988
  • Respect: +263
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #173 dnia: Maja 23, 2008, 01:55:27 am »
0
thx big time
GNR fan since 1993
#REUNION - AMERICAN HYPOCRISY TOUR 16

KAŻDY news czytam, prawie żadnego newsa nie komentuje, KAŻDY news doceniam, za KAŻDY news dziękuje,

SSolid

  • Gość

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 06, 2008, 09:08:33 am »
0
Mam wszystkie albumy Aerosmith i jest to jedna z moich ulubionych kapel. Moje ulubione płyty to: Permanent Vacation, Pump, Get A Grip i Nine Lives. Reszta jest bardzo dobra albo przynajmniej dobra, ale za najsłabsze ich dokonanie uważam chyba album Rock In A Hard Place. A co do piosenek to jest ich cała masa, żeby wymienić tylko ballady: Dream On, You See Me Cryin' , Angel, Crazy, Cryin', Hole In My Soul, Jaded, I Don't Want To Miss A Thing, Amazing i wiele innych. 
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12058
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2212
    • As Koncertowy
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 06, 2008, 10:13:31 am »
0
Zgadzam się, że "Rock In A Hard Place" to ich najsłabsza płyta.

Wogóle koniec lat 70. i początek lat 80. to był kryzys twórczy dla wielu kapel, nie tylko dla Aerosmith, ale i np. dla The Rolling Stones, którzy swoje najlepsze krążki wydali na przełomie lat 60. i 70., a potem dopiero w 1989 (Steel Wheels).

Tak samo Aero powrócili do dobrej formy płytą "Permanent Vacation", zaraz potem były "Pump" i "Get A Grip". Ciekawe czy doczekamy się ich jeszcze kiedyś na koncercie w PL :rolleyes:

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 06, 2008, 12:10:01 pm »
0
Może i najsłabsza, ale jest tam jeden kawałek który ubóstwiam - Push Comes to Shove :wub: gra na harmonijce - rewelacja :)

Offline jack daniel

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Mężczyzna
  • SUCK MY FUCKIN' DICK
  • Respect: 0
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 06, 2008, 08:20:14 pm »
0
Taaa, harmonijka to jest coś co mi się bardzo podoba w takim zespole, niby nic, a dzięki temu kawałek może brzmieć naprawdę rewelacyjnie. Tak jak klawisze w GN'R, bez których ciężko by mi było wyobrazić sobie takie kawałki jak np. Civil War, Estranged czy So Fine (i wiele innych).
Nie ważne gdzie, ważne z kim ...

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Aerosmith
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 07, 2008, 08:53:32 am »
0
Zespół świetnie wplata motywy z harmonijką w rockowe utwory, dzięki czemu wypracowali sobie niepowtarzalny styl. Często kawałki mają zabarwienie bluesowe, lubię zarówno rocka jak i bluesa, a Aero daje mi połączenie obu tych gatunków, jak jeszcze dodać do tego wokal Stevena to achh :wub: dlatego jak dla mnie to znakomity zespół :)

 

Steven Tyler (Aerosmith): pierwszy singiel z solowego krążka country

Zaczęty przez daub

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4333
Ostatnia wiadomość Czerwca 17, 2015, 11:50:17 am
wysłana przez maxi023