Autor Wątek: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd  (Przeczytany 39215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #135 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:59:02 pm »
0
u a'la biedna ofiara produkcji pana B.

Ja nie mówie o nikim,jako o ofierze.Mówie o kims ,kto kilka razy dał mi do myslenia i o  kims ,kto pomógł mi  kilkakrotnie przetwac cięzkie chwile.O kims kto mnie wysłuchiwał ,rozweselał.

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #136 dnia: Stycznia 12, 2008, 09:04:14 pm »
0
Tak, rozweselanie opanował do perfekcji ;) A pomoc? Pomoc od niego? Przepraszam, może to wyda się znajome ale nie mogę się powstrzymać "WYDAJE CI SIĘ!" Ale tak, B. dawał, daje i będzie dawał wszystkim do zrozumienia jak nie należy postępować. No, jest jeszcze wzorem świetnego aktora. No ale cóż, chyba pustego. Oj, przepraszam - napełnionego alkoholem.
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #137 dnia: Stycznia 12, 2008, 09:07:31 pm »
0
A pomoc?

Tak ,pomoc.I wcale nie wydaje mi sie

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #138 dnia: Stycznia 12, 2008, 11:25:37 pm »
0


Owszem trzeba umie chłodno kalkulować, bo czasem życie nas do tego zmusza.
Tak, życie. A jeśli do chłodnej kalkukacji zmusza wakacyjna nuda i chwilowe osamotnienie? albo znudzenie związkiem? albo chęć pozbycia sie ciężaru? No ale fakt, to tez życie.

Cytuj
Trzeba także umieć się podnosić i isc dalej, bo strach pomyśleć co by było gdybyśmy się zatrzymali.
Kiesys sie podniosłem z podłogi po tym jak Ktoś "chciał pogadać" na gg. Wiesz jaka jest w dotyku podłoga u Ciebie w domu. Sprawdzona policzkiem?
Cytuj
A przyjaciele nie są od tego,  żeby całe życie głaskać po głowie i mówi " Tak racja jesteś biedny/a i pokrzywdzony/a", ale żeby właśnie czasem kopnąć w dupę i spytać " Co ty do cholery robisz ze swoim życiem?!" To są prawdziwi przyjaciele.
Nie, nie wiesz, co to jest prawdziwa przyjaźń, ale wiem kto by to potrafił Ci to pieknie wytłumaczyć.
Nie, kiedy mówisz przyjacielowi "robisz co innego niz deklarujesz (własnie, po co?? nikt nie wymaga tego, wystarczy nie mówic rzeczy, które tylko mają sprawic wrażenie, no ale niektórzy maja taki nawyk) prawdziwy przyjaciel mówi "i c**j!" "a c**j Cie to obchodzi!!!!" Tak mówi prawdziwy przyjaciel. Kiedy sie pokazuje że sie widzi, jak jest fałszywy w stosunku do innych ludzi, lub do przyjaciela, wtedy odpowiada "ale ja nie chce tego słyszeć, jest mi dobrze jaka jestem" "nie życzę sobie tego słyszeć" "nie pouczaj mnie" Kiedy mówisz, ze jest Ci źle z powodu, w jaki sposób rozmawia z przyjacielem odpowiada "nie życzę sobie tego słyszeć" Tak odpowiada prawdziwy przyjaciel, prawdziwemu przyjacielowi. Po za tym "nie robi z gęby cholewy" Not at all. Mówić, że sie "nie chce kogos widzieć na oczy" i to do nie jednej osoby, a potem...
No tak, wrócił z urlopu z którego.. "lepiej żeby nie wracał". Ale co tam, "fun". Nieważne z kim.
Nigdy niczyje słowa nie były tak bezwartościowe.
Prawdziwy przyjaciel stroi fochy, że nie chce sie rozmawiac o osbistych rzeczach w obecności obcych ludzi, siedzących pół metra obok twarzą w twarz, ale juz rozmowa w obecności wspólnego ("PRAWDZIWEGO") przyjaciela, będzie "publicznym wykorzystywaniem przeciwko ludziom różnych rzeczy, które te osoby, w całej swojej naiwności, powierzyły kiedyś komuś w zaufaniu." Bardzo publicze jest rozmawianie w towarzystwie trzech "najbliższych osób". Ktoś obcy nie będzie wiedział, kiedy sie kłamie, a już w sześc oczu wersje mogą sie różnić. Ale to nie przeszkadza prawdziwemu przyjacielowi kłamać w zywe oczy, wypierając się, za to przeszkadza powiedzenie o nim kilku słow prawdy. Publicznie! Chamstwo.

Cytuj
A zawalczyć to najlepiej samemu o siebie, wtedy to na pewno będziesz miał pewność, że walczącemu na Tobie zależy.
Wiem komu nie zależy.


Powiem tak skoro nikt już nie bawi się tu w żadne udawanie. Możesz sobie różnie oceniac moje wybory i naprawdę guzik mnie obchodzi co o mnie myślisz, ale z łaski swojej nie dziel się tymi przemyśleniami w internacie. W gwoli odświerzenia pamięci mogę powtórzyc, że ja za zainstniała sytuacje poniosłam już konsekwencje i "karę" i pewnie ponosic ją będę jeszcze jakiś czas, więc w sumie nie Tobie mnie oceniac.
A co do przyjaciół, to myślis z się wiem co to przyjaźń i nie potrzebuję jej definiowac. Moi prawdziwi przyjeciele mówią mi jak robię coś źle i biorę ich zdanie pod uwagę. Kłamstwo? Czy to już jakaś obsesja, że je tak wszędzie widzisz?

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #139 dnia: Stycznia 12, 2008, 11:58:10 pm »
0
Możesz sobie różnie oceniac moje wybory i naprawdę guzik mnie obchodzi co o mnie myślisz, ale z łaski swojej nie dziel się tymi przemyśleniami w internacie.
Panno - nic dodać, nic ująć. Ale nie liczyłabym na to, że cokolwiek dotrze. Konfrontacja "face to face" wymaga bardzo dużo odwagi  - wysyłanie w necie obraźliwych postów jest znacznie łatwiejsze.
Cytuj
Kłamstwo? Czy to już jakaś obsesja, że je tak wszędzie widzisz?
Niestety, chyba tak właśnie jest. IMHO taki stan wymaga leczenia.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #140 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:02:19 am »
0
Możesz sobie różnie oceniac moje wybory i naprawdę guzik mnie obchodzi co o mnie myślisz, ale z łaski swojej nie dziel się tymi przemyśleniami w internacie.
Panno - nic dodać, nic ująć. Ale nie liczyłabym na to, że cokolwiek dotrze. Konfrontacja "face to face" wymaga bardzo dużo odwagi  - wysyłanie w necie obraźliwych postów jest znacznie łatwiejsze.
Cytuj
Kłamstwo? Czy to już jakaś obsesja, że je tak wszędzie widzisz?
Niestety, chyba tak właśnie jest. IMHO taki stan wymaga leczenia.

Wiesz, nie powiem, żebym ja była jakoś szczególnie przychylnie nastawiona na rozmowy w twarzą w twarz, ale ja już się jakiś czas temu przemogłam i powiedziałam wszystko co miałam do powiedzenia. Tym samym licząc na rychły koniec.

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #141 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:05:54 am »
0
a przyjaciele mają inne zdanie to przepraszam bardzo, ale to koniec. Przyjaźń nie jest z gumy. Pęka najczęściej przez głupotę

i na tym wg. Ciebie polega przyjaźń?Przepraszam,ale ciesze się,ze bwsród moich przyjaciół nie ma ludzi,którzy tak samo myślą.
Przytocze 2 cytaty z cudownej książki "Mały Ksiąze"   
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to co oswoiłeś"  (a oswoic znaczy "tworzyć więzi")
" Na zawsze  jesteś  odpowiedzialny za swoją różę."

Tak samo myśleć nie muszą...w sumie nie powinni nawet...ale są pewne granice tych różnic światopoglądowych...

A co do Antoine de Saint Exupery'ego i Małego Księcia... Twierdził, iż: "Ludzie mają zbyt mało czasu , aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma sklepów z przyjaciółmi, więc nie mają przyjaciół."

A, że chodzimy coraz częściej na skróty...i nie mamy czasu poznać drugiej osoby...to możemy czasem zbyt pochopnie uznać kogoś za przyjaciela...


