Autor Wątek: Tatuaże/Piercing  (Przeczytany 287361 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #765 dnia: Września 24, 2012, 09:20:52 pm »
+1
Panowie najbardziej boli, że macie rację co do tego tattoo, ale już nie chcę mieć nic wspólnego z tym studiem i jestem pewna że nikomu go nie polecę.
Tatuaż jest i będzie, nie poprawiam.
Co do pracy...idziemy do przodu, więc powinno być coraz lepiej z tymi pracodawcami, a moja praca marzeń to własny biznes, więc raczej trudne do zorganizowania.
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #766 dnia: Września 24, 2012, 10:56:42 pm »
0
To podaj namiary co by do niego nie trafić...

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #767 dnia: Września 25, 2012, 09:34:49 am »
0
studio to co Ty polecałeś ;) art line tattoo Poznań
Nie wiem jak Dominik i Łukasz, ale mi robił Bartek...
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #768 dnia: Września 27, 2012, 10:39:43 pm »
0
uważam tak jak CC, taki tatuaż skoro ma być tylko symbolem a nie ozdobą można sobie zrobić wszędzie a dlaczego wybryk za 300PLN ma nam potem przeszkodzić w realizacji nowych, innych marzeń np zostania bankowcem? dziś jest dziś, poglądy i ludzie się zmieniają. tu nawet nie chodzi o 'cywilizowany świat' ale niektóre zachowania, styl ubioru, bycia są podobnie odbierane przez większośc spoleczeństwa. jeśli ktoś będzie miał czarne gałki, pełno kolczyków i tatuaży to sorry, ale pieniędzy mu nie powierzę :P

wiem że z pewnością problem mnie nie dotyczy bo panicznie boję się igieł i tatuażu mieć nie będę, chyba że mnie uśpią i pomalują :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #769 dnia: Września 27, 2012, 11:04:36 pm »
0
Nie wiem, czy to jakaś kampania czy nie, kilka takich zestawień już widzialam



Jest lekarzem, pomoże Ci bez względu na to, czy ma tatuaże czy nie ;) Tak samo jak bankier, w wymaganym stroju - garniturze, posłuży Ci radą i "zaopiekuje" się Twoimi pieniędzmi bez względu na to, czy ma rękawy i tatuaże na plecach czy też nie.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nieuchwytny

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +60
    • lans.fm
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #770 dnia: Września 27, 2012, 11:13:18 pm »
0
dlaczego nie jestem idealny? ;(

to zależy czy te dziary były robione w studio, czy w celi #102 :P

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #771 dnia: Września 27, 2012, 11:14:53 pm »
0
Nie sądzę, żeby to miało znaczenie, bo i tak się tego nie dowiesz. A jak założy fartuch/garnitur to nawet się nie domyślisz, że może tam mieć tatuaże.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #772 dnia: Września 28, 2012, 06:36:07 pm »
0
uważam tak jak CC, taki tatuaż skoro ma być tylko symbolem a nie ozdobą można sobie zrobić wszędzie a dlaczego wybryk za 300PLN ma nam potem przeszkodzić w realizacji nowych, innych marzeń np zostania bankowcem? dziś jest dziś, poglądy i ludzie się zmieniają. tu nawet nie chodzi o 'cywilizowany świat' ale niektóre zachowania, styl ubioru, bycia są podobnie odbierane przez większośc spoleczeństwa. jeśli ktoś będzie miał czarne gałki, pełno kolczyków i tatuaży to sorry, ale pieniędzy mu nie powierzę :P



Wiesz, chciałam by był widoczny kiedy chcę i kryty kiedy potrzebuję go ukryć. Żałuje tylko, że jest tak wysoko bo bym musiała mieć szeroki zegarek =/ ale pod rękawem pasuje . Chodziło mi o promocję wege trochę i motywacje samej siebie :)

A co do powierzania kasy...czasem większym idiotą i wariatem okazuje się koleś w garniaku niż ktoś z tatuażem czy kolczykiem  ;) nie oceniaj po wyglądzie.
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #773 dnia: Września 28, 2012, 07:34:01 pm »
0
studio to co Ty polecałeś ;) art line tattoo Poznań
Nie wiem jak Dominik i Łukasz, ale mi robił Bartek...

Kompletnie nic o nim nie wiem...

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #774 dnia: Października 01, 2012, 02:05:38 pm »
0
Cytuj
A co do powierzania kasy...czasem większym idiotą i wariatem okazuje się koleś w garniaku niż ktoś z tatuażem czy kolczykiem
nie oceniaj po wyglądzie.
sam mam tatuaż, ale sam nie wytatuowałbym sobie niczego w widocznym miejscu.
Tu nie chodzi o nas, czyli ludzi żyjących muzyką, Gunsami etc. tylko o społeczeństwo, któremu tatuaże nadal się źle kojarzą.
Zrób sobie rękaw, a nie znajdziesz pracy w banku, biurze itp.
Jeżeli chcesz w przyszłości pracować z innymi ludźmi, to musisz budzić ich zaufanie!
Wkurza mnie ideologiczne podejście nastolatków oszpecających sobie w widoczny sposób ciała, tatuujących na szyi postaci z kreskówek, dziurawiących sobie otwoory w uszach. Nawet nie zdają sobie sprawę ile zamknęli sobie drzwi takimi debilnymi chwilowymi pomysłami, w jaki sposób zrobili krzywdę swoim bliskim, albo swoim dzieciom w przyszłości.
Btw. Soya to nie jest atak na Twój malutki tatuaż, który w łatwy sposób można schować, tylko bardziej poruszenie głębszego tematu dotyczącego idiotów, którzy w bezrozumny sposób ogarniają najbliższą przyszłość jako nadchodzący dzień, a nie jako dzień, w którym przyjdzie im na siebie zarobić.
« Ostatnia zmiana: Października 01, 2012, 02:17:01 pm wysłana przez pompon »

