Autor Wątek: Tatuaże/Piercing  (Przeczytany 284916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #915 dnia: Sierpnia 19, 2014, 08:15:11 pm »
+1
Ustawa ustawą, a szef szefem :P Wierzcie mi ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #916 dnia: Sierpnia 19, 2014, 08:26:37 pm »
0
Ok, na człowieka nie poradzisz, ale to nie musi być żadne "poważne" stanowisko, bo np. jak pracowałam jako kelnerka, to też nie pozwalali na tatuaże, podobnie jak na pomalowane paznokcie. Ale to nie oznacza, że tatuaż zamyka drogę do kariery np. w służbach, o których pisałeś, a do tego się odnosiłam :P Wiadomo, że każdy szef/firma ma swoje wymagania, ale to tak jak castingi na kelnerów do Sphinxa, czy hostessę na jakieś targi :P Urodą nie grzeszysz, to pracy nie dostaniesz ;p

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #917 dnia: Sierpnia 19, 2014, 08:35:06 pm »
0
A ja ci mówię, że jak chcesz dojść do czegoś w służbach to z pewnością tatuaż Ci tym w nie pomoże. Jak to mówią - jest "źle widziany". I w 99% wówczas "na człowieka nie poradzisz" ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #918 dnia: Sierpnia 19, 2014, 08:40:40 pm »
0
Skoro jest "źle widziany", to dlaczego niejednokrotnie widziałam chociażby celników i policjantów z tatuażami i sami przełożeni w różnych jednostkach mówią, że w rekrutacji nie ma nawet gdzie się przyczepić tatuaży, bo jak przejdziesz badania, to im nic do tego jak wyglądasz (poza głową/szyją)?

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #919 dnia: Sierpnia 20, 2014, 08:02:42 am »
0
Pytanie czy zrobili je przed czy po zatrudnieniu ;) Tak jak już napisałem, na rozmowie z pewnością to nie pomaga.

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #920 dnia: Sierpnia 20, 2014, 10:37:51 pm »
0
A ja, jak już wspomniałam, powtórzę, że w czasie rekrutacji nie ma gdzie się przyczepić do tatuaży i jest to informacja od osób, które takie rekrutacje robią. W policji, w służbie celnej, ABW itp. To po prostu miejskie legendy tworzone przez ludzi, którzy zawalili coś innego, ale głupio im to przyznać.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #921 dnia: Sierpnia 20, 2014, 11:25:55 pm »
0
Wtrącę się do dyskusji... Mam 23 lata i uważam, że na rozpoczęcie pracy w jakichkolwiek służbach w tym wieku jest już lekko za późno :P
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #922 dnia: Sierpnia 21, 2014, 07:36:47 pm »
0
Akurat w przypadku AWB są dużo bardziej "błahe" powody do eliminowania kandydatów niż tatuaż. Niestety...

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #923 dnia: Sierpnia 21, 2014, 09:34:50 pm »
0
Ktoś się wybiera do ABW, ręka do góry?! :P Nie widzę 8) nie musisz się o nas tak martwić :D
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #924 dnia: Sierpnia 21, 2014, 10:09:34 pm »
0
Polska :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #925 dnia: Sierpnia 22, 2014, 09:16:11 am »
0
Canis, ja też tak myślałem niedawno. Czasami jednak coś spada jak grom ;) Także obyście nie musieli wspominać moich słów ;)

Offline Emma

  • Zasłużeni
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3849
  • Respect: +2359
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #926 dnia: Sierpnia 22, 2014, 01:12:22 pm »
0
Ktoś się wybiera do ABW, ręka do góry?! :P
No siema :P
Wtrącę się do dyskusji... Mam 23 lata i uważam, że na rozpoczęcie pracy w jakichkolwiek służbach w tym wieku jest już lekko za późno :P
Nie jest :)

extreme, nie wiem ile razy mam Ci to powtarzać, ale zrozum, że tatuaże w służbach nie przeszkadzają, więc przestań się upierać, że jest inaczej i w kółko pisać, że ktoś sobie zamyka drogę do kariery, nawet jeżeli jej w tej chwili nie planuje :P
A jeżeli patrzymy na to, że przyszły pracodawca, jakikolwiek, w jakiejkolwiek pracy, będzie patrzył na Twój wygląd, to tak samo są ludzie, którzy nie lubią kobiet w krótkich włosach, z kolczykiem, mężczyzn w długich włosach, brzydkich ludzi, grubych ludzi, ludzi z ciemną/jasną karnacją itp. więc jak ktoś nie będzie nas chciał zatrudnić, to znajdzie sobie jakikolwiek powód.

A nawiązując bardziej do tematu - czy ktoś z Was korzystał z tuszu dla alergików przy robieniu tatuażu? Jeśli nie, a jesteście alergikami (uczulenie na cokolwiek), to jakoś dłużej Wam się goiło, wyszła wysypka czy coś? Wiem, że jest droższy, ale podobno lepiej go wziąć, jeśli ma się skłonności do alergii i nie wiem na ile w to wierzyć :P

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #927 dnia: Sierpnia 22, 2014, 02:47:21 pm »
0
extreme, nie wiem ile razy mam Ci to powtarzać, ale zrozum, że tatuaże w służbach nie przeszkadzają, więc przestań się upierać, że jest inaczej i w kółko pisać, że ktoś sobie zamyka drogę do kariery, nawet jeżeli jej w tej chwili nie planuje :P
A miałaś bezpośredni kontakt z jakąkolwiek służbą? W sensie starania się o pracę.

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #928 dnia: Sierpnia 22, 2014, 04:33:58 pm »
+3
Bez obrazy extreme, ale jeżeli Ty nie posiadasz tatuażu i starałeś się o pracę w jakichkolwiek służbach i Cie nie przyjęli to widocznie problem leży gdzie indziej :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #929 dnia: Sierpnia 22, 2014, 05:22:13 pm »
0
Akurat chodziło o pytania dotyczące piercingu/tatuażu, więc jeśli się takie pytania zadaje na rozmowach to o czymś świadczy, zwłaszcza jeśli odpowiedzi sobie "odhaczano".. Także niech może się wypowiedzą osoby, które ze służbami miały styczność (ale nie na zasadzie mandatu :P).