Autor Wątek: Top Gear  (Przeczytany 15388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Top Gear
« dnia: Września 02, 2006, 05:05:12 pm »
0
Tak sie sklada ze nagralem pierwszy odcinek 8 serii i wystawilem na torrentach.
Jakby ktos chcial sciagnac to TU
Jak ktos nie ma konta to moge torrenta na maila porzucic.
Dla tych co nie wiedza co to za program to powiem tylko tyle ze najlepsze program motoryzacyjny w Europie.

EDIT:
*x05
8x06
« Ostatnia zmiana: Października 21, 2006, 11:32:29 pm wysłana przez KuZik »

szary

  • Gość
Top Gear
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2006, 05:19:34 pm »
0
Znam ten program, leci na TVN Turbo. Ci kolesie mają fajne poczucie humoru

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Top Gear
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2006, 06:00:06 pm »
0
EE tam te dialogi są reżyserowane. Ale program bardzo fajny :P

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Top Gear
« Odpowiedź #3 dnia: Września 02, 2006, 06:40:34 pm »
0
Rozumiem, że 8 to najnowsza. KuZik - gdzie to da się obejrzeć?
Wk***iony jestem, bo mi wczoraj TVN Turbo wyłączyli, co ja teraz będę oglądał?!!!

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Top Gear
« Odpowiedź #4 dnia: Września 02, 2006, 06:56:59 pm »
0
bizkit, zawsze mozesz ściągnąć mój RIP :)

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Top Gear
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2006, 07:03:47 pm »
0
Nie ściągałem jeszcze tych torrentów, chociaż mam zainstalowanego Azureusa. Na razie priorytet mają Chicago i Indianapolis przy małej pomocy Osła. :)


Tak jakoś pusto mam teraz pod pilotem.
Chyba zadzwonię z bluzgami do mojego dostawcy kablówki.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2006, 07:05:30 pm wysłana przez bizkit »

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Top Gear
« Odpowiedź #6 dnia: Września 21, 2006, 10:28:31 pm »
0
[img]http://i35.photobucket.com/albums/d151/nintendoXcore/hammond.jpg\' border=\'0\' alt=\'grafika zapastowana przez użytkownika\' /]

Cytuj
Richard Hammond, prezenter jednego z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych - liczącego już 8 serii Top Gear doznał bardzo poważnych obrażeń podczas wypadku do jakiego doszło na planie kręconego dla BBC show.

Tragedia miała miejsce w środę 20 września na pasie startowym jednego z lotnisk. 36-letni prezenter próbował pobić lądowy rekord prędkości Wielkiej Brytanii. Richard Hammond kierował odrzutowo napędzanym bolidem który przyspieszając wytwarza przeciążenia podobne do tych w nowoczesnych samolotach a do hamowania wykorzystuje spadochrony. W momencie wypadku prędkościomierz samochodu wskazywał podobno ponad 300 MPH.

Wczoraj stan Hammonda określano jako krytyczny, dziś mówi się że jest stabilny ale wciąż bardzo ciężki. Świadkowie zdarzenia dziwią się że prezenter nie poniósł śmierci na miejscu. Jego bolid oderwał się od ziemi po czym wielokrotnie koziołkował. Przyczyny wypadku badają eksperci od spraw zdrowia i bezpieczeństwa.

Przedstawiciele stacji w oficjalnym oświadczeniu powiedzieli że uważają za niewłaściwe komentowanie sytuacji w obecnym stadium i poczekają aż poznają wszystkie okoliczności wypadku.

Ekspert motoryzacyjny z ‘Fast Car Magazine’ powiedział że przy tak ekstremalnych prędkościach w pojazdach panują bardzo ciężkie warunki. Trudno się oddycha a przeciążenia dochodzą nawet do 6G.

Członkowie rodziny na razie zabronili informowania prasy o stanie zdrowia prezentera. Członkowie ekipy którzy byli na miejscu wypadku pierwsi, twierdzą że pojazd kierowany przez Hammona leżał na dachu a jego kierowca na przemian odzyskiwał i tracił świadomość, narzekając na ból z tyłu tułowia.

Podczas jazd testowych rozbity przy biciu rekordu pojazd rozpędzano do 300MPH. Przy tej prędkości pojazd zachowywał się prawidłowo.

Przez BBC Richard Hammond został określony jako niezastąpiony.