@@@ a co do innych wątków to mi już jest szkoda słów na to bo swoje zadnie juz mam *&^*&%***....  :ph34r: :megafon:

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #142 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:18:36 am »
0
Wiesz, nie powiem, żebym ja była jakoś szczególnie przychylnie nastawiona na rozmowy w twarzą w twarz, ale ja już się jakiś czas temu przemogłam
I dokładnie o to chodzi. Są sprawy, których absolutnie nie powinno się załatwiać na forum publicznym - czasem trzeba się przemóc i mieć odwagę spojrzeć komuś prosto w oczy. Dorośli ludzie albo rozwiązują swoje problemy osobiście, albo całkowicie sobie odpuszczają i wrzucają na luz.
Ze swojej strony gorąco polecam to ostatnie. Podejście do tematu na zasadzie "wywalili mnie ze swojego życia - trudno, ich strata".
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2008, 11:33:38 am wysłana przez Moonsun »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Zqyx

  • Newsman
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 34743
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3455
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #143 dnia: Stycznia 13, 2008, 07:18:40 am »
0
bizkit: Napisałem Ci kiedyś trochę.Dziś widzę,że sprawa dotyczy forumowiczów. Proszę Cię,żebyś sprawy prywatne załatwiał poza forum. O to samo proszę także każdego z osobna,nie tylko zaangażowanego w tę sprawę,ale także w inne. Jeśli macie coś do kogoś załatwcie to przez gg,telefon,czy pm,publiczne "obrzucanie sie błotem" nic nie da,a może tylko zrazić. Dlatego proszę,idźcie z tym poza forum,zwłaszcza,że sprawa ciągnie się dosyć długo,a "światełka w tunelu" nie ma. Chyba,że lubicie Jerry'ego Springera ;)
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Co do właściwego tematu : Parę razy w swoim życiu usłyszałem . Taki chory,a mimo to się śmieje. Czy to znaczy,że mam zamknąć się w pokoju,odgrodzić od ludzi i zacząć płakać,bo tego by sobie niektórzy życzyli? Czy choroba = smutek,żal do całego świata,odcięcie się od niego i obwinianie wszystkich za wszystko? Czy człowiek chory,człowiek niepełnosprawny powinien nie wychodzić z domu,bo a nuż ktoś zauważy,że czasem się uśmiechnie? Kiedy tak patrzę na wielu ludzi wydaje mi się,że coś w tym jest...,że w Polsce trudno jest być szczęśliwym nie dlatego,że jest się nieszczęśliwym z natury,ale dlatego,że po prostu w pewnych sytuacjach "należy" być nieszczęśliwym.
Ktoś gdzieś napisał,że najpierw jest się człowiekiem,a dopiero później mężczyzną,pracownikiem,ojcem i.t.d...skoro tak,to najpierw jestem człowiekiem,a dopiero później niepełnosprawnym. I nie jest to druga rzecz na liście tego,kim jestem. Dlatego mimo choroby staram się cieszyć życiem.
Zauważyłem 3 postawy najbardziej popularne postawy wśród ludzi w odniesieniu do niepełnosprawności.
1) Czy aby na pewno "nie gryzie",czy aby na pewno da się z nim pogadać i.t.d  = jestem z Marsa ,drżyjcie Ziemianie ;)
2) Z czego on się cieszy,przecież jest na wózku i.t.d  - nawet nie komentuję
3) Wow,jest na wózku,a dobrze sobie radzi - bohater ;)

Każda postawa z  tych,które wymieniłem jest dla mnie w pewnym momencie śmieszna,a czasem bolesna.
Owszem jest spore grono ludzi,którzy widzą przede wszystkim człowieka i mam nadzieję,że to grono będzie się powiększać.
Jestem niepełnosprawny,ale to nie znaczy,że mam być wiecznie nieszczęśliwy,wiiecznie spychany na margines,czy wręcz przeciwnie wiecznie wychwalany i.t.d.
Czy choroba,nawet nieuleczalna musi wykluczać szczęście człowieka? Myślę,że nie ,oczywiście na miarę mozliwości.
Człowiek jest tym,co z siebie da innym,nie co od nich wyszarpie.
Chcę być dobrze zapamiętany,tylko tyle i aż tyle.

