Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach do Sejmu i Senatu 25 października?

KW Prawo i Sprawiedliwość
4 (11.4%)
KW Platforma Obywatelska RP
3 (8.6%)
KW Razem
3 (8.6%)
KW KORWiN
11 (31.4%)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe
0 (0%)
KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni
1 (2.9%)
KWW Kukiz’15
8 (22.9%)
KW Nowoczesna Ryszarda Petru
4 (11.4%)
KWW Zbigniewa Stonogi
0 (0%)
KWW Grzegorza Brauna Szczęść Boże!
0 (0%)
KWW JOW BEZPARTYJNI
0 (0%)
KW Samoobrona
1 (2.9%)
KW Kongres Nowej Prawicy
0 (0%)
KWW Ruch Społeczny RP
0 (0%)
KWW Zjednoczeni dla Śląska
0 (0%)
KWW Obywatele do Parlamentu
0 (0%)
KWW Mniejszość Niemiecka
0 (0%)

Głosów w sumie: 35

Głosowanie skończone: Października 26, 2015, 09:26:19 am

Autor Wątek: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta  (Przeczytany 10209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34744
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #15 dnia: Października 24, 2015, 10:18:02 am »
+1
Ja mogę nie dyskutować, ale i tak jak znam życie to podczas każdej niedzielnej mszy w trakcie trwania ciszy wyborczej będzie śpiewany psalm, którego słowa brzmią: "Pan miłuje prawo i sprawiedliwość", zawsze tak jest.

To nie znasz życia, bo śpiewali to tydzień temu. z tym, że zamiast pan  jest on, ale to szczegół :P
« Ostatnia zmiana: Października 24, 2015, 03:42:54 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #16 dnia: Października 25, 2015, 09:10:19 pm »
+2
Ja ******ę...  :facepalm:

Offline Tymeg

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 607
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +138
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #17 dnia: Października 26, 2015, 09:32:24 am »
0
Moja żona ładnie skomentowała wyniki: stało się najgorzej jak mogło.
Trudno, za cztery lata pewnie wygra ktoś inny opierając kampanie na krytyce PiSu, co nie powinno być trudne.

Offline oolloo

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Respect: +31
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #18 dnia: Października 26, 2015, 09:41:24 am »
0
"Mieliście cofnąć zegarki o godzinę a nie o kilka wieków"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12074
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2215
    • As Koncertowy
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #19 dnia: Października 26, 2015, 09:56:36 am »
+4
Nie wiem czemu wszyscy są tak oburzeni i zaskoczeni zwycięstwem PiSu. Przecież to było oczywiste od co najmniej roku odkąd Donald spierdolil z tonącego statku z napisem PO. Był czas żeby się z tą myślą oswoić.

Druga rzecz - ludzie czego Wy się boicie? Proszę tylko o szczere odpowiedzi, a nie takie w stylu, że Kaczyński to, Kaczyński tamto, a Macierewicz przyjdzie i zje wasze dzieci i da Wam krzyż. To są argumenty z dupy wzięte. Konkrety poproszę!

Offline Sanokhs

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 325
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +124
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #20 dnia: Października 26, 2015, 10:40:38 am »
0
Napis na statku to "Polska" a "PO" to nazwa szalupy płynącej do Brukseli.  Tak jak Jaruzelski latał do Moskwy

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #21 dnia: Października 26, 2015, 10:50:30 am »
+1
Nie wiem czemu wszyscy są tak oburzeni i zaskoczeni zwycięstwem PiSu. Przecież to było oczywiste od co najmniej roku odkąd Donald spierdolil z tonącego statku z napisem PO. Był czas żeby się z tą myślą oswoić.
Heh, dokładnie. Po mnie te wyniki spłynęły jak po (nomen omen) kaczce. Przeżyłam je dośc spokojnie :P

Cytuj
Druga rzecz - ludzie czego Wy się boicie? Proszę tylko o szczere odpowiedzi, a nie takie w stylu, że Kaczyński to, Kaczyński tamto, a Macierewicz przyjdzie i zje wasze dzieci i da Wam krzyż. To są argumenty z dupy wzięte. Konkrety poproszę!
Ja w sumie z jednej strony myślę, że za bardzo wszelkich zmian my, jako szarzy zwykli obywatele nie odczujemy, dlatego machnełam ręką na te wyniki, ale z drugiej trochę się obawiam, że wszelkie ustawy zakazujące in vitro (więzienie za in vitro? WTF? :???: o ile miłosiernie nam panujący prezydent Duda faktycznie miał taki pomysł, a nie był to tylko wyssany z palca argument przeciw w debacie prezydenckiej) i innych spraw postępowych wejdą w życie. Że kultura przełamująca tabu zostanie uznana za obrazoburczą i z afiszy zaczną znikać sztuki teatralne, których najbardziej oburzeni i tak by nie obejrzeli (tak jak to już za rządów PiSu było). "Boję się" też, że PiS miłosiernie postanowi spełnić obietnice i że faktycznie rozpieprzą pieniądze na rodziny, dzieci, emerytury i budżet państwa popłynie jeszcze bardziej i nie będzie już czego ratować.

Gadanie o Smoleńsku też już się zaczęło, ale postaram się puszczać to mimo uszu.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #22 dnia: Października 26, 2015, 11:02:48 am »
+1


Druga rzecz - ludzie czego Wy się boicie?

Ja się boję tego, jak ten naród może być głupi. Zamieniliśmy euro socjalistów na katolickich socjalistów i tylko tyle. Kolejny raz przegrała Polska i Polacy.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5039
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1702
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #23 dnia: Października 26, 2015, 11:03:19 am »
+1
Też nie głosowałem za pisem i nigdy głosować nie będzie z jednego najprostszego powodu: jestem ateistą. Dlatego nie pasuje mi wszystko co jest związane z uprzywilejowaniem w tym kraju kościoła katolickiego. I teraz wiem, że znowu będzie w imię uczuć religijnych zakazywać wszystkiego, co nie będzie ludziom u władzy leżało.

