Autor Wątek: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd  (Przeczytany 39257 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:58:28 pm »
0
NIe leczymy fanaberii? Czyli nie leczmy kogoś, kto sięgnął po dragi w akcie rozpaczy. Jako jedyne wyjście, bo nic innego nie pomagało a ktoś sp******ił jego życie. Celowo, z wyrachowaniem. (...)
NIe leczmy wiec raka krtani, bo ktos miał fanaberię zapalić papierosa i popadł w NAŁÓG. Nie leczmy tez AIDS/HIV bo ktos miał fanaberie kochac sie z kims komu ufa,ł bez zabezpieczenia. Nie ratujmy zycia ofiarom wypadków, spowodowanych przez nadmierna predkość, no bo przecież to była fanaberia. Nie leczmy narkomanów, bo mieli fanaberie wp******ic sie w najgorszy z mozliwych NAŁOGÓW.
Dokładnie tak. Powtórzę jeszcze raz - każdy jest kowalem własnego losu.
I nie mówię "nie leczmy", tylko leczmy za pieniądze pacjenta, który na własne życzenie zafundował sobie chorobę.

Cytuj
Jesli sie z tym nie miało do czynienia, nie widziało sie niektórych rzeczy na własne oczy, to łatwo wygłaszac takies sądy.
Owszem, miałam do czynienia. Przez prawie 10 lat paliłam. Przez jakiś czas trwała moja "zabawa" z narkotykami i widziałam na własne oczy, co potrafią zrobić z ludźmi. Alkohol zabił jedną z najbliższych mi osób.

Cytuj
To nie jest coś do czego trzeba mies "siły". Tu k***a trzeba mieć FARTA!! zeby z tego wyjść.
Pozostanę przy swoim zdaniu - to jest kwestia siły. Siły charakteru. Człowiek jest w stanie poradzić sobie z każdym nałogiem, "ogarnąć się", tylko musi tego chcieć.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:01:41 pm »
0
Cytuj
To nie jest coś do czego trzeba mies "siły". Tu k***a trzeba mieć FARTA!! zeby z tego wyjść.
Pozostanę przy swoim zdaniu - to jest kwestia siły. Siły charakteru. Człowiek jest w stanie poradzić sobie z każdym nałogiem, "ogarnąć się", tylko musi tego chcieć.

tu sie zgodze... i tak jest ze wszystkim... to człowiek musi zrozumieć, i musi sobie poradzić z problemem... tak jest ze wszystkim... kto uważa że ma jakieś super wielkie problemy - pieprzenie... trzeba wziąć sie za siebie... człowiek jest w stanie poradzić sobie ze wszystkim, musi tylko to zrozumieć...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:12:50 pm »
0
Sprry, [pie***ie teraz po całości. Ja nie mówie o "trawce" chociaz nie bagatelizuje jej w najmniejszym stopniu. To jest pierwszy stopień, niektórzy koncza na nim, inni jadą na maxa. Heroina to jest dopiero zabawa. Proponuje rozmowe z kimś kto jest w trakcie lub dzieki Bogu (?) wyszedł z tego. Nawet terapeuci c**j tam się znają, bo to teoretycy, chociaz fakt nasłuchali sie historii nie jednej. Jesli nie ma mozliwosci z kims live (chociaz centralny wiadomo jak znaleźć) to proponuje zajrzec w statystyki wychodzenia z narkomanii. Od toto lotka duzo prawdopodobieństwo nie odbiega.

"super wielkie problemy"? no to proponuję dobry strzał w kanał  :sorcerer: i potem poprawkę. I pogadamy.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:33:47 pm »
0
Nie pierdolimy, tylko pozwalamy sobie - przepraszam za tę bezczelność :sorcerer: - mieć odmienne zdanie.
Dlaczego wszyscy mają ponosić koszty leczenia ludzi, którzy postanowili swoje problemy rozwiązać idąc po najmniejszej linii oporu, czyli wpadając w nałóg? Jasne, bardzo to wygodne i znacznie łatwiejsze niż stawienie czoła życiu, tylko ja nie mam ochoty za to płacić.
Gdyby narkotyki były legalne, część pieniędzy uzyskana z ich sprzedaży mogłaby właśnie pokrywać koszty leczenia narkomanów. Tak samo powinno być z pieniędzmi z akcyzy na alkohol czy tytoń.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:45:02 pm »
0
Cytuj
wpadając
I to jest słowo obrazujące problem. Nikt nie wybiera sobie tego.

