Autor Wątek: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd  (Przeczytany 39258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 29, 2007, 05:59:12 pm »
0
moja opinia, z której każdy się śmieje brzmi: "papierosy są o wiele bardziej szkodliwe niż marihuana" i tego się będę trzymał ;D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 29, 2007, 06:02:34 pm »
0
To akurat prawda ;) Udowodnione naukowo. Tylko papierochy nie wyżerają ci twoich szarych komórek, że za parę lat nawet zdania sklecić nie potrafisz.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 29, 2007, 06:42:43 pm »
0
No wiesz.. .ale za to dzięki papierochom możesz nie dożyć tych lat, w których ja nie będę umiał zdania skleić ;)


Oczywiście że to udowodnione naukowo, przytoczę tu przykład:

co roku w polsce w wyniku raka płuc, którego powodują papierosy umiera kilkanaście tysięcy ludzi... od zielska i jego skutków jeszcze nikt nigdy nie umarł... proste...


dlatego jeżeli ktoś mi powie że trawa jest to narkotyk, że jest "niezdrowa", a kopci papierosy jeden za drugim wyśmieję go prosto w twarz, bo co mam zrobić?? xD
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 29, 2007, 07:14:10 pm »
0
ja nie pale niczego i tak twierdze, ha :D
i to i to szkodzi, z tym że to jest kwestia prosta - jedno Cie zabije, drugie zrobi z Ciebie po pewnym czasie wrak ledwo sklejający zdania jak powiedziała Katarynka, ewentualnie paranoika, lub warzywko... zresztą, gama skutków jest bardzo szeroka...
pozatym, zielsko w tej chwili jest strasznie zanieczyszczone, sam syf, aż strach...
i jeszcze jedno - "od zielska i jego skutków jeszcze nikt nigdy nie umarł" - sie mylisz... i zielsko, i tym bardziej skutki, swoje żniwo zebrały...

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 29, 2007, 07:24:40 pm »
0
no wiesz, słyszałem przypadki kiedy to po "zielsku" bo tak jak wspomniałeś teraz to nie wiadomo co tam jest ktoś miał zjazd, ale tak jak mówisz, to tylko wyglądało jak zielsko, gdyż było ono zlożone z domestosów, chemii i innych badziewi...


i nie powiedziałem, że trawa nie jest w ogóle szkodliwa, bo prawdą jest, że wyżera mózg, ale wyraziłem tylko opinię, że papierochy sa o wiele szkodliwsze od marihuany, która nazywana jest narkotykiem i osobiscie jestem zdania, żeby albo fajki były nielegalne (co jest niemożliwe), albo żeby zalegalizować marihuanę....
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2007, 07:27:38 pm wysłana przez Pyra »
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 29, 2007, 07:26:41 pm »
0
jeśli wierzysz że "normalne" zielsko jest bez żadnej chemii, to powodzenia...

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 29, 2007, 07:28:22 pm »
0
normalne zielsko to takie, które sam wyhodujesz i wiesz jak to hodować :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 29, 2007, 08:20:19 pm »
0
Według mnie i to i to to jeden wielki syf. Nie wiem po co ludzie sięgają po tego typu używki. Palacze to egoiści, bo nie dość, że trują siebie, to i jeszcze tych, którzy ich otaczają a co za tym idzie są narażeni na ten dym i okropny smród. Skracają sobie życie i wisi im to, że któregoś dnia mogą wylądować z rakiem w szpitalu a swoją chorobą pokrzywdzić i zranić całą rodzinę. Każdy sobie myśli, że to go nie dotyczy. Taaa, jasne. Po drugie, wszelkie narkotyki to też gnój jakich mało, nawet jeśli nie umrzesz to i tak po paru latach będziesz się dogadywał tylko sam ze sobą i śmiał jak głupi do sera z rzeczy, które bynajmniej nie są śmieszne. W obu przypadkach skopiesz życie i sobie, i innym. Zgadzam się z Ahmetem w pełni.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 29, 2007, 09:10:18 pm »
0
a ja zgadzam sie z Katarynką i Ahmetem. po cholere komu to? ...  to dobrowolne sięganie po śmierć, lub po zmarnowanie zycia (sobie i innym jak to katarynka juz powiedziala)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline lamf

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 29, 2007, 09:23:07 pm »
0
Tak samo jak alkohol. A jaki jest odsetek ludzi, którzy piętnują picie alkoholu, tak samo jak ćpanie bądź palenie. Uważam, że wszystko to jest kwestią indywidualną, tak samo jak mówienie o truciu otoczenia - to zależy od kultury palacza, który np. nie wejdzie pod wiatę na przystanku, jeżeli akurat ma papierosa w ustach. Nic więcej.

