Autor Wątek: Transseksualizm  (Przeczytany 13846 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 23, 2009, 09:38:28 pm »
+1
Jak widzę takie posty, to sama nie wierzę w to, co czytam i po prostu wszystko mi opada...
Jak można nie widzieć różnicy między homoseksualizmem (czyli tym, że dwoje dorosłych ludzi tej samej płci, świadomych swojej odmiennej orientacji seksualnej, czuje do siebie jakiś pociąg) czy też transseksualizmem (czyli poczucia, że jest się kobietą/mężczyzną uwięzionym w męskim/żeńskim ciele, bo genetyka spłatała im wyjątkowo pojebanego figla) a tym, że jakiś popier....ny zboczeniec lokuje swoje chore uczucia i wykorzystuje seksualnie niczego nieświadome dziecko??? :ph34r:
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 23, 2009, 09:44:47 pm »
0
A może je mocno kocha? :D
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 23, 2009, 09:46:45 pm »
0
I genetyka spłatała mu wyjątkowo pojebanego figla :P Wszystkie odchyły od normalności są chore. A najgorsze jest to że nie da się tego leczyć. Tylko trzeba z tym żyć.
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 23, 2009, 10:33:35 pm »
0
Moonsun masz całkowitą rację.
Jest naukowo udowodnione że genetyka płata takie "figle", niestety. Jestem jak najbardziej za tym, aby kobieta uwięziona w męskim ciele/ mężczyzna uwięziony w kobiecym ciele mieli możliwość dzieki lekarzom naprawienia błędu Natury.
Co do "normalności" - Czym JEST normalność ?! Ludzie sami sobie stwarzają sztuczne pojęcia i granice. Dla jednych bycie praworęcznym jest "normalne", a bycie leworęcznym jest już odchyłem. I gdzie tu logika ?!

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 24, 2009, 09:28:07 am »
0
Całkowicie zgadzam się z Bloody Rose. Dla mnie normalność to pojęcie względne, dla każdego znaczy coś innego...i mam gdzieś, że większość społeczeństwa uznaje coś za normalne a coś za odchylenie. Ja sam kształtuje swój system wartości i nie zapraszam do niego nikogo. A tak na marginesie w swoim poście nic nie wspomniałem o pedofilach...A w sumie jak wyleczyć kogoś z tego, że ma pociąg do innej osoby w tym przypadku dziecka? Zaznaczam, że całkowicie odcinam się od takich ludzi ale staram się każdego zrozumieć, a nie od razu rzucać w niego kamieniem...

Offline Ghost_82

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1109
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +53
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 24, 2009, 12:05:53 pm »
0
Widze, że poruszacie coraz bardziej kozackie tematy  :P


Uploaded with ImageShack.us

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 17, 2013, 07:11:30 pm »
0
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Erin60262

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +124
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 17, 2013, 07:41:10 pm »
0
Ciekawy temat, ale i trudny.. Niełatwo przyjąć jednoznaczną postawę w kwestii transseksualizmu. Z jednej strony są ludzie, którzy istotnie mają problem, z drugiej - gdzie kończy się wada genetyczna a zaczyna zwykła, chwilowa wątpliwość, żeby nie powiedzieć zachcianka? Szum medialny wokół tej kwestii oraz łatwy dostęp do zabiegów zmiany płci powodują, że wszystko idzie trochę w złym kierunku. Czy w przyszłości będziemy decydować kim jesteśmy w zależności od upodobań?
I nie zgodzę z doktorem Dulko, że decydujące jest dojrzewanie i że "Natura - czy jak kto woli: Bóg - jest bardziej elastyczna niż ludzie, którzy często myślą, że jest kobieta i mężczyzna, bo tak zostaliśmy stworzeni".

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 17, 2013, 07:42:41 pm »
0
Czytałam w/w aktykuł parę godzin temu. Zgadzam się z Dr Dulko. Jest naukowo dowiedziona płeć mózgu, ciało to nie wszystko. Wystarczy zagłębić się w Medycynę.
Dodam jeszcze od siebie (trochę odbiegając od głównego tematu): moja mama pracowała na "Noworodkach" w szpitalu przez wiele lat - sporo dzieci rodziło się z Hermafrodytyzmem. Niestety 99% rodziców wybierało od razu, czy ma być chłopiec, czy dziewczynka - zamiast zaczekać do okresu dojrzewania, tak aby samo dziecko potrafiło powiedzieć czy jest dziewczyną, czy chłopakiem. Wielu z tych rodziców kierowało się zachciankami, nie dobrem swych dzieci. Możecie domyślić się, jak katastrofalne jest to w skutkach.