żródło : wp.pl

Cytuj
W trakcie próby pobicia samochodem z napędem rakietowym, lądowego rekordu prędkości Wielkiej Brytanii, doszło do wypadku, w którym bardzo poważnie ucierpiał kierowca pojazdu, Richard Hammond. Te dramatyczne sceny rozegrały się na planie kolejnego odcinka Top Gear. Z lotniska RAF w Elvington, gdzie próba miała miejsce, Hammond został przetransportowany helikopterem do szpitala neurologicznego. BBC informuje, że stan zdrowia prowadzącego poprawia się i jest stabilny choć nadal ciężki.

Jak do tego doszło

Podczas jednego z podejść Hommondowi udało się przekroczyć 480 km/h, ale postanowił spróbować jeszcze raz (i oczywiście pojechać szybciej), ponieważ nie był pewny czy rekord został pobity. Do wypadku doszło gdy podczas hamowania wyrzucone zostały specjalne spadochrony. Wtedy samochód został zniesiony na trawę, wpadł w poślizg i zaczął koziołkować . Ekipa ratunkowa musiała odwrócić dragstera by wyciągnąć Hammonda. Strażak, który pierwszy dotarł do rozbitego samochodu mówi, że Hammond miał wyczuwalny puls i oddychał. Tracił jednak co jakiś czas świadomość i skarżył się na ból pleców.

Wkrótce rozpocznie się dochodzenie mające na celu ustalenie przyczyn wypadku.

Do pokoju, w którym przebywa Hammond wpuszczona została tylko najbliższa rodzina oraz koledzy z programu. Zdecydowano również, że nie będą udzielane dalsze informacje o stanie zdrowia poszkodowanego. Obecnie wiadomo jedynie, że prowadzący program Top Gear doznał poważnych obrażeń głowy.

żródło: gazeta.pl
« Ostatnia zmiana: Września 21, 2006, 10:29:03 pm wysłana przez krelke »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Top Gear
« Odpowiedź #7 dnia: Września 21, 2006, 10:31:12 pm »
0
Słyszałem o tym... Przykro mi :(
Mam nadzieję, że Richard z tego wyjdzie bo to świetny człowiek przede wszystkim...

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Top Gear
« Odpowiedź #8 dnia: Września 21, 2006, 10:34:25 pm »
0
O kurczę... :(
To przykre... strasznie lubię jego programy i jego samego...

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Top Gear
« Odpowiedź #9 dnia: Września 21, 2006, 10:35:27 pm »
0
Cytuj
Słyszałem o tym... Przykro mi :(
Mam nadzieję, że Richard z tego wyjdzie bo to świetny człowiek przede wszystkim...
Dokładnie. Jest bardzo młodym człowiekiem i do tego sympatycznym. Więc nie ma innej opcji jak wyjdzie z tego. Życzę mu jak najlepiej i trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.  

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34683
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Top Gear
« Odpowiedź #10 dnia: Września 21, 2006, 10:37:26 pm »
0
Wprawdzie nie znam gościa,ale  :(  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Top Gear
« Odpowiedź #11 dnia: Września 21, 2006, 10:57:24 pm »
0
swietny koles, najpierw zobaczylem go w brainiacu, potem w top gear, bardzo znana postac w wielkiej brytanii, 3mam za goscia kciuki.  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Top Gear
« Odpowiedź #12 dnia: Września 22, 2006, 07:48:44 am »
0
Kurde biedny Richi , szkoda mi go :( , spośród wszystkich prowadzących jego najbardziej lubię...  
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline KuZik

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +4
Top Gear
« Odpowiedź #13 dnia: Września 22, 2006, 11:04:49 am »
0
Modle sie zeby "Chomik" jak najszybciej wyzdrowial.... mam nadzieje ze jeszcze go w TG i Brainiacu zobaczymy:)

Szybkiego powrotu do zdrowia Richard!

btw. na torrentach sa dostepne juz moje 3 ripy 3 odcinkow Top Gear 8 sezonu. Ostatni -3 byl swietny, Gorąco polecam!

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Top Gear
« Odpowiedź #14 dnia: Września 22, 2006, 12:17:27 pm »
0
trzymam kciuki :) Naprawdę sympatyczny facet

 

Top

Zaczęty przez Solid Shake

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 17095
Ostatnia wiadomość Marca 12, 2012, 08:35:05 pm
wysłana przez mafioso