Jak to mówi Pazura w jakimś skeczu, użytym w reklamie RMF-u: 'Palenie zabija powoli... a komu się spieszy?' I doprawdy, jeżeli ktoś decyduje się na psucie sobie zdrowia, to tylko i wyłącznie jego sprawa. Poza tym, nie porównywałbym jednak palenia marihuany do tytoniu, bo jest jedna zasadnicza różnica - jedno jest psychotropem, drugie nim nie jest. I szczerze mówiąc, wolę umrzeć przed czterdziestką na raka płuc czy cokolwiek innego, osierocić w ten sposób ew. dzieci niż to, by miały ojca-ćpuna, którego będą się wstydzić i tej śmierci mu życzyć. A poniekąd wiem jak to jest.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 29, 2007, 10:01:15 pm »
0
I doprawdy, jeżeli ktoś decyduje się na psucie sobie zdrowia, to tylko i wyłącznie jego sprawa. 

Nic dodać, nic ująć.
Ja wychodzę z założenia, że wszystkie narkotyki (podobnie jak papierosy czy alkohol) powinny być ogólnie dostępne, bo każdy człowiek ma wolną wolę i sam decyduje o tym, co robi ze swoim życiem.
Powiem więcej - leczenie jakichkolwiek uzależnień lub ich ewentualnych skutków nie powinno odbywać się ze środków publicznych. Naszej służbie zdrowia brakuje pieniędzy w zasadzie na wszystko (leczenie chorób całkowicie od nas niezależnych - śmiertelnych, odbierających sens życia czy uciążliwych), więc skąd pomysł, żeby za darmo leczyć skutki chorych fanaberii?
I na pewno zabrzmi to okrutnie, ale jeżeli ktoś nie znajduje sam w sobie dość siły, żeby zapanować nad jakimkolwiek uzależnieniem, to absolutnie nie ma prawa winić za to innych ani wymagać od kogokolwiek pomocy w wyjściu z tego syfu. Sami jesteśmy kowalami własnego losu, a mówiąc prościej - jeśli palę/piję/biorę to na swój rachunek. A leczenie skutków tegoż muszę sama opłacić.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2007, 08:21:15 am wysłana przez Moonsun »
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 30, 2007, 12:38:11 am »
0
normalne zielsko to takie, które sam wyhodujesz i wiesz jak to hodować :D
wiesz, miałem okazje słyszeć o pewnym muzyku... i wiesz, wyszedł z założenia że nie będzie kupowal syfu od dilerów, zacznie hodowac sam... i tak zrobił... u dziadka na wsi, naturalnie, etc... no i ok, mijały lata, on hodował i palił, i niby ok... aż pewnego dnia ludzie na przystanku autobusowym zaczeli sie gapić. śledzili go. wszyscy. wszędzie. uciekł... i coż, nie daje koncertów, ani nic, bo nie da rady... gdy widzi sale pełną obcych ludzi, wariuje... choroby psychicznej nie stwierdzono, jedynie zauwazono spustoszenie którego skutkiem był jeden z enzymów czy jak sie to tam zwie, z marychy... powiesz że odosobniony przypadek, ale jednak jest inaczej... myślisz że nic Ci nie jest, a w końcu efekty wychodza...
ale cóż, wolna wola, zabraniac nie możemy, przestrzegać jedynie...

Offline święty

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 611
  • Płeć: Mężczyzna
  • "...came in this world alone..."
  • Respect: +1
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 30, 2007, 02:02:37 am »
0
normalne zielsko to takie, które sam wyhodujesz i wiesz jak to hodować :D
wiesz, miałem okazje słyszeć o pewnym muzyku... i wiesz, wyszedł z założenia że nie będzie kupowal syfu od dilerów, zacznie hodowac sam... i tak zrobił... u dziadka na wsi, naturalnie, etc... no i ok, mijały lata, on hodował i palił, i niby ok... aż pewnego dnia ludzie na przystanku autobusowym zaczeli sie gapić. śledzili go. wszyscy. wszędzie. uciekł... i coż, nie daje koncertów, ani nic, bo nie da rady... gdy widzi sale pełną obcych ludzi, wariuje... choroby psychicznej nie stwierdzono, jedynie zauwazono spustoszenie którego skutkiem był jeden z enzymów czy jak sie to tam zwie, z marychy... powiesz że odosobniony przypadek, ale jednak jest inaczej... myślisz że nic Ci nie jest, a w końcu efekty wychodza...
ale cóż, wolna wola, zabraniac nie możemy, przestrzegać jedynie...

