Autor Wątek: WOODSTOCK 2013  (Przeczytany 18634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slashie

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: +3
WOODSTOCK 2013
« dnia: Lipca 08, 2013, 08:59:17 pm »
0
Czy wybiera się tu ktoś na Woodstock?  8)

Orientujecie się może, tak tylko orientacyjnie, ile zapłacę za bilet w 2 str (o ile są takie), ulgowy, z Krakowa? :)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 08, 2013, 09:14:51 pm »
0
Orientacyjnie około 70 zł. Są bilety w dwie strony. Kiedy kupuje się je razem, wtedy bilet powrotny jest tańszy.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Slashie

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: +3
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 08, 2013, 09:21:56 pm »
0
Dzięki wielkie!  :kwiatek:

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 08, 2013, 10:46:45 pm »
0
Ja wybieram się na Woodstock, zresztą będę miał mały jubileusz, bo to już dziesiąta wizyta. Cena z Krakowa nie przeraża, w przeciwieństwie pewnie do czasu spędzonego w pociągu. Mnie podróż w obie strony kosztuje z hakiem 13 zł :P

Offline Lulian

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: 0
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 08, 2013, 11:40:03 pm »
0
Zastanawiałem się, ale nic w sumie ciekawego w tym roku jak dla mnie nie ma, więc zostaję w domu ;)


Nie ryzykuj zachorowaniem na pylicę. Zaopatrz się w instalacje odpylające i oddychaj czystym powietrzem
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2013, 11:09:16 pm wysłana przez Lulian »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2013, 03:16:14 pm »
+1
Ja wybieram się na Woodstock, zresztą będę miał mały jubileusz, bo to już dziesiąta wizyta. Cena z Krakowa nie przeraża, w przeciwieństwie pewnie do czasu spędzonego w pociągu. Mnie podróż w obie strony kosztuje z hakiem 13 zł :P
Cwaniak i jego zniżki nauczycielskie :P Ja pewnie będę płacić około stówy. Też mam okrągłą rocznicę w tym roku, bo piątą ;)
Czas spędzony w pociągu też nie przeraża, bo jak kończy się "wałówka" ;) to wszyscy idą spać :P I podróż jakoś mija. Da się znieść :)

A na Woodstock najlepiej nie jechać dla konkretnego koncertu tylko samej atmosfery :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 09, 2013, 04:00:59 pm »
0
Również jadę, to będzie mój pierwszy woodstock ;)
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 09, 2013, 04:37:47 pm »
0
Tak, zniżki to jedno, a druga sprawa, że mam po prostu rzut beretem, 40 minut pociągiem ;) Miejsce zamieszkania blisko Kostrzyna ma swoje plusy tutaj. Choć poza Woodstockiem koncertowo tu nędza przez większość roku i jak np. GNR grało w Rybniku to dokładnie rok temu 10 lipca już trzeba było powoli się szykować na wyjazd ;)  Oczywiście podziwiam osoby, które jeżdżą z Krakowa, Tarnowa, Przemyśla i dalej.
A najlepiej jechać na Woodstock łącząc atmosferę i zaliczyć wyczekiwany koncert. Osobiście czekam w tym roku na Anthrax i i coś z zupełnie innej półki - Atari Teenage Riot. Szkoda jeszcze, że Złotego Bączka ostatecznie nie zdobył Glaca i My Riot.

Offline Lamai_Ferdinand

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Płeć: Kobieta
  • Other girls are just postmix lemonade
  • Respect: +390
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 09, 2013, 05:18:45 pm »
0
Jadę.
4 raz.
Czekam na Goorala i Mazowsze, Kaiser Chiefs, Bednarka (bo robi szał), gości w ASP i znajomych których tam spotkam (i najczęściej tylko tam się widujemy).
Amen.

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 09, 2013, 05:50:42 pm »
0
Też mam pytanie, trochę debilne, biorąc pod uwagę charakter woodstocka - sprawa wygląda tak, że moja rodzicielka jest lekko przewrażliwiona i albo jadę z nią, albo wcale. Generalnie jest spoko, ale zażądała ode mnie ogarnięcia jakiejś kwatery poza polem namiotowym - czy znacie jakieś hostele, pokoje do wynajęcia etc. w Kostrzynie?

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 09, 2013, 06:06:44 pm »
0
W necie jest lista kostrzyńskich hoteli/hosteli, tylko, że na czas Woodstocku ceny idą z oczywistych względów w górę, albo sam dużo wcześniej pozajmowane. Każdy w Kostrzynie lubi sobie na ten czas dorobić, więc nawet w momencie przyjazdu coś tam można znaleźć, jeśli chodzi o 'pokoje do wynajęcia'.. Nie znam cen wynajmów w mieszkaniach prywatnych, ale nie wiem czy to akurat dobry pomysł... znam przypadki, gdzie zwykli mieszkańcy Kostrzyna oferują przyjezdnym np. sam prysznic za... 30 zł. Trochę więcej za domowy obiad. Na czas Woodstocku hostele/wynajmy jak na moje oko są dość mocno ryzykowne cenowo. Oczywiście jeśli cena nie gra roli, można znaleźć wcześniej miejsca na ogólnych portalach typu tablica.pl, ale najwięcej 'ofert' będzie widać bezpośrednio po przyjeździe do Kostrzyna.

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 09, 2013, 08:47:11 pm »
0
Też mam pytanie, trochę debilne, biorąc pod uwagę charakter woodstocka - sprawa wygląda tak, że moja rodzicielka jest lekko przewrażliwiona i albo jadę z nią, albo wcale. Generalnie jest spoko, ale zażądała ode mnie ogarnięcia jakiejś kwatery poza polem namiotowym - czy znacie jakieś hostele, pokoje do wynajęcia etc. w Kostrzynie?
Na samym polu Woodstockowym jest płatne pole namiotowe z dostępem do prysznica, parkingu i chyba prądu, a także odizolowane płotem od brudu i szaleńców xD ale cen nie znam


PGR, ja jadę z Krakowa i wiem, że taką podróż da się przeżyć. A nawet trzeba, przynajmniej raz w życiu :D :D ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Slashie

  • Patience
  • Wiadomości: 25
  • Respect: +3
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 11, 2013, 11:47:41 am »
0
A wybiera się ktoś może na festiwal im. Ryśka Riedla w Chorzowie? Był ktoś na nim? Jakieś opinie?

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 14, 2013, 08:30:38 pm »
0
PGR i Canis, dzięki za pomoc, pytanie jednak nieaktualne  :D

Offline Pineza

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Respect: +1
Odp: WOODSTOCK 2013
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 25, 2013, 06:40:30 pm »
0
Ja się zastanawiam czy się wybieram, jak finansowo to wychidzi plus minus na ten czas (okolo 5 dni)?
Chcesz się nauczyć języka polskiego, teraz masz okazję --> learn polish

 

2012 vs. 2013

Zaczęty przez mafioso

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 11492
Ostatnia wiadomość Stycznia 07, 2013, 11:07:44 pm
wysłana przez nada.jonna