Autor Wątek: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd  (Przeczytany 39214 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #120 dnia: Stycznia 12, 2008, 07:40:48 pm »
0
a przyjaciele mają inne zdanie to przepraszam bardzo, ale to koniec. Przyjaźń nie jest z gumy. Pęka najczęściej przez głupotę

i na tym wg. Ciebie polega przyjaźń?Przepraszam,ale ciesze się,ze bwsród moich przyjaciół nie ma ludzi,którzy tak samo myślą.
Przytocze 2 cytaty z cudownej książki "Mały Ksiąze"   
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to co oswoiłeś"  (a oswoic znaczy "tworzyć więzi")
" Na zawsze  jesteś  odpowiedzialny za swoją różę."

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #121 dnia: Stycznia 12, 2008, 07:41:12 pm »
0
pewnie ma to co większość, chęć trzymania się z daleka..  posłuże się cytatem z filmu, "Nie jem byle czego"  :D


"Wiekszość" , "chęć trzymania się z daleka" - takie ogólniki mnie nie interesuja , jak ktos zaczyna jechac po Gardenie to prosze wprost, a nie jakies podchody jak gówniarze...
Sorki za offtopic Moderatorzy :D



Warn  za obrażanie forumowicza. Wiem,że sprowokował,ale można było zareagować inaczej.
Zqyx
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2008, 03:30:03 pm wysłana przez Zqyx »

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #122 dnia: Stycznia 12, 2008, 07:45:27 pm »
0
a przyjaciele mają inne zdanie to przepraszam bardzo, ale to koniec. Przyjaźń nie jest z gumy. Pęka najczęściej przez głupotę

i na tym wg. Ciebie polega przyjaźń?Przepraszam,ale ciesze się,ze bwsród moich przyjaciół nie ma ludzi,którzy tak samo myślą.
Przytocze 2 cytaty z cudownej książki "Mały Ksiąze"   
"Już zawsze będziesz odpowiedzialny za to co oswoiłeś"  (a oswoic znaczy "tworzyć więzi")
" Na zawsze  jesteś  odpowiedzialny za swoją różę."

Myślę że po prostu nie znasz sytuacji. Tak, nie znasz całej sytuacji. Co najwyżej z jednej strony, ale ostrzegam że to ta strona przegrała wszystko swoim postepowaniem. To ta strona unosi się dumą. To ta strona została sama, bo chciała żeby przyjaciele walczyli ZA nią a nie Z nim
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #123 dnia: Stycznia 12, 2008, 07:55:37 pm »
0
pewnie ma to co większość, chęć trzymania się z daleka..  posłuże się cytatem z filmu, "Nie jem byle czego"  :D

"Wiekszość" , "chęć trzymania się z daleka" - takie ogólniki mnie nie interesuja , jak ktos zaczyna jechac po Gardenie to prosze wprost, a nie jakies podchody jak gówniarze...
Sorki za offtopic Moderatorzy :D


nie wdaje sie w polemiki, zwłaszcza ze to nie są ogólniki.. doczytaj sobie dalej. aloha chłopcze i powodzenia, nie odpisuje na nastepny post ;)
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #124 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:00:43 pm »
0


Kiedyś napisał posta że uderzył psa, to kilku użytkowników stwierdziło że nie można buć zwierząt i że chyba naślą na niego jakiegoś zielonego...

Hm, abstrahując od tematu, ekhm, sporu, to co było dziwnego w ich reakcji?

Chyba, że nie jestem w temacie, ew. mam wyprany mózg, czy cuś...

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #125 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:02:20 pm »
0
Choćby to, że nie chodziło mu o zwierzę...
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #126 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:02:38 pm »
0
nie wdaje sie w polemiki, zwłaszcza ze to nie są ogólniki.. doczytaj sobie dalej. aloha chłopcze i powodzenia, nie odpisuje na nastepny post ;)


To sa ogolniki i w dodatku zamiast wlasnego zdania zaslanianie sie "większością"... no ale zeby cos powiedziec wprost to trzeba miec odwage i jaja.. jak widac niektorym tego brakuje.

Obrażanie forumowiczów. Jest to warn nr 3,więc automatycznie posty będą moderowane przez administratorów przez 2 tygodnie. Zqyx
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2008, 03:18:58 pm wysłana przez Zqyx »

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #127 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:05:42 pm »
0
Tak, nie znasz całej sytuacji.
Gdybyś napisał to w pierwszej osobie, byłby to jedyny sensowny Twój post w tym temacie. Popuść trochę ciśnienia, bo se krzywdę zrobisz.

A zapomniałem o "przyjaźń ma prawo żądać ale i obowiązek rozumieć" Jakoś tak. Ja zrozumiałem, dałem druga szansę. Mnie zrozumieć? po c**j?

Madzia, Ty mnie trzymasz?:D
To mile co piszesz.

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #128 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:08:57 pm »
0
nie wdaje sie w polemiki, zwłaszcza ze to nie są ogólniki.. doczytaj sobie dalej. aloha chłopcze i powodzenia, nie odpisuje na nastepny post ;)


To sa ogolniki i w dodatku zamiast wlasnego zdania zaslanianie sie "większością"... no ale zeby cos powiedziec wprost to trzeba miec odwage i jaja.. jak widac niektorym tego brakuje.



dobra chłopcze to jest moja mało popularna opinia: garden to taki mały shit, nie zaslaniam sie wiekszoscią poniewaz przynaleze do owej grupy, ktorej zdanie tutaj przyblizylem w sposob jasny i czytelny, aczkolwiek chyba niektorym brakuje piątej klepki żeby zrozumieć proste zdanie. pozdrawiam Cie jajcarzu :) miłego wieczoru. to juz naprawde koniec tej konwersacji z mojej strony... papa  ;]
 9. Należy szanować innych użytkowników. M
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #129 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:10:31 pm »
0
Kto przestaje być przyjacielem, nigdy nim nie był.