 :D Zqyx znowu napisał posta,którego nikomu nie będzie się chciało czytać ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #144 dnia: Stycznia 13, 2008, 07:34:45 am »
0
:D Zqyx znowu napisał posta,którego nikomu nie będzie się chciało czytać ;)
Ja przeczytałam  :) I po raz kolejny jestem pod wrażeniem.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Nechebet

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #145 dnia: Stycznia 13, 2008, 10:13:22 am »
0
Od deski do deski :)
I to powinno byc wielkimi literami:

CZŁOWIEK JEST TYM,CO Z SIEBIE DA INNYM,NIE CO OD NICH WYSZARPIE

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #146 dnia: Stycznia 13, 2008, 12:37:21 pm »
0
Zqyx, dobrze prawisz ;) rozumiem Ciebie...ale odnoszę wrażenie z racji studiów, iż stosunek statystycznego polaka do osób z niepełnosprawnym narządem ruchu, poprawia sie...
Jednak takie samego zjawiska nie można doszukać się w stosunku do osób niepełnosprawnych umysłowo... ;/
Tylko żebyś nie popadł w szał działań tylko po to aby zostać zapamiętanym ;) Tak, wiem Złemu Zqyxowi to nie grozi ;)

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #147 dnia: Stycznia 13, 2008, 02:29:18 pm »
0
Cóż, Zqyx przedstawił prostsze słowa JPII - Człowiek jest wielki nie przez to co ma. Nie przez to kim jest lecz przez to co daje drugiemu człowiekowi.

A co do niepełnosprawnych - nie trawie ludzi parkujących na miejscach dla ludzi mających problemy z poruszaniem etc. Ja osobicie bym nakładał mandaty conajmniej 5000zł. Wtedy by kierowcy sie nauczyli jak korzystać prawidłowo z parkingu. A co do ludzi z różnymi chorobami psychicznymi - dla mnie są neutralni. I wg mnie powinni dostawać jakąś pracę
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2008, 02:31:45 pm wysłana przez Zqyx »
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #148 dnia: Stycznia 13, 2008, 06:00:03 pm »
0
Mówie o kims ,kto kilka razy dał mi do myslenia i o  kims ,kto pomógł mi  kilkakrotnie przetwac cięzkie chwile.O kims kto mnie wysłuchiwał ,rozweselał.
Madzia, to bardzo miłe, czytać takie rzeczy.

Zqyx to nie jest żadne załatwianie prywatnych spraw. Wiesz czemu? bo nie ma co załatwiać, wszystko juz załatwione. Komentarze w temacie z komentarzami (chyba od tego jest?) zeszły przez dragi, poczucie wartości, pomoc, na przyjaźń etc. Trudno to traktować wąsko. Komentarze komentarzy. Jesli łamię regulamin, no to wiesz co robić. Jeśli ktoś sie chce zrażać, proszę. Kiedys ktos mi powiedział, ze ceni to, ze mówię co myślę. No i zgubiło mnie to, bo mówiłem przyjaciołom, co myślę. A nie życzyli sobie tego.