ano tez o tym słyszałem, podobno koleś ZA***STY jest w studiu, na gitarce wymiata, a jak wyjdzie na scene to sie schizuje że niby wszyscy znają jego mysli czy coś...
A wrzućmy se wszyscy na lusss... ;)

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 30, 2007, 02:04:04 am »
0
dokładnie tak
normalne zielsko to takie, które sam wyhodujesz i wiesz jak to hodować :D
wiesz, miałem okazje słyszeć o pewnym muzyku... i wiesz, wyszedł z założenia że nie będzie kupowal syfu od dilerów, zacznie hodowac sam... i tak zrobił... u dziadka na wsi, naturalnie, etc... no i ok, mijały lata, on hodował i palił, i niby ok... aż pewnego dnia ludzie na przystanku autobusowym zaczeli sie gapić. śledzili go. wszyscy. wszędzie. uciekł... i coż, nie daje koncertów, ani nic, bo nie da rady... gdy widzi sale pełną obcych ludzi, wariuje... choroby psychicznej nie stwierdzono, jedynie zauwazono spustoszenie którego skutkiem był jeden z enzymów czy jak sie to tam zwie, z marychy... powiesz że odosobniony przypadek, ale jednak jest inaczej... myślisz że nic Ci nie jest, a w końcu efekty wychodza...
ale cóż, wolna wola, zabraniac nie możemy, przestrzegać jedynie...

ano tez o tym słyszałem, podobno koleś zaj*bisty jest w studiu, na gitarce wymiata, a jak wyjdzie na scene to sie schizuje że niby wszyscy znają jego mysli czy coś...
dokładnie tak... gra tylko przy tych których zna...

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Wasze najmniej popularne opinie - komentarze xd
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 30, 2007, 05:32:46 pm »
0
Chyba o Bodku (Bodziu) mówicie i jego wykładzie. Większość to legendy ale sporo w tym prawdy.

NIe leczymy fanaberii? Czyli nie leczmy kogoś, kto sięgnął po dragi w akcie rozpaczy. Jako jedyne wyjście, bo nic innego nie pomagało a ktoś spierdolił jego życie. Celowo, z wyrachowaniem. No ale mniejsza o powody sięgania po dragi, bo jest ich wiele, a to był przykład. Ale własnie, edukacja modziezy na ten temat jest zbyt skromna, a na pewno była dziesieć czy dwadziescia lat temu. A mamy apogeum. Czesto sieganie jest nieświadome, bo "przyjaciel" częstuje "czymś, co bedzie przyjemne". Jak odmówić? Temat na inną dyskusję.
NIe leczmy wiec raka krtani, bo ktos miał fanaberię zapalić papierosa i popadł w NAŁÓG. Nie leczmy tez AIDS/HIV bo ktos miał fanaberie kochac sie z kims komu ufa,ł bez zabezpieczenia. Nie ratujmy zycia ofiarom wypadków, spowodowanych przez nadmierna predkość, no bo przecież to była fanaberia. Nie leczmy narkomanów, bo mieli fanaberie wpierdolic sie w najgorszy z mozliwych NAŁOGÓW. Jesli sie z tym nie miało do czynienia, nie widziało sie niektórych rzeczy na własne oczy, to łatwo wygłaszac takies sądy. To nie jest coś do czego trzeba mies "siły". Tu k***a trzeba mieć FARTA!! zeby z tego wyjść.
Przykłady mozna mnożyc, fanaberii.

Zawsze myslałem, że mam liberalne poglady. Ale to sie zmienia z wiekiem chyba? nie wiem, albo z doswiadczeniem? c**j wie, z czym. Moze jako nastolatek czułem sie lepiej bedac liberalnym.

Troche nieskładnie to wszystko, ale jestem najebany, wiec sorki.

 

Wasze Pulpity

Zaczęty przez Witek

Odpowiedzi: 399
Wyświetleń: 92168
Ostatnia wiadomość Czerwca 16, 2020, 09:11:04 pm
wysłana przez guest31436