Autor Wątek: WOODSTOCK 2013  (Przeczytany 18214 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lamai_Ferdinand

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Płeć: Kobieta
  • Other girls are just postmix lemonade
  • Respect: +390
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 27, 2013, 05:35:15 pm »
+6
Zgadzam sie z Emilą w 100%. Przywołam taka jedna sytuacje z mego życia: w drugiej gimnazjum (a zaznaczam, że chodziłam do szkoły katolickiej, prowadzonej przez ojców Salezjanów, a jakże.) kobieta od BHP powiedziała na jakimś zastępstwie, że nie wrzuca pieniędzy do puszek WOŚP'u, bo Owsiak to złodziej i krętacz, który nie odprowadza podatku od zbiórki. Odezwałam się, bo juz tak mam, że jak ktoś próbuje mi wciskać ciemnotę to się odezwę. I tak od słowa do słowa zeszło nam na Woodstock. Że jej znajomi tam mieszkają i widza tych wszystkich pijanych, naćpanych, pociętych satanistów. Powiedziałam, że nie musze jechac pół Polski żeby leżeć pijana w rowie. I prawda, idioci są wszędzie, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Że to impreza, której hasłem jest "miłość, przyjaźń, muzyka". I chociaż wypadki się mogą zdarzać, to jakoś codziennie przecież też dochodzi do tragedii. Ale jesli doszłoby do czegos na PW, to stado hien zrobiłoby wszystko, żeby tylko pogrążyć Jurka. I chociaż na pierwszy PW pojechałam dopiero rok później, to zdania nie zmieniam. Ludzie tam jadą z różnych powodów: dla zabawy, żeby się nagrzać, naćpać. Ale większość jedzie sie tam wyluzowac i dobrze bawić, a później wracają do domów i wskakuja w korporacyjne uniformy. Każdy też ma swój rozum i odpowiada za siebie. (Pewnie, że proponowano mi różne rzeczy) Trzeba uważać tak samo jak na przejściu dla pieszych itd. Mimo wszystko zawsze czułam się tam bardzo bezpiecznie. Bo cokolwiek by Ci się nie stało, większość ludzi wokół Ciebie Ci pomoże i nie zostawi w potrzebie. Zawszę będę bronić tego festiwalu. Zawsze. Chciałabym pojechać tam z mamą (bo bardzo chce) i będę tam zabierać swoje dzieci. Amen.

Offline demian

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +4
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 30, 2013, 01:52:38 pm »
0
Ja byłem pierwszy raz i nie żałuję, atmosfera nie do opisania, Tyle ludzi słuchających tej samej muzyki i nastawieni do siebie mega pozytywnie.
Jak się uda to widzimy się za rok.

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 30, 2013, 03:48:58 pm »
+6
LOL dobry warn.


Uwielbiam Woodstock.

Offline Slashie

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: +3
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 30, 2013, 06:46:43 pm »
0
Po jaką cholerę się kłócić z tym, co nie ma o tym wszystkim zielonego pojęcia? No właśnie  ;)

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 30, 2013, 11:44:02 pm »
+6
Ale Woodstock to Ty szanuj....!

Offline Anorakku

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Spamorakku
  • Respect: +31
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 31, 2013, 08:40:51 pm »
+2
jak dla mnie każdy swoje zdanie może mieć :D Niech sobie ludzie jeżdżą po Woodstocku... a czemu?  :vampire: :vampire: :vampire:

bardzo prosta sprawa :D

Nie potrzebujemy hejterów, chamów na Woodstocku ;) Nie idzie wszystkim dogodzić. Po co wszystkich przekonywać, każdy swój umysł ma(podobno, ale coraz rzadziej to w dzisiejszym społeczeństwie występuje).

Prosta sprawa, przedstawić swoje zdanie i zamknąć jadaczki. Kto będzie mądry, przeczyta i sprawę przemyśli i dojdzie do swoich wniosków.

Odnośnie tego komiksu :D sam się z niego śmiałem więc jak dla mnie warn zbyt pochopny :D miejmy trochę dystansu  :rolleyes:

PS: Nikogo nie atakuje lecz po prostu namawiam do samodzielnego myślenia, kto jest za, kto jest przeciw, kto się wstrzymał xD a nowe osoby, które się wahają czy jechać na Woodstock, poczytajcie porozmawiajcie, wybadajcie różne źródła i sami później przemyślcie czy to jest dla Was.