No i zalegalizujmy dragi, pozwólmy dzieciakom w to sie wpierdolić. Ludzie są za tępi. Albo nieuświadomieni dostatecznie. Ze mną na czele.
Beda pieniadze + wiekszy problem. Ciekawe czego więcej. ZA***STY bilans.
Gdyby to było takie proste, to legalizacja by była faktem w każdym rozwinietym (no przynajmniej) kraju. A gdzie jest? Pewnie nikt nie chce pieniedzy, wszystkie ministerstwa finansów do dymisji!!!!!

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #50 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:52:51 pm »
0
Nawet terapeuci c**j tam się znają, bo to teoretycy, chociaz fakt nasłuchali sie historii nie jednej. Jesli nie ma mozliwosci z kims live (chociaz centralny wiadomo jak znaleźć) to proponuje zajrzec w statystyki wychodzenia z narkomanii. Od toto lotka duzo prawdopodobieństwo nie odbiega.
widzisz, statystyki są takie a nie inne, bo chęć jakaś do wyjścia musi być... wtedy terapeuta nakierowuje daną osobe, by mogła sobie poradzić... ale jeśli osoba narzeka jak jej żle, etc, etc, a mimo to nie wykazuje chęci by rzucić, to - sorry - niech sie zaćpa, jednego wrzoda na tyłku społecznym mniej...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #51 dnia: Grudnia 30, 2007, 06:59:33 pm »
0
"Osoba" nie narzeka. Mówi, ze jest zbyt.... Mówi, że bez tego nie potrafi funkcjonować. Wiem, wiem, trudno jest to zrozumiec, to trzeba CZUĆ. Na szczęście, az takiej okazji nie miałem, ale zrozumiec potrafie. Chęć to mozna mieć, na szarlotkę.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #52 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:00:29 pm »
0
Cytuj
wpadając
I to jest słowo obrazujące problem. Nikt nie wybiera sobie tego.
Owszem, większość ludzi (pomijam marginalne przypadki osób zmuszanych siłą do przyjmowania narkotyków lub nieświadomych ich przyjmowania) ma wybór - może sięgnąć po papierosy/alkohol/narkotyki albo tego nie zrobić. I zmierzyć się z życiem na trzeźwo.

Cytuj
No i zalegalizujmy dragi, pozwólmy dzieciakom w to sie wp******ić.
Dzieciaki, jeśli będą tego chciały, wpieprzą się w to i bez legalizacji. Nie oszukujmy się, narkotyki tak naprawdę są bardzo łatwo dostępne, legalizacja to w zasadzie czysta formalność.

Cytuj
Ludzie są za tępi.
A ja mam płacić za czyjąś głupotę? No comments.

Cytuj
Albo nieuświadomieni dostatecznie.
I tu jest właśnie pole do popisu dla rodziców, szkół, itd.

jeśli osoba narzeka jak jej żle, etc, etc, a mimo to nie wykazuje chęci by rzucić, to - sorry - niech sie zaćpa, jednego wrzoda na tyłku społecznym mniej...
hehe Ahmet, nie przypuszczałam, że doczekam chwili, kiedy będziemy się w czymś zgadzali ;)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #53 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:05:51 pm »
0
jeśli osoba narzeka jak jej żle, etc, etc, a mimo to nie wykazuje chęci by rzucić, to - sorry - niech sie zaćpa, jednego wrzoda na tyłku społecznym mniej...
hehe Ahmet, nie przypuszczałam, że doczekam chwili, kiedy będziemy się w czymś zgadzali ;)
szczerze mówiąc ja też nie xD życie lubi zaskakiwac...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #54 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:26:44 pm »
0
Ludzie, jestem zbyt pijany żeby cytować tu po kolei każde zdanie. NIe widzieliscie chyba nigdy nikogo na głodzie heroinowym, kto okrada swoich przyjaciól, rodziców, KAŻDEGO. No i przeciez pisał podanie o to, zeby stoczyc sie na samo dno. On NIE WIEDZIAŁ. Co to za soba niesie. Jego rodzice nie wiedzieli, on nie wiedział, a to jest tak podstepne. To przychodzi z najmniej oczekiwanej strony, od ludzi którym sie ufa. Nikt nie mówi, ze jak weźmiesz, to przegrasz zycie, ten co proponuje nie daje fiszki z ośrodka uzaleznień!!