"Aby przyjaźń wzrastała i stawała się bardziej intymna, musi istnieć poczucie bezpieczeństwa w świadomości tego, że nawet popełniając błędy wciąż na nowo, w oczach swojego przyjaciela nadal będziesz kochany i otrzymasz całkowite przebaczenie."
Niestety, niektórzy tego nie potrafią. Nie potrafią wybaczyć ani zapomnieć. Wolą pouczać, bo - ich zdaniem - staniemy się dzięki temu lepszymi ludźmi. Albo karać - np. ciągłym wypominaniem. Bez komentarza.

I jeszcze jeden cytat: "Przyjaźń oznacza przede wszystkim uznanie wolności drugiej osoby. Gdy czyni się najmniejszy wysiłek, aby ją ograniczyć, prawdziwa przyjaźń przestaje istnieć" Francesco Alberoni.
Jeśli niczego nie ukrywasz, stawiasz sprawę jasno i głośno mówisz "jestem, jaka jestem - take it or leave it" i ktoś to akceptuje, a potem nagle zaczyna mu to przeszkadzać i próbuje na siłę Cię zmienić - nadal będziesz jego przyjacielem? Sorry, ale zgadzam się z Sawiakiem - przyjaźń to nie męczeństwo. A ja zdecydowanie nie mam zadatków na Matkę Teresę.







« Ostatnia zmiana: Stycznia 12, 2008, 08:12:18 pm wysłana przez Moonsun »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #130 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:17:35 pm »
0
Ja? Sobie? Nie, zdecydowanie nie. Ktoś mi? Nie, zdecydowanie nie. Ty sobie? Tak, robisz to cały czas za każdym razem jak bierzesz butelkę. Znam ten spór od początku - przegrałeś. Miałeś okazję, ale nie. Oczywiście wiedziałeś wszystko najlepiej. I z całym szacunkiem, to Twoja przegrana i tylko Twoja. Przyjaciele zobaczyli że idąc za Tobą wylądują w Tworkach. Odpuścili i mają się dobrze. Ty nie odpuściłeś, i wpadasz w bagno coraz głębiej. Szamoczesz się w 'swojej' prawdzie i to Cię gubi. Bagno jakie zrobiłeś wciąga Cię. Pożera swego stwórcę. Ale nie musiało tak być. Mogłeś się uspokoić i póki jeszcze miałeś przyjaciół prosić ich o pomoc, by wyciągneli Cię z bagna. Ty jednak szarpałeś i szarpiesz się nadal. Nie mogli Ci pomóc bo sami by skończyli w tym bagnie. Twoim bagnie, Twojej chorej grze. I nie rób z siebie publicznie ofiary - to żałosne.
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #131 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:26:49 pm »
0
nie wdaje sie w polemiki, zwłaszcza ze to nie są ogólniki.. doczytaj sobie dalej. aloha chłopcze i powodzenia, nie odpisuje na nastepny post ;)


dobra chłopcze to jest moja mało popularna opinia: garden to taki mały shit,

no to zes powiedzial co wiedzial  :lol: REBEL proponuje dac sobie spokoj, bo z gowniarstwem sie nie da prowadzic
dyskusji na poziomie

Warn słowny za obrażanie forumowiczów.Zqyx
« Ostatnia zmiana: Stycznia 13, 2008, 03:17:27 pm wysłana przez Zqyx »
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Nechebet

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #132 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:27:59 pm »
0
A zapomniałem o "przyjaźń ma prawo żądać ale i obowiązek rozumieć" Jakoś tak. Ja zrozumiałem, dałem druga szansę. Mnie zrozumieć? po c**j?
Ty zapomniales, Ty dales druga szanse ROTFL :D :D....
A pomijajac juz to, jak mozna dawac druga szanse komus kto niczego zlego nie zobil. Nie zrobil nic zlego a ciagle czuje to, ze dostal druga szanse WOW!! Ze jest na lasce... Tylko za co, dlaczego???

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #133 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:50:10 pm »
0
Dominika, nie psuj mu wychodzenia na ofiarę :P Niech myśli sobie nadal że ma rację, skoro tak bardzo chce. Niech robi sałatkę, wodę, koktajl czy co kolwiek innego z mózgów forumowiczów. To mu wychodzi perfekcyjnie i nikomu nie musi dawać drugiej szansy na otwarcie się aby mógł spokojnie zrobić swoje z mózgu forumowiczów i administracji. Amen, na jakiś czas. Ide coż zjeść, najlepiej sałatkę z mózgu a'la biedna ofiara produkcji pana B.
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline Nechebet

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 814
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #134 dnia: Stycznia 12, 2008, 08:53:37 pm »
0
Ide coż zjeść, najlepiej sałatkę z mózgu a'la biedna ofiara produkcji pana B.
Smacznego. Ale ostrzegam - smakuje gorzko i dlugo sie po niej odbija ;)

 

Wasze Pulpity

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 399
Wyświetleń: 92152
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2020, 09:11:04 pm
wysłana przez guest31436