Autor Wątek: teksty na podryw  (Przeczytany 153913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karine Rose Madness

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #150 dnia: Października 01, 2008, 07:35:28 pm »
0
Ja chciałam też polonistykę studiować ale zrezygnowałam dlatego że tam same dziewczyny :P Teraz na dziennikarstwie jestem i jest tak pół na pół :D A poza tym mi w sumie nie wolno się za facetami oglądać bo już mam ;)
My way-your way
Anything goes tonight
My way-your way
Anything goes

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #151 dnia: Października 01, 2008, 11:15:01 pm »
0
wiesz, jak facet studiuje na kierunku z samymi dziewczynami, to dobrze to nie wróży... :rolleyes: :D 
no ale to już Wy musicie wiedzieć, czy nabieracie z czasem cech damskich, jeśli długo przebywacie w żeńskim towarzystwie... ;) :???: wg mnie niestety tak...
To ja się chyba zamienię w babochłopa...
Na moim roku na filologii angielskiej 80% wszystkich to dziewczyny :P

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #152 dnia: Października 02, 2008, 07:07:46 pm »
0
Ja chciałam też polonistykę studiować ale zrezygnowałam dlatego że tam same dziewczyny :P Teraz na dziennikarstwie jestem i jest tak pół na pół :D A poza tym mi w sumie nie wolno się za facetami oglądać bo już mam ;)

tylko dlatego zrezygnowałas? ;d ja jestem na polonistyce i sa prawie same baby ;d n oale co z tego ;-) wazne zeby studia mi sie podobaly..;D


nowy nr gg : 12071320

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #153 dnia: Października 02, 2008, 07:37:23 pm »
0
Ja już po 3 latach studiów jakoś nie ciesze się, że na moim campusie uniwersyteckim (2 wydzialy - 6kierunków) - 70 - 80 % to kobiety :P

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #154 dnia: Października 06, 2008, 07:37:58 am »
0
Hmmm ja tam na roku mam jedną kobietę... ogólnie rzecz biorąc to też nie jest przyjemnie :P

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #155 dnia: Października 06, 2008, 09:07:36 pm »
0
a u mnie w kalsie sa same dziewczyny, za to w mojej całęj szkole jest tylko 2 ładnych chlopaków  :o :o :o
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Slither

  • Legenda
  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3830
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dobry BAN nie jest zły
  • Respect: +72
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #156 dnia: Października 06, 2008, 09:09:10 pm »
0
Przewidziało ci się Ja i REBEL nie chodzimy do twojej szkoły :D

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #157 dnia: Października 06, 2008, 10:49:58 pm »
0
idzcie sobie do Offtopica albo do tematu o szkole co?
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #158 dnia: Października 07, 2008, 09:24:17 pm »
0
 :lol: :lol: :lol:
 haha Slither to moze jakies wasze klony  :o
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Karine Rose Madness

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #159 dnia: Października 08, 2008, 11:46:42 pm »
0
NIETYLKO dlatego,na polonistyce jest nuddddaaaaaa i nic się nie dzieje:P   U mnie teraz na studiach też się nic nie dzieję, bo źle wybrałam;p Bo chciałam na germanistykę ,a w końcu dziennikarstwo wybrałam i żałuje:P
My way-your way
Anything goes tonight
My way-your way
Anything goes

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #160 dnia: Października 09, 2008, 07:25:33 am »
0
STOP :ph34r: Teksty na podryw,to teksty na podryw,a nie temat o tym,kto gdzie się uczy i czego lub tysiąc innych.Hyde Park jest bogaty w różne tematy,jeśli nie ma tematu,w którym chciałoby się pisać,to nic straconego - zawsze można go założyć. A tu zgodnie z intencją autora piszmy tylko i wyłącznie o tekstach na podryw. Howgh :ph34r:
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #161 dnia: Października 09, 2008, 08:31:09 pm »
0
Zqyx  :rolleyes: Ty wiesz jak ja Cię lubie  :kwiatek: 8) nie wiem ktorego TEKSTU NA PODRYW mam uzyc, alby dostać od Ciebie zieloną kropkę  :???:  :'(   :wub: :wub:
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #162 dnia: Października 17, 2008, 10:50:25 am »
0
Dekalog podrywacza
Jak bez ryzyka wpadki poznać i zdobyć kobietę?