Czemu nikt nie odpowie nic na argument o legalizacji i bilansie korzyści. Tylko łatwo, ja nie bede płacił. Skoro to tak oczywiste, czemu nikt nie zalegalizował jeszcze narkotyków??????? Czekam. Chociaz nie spodziewam sie sensownej argumentacji. Niestety.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #55 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:31:37 pm »
0
Przypomniała mi się jeszcze jedna ważna opinia, z której też się ze mnie śmieją :D



Otóz, przekłucie języka boli zdecydowanie mniej niż przekłucie łuku brwiowego czy wargi...


Potwierdziła to pewna pani, pracująca w salonie piercingu i powiedziała też, że jezyk jest jednym z najmniej bolesnych miejsc do przekłucia, zaś najbardziej bolesną częścią twarzy jest nos :)



Z tym językiem to osobiscie testowałem i szczerze powiem że chyba to prawda jest, ale ciężko mi tu mówić o jakimkolwiek bólu, gdyż ani łuk brwiory ani warga ani też owy język mnie jakoś nie przeraziły, owszem poczułem ból przy każdym z przekłuć, ale nie jestem w stanie powiedzieć, jak silny on był i który był silniejszy :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #56 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:36:36 pm »
0
moja siostra mówi że pępek najbardziej bolał, ale moze to przez to że koleżanka jej robiła...

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #57 dnia: Grudnia 30, 2007, 07:38:47 pm »
0
Skoro to tak oczywiste, czemu nikt nie zalegalizował jeszcze narkotyków???????
A skąd ja to mogę wiedzieć? ;) I szczerze mówiąc, mało mnie to interesuje - to jest MOJA opinia i nie zamierzam nikogo do niej przekonywać, potrafię uszanować odmienne zdanie. Ale wzajemności się nie spodziewam. Niestety.

Cytuj
Chociaz nie spodziewam sie sensownej argumentacji.
Raz udało mi się nie zawieść oczekiwań :sorcerer:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 30, 2007, 08:20:21 pm »
0
Tak to bywa, kiedy brakuje argumentów.

edit
dobra, zeby nie było
Czekam tylko na kontrargumenty. ALe skoro widze je pod postacią wzruszenia ramion, czy sprowadzenia problemu do ironii,  to o czymś świadczy. Tylko o czym?
Z szacunkiem to nie ma to nic wspólnego.
"mało mnie to interesuje" jest cytatem tematu.
....................................................
podbiłem temat, sorry

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 30, 2007, 09:00:09 pm »
0
A gdybym - poteoretyzujmy - napisała, że moją najmniej popularną opinią jest to, że uważam, że owoce morza są obrzydliwe i nie wiem, jak można to jeść, a ktoś odpowiedziałby, że przecież miliony ludzi uwielbiają takie jedzenie, więc nie może być paskudne, to też musiałabym argumentować, dlaczego uważam tak, a nie inaczej? ;)
Ja chyba czegoś nie łapię (ale to nie nowość :sorcerer:) - czy to jest temat "Wasze najmniej popularne opinie - przekonajcie do nich innych za wszelką cenę"?
Wydaje mi się, że nie muszę mieć żadnych argumentów na poparcie swojego zdania w jakiejkolwiek sprawie tak długo, jak długo uznaję prawo innych ludzi do posiadania innej opinii w tym temacie i nie chcę na siłę udowodnić im, że moje zdanie jest tym jedynie słusznym. I tak długo, jak długo z posiadania przeze mnie takiej, a nie innej opinii nic nie wynika - po prostu ją sobie mam :)
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

 

Wasze Pulpity

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 399
Wyświetleń: 92168
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2020, 09:11:04 pm
wysłana przez guest31436