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 18, 2013, 12:54:55 am »
+2
moja 4-letnia siostrzenica - Weronika - czasami każe na siebie mówić "Basia", "Kasia", "Ania". Czy to znaczy, że mamy biec do urzędu i prosić o zmianę imienia?

Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Zatroskany wujek.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 18, 2013, 01:03:38 am »
+2
W ostatnich 10 latach ludziom się głowach po***o, jak niedojrzałe emocjonalnie dziecko może decydować o tym że chce być chłopcem albo dziewczynką. Rozumiem takie posunięcie jeżeli występuje wada narządów, ale celowe nagłaśnianie sprawy i poprawki ustawowe śmieszą. Jeżeli homoseksualizm i transseksualizm będą rozwijać się w tak szybkim tępię, to za pół wieku na ulicach będzie ciężko spotkać kogoś normalnego.
W imię wolności i równości populacja będzie zatracać swoje wartości a w najgorszym przypadku nawet wymierać.
« Ostatnia zmiana: Marca 18, 2013, 09:14:33 am wysłana przez Canis_Luna »

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 18, 2013, 01:25:00 am »
0
w dupach się ludziom w tej Europie poprzewracało.. nie ma głodu, jest dobrobyt, nie ma prawdziwych problemów i wynajdują sobie coraz to różniejsze konflikty. A wartości giną. Może istnieja ludzie homoseksualiści, transseksualiści, ja nie twierdzę, że takich osób nie ma - ale czy to jest normalne? Dla mnie tolerancja nie jest rozwiązaniem. Zaczęto propagować antykoncepcję pod przykrywką, że to niby zmniejszy liczbę aborcji, a zwiększyło dwukrotnie. Nie wiem jak transseksualizm, ale z perspektywy władz to homoseksualizm jest totalnie jałowy dla państwa, bo nic za sobą nie niesie. Niech sobie Ci ludzie żyją, ja tam nikomu do łóżka nie mam zamiaru zaglądać, i człowieka tym bardziej po tym oceniać. Ale te odłamy nie powinny stać na równi z osobami, które dają życie, przetrwanie i kapitał dla całego społeczeństwa.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 18, 2013, 01:51:53 am »
+3
Osoby bezpłodne też nie są na równi z osobami zdrowymi? :)
Ja wyznaję zasadę, że jeżeli osoba nie działa na niczyją szkodę (homoseksualizm, czy nawet transseksualizm) to w niczym mi nie przeszkadza i traktuję tę osobę tak samo jak każdą.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Knife

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 776
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +136
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 18, 2013, 07:13:56 am »
+1
Jak byłem w pierwszej klasie podstawówki na pierwszy dzień wiosny przebrałem się podobnie jak wielu innych chłopaków, za kobitkę, jakąś starszą panią Gienię. Gdybym to zrobił teraz, pewnie obcięli by mi siurka i wypisali nową legitymację szkolną :)
Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 1984, 09:45:11 am wysłana przez (być może) Bóg.

Offline Bananan

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 445
  • Respect: +354
Odp: Transseksualizm
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 18, 2013, 08:33:29 am »
0
Osoby bezpłodne też nie są na równi z osobami zdrowymi? :)
Ja wyznaję zasadę, że jeżeli osoba nie działa na niczyją szkodę (homoseksualizm, czy nawet transseksualizm) to w niczym mi nie przeszkadza i traktuję tę osobę tak samo jak każdą.
Oczywiście że nie, bezpłodność to choroba a próbowanie wprowadzania ustaw o celowej zmianie płci jest czymś chorym.  Świat zmierza w złym kierunku, ostatnio czytałem że kanadyjscy uznali pedofilie za orientacje seksualna, tylko czekać jak będą próbowali wmawiać ludziom że to taka sama orientacja jak wszystkie inne.