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #775 dnia: Października 01, 2012, 07:19:36 pm »
+1
no ja to rozumiem tylko też w sumie zastanówmy się nad tym, że jeśli będziemy w ten sposób na to patrzeć, to nic nie zmienimy. Wiecznie będziemy tym społeczeństwem, które źle patrzy na tatuaże. Nie wiem jednak jak można zrobić swoim bliskim lub dzieciom krzywdę robiąc sobie tatuaż.
Uważam, że jeśli ktoś już się na niego decyduje to powinien być on przemyślany a nie na łapu capy bo ładny delfinek będzie na udzie...
Widziałam kolesia z napisem na szyi "zioło"  takim perfidnie podmostowym stylem pisanym, ale...często się zdarza, że Ci tacy "z ulicy" "dresy" i inni całkiem nieźle zarabiają np. na budowie czy w jakiś inny sposób.
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #776 dnia: Października 02, 2012, 10:04:03 am »
0
ale po co zmieniać?
Swoim bliskim i dzieciom? Niech taki tatuś z debilnym tatuażem na szyi i podstawkami do herbatach w uszach pójdzie na pierwszą wywiadówkę, albo na rozpoczęcie roku, albo... wtedy zobaczysz jaką krzywdę wyrządza dzieciom, które nie muszą zawsze identyfikować się z rodzicami.
całkiem nieźle zarabiają np. na budowie czy w jakiś inny sposóbSama w ten sposób odcinasz tych ludzi od innych zawodów i od możliwości pracy w każdym zawodzie.

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #777 dnia: Października 02, 2012, 05:41:44 pm »
0
no kurde zmieniać po to, że ma być postęp a nie głupie zasady sprzed wieków jak to, że kiedyś uważano było np. inne prawo. Chciałbyś je nadal mieć? Albo głupie ocenianie na podstawie koloru skóry...Afroamerykanie to niewolnicy, bez zmiany toku myślenia dalej by tak było. Trzeba iść na przód, otwierać się na innych, a nie tkwić w jednym głupim punkcie.

No to w ten sposób pokazujemy, że oceniamy po wyglądzie, że np. na wywiadówki chodzą tylko ludzie słuchający muzyki poważnej i ubierający się w garniaki, bez przesady! Wiadomo, że większość rodziców robi obciach dzieciom, ale cóż... . Nie rozumiem takich poglądów jakie prezentujesz pompon.

Nie odcinam, bo ja chętnie bym poszła do kogoś "poważnego" z tatuażami. Gdybym była pracodawcą, to szczerze z ręką na sercu...wolałabym kogoś z tatuażem niż bez, chyba że serio byłby to głupi tatuaż "bo był ładny to sobie zrobiłam"
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline pompon

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +313
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #778 dnia: Października 03, 2012, 09:40:36 am »
0
Z wywiadówkami i dziećmi chodziło mi oto, abyśmy dawali im równe szanse,
a nie aby dzieciaki na samym starcie wstydziły się przez wybryki rodziców sprzed lat.
Mi nie chodziło o naturalny kolor jak u czarnoskórych, czy powrót do przeszłego prawa, tylko o utrzymanie "normalności" w społeczeństwie
i zachowanie minimalnych standardów, które identyfikują nas jako dorosłych, rozumnych ludzi.

Temu panu chodziło zapewne o chęć wyróżnienia się z tłumu bądź identyfikowanie się z jakąś subkulturą, która pozbawia daną osobę równych szans w przyszłości. Za parę lat taka osoba będzie żałować okaleczenia w ten sposób swojego ciała, kiedy przyjdzie jej odprowadzać dzieci do szkoły, pracować, rozliczać rachunki w banku itd. Niestety smutne, ale dorosłość dopada większość z nas.
Wyobrażasz sobie takiego faceta w wieku 70 lat z wnukami na kolanach? Ja nie
Nie powierzyłbym też mu opieki nad dziećmi, swoich oszczędności itd.
Wg mnie głupio się sam przyozdobił i podobnie może być niepoważny i krótkowzroczny wobec mnie.
« Ostatnia zmiana: Października 03, 2012, 10:00:03 am wysłana przez pompon »

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #779 dnia: Października 03, 2012, 05:56:14 pm »
+1
Matko Boska!  równe szanse? daj spokój, nie każde dziecko będzie się wstydziło, że ma takich rodziców, ja byłabym dumna. Większym wstydem był dla mnie np. rozwód rodziców, albo to że nie zawsze było nas na wszystko stać a nie jakieś powierzchowne sprawy. Wole rodzica z tatuażami niż jakiegoś alkoholika.
Dobrze, że "normalność" bo to pojęcie względne. Uważasz, że ludzie z tatuażami, tunelami i innymi modyfikacjami nie są dorośli i rozumni? Zdziwiłbyś się. Co do tunelu to można zrobić korekcję ucha jeśli się chce zrezygnować z niego.
Poza tym, nie mów że będzie żałować bo tego nie wiesz. I tak, wyobrażam sobie takiego faceta w wieku 70 lat i strasznie mi się to podoba, bo to dla mnie przynajmniej oznacza otwartość, zasady i ogólnie większy luz w życiu a nie spinanie się "ło Boże co też oni o mnie powiedzą! ". Gunsi to zespół rckowy, więc w sumie nie rozumiem jak to jest nie łączyć takiej muzyki z modyfikacjami czy właśnie takim luźnym stylem i ogólnym olewem na zdanie innych.

ps czuje się jakbym znów dyskutowała o wege, albo o Hitlerze xD tylko mnie nie banujcie...
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/