Autor Wątek: Wasi rodzice vs muzyka rockowa  (Przeczytany 18465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 02, 2012, 11:47:53 pm »
0
Róża, szczerze to Ci trochę współczuję. Ja bym oszalała jakby mi prąd odłączyli...
Znając mnie zrobiła bym jakiś bunt i zaczęłabym warczeć na wszystkich  ;) Mój charakter to nawet mi czasem daje popalić ;)

Offline Aga0305

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1034
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +499
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 03, 2012, 12:01:27 am »
0
hehe ja bym zrobiła dokładnie tak samo...zrobiłabym awanturę, zaczęła wrzeszczeć, włączyłabym laptopa i słuchała na cały głos na laptopie  :)

Offline Agness

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 548
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +16
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 03, 2012, 11:43:27 am »
0
Bunt nie polega na robieniu kłótni, moim zdaniem. Czasem trzeba umieć pójść na kompromis. Ściszyć muzykę, ubrać się na jakąś okazję inaczej. Uwierzcie mi, że jeśli trochę się postaracie, to rodzice na więcej wam pozwolą ;)

Offline Rocket.Queen

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 244
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +152
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 03, 2012, 12:06:20 pm »
0
U mnie w domu wszyscy mamy podobny gusty muzyczny, więc z tym nie ma problemu. Mama nawet podziela mój entuzjazm związany z koncertem  :D
Chociaż mimo to rodziców czasami denerwuje fakt, że ubieram się tak, jak się ubieram. Ale to tylko czasami.
I dobrze, bo bym nie wytrzymała, gdyby ktokolwiek się mnie ciągle czepiał, bez względu na moje zapewnienia, jakoby nie biorę do siebie nieuzasadnionej krytyki  :P

Gdyby udało się otworzyć drzwi percepcji, wszystko ukazałoby się człowiekowi takim, jakim jest – nieskończonym.

Róża.

  • Gość
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 04, 2012, 12:29:09 pm »
0
Taak, bunt jakiś z mojej strony jest. Bo dalej tak się ubioram, maluje się tak samo mimo, że już pare razy pochowali mi kosmatyki, ostatnio zrobiłam sobie zielone pasemka ( http://www.photoblog.pl/pozytywna85/126676256/fryzuryy.html ) ich aż tak się nie czepiał.oO , gorzej było z czarnymi ( http://www.photoblog.pl/pozytywna85/120540668/69.html ). ;D
A ostatnio coś gadamy i on 'jak Ci coś nie pasuje to się pakuj i wypier...' , a ja ze spokojem na to 'tato, chętnie, zrobie się na hipisa i gdy naród będzie umierał ja będę palić trawkę i rozmawiać o miłości' zatkało go i zaczął się śmiać, u mnie taki 'kłótnie' są często,a le raczej tylko na żarty.;D

Offline Berry

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Płeć: Kobieta
  • I'm on the Nightrain
  • Respect: +69
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 05, 2012, 11:53:01 am »
0
Taak, bunt jakiś z mojej strony jest. Bo dalej tak się ubioram, maluje się tak samo mimo, że już pare razy pochowali mi kosmatyki, ostatnio zrobiłam sobie zielone pasemka ( http://www.photoblog.pl/pozytywna85/126676256/fryzuryy.html ) ich aż tak się nie czepiał.oO , gorzej było z czarnymi ( http://www.photoblog.pl/pozytywna85/120540668/69.html ). ;D
A ostatnio coś gadamy i on 'jak Ci coś nie pasuje to się pakuj i wypier...' , a ja ze spokojem na to 'tato, chętnie, zrobie się na hipisa i gdy naród będzie umierał ja będę palić trawkę i rozmawiać o miłości' zatkało go i zaczął się śmiać, u mnie taki 'kłótnie' są często,a le raczej tylko na żarty.;D



Mnie chyba by zabili za zielone pasemka, ale za tydzień planuję pofarbować włosy na czerwono na co mama się zgodziła  :D Tata pewnie powie, że mnie porąbało do reszty, ale jakoś to przeżyje... nie będzie miał wyjścia :D

Róża.

  • Gość
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 05, 2012, 11:41:32 pm »
0
Berry, Twoje włosy, Twój problem.  :>
Niech się nie wtrąca.:*

Offline rockslave

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 187
  • Płeć: Kobieta
  • Speak to me only with your eyes.
  • Respect: +20
Odp: Wasi rodzice vs muzyka rockowa
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 06, 2012, 02:04:48 am »
0
Ja z akceptacją gustu muzycznego u ojca nie mam problemu, natomiast u mamy sprawa ma się dużo gorzej. Z resztą, ojciec za młodu zasłuchiwał się w polskim rocku, słuchał też trochę floydów, gunsów, ledów, pewnie purpli. Problemów z tym większych nie ma. U nas w domu raczej nikt nie obnosi się z tym czego słucha, jest to jakby... sprawa intymna. Każdy woli wziąć słuchawki. Poza tym, zdegustowane spojrzenie mojej matki nauczyło mnie pewnej rzeczy. Lepiej nie obnosić się z tym czego słuchamy, bo reakcja drugiej osoby na tę muzykę,  może doprowadzić nas do szału :-)
To be a rock and not to roll.

 

Religia vs Muzyka Rockowa i Metalowa

Zaczęty przez Karmel

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 12229
Ostatnia wiadomość Grudnia 29, 2010, 08:50:49 pm
wysłana przez Springsteen