Autor Wątek: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...  (Przeczytany 219153 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #765 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:00:30 am »
0
nie trzeba :p ale żeby zdać porządnie to trzeba ją mieć dobrze opanowaną, no i właśnie jestem na takim etapie.... ech :/

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #766 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:05:36 am »
0
Będziesz tylko mówić, czy masz też jakieś obrazy/ slajdy?

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #767 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:06:54 am »
0
mam obrazy ale wszytko od siebie mówić muszę i tak :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #768 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:31:46 am »
0
Tę prezentację trzeba umieć na pamięć?
Trzeba umieć to przedstawić... to pisanie to raczej teoretycznie tylko powinno być pomocą :) ale jak ktoś wkuje no to też żaden problem... byle powiedzieć :)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #769 dnia: Kwietnia 29, 2008, 11:34:25 am »
0
Ja swoją pracę mam opanowaną, nie uczyłem się na pamięć słowo po słowie, tylko tak żeby z tego coś rozumiem i wiem że podczas prezentacji się raczej nie zatne, a na koniec puszcze video. Wszystko mi to wyjdzie razem 13 minut, jak dojdzie stres to mam 2 minuty w zapasie :P

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #770 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:06:48 pm »
0
Ja jeszcze nie zaczęłam się uczyć. Niby zdaję dopiero 16-go, ale u mnie ciężko jest z nauczeniem się czegokolwiek i pamiętaniem tego. Chyba powinnam zacząć się uczyć. Chociaż najpierw muszę ją poprawić - zostały mi małe poprawki. Ja prezentuję obraz na komputerze: włączę go i będę o nim mówić. Potem puszczam pokaz slajdów z filmu. Będę opowiadać o filmie, a obok na ekranie będą się przesuwać fragmenty filmu.

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #771 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:15:05 pm »
0
Jak się wchodzi na ustny polski, to od razu trzeba mówić, czy jest chwilka na zebranie myśli?

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #772 dnia: Kwietnia 29, 2008, 12:39:38 pm »
0
no jest przedstawienie siebie, sprawdzenie czy Ty to Ty i takie tam duperele :p a potem jedziemy z tematem :p

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #773 dnia: Kwietnia 29, 2008, 01:22:45 pm »
0
Jak się wchodzi na ustny polski, to od razu trzeba mówić, czy jest chwilka na zebranie myśli?

jak ja zdawałam to każdy mówił, kiedy będzie gotowym, i wtedy włączali zegar. ogólnie ustny polski to był luz, no może gdybym przygotowywała się do tego dostalabym więcej niż 80%, hm ja pisałam te prezentacje w dniu wystąpienia. ale i tak ustny polski w ogółe się nie liczy na wielu kierunkach studiów [tak samo jak ustny język obcy], no ale może coś się zmieniło w ciągu ostatnich 2 lat  8)
w każdym razie powodzenia życze  8)

ehh za 1,5 miecha zaczyna się sesja.. ;/ czas zacząć czytać lektury  8)


nowy nr gg : 12071320

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #774 dnia: Kwietnia 29, 2008, 01:47:43 pm »
0
ogólnie ustny polski to był luz, no może gdybym przygotowywała się do tego dostalabym więcej niż 80%, hm ja pisałam te prezentacje w dniu wystