Autor Wątek: Tatuaże/Piercing  (Przeczytany 287370 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #735 dnia: Września 24, 2012, 12:03:03 pm »
0
Na początek mój tatuaż, trochę mu kolory podrasowałam w programie ;p ale wiadomo o co biega, na lewym nadgarstku. Szczerze? nie jestem tak zadowolona jak z mojego kolczyka w obojczyku :( a to przykre niestety bo go nie usunę.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=458833777483492&l=9c9ea3eb91

A co myślicie o skaryfikacji?

Zawsze chciałam, ale nie potrafie się zdecydować na konkretny motyw, więc pewnie tego nie zrobię :( tak samo jak chciałam piętnowanie...ale tu ten sam problem.
A co do tatuażu gałki to to jest zarąbiste! <3 widziałam na żywo osobę z tym i jestem w pełni zachwycona, co nie znaczy że sama bym chciała ;p
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #736 dnia: Września 24, 2012, 12:06:10 pm »
0
Na początek mój tatuaż, trochę mu kolory podrasowałam w programie ;p ale wiadomo o co biega, na lewym nadgarstku. Szczerze? nie jestem tak zadowolona jak z mojego kolczyka w obojczyku :( a to przykre niestety bo go nie usunę.


Może gdybyś zdecydowała się na jakieś ozdobienie napisu to bardziej by Ci się spodobał? :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #737 dnia: Września 24, 2012, 12:38:21 pm »
0
Wygląda jak dzieło tatuażysty, który dziarał ziomków za kratami :D
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline janina

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2670
  • Płeć: Kobieta
  • catcher in the rye....
  • Respect: +1005
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #738 dnia: Września 24, 2012, 05:47:09 pm »
0
Moim zdaniem ,mógł być trochę ozdobniejszy :) ale to chyba jeszcze można poprawić jeżeli byś chciała oczywiście ;)

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #739 dnia: Września 24, 2012, 05:52:39 pm »
0
 :facepalm: Kolega z osiedla Ci to zrobił? Pyra ma rację, choć i w kiciu zdarzy sie ktos z zacięciem.
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Soya

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Płeć: Kobieta
  • Let it be!
  • Respect: +14
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #740 dnia: Września 24, 2012, 07:11:06 pm »
0
nie chcę ozdóbek

wiem panowie...ch****owe wykonanie, a byłam z studiu, które mi polecono...może nie powinnam się kłócić przed jego wykonaniem? dałam za niego 300 zł :o czaicie? never ever tam nie pójdę.
Poznań pozdrawia

http://www.pustamiska.pl/

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #741 dnia: Września 24, 2012, 07:28:19 pm »
+1
Kuźwa, ja za swój tatuaż, który mam na całym tricepsie, który jest wykonany o wiele lepiej od Twojego, nie był robiony w studio, płaciłem 100 zł..

Nie wiem, ale na Twoim miejscu zrobiłbym coś z tym. Dałaś się oszpecić po prostu. Pomijam już kwestię znalezienia pracy z tattoo na nadgarstku, ale nie o tym rozmawiamy.

Walcz o poprawkę, albo zwrot pieniędzy.
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #742 dnia: Września 24, 2012, 07:44:20 pm »
0
Pomijam już kwestię znalezienia pracy z tattoo na nadgarstku, ale nie o tym rozmawiamy.

Zamierzam robić tatuaż w tym samym miejscu i nie spodziewam się problemów. Długi rękaw, albo szeroka bransoleta powinna załatwić sprawę ;) Zwłaszcza, że to nie jest nic wielkiego.

300 zł? O_O Za tatuaż, który ja chcę sobie zrobić na nadgarstku prognozuje się 150 zł w krakowskim studio, (ale muszę dla pewności jeszcze się dopytać ;) ). 300 za takie maleństwo raczej bym nie dała.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #743 dnia: Września 24, 2012, 07:47:09 pm »
+1
Latem też chodzisz w długim rękawie albo szerokich bransoletkach na ręku?

Niektórzy pracodawcy patrzą też na ozdoby typu bransoletki. Bedzie kazał Ci ją zdjąć, a tam suprise, tatuaż :D Czyli z deszczu pod rynnę :D

Dlatego mam w planach wydziarać całe plecy, ale na przedramieniu, szyi, nadgarstku czy nawet łydce nigdy sobie nic nie wytatuuję :)
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #744 dnia: Września 24, 2012, 07:53:28 pm »
+1
Nie mam zamiaru dać się stłamsić pracodawcy i nie odsunie mnie to od realizacji marzeń :rolleyes: Nie zamierzam podporządkowywać swojego życia ani pracy ani pracodawcy, ponieważ ono jest moje i to ja będę go przeżywać.
Brzmi utopijnie i niepoważnie? Może. Źle na tym wyjdę? Może.
Ale zdania nie zmienię ;) poza tym to,c o zamierzam tam wytatuować jest dla mnie cholernie ważne ;)
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2012, 08:01:03 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Pyra

  • Prywatny Alkomen Goldie
  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2668
  • Płeć: Mężczyzna
  • ... i don't believe there's no reason ...
  • Respect: +383
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #745 dnia: Września 24, 2012, 08:01:51 pm »
0
Gdybyśmy żyli w cywilizowanym kraju (mam tu na myśli zachodnich sąsiadów chociażby) to owszem, podzielałbym Twoje poglądy :)

Ale ja mam tatuaż na zewnętrznej części ramienia i nawet pracując dorywczo jako kelner były co do niego obiekcje i przy 30 st. upałach musiałem nosić koszule z długim rękawem. O stażu w urzędzie skarbowym już nie wspomnę :)

Więc poglądy poglądami, ale patrząc na obecną sytuację w tym kraju i naszą pozycję "20 lat za murzynami" nie jestem w stanie wydziarać się w widocznych miejscach ;)


To samo z kolczykami ;) Mam 2 kolczyki w wardze i do jakiejkolwiek pracy bym nie poszedł to słyszałem z góry "biżuterię proszę wyjąć" ;)
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2012, 08:05:04 pm wysłana przez Pyra »
- Nice boys don't play rock and roll... -

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #746 dnia: Września 24, 2012, 08:02:16 pm »
0
Brzmi, wybacz, infantylnie. i to bardzo mocno, jak u zbuntowanej 13-latki.

Poglądy poglądami, a życie życiem. Kiedyś przychodzi dzień, ze się traci jedną jedyną szansę przez pewna głupotę i już się zaczyna mysleć: "A co mi szkodziło zrobić to wyżej?". Życie to sztuka kompromisu, a jak sie wychodzi z założenia "nikt mi nie będzie mówił co mam robić" (bardzo dziecinnego, wybacz ponownie), to nie wiem, czy to są czasy odpowiednie dla danej osoby.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2012, 08:05:52 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16009
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #747 dnia: Września 24, 2012, 08:11:15 pm »
+1
Och, czyli żeby brzmieć dorośle powinnam napisać: "Macie rację, biję się w pierś, porzucam plany tatuowania się i nigdy nawet o tym nie pomyślę, ponieważ praca jest najważniejsza", a wszystko, co jest związane z niepodporządkowywaniem się porównuje się do buntu infantylnej trzynastolatki?
Dla mnie dorosłością jest m.in. świadomość swoich czynów i decyzji, a to jest decyzją świadomą.


CC, nie chcę w wieku 80 lat, patrząc wstecz na to, co przeżyłam żałować wszystkiego, czego nie zrobiłam, choć chciałam. Mam już w życiu taką sytuację, zdarza mi się wracać do niej myślami i nieustannie żałować. Dusi mnie to i potrafi odebrać całą radość.
Jeżeli dążenie do realizacji swoich marzeń jest bardzo dziecinne wg Ciebie, hm, no cóż. Jestem dziecinna. Nikt nie wyrosnę z bycia trzynastolatką.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline CC

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sometimes I need some time... all alone
  • Respect: +426
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #748 dnia: Września 24, 2012, 08:12:28 pm »
0
Są rzeczy ważne i są pierdoły. Kwestia umiejscowienia tatuażu w kontekeście możliwego nieotrzymania wymarzonej dobrej pracy to właśnie pierdoła i raczej slogany o wolności i podporządkowaniu życia są tu nie na miejscu. Coś jak dialog matki z córką (cytat z jakiejs komedii):

"-Magda, jedz płatki.
-Nie będziesz mi życia ustawiać!".

Sorry, ale ja tak to właśnie widzę.
« Ostatnia zmiana: Września 24, 2012, 08:16:36 pm wysłana przez CC »
Geoff Fuckin' Tate!


Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Tatuaże/Piercing
« Odpowiedź #749 dnia: Września 24, 2012, 08:12:47 pm »
+3
Ja mam dokładnie takie same poglądy na ten temat jak Canis. Wybaczcie, ale życie jest za krótkie żeby się zastanawiać "Czy jak zrobię sobie tatuaż tam gdzie mi się podoba to znajdę pracę? Czy to czy tamto, bla bla  bla". Każdy ma inne podejście, powinniście to zaakceptować. Ja mam mały tatuaż na nadgarstku i kiedy go robiłam to owszem, wiedziałam,że mogą być z nim kiedyś problemy. Czy to mnie zniechęciło? Oczywiście, że nie.  Tak samo np. podobają mi się rękawy i bardzo chętnie bym je sobie zrobiła. Mogą być problemy z pracą, ale co kogo obchodzi moje życie? Jest moje,prawda? Poza tym jeśli coś się komuś bardzo podoba to nie widzę przeszkód, dlaczego by tego nie zrobić? Kwestia podejścia po prostu, a to,że ktoś ma inne zdanie niż Wy to nie znaczy,że jest mniej dojrzały.