Druga sprawa to, że patrząc na przykład Grecji, Hiszpanii itp. nie chcę aby polityka rozdawnictwa sprowadziła nasz kraj na skraj problemów budżetowych. Więcej odpowiedzialności.

Od wczoraj nie mam ochoty włączać telewizji i czytać portali informacyjnych. Cztery lata będę musiał patrzyć, jak ludzie, których nie szanuję sprawuję władzę. Jak dla mnie, to mało zabawne.

...i czekam na swoje 500 zł za dziecko :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #24 dnia: Października 26, 2015, 06:43:58 pm »
+1
Czego się boję po objęciu władzy przez PiS?

Państwa wyznaniowego, popsucia stosunków z Europą, zmiany Konstytucji, uznania Smoleńska oficjalnie za zamach, tego, że "prezydent wszystkich Polaków", będzie regularnie na "dywaniku" u prezesa, tego, że żadne z ich obietnic nie mają pokrycia (500 zł na każde dziecko, 12 zł za godzinę, bilion czterysta miliardów na coś tam, 2,5 tyś za metr mieszkania), Macierewicza jako Ministra Obrony, a jeszcze - nie daj Boże - Pawłowicz jako Ministra Edukacji, likwidacji in vitro, tego, że mimo obietnic Szydło zostanie premierem na jakiś miesiąc (przerabialiśmy już to), itp.

Kolejność przypadkowa.

Oczywiście mogę się mylić i może faktycznie spełnią te swoje postulaty. Jeśli tak się stanie to ich w tym miejscu przeproszę. Na szczęście wiem, że nie będę musiał.

PS. Już sobie wyobrażam co by się działo, jeśli Platforma Obywatelska by wygrała te wybory, a podano dzisiaj, że w kilku okręgach były nie takie karty wyborcze (częściowo były podobno te same kartki jakiejś partii) - WYBORY SFAŁSZOWANE. A tu zadziwiająca cisza...
« Ostatnia zmiana: Października 26, 2015, 10:30:20 pm wysłana przez Hubik »

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #25 dnia: Października 26, 2015, 07:57:14 pm »
+1
Z punktu widzenia własnego tyłka niczego się nie boję, bo co niby może mi się stać z tego tytułu, że PiS dojdzie do władzy. Gdyby fakt dojścia PiS-u do władzy powodował np. zagrożenie wojną to jeszcze bym rozumiał, że byłoby się czego bać, a tak to nie wydaje mi się, żeby mi osobiście mógł coś złego zrobić PiS ...oczywiście poza tym co robią kolejne rządy.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #26 dnia: Października 27, 2015, 09:36:07 am »
0
Cytuj
tego, że mimo obietnic Szydło zostanie premierem na jakiś miesiąc (przerabialiśmy już to),

Już pojawiły się głosy w tv, że "Beata Szydło rozważa zostanie premierem", (cytat nie jest dokładny, ale mniej więcej każdy wie o co i kogo chodzi)... Szkoda słów.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3775
  • Respect: +952
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #27 dnia: Października 27, 2015, 01:42:47 pm »
0
Ten, który jest odpowiedzialny za sukces PiS-u (w tym również sukces Dudy), powinien wziąć na siebie także odpowiedzialność za realizację tego sukcesu, ale bądźcie poważni, Kaczyński nie zostanie premierem, jedyny powód, który mógłby go do tego skłonić to taki, że jego premierowanie byłoby gwarancją tego, że PiS wygra wybory za 4 lata.
Taka sytuacja jak teraz jest dla niego idealna. Kaczyński to inteligentny człowiek, który w polityce siedzi od lat, nie chce zarzucać braku inteligencji Szydło czy Dudzie, ale oni zbyt krótko są w tej polityce i bez Kaczyńskiego by zginęli, tak więc rozgrywanie z tylne siedzenia jest dla niego sytuacją idealną i obstawiam, że mimo obietnic wyborczych (które w większości pewnie nie są realne do spełnienia) poradzi sobie i za 4 lata znów PiS wygra wybory, chociaż oczywiście z mniejszym poparciem niż teraz.

Offline daub

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3901
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1450
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #28 dnia: Października 27, 2015, 02:33:05 pm »
0
...i czekam na swoje 500 zł za dziecko :P

ja też czekam... ale...sie nie doczekam..... jak sie okazuje nie wiadomo kiedy te 500 zł będzie... to raz, dwa - należy się ta kwota dla rodzin które mają dwoje i więcej dzieci, lub dla rodzin których sytuacja życiowa jest zła.



Post Merge: Października 27, 2015, 02:42:32 pm
jak to śpiewał swego czasu Kazik: "Polityka to tarzanie się w błocie i każdy się musi ubrudzić"

mnie tylko interesuje skąd weźną pieniądze na:
- służbę zdrowia
- górnictwo
- kolej
- itp.. itp..

« Ostatnia zmiana: Października 27, 2015, 02:42:32 pm wysłana przez daub »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3984
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Wybory parlamentarne 2015 - ankieta
« Odpowiedź #29 dnia: Października 27, 2015, 07:54:01 pm »
+2
Minister finansów był członkiem Centrum im. Adama Smitha oraz działał w Unii Polityki realnej założonej przez Janusza Korwin-Mikkego. Jest światełko w tunelu.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

2015 vs. 2016, czyli ...

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5633
Ostatnia wiadomość Stycznia 11, 2016, 04:33:39 pm
wysłana przez Śpiochu