Gentleman 12:11


Poznaj 10 zasad skutecznego podrywu.

1. Kup karnet na siłownię. Choć wielu mężczyzn uważa, że kobiety pociąga przede wszystkim kasa, rzeczywistość jest inna. Według badań przeprowadzonych przez psychologów, panie w pierwszej kolejności zwracają uwagę na… jędrne pośladki. Na szczycie rankingu najbardziej pożądanych męskich cech są także rozbudowana klatka piersiowa i silne mięśnie brzucha. One komunikują wybrance: „Maleńka, ja cię zawsze obronię i jestem naprawdę świetny w łóżku”. A kobieta nie potrafi pozostać obojętna na taki przekaz. Dlatego weź się za siebie. Jeśli sport nie wchodzi w grę, kup sobie przynajmniej dobrze skrojone ubranie.

2. Bądź pewny siebie. Przelicz swoje atuty, nie myśl o wadach. Mężczyzna świadomy swoich zalet, roztacza aurę władzy, nawet jeśli w rzeczywistości nią nie dysponuje. A taka postawa przyciąga płeć piękną. Jednak inteligentna kobieta nigdy nie pomyli przywódcy stada z narcyzem. Pierwszy nie musi potwierdzać swojej wartości, drugi wymaga nieustannego podziwu i adoracji. Jeśli potrzebujesz pomocy, wesprzyj się fachową literaturą, np. poradnikiem „Grunt to pewność siebie” (autor: Paul Mc Kenna.) Uwaga! To lektura dla zdeterminowanych. Daje efekty dopiero po przeczytaniu od A do Z.

3. Znajomość zawrzyj z humorem. Na przyjęciu u przyjaciół to proste. Wystarczy się przedstawić, porozmawiać o gospodarzach, błysnąć jakąś anegdotą. Znacznie trudniej zaczepić kobietę w klubie lub restauracji. Jeśli brak ci pomysłu, wypróbuj sprawdzone pytanie: „Bolało?”. Ona automatycznie zapyta: „Co?”. A ty odpowiesz: „Jak spadałaś z nieba”. Inny haczyk, odpowiedni, gdy upatrzona dziewczyna zbiera się do wyjścia, brzmi: „Nie możesz teraz uciec!”. Na nieuchronne pytanie: „Dlaczego?” odpowiedz, np.: „Bo pozbawisz mnie szansy poznania kobiety mojego życia”. Kreatywność jak najbardziej pożądana, ale o powodzeniu decyduje głównie sposób mówienia. Pamiętaj o wyprostowanej postawie i spojrzeniu prosto w oczy. To doda ci wiarygodności. W przeciwnym razie możesz sobie zasłużyć na opinię natręta i oberwać torebką.

4. Podczas rozmowy okaż jej zainteresowanie. Zadawaj pytania o pracę, hobby, ulubioną muzykę, plany na wakacje. Od czasu do czasu rzuć kilka słów o sobie. Najlepiej z humorem. Sprawdzają się gry słowne, przekomarzanie, łapanie za słówka. Nie rozglądaj się po pomieszczeniu. To wyraźny sygnał znudzenia. Lepiej patrz na swoją rozmówczynię. Oczywiście unikaj wpijania się wzrokiem w jej źrenice i mówienia do dekoltu. Ale subtelne zerknięcie na nogi lub spojrzenie w oczy na pewno nie obniży twoich notowań.

5. Mówiąc o sobie, omijaj rafy, o które może się rozbić niepewny okręt waszej znajomości. Najczęściej popełniane błędy to inwentaryzacja majątku (mam świetny dom, szybką furę, mnóstwo kasy) i opowieści o byłych kobietach. Jeśli wymienisz ich zbyt wiele, Twoja nowa znajoma najprawdopodobniej nie zechce dołączyć do kolejki. Gdy skoncentrujesz się na ostatniej, rozmówczyni może uznać, że nadal jesteś w zakochany w swojej eks. Wtedy poczuje się jak przypadkowe zastępstwo i zniknie. Dlatego lepiej unikaj tematu. A w razie pytań wymień tylko najważniejsze partnerki i mów o nich wyłącznie dobrze. Kobiety mają skłonność do analizowania i przekładania na siebie. Źle mówisz o innych? Ją też pewnie kiedyś obgadasz.

6. Zaproponuj wymianę telefonów. Nowoczesne kobiety nie lubią biernie czekać na inicjatywę faceta. Nowa znajoma chętniej poda ci numer, jeśli w zamian otrzyma twój. Możesz też od razu umówić się na następne spotkanie. Za to nie wyrywaj się z pożegnalnymi buziakami. Nawet jeśli gawędziło wam się wyjątkowo przyjemnie. Wyjątek: gdy to ona pierwsza cię pocałuje, droga wolna.

7. Na pierwszej randce zapomnij o melancholii. W uwodzeniu ci nie pomoże, chyba że szukasz zastępczej matki. Uroku dodadzą ci za to liczne zainteresowania. Opowiadaj o nich ciekawie i z entuzjazmem, a tylko na tym zyskasz. Kobiety wyjątkowo lubią facetów, którzy mają swój własny świat. Dlatego, jeśli brak ci hobby, lepiej jakieś sobie wymyśl i przygotuj się do porywającego wykładu. W międzyczasie pozwól sobie na kilka (koniecznie szczerych) komplementów. Panie uwielbiają słuchać, że są wyjątkowe, np.: „Jak ty to robisz, że jesteś taka kobieca/błyskotliwa/urocza/zabawna”.

8. Unikaj rutyny. Kobiety kręci spontaniczność, a zniechęca przewidywalność. Facet, którego łatwo rozgryźć, jest nudny. Aby podtrzymać zainteresowanie, na każdej kolejnej randce odsłaniaj inną stronę swojej osobowości. Jeśli pierwsze spotkanie zaplanujesz w eleganckiej restauracji, to podczas drugiego zabierz wybrankę na piknik nad jeziorem, do ZOO, na przejażdżkę dorożką albo na lotnisko aeroklubu, gdzie co sobota skaczesz ze spadochronem. Oczywiście przed wypadem za miasto uprzedź, że przyda się strój sportowy. Spacer w nowych szpilkach po nierównej leśnej ścieżce może zdusić w zarodku nawet namiętne uczucie.

9. Bądź romantyczny. Jeśli na co dzień twardo stoisz na ziemi i zmierzasz prosto do celu, pora się przełamać. W pierwszych tygodniach znajomości konkretne pytanie: „Do mnie czy do ciebie?” rzadko daje pożądane efekty. Choć zaproszenie do domu jest jak najbardziej na miejscu – pod warunkiem, że wymyślisz dobry pretekst. Pamiętaj też, że kobiety uwielbiają dostawać kwiaty. Niekoniecznie wiązanki usztywnione drutem i owinięte folią. Czasem lepszy efekt daje stokrotka z trawnika. W tej dziedzinie także nie warto popadać w schematy.

10. Gdy liczysz na związek, zdobywaj ją wciąż od nowa. Postawa łowcy polującego na zdobycz działa bez pudła. Wprawdzie wymaga zaangażowania, ale każda kobieta lubi być uwodzona. Relacja łowcazdobycz to naprawdę wciągająca gra dla dwojga. Dla podgrzania atmosfery warto czasem zaskoczyć ukochaną niezapowiedzianym prezentem. Sprawdzi się też „porwanie” na weekend, niezaplanowany seks lub własnoręcznie przygotowana kolacja przy świecach.

Tekst: Marta Kasprzyk
Konsultacja Edyta Grabowska-Sewastianowicz, trenerka rozwoju osobistego. (wp.pl)
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34684
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3436
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #163 dnia: Października 17, 2008, 10:57:53 am »
0
Co na to forumowiczki ? :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Maro2

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3627
  • Płeć: Mężczyzna
  • WHYNO
  • Respect: +109
    • OLD CHOPPER
Odp: teksty na podryw
« Odpowiedź #164 dnia: Października 17, 2008, 10:58:48 am »
0
Nie jestem forumowiczką ale powiem że raczej działa :P
OLD CHOPPER R.I.P. (2010-2018)
===---===WHYNO===---===

 

popularne teksty

Zaczęty przez Tiramisu

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5074
Ostatnia wiadomość Stycznia 07, 2010, 01:43:11 am
wysłana przez rose84