Sawiak - temat jest popisem mistrzów sentencji, ode mnie tylko taki banał. "Wiesz że gdzieś dzwoni, tylko nie wiesz w którym kościele." I nie chciałbym Cię uświadamiać w niektórych sprawach, chociaż wiem, że ciebie i tak nic nie zraża. Dowiesz się o tym sam, tak jak ja sie dowiedziałem.
No i jak to z tym twoim bratem? Skoro musiał się zmienić, żeby żyć, a uciekł z niegodnego Gardenu, to? Cos ta teoria sie kupy nie trzyma.
Cytuj
Odpuścili i mają się dobrze. Ty nie odpuściłeś, i wpadasz w bagno coraz głębiej
Miło, że zauwazasz te subtelną różnicę.
A zapomniałem o "przyjaźń ma prawo żądać ale i obowiązek rozumieć" Jakoś tak. Ja zrozumiałem, dałem druga szansę. Mnie zrozumieć? po c**j?
Ty zapomniales, Ty dales druga szanse ROTFL :D :D....
A pomijajac juz to, jak mozna dawac druga szanse komus kto niczego zlego nie zobil. Nie zrobil nic zlego a ciagle czuje to, ze dostal druga szanse WOW!! Ze jest na lasce... Tylko za co, dlaczego???
Zapomniałem o tej pięknej sentencji, którą mi zaserwował przyjaciel. Osobiście rozumiałaś moje rozczarowanie, publicznie jest TROSZKĘ inaczej. I to juz tradycja, że on sie nie wypiera (tej sytuacji wyjątkowo, sam sie dziwię), ale ma obrońcę.
Czemu to czuje? Może to wyrzuty sumienia, ale to wątpliwe.
Powiem tak skoro nikt już nie bawi się tu w żadne udawanie. Możesz sobie różnie oceniac moje wybory i naprawdę guzik mnie obchodzi co o mnie myślisz, ale z łaski swojej nie dziel się tymi przemyśleniami w internacie. W gwoli odświerzenia pamięci mogę powtórzyc, że ja za zainstniała sytuacje poniosłam już konsekwencje i "karę" i pewnie ponosic ją będę jeszcze jakiś czas, więc w sumie nie Tobie mnie oceniac.
A co do przyjaciół, to myślis z się wiem co to przyjaźń i nie potrzebuję jej definiowac. Moi prawdziwi przyjeciele mówią mi jak robię coś źle i biorę ich zdanie pod uwagę. Kłamstwo? Czy to już jakaś obsesja, że je tak wszędzie widzisz?
NIkt już sie nie bawi w żadne udawania? Szkoda. Ja się od początku nie bawiłem, mając w dupie swoja żałosność. NIe oceniam Twoich wyborów, to mogą robic tylko osoby postronne, ja je tylko czuję. Tak, trudno uwierzyć, że cham i egoista odczuwa. Czemu mam się nie dzielić moimi przemyśleniami? Są tematy od tego. Czyms to sie różni od bloga? też juz mam, takiego imoł troszkę:D To sie ze mnie wylewa, no i dość tego juz maja wszyscy, łącznie z przyjaciólmi.
Mówienie czegos otwarcie, różni sie od mówienia, każdemu z osobna po cichu. Kwestia podejścia. Ale nikt na forum nie wiedział, nie? Bo "nie mam potrzeby dzielić sie swoimi osobistymi sprawami z ludźmi z forumi" Czyje to słowa? Więc ciekawe czemu widzę kłamstwo "wszędzie".
Z resztą dla niektórych "kłamstwo" wygodniej zastąpić "zmianą zdania/decyzji". Ja nazywam rzeczy po imieniu.
Co do przyjaciół, to niektórzy potrzebują ja definiowac, podpierając sie pięknymi sloganami, które Ci tu przytoczyli. Gorzej z realizacją. MI wystarczyłoby -  mówic prawdę i robić to co sie mówi. Niewiele, ale za dużo. Nie zapewniać o niczym, skoro sie nie potrafi tego spełnić. A raczej nie chce. Ale przecież "chcieć znaczy móc", right?
Wiesz, nie powiem, żebym ja była jakoś szczególnie przychylnie nastawiona na rozmowy w twarzą w twarz, ale ja już się jakiś czas temu przemogłam
I dokładnie o to chodzi. Są sprawy, których absolutnie nie powinno się załatwiać na forum publicznym - czasem trzeba się przemóc i mieć odwagę spojrzeć komuś prosto w oczy. Dorośli ludzie albo rozwiązują swoje problemy osobiście, albo całkowicie sobie odpuszczają i wrzucają na luz.
Ze swojej strony gorąco polecam to ostatnie. Podejście do tematu na zasadzie "wywalili mnie ze swojego życia - trudno, ich strata".
Dokładnie to chodzi o to, że nie chce sie juz słuchac kłamstw, słów osoby, której słowa nie mają ŻADNEJ wartości. Każde następne jest zaprzeczeniem poprzedniego. Choćby cos takiego w odpowiedzi na "nie mogę tego trzymac w środku" pada "ja bym sie spaliła ze wstydu pisząc cos osobistego na forum" Tak, jest taka opcja 'ostatnie wiadomości użytkownika'. To tylko malutki przykład.
Z resztą kiedy pada "juz wszystko sobie powiedzieliśmy" to skąd nagle "morze niewypowiedzianych słów" "nawet sobie nie zdajesz sprawy dlaczego"? Ale tylko ja widzę sprzeczności.

CZŁOWIEK JEST TYM,CO Z SIEBIE DA INNYM,NIE CO OD NICH WYSZARPIE
Tak, kiedy błazen opada z sił i nie jest już tak zabawny, kiedy jest monotematyczny i nie daje już rozrywki, której sie oczekuje, to mówi sie papa. Wybiera sie towarzystwo osób, jak to było? "wesołych". No i wyszarpywać przyjaźń to hard work.

Oprócz moich komentarzy do opinii, opinie.
Wali mnie żałosność, mówię to co myślę, nawet publicznie. Wolę to niż kombinowanie.
Jeśli kochać to na zabój, jeśli pić to na umór.

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1965
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #149 dnia: Stycznia 13, 2008, 06:07:14 pm »
0
przepraszam, może  mi ktoś w skrócie napisać o co w tym wszystkim chodzi??

 

Wasze Pulpity

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 399
Wyświetleń: 92152
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2020, 09:11:04 pm
wysłana przez guest31436