Autor Wątek: Tatuaże/Piercing  (Przeczytany 287339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kolorowa

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +4
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #885 dnia: Maja 15, 2014, 12:22:48 am »
0
Robił coś, ktoś, kiedyś w okolicy Warszawy? Zbieram pozytywne/negatywne opinie o tamtejszych salonach ;)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #886 dnia: Sierpnia 14, 2014, 04:23:01 pm »
+6
Na fejsiku już się pochwaliłem, ale z racji tego, że nie każdego z NTS'u mam w znajomych to chwalę się i tutaj, bo uważam, że jest czym :D

Był w planach od około 4 lat. W końcu pojawił się na swoim miejscu :)

http://zapodaj.net/592aaa31f26f4.jpg.html
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #887 dnia: Sierpnia 14, 2014, 04:52:16 pm »
+1
Wzór pochwalam :D Sam czyn niekoniecznie ;)

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #888 dnia: Sierpnia 14, 2014, 07:00:35 pm »
0
A ja pochwalam obie rzeczy.
Super! :) Planujesz jeszcze jakiś? W ogóle opowiedz jak było? ;) Bolało? Słyszałam, że na kręgosłupie jest najboleśniej.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #889 dnia: Sierpnia 14, 2014, 09:14:38 pm »
0
Fajny wzór  :) pewnie spory wydatek  ;)

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #890 dnia: Sierpnia 15, 2014, 01:29:12 pm »
0
Planuję zrobić rękawy jeszcze przed 30-tym rokiem życia ;)

A czy bolało? Więcej, niż bolało. Nie wiem czy czułem kiedykolwiek większy ból fizyczny w swoim życiu ;) Prawie 5 godzin "tortur", ale warto było :) Jestem mega zadowolony, wyszło lepiej niż się spodziewałem :)
A cena nie była tragiczna. 300 zł, aczkolwiek po małej znajomości ;)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #891 dnia: Sierpnia 15, 2014, 07:53:54 pm »
0
Czyli robiłeś to w Polsce? Myślałam, że w Anglii.

Rękawy to coś o czym marzę i jak to powiedziałam Wlo na Woodstocku: Zazdroszczę ludziom, którzy mają ugruntowaną pozycję zawodową na tyle, że mogą sobie pozwolić na rękawy.
Ale kiedyś, cholera, je zrobię ;) Może w międzyczasie ludzie pozbędą się tych durnych i dziwnych uprzedzeń, a może po prostu wyjdzie mi mój plan na życie i będę sama sobie sterem, żeglarzem i okrętem. W głowie nawet powoli roi mi się wzór. Lewą rękę na pewno w całości poświęciłabym Gunsom ;) jakie Ci się podobają rękawy? Kolorowe czy nie?

Jest faktycznie coś uzależniającego w tym uczuciu, które towarzyszy robieniu tatuażu, choć mój ból z Twoim był zapewne nieporównywalny i moja sesja trwałą 30 minut. Bolało mnie, kiedy robił kontury. Uczucie było takie dziwne jakby ktoś wbijał mi w skórę szpilkę i przeciągał ją po ręce. Bardzo nieprzyjemne. A później jak wypełniał tuszem, przestalo boleć. Mimo wszystko tak jak napisałam, mimo bólu chce się zrobić następny i następny. To tak jak z kolczykami.

Mam w głowie dwa kolejne tatuaże, oba będą umiejscowione na plecach i nie wiem od którego zacząć. Jeden ma być cytatem, ale boję się, że będzie za długi, żeby go zmieścić, żeby był czytelny. Boję się, że tatuator zaleci mała czcionkę albo coś w tym stylu, albo skrócenie cytatu. A nie mogę go skrócić. To są dwa wersy i jeden bez drugiego nie będzie nic znaczył ;) więc prawdopodobnie zacznę od tego mniejszego tatuażu, na lewej łopatce. On w ogóle miał być moim pierwszym, ale w między czasie Gunsi mnie olśnili ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2014, 07:58:23 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Mrs. Brownston

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +236
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #892 dnia: Sierpnia 15, 2014, 10:16:03 pm »
0
W tatuowaniu jest coś 'niezwykłego', bo podczas tatuowania ludzki mózg wydziela endorfiny ;)

"Ulu­bieńcy bogów umierają młodo, lecz poźniej żyją wie­cznie w ich to­warzys­twie..." - Fryderyk Nietzsche

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #893 dnia: Sierpnia 16, 2014, 12:00:33 am »
0
Coś w tym jest, bo generalnie dla mnie był to relaks połączony z nieziemskim bólem. Generalnie mnie bardziej bolało wypełnianie niż kontury. Gdy jechał mi po kręgach odczuwałem niekontrolowane drgania całego ciała, zwłaszcza podczas wypełniania na szyi. Ale naprawdę było warto :)