Btw. zdjęcie pań z błotka, przytulałbym :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2013, 08:49:23 pm wysłana przez Anorakku »

SlasheE

  • Gość
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #66 dnia: Września 01, 2013, 04:13:12 pm »
0
A wybiera się ktoś może na festiwal im. Ryśka Riedla w Chorzowie? Był ktoś na nim? Jakieś opinie?

Slashie, ja byłam w tym roku pierwszy raz i muszę przyznać, że warto było i żałuję, że nie pojawiłam się na poprzednich edycjach festiwalu. Więc w przyszłym roku jak będziesz miała okazję to zapraszam na Śląsk :rolleyes:

Offline slasherr

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1063
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #67 dnia: Września 02, 2013, 01:30:59 pm »
+4
Chciałem znaleźć zdjęcie świnki w błocie a znalazłem zdjęcia z woodstocku  :???:

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #68 dnia: Września 26, 2013, 05:19:47 pm »
0
byłam na kostrzyńskim polu trzeci raz :)i nie mam zamiaru opuścić już nigdy ani jednego :) owszem z dyrektorka mam w tym temacie spine, do szkoły przyniosłam wydrukowane wszystkie rachunki WOŚP u, a co! nie stać m,nie :P Ciemnoty mi wciskać nawet dyrektorka nie będzie :)   z Lubym siedząc przy drodze za sceną spożywając grzecznie ciepłe piwo bez grymasu prawie zostaliśmy rozjechani przez pędzącego Owsiaka :0 ale takiemu człowiekowi nawet zabójcza prędkość w lesie można wybaczyć :P szczerz - zabrakło by mi miejsca żeby opisać relacje z tych najpiękniejszych trzy dni w roku :)

Offline Malpiks

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +1
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #69 dnia: Października 04, 2013, 01:30:44 pm »
+1
Jak dla mnie, to każdy powinien chociaż raz spróbować klimatu tej imprezy. Wspólne mycia pod kranikami, i żarełko i krishny -  bezcenne :D

Offline el_loko

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6029
  • Respect: +605
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #70 dnia: Października 04, 2013, 05:42:43 pm »
+3
to każdy powinien chociaż raz spróbować klimatu tej imprezy. Wspólne mycia pod kranikami, i żarełko i krishny
Nie łatwiej po prostu zostać bezdomnym?

Offline Kaczuszka

  • Patience
  • Wiadomości: 1
  • Respect: 0
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #71 dnia: Października 04, 2013, 06:49:35 pm »
0
Byłam, najbardziej podobał mi się występ Goorala :)

Offline adusia9223

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +41
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #72 dnia: Października 05, 2013, 01:26:31 pm »
+1
ja chciałam bardzo iść ale zasnęłam :( zaspać na woodstocku na koncert.. trzeba być mistrzem xD  :lol:

Offline Slashie

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: +3
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #73 dnia: Października 31, 2013, 09:54:36 pm »
0
Postaram się przyjechać na Śląsk i zobaczyć jak to wszystko wygląda :)
Co do Woodstocku...Byłam 1 raz, warunki ekstremalne, tak gorąco nie było mi w życiu, do tego ta lodówka w kranach i sauna w namiocie, ale było zarąbiście i oczywiście jadę obowiązkowo za rok :)

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 08, 2013, 11:41:44 pm »
0
w tym roku byłam na Woodzie po raz trzeci iii...za każdym razem było zaje...!! :radocha: :lol: Nie wyobrażam sobie teraz wakacji bez Wooda  :P pierwszy raz na Woodstock pojechałam z rodzicami i również byli zadowoleni :D na dwóch Woodstockach poznałam wielu świetnych ludzi...żadnych ćpunów,brudasów etc....zwykłych ludzi,którzy przyjechali się dobrze bawić przy ulubionych zespołach tak jak ja :D W szkole tylko raz (w gimbazie) odbyłam z księdzem dyskusję na temat Owsiaka,WOŚPu i Woodstocka ale w momencie gdy zauważyłam,że  jest zamknięt na wszelkiego rodzaju argumenty z mojej strony i mówi w kółko jedno i to samo poddałam się..nie widziałam sensu dalszej rozmowy z nim.Teraz uczy mnie inny ksiądz (były metal  :lol: ) z którym bez problemu mogę pogadać na ten temat. Wie,że są okna i parapety...że jedni jeżdżą dla muzyki a inni by tylko ćpać,pić...
W każdym bądź razie za rok też zamierzam się wybrać!Za dwa lata też! i podobnie jak Lama będę na niego zabierała swoje dzieci i  wnuki  :lol:

 

2012 vs. 2013

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11308
Ostatnia wiadomość Stycznia 07, 2013, 11:07:44 pm
wysłana przez nada.jonna