A co do rękawów, kolorowe i przemyślane. W sensie, jestem z tych osób, dla których tatuaż musi coś znaczyć, robię go dla siebie przede wszystkim, a nie dla innych czy dlatego że ładnie wygląda. Więc rękawy będą poświęcone rzeczom, które są dla mnie w życiu najważniejsze oraz najważniejszym momentom, które się w owym moim krótkim, acz dość burzliwym życiu wydarzyły :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpnia 16, 2014, 12:26:02 am »
0
Cytuj
jestem z tych osób, dla których tatuaż musi coś znaczyć, robię go dla siebie przede wszystkim,

Dokładnie jestem z tych samych osób ;) te dwa tatuaże, które mam w planach też będą dla mnie symboliczne :)
Rękawy mi się podobają i takie i takie, ale sama sobie chyba zrobiłabym w odcieniach czerni i szarości. Jakoś tak bardziej do mnie do przemawia, nie wiem czemu :P chyba przez Jamesa http://www.fanpix.net/picture-gallery/james-michael-picture-18577837.htm :lol:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2014, 12:28:46 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpnia 16, 2014, 12:41:32 am »
0
Jeżeli chodzi o mnie to mają byc kolorowe i ma być "przepych", w sensie maksymalnie wypełniona treścią przestrzeń na rękach :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpnia 16, 2014, 12:49:11 am »
0
No i generalnie nie rozumiem tej "mody" na tatuaże. Kiedyś tribale, teraz piórka, ptaszki, znaczki nieskończoności itd. Na potęgę. Okej, rozumiem, że dla kogoś ptak może coś znaczyć, ale generalnie skala tego zjawiska jest dość spora. Nie łapię jak można sobie coś wytatuować od tak sobie, dla kaprysu, coś co nie będzie miało znaczenia. Przecież to zostanie na skórze całe życie, nie powinno być chwilową zachcianką. Musi coś znaczyc. Tak mi się przynajmniej wydaje.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpnia 16, 2014, 12:52:45 am »
0
Na piercing też swego czasu była moda ;) Następną modą będzie usuwanie nieprzemyślanych tatuaży, będę musiał pomyśleć w przyszłości nad tym czy nie założyć studia anty-tattoo :D haha

Ale są gusta i guściki. W sumie w Polsce jeszcze nie widać aż tak bardzo tego, w UK za to dosłownie każdy jest wytatuowany, rzadko spotkać można osobę bez tatuażu, a przynajmniej widocznego..
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpnia 16, 2014, 10:03:00 am »
0
Oj zdziwiłbyś się. Po Woodstocku śmigało pełno lasek z typowymi wzorami dmuchawców, piórek, ptaszków itd, tylko wiadomo, że niektóre w takich miejscach, których na co dzień nie odsłaniają, choćby na łopatkach czy karkach, tam tatuażu nie widać pod bluzką lub włosami. Nawet u mnie na głuchej wsi wyczaiłam (póki co) dwie dziewczyny z tatuażami. Jedna ma zdaje się piórko lub dmuchawiec na łopatce, druga "Stay strong" na zewnętrznej stronie przedramienia. Choć ten drugi jestem w stanie zrozumieć, mimo że hasło dość oklepane.

Kiedyś spotkałam się z opinią, że tatuaże cytaty są beznadziejne, bo ludzie robią z siebie notatniki. Ja się z tym hasłem nie zgadzam. Jeśli jakiś cytat jest na tyle ważny w czyimś życiu, ze chce go sobie wytatuować to niech się nawet nim obtatuuje cały, co komu do tego. Sama jak już pisałam chcę żeby jeden z nich następnych był cytatem.

Ale mimo mojego narzekania na to rosnące zjawisko tatuowania się, jestem pełna nadziei, że mentalność się dzięki temu zmieni ;) Wszyscy ci, którzy teraz mają tatuaże w przyszłości zapewne nie będą mieć uprzedzeń takich, jak jeszcze u nas panują.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 16, 2014, 10:04:53 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpnia 16, 2014, 01:02:56 pm »
0
Komunistyczne uprzedzenia ;) Ja i tak mam to gdzieś.


No i fakt, moda na tatuaże boli :D Może się powtórzę, ale według mnie tatuaż powinien coś oznaczać. Być może piórko czy ptaszek oznacza dla tysięcy dziewcząt wolność czy coś innego, aczkolwiek wtedy to są zombie, a nie ludzie :D Tysiące takich samych oznaczeń na ciele, "armia wolności" czy "armia piórkowa", kuźwa? :D
- Nice boys don't play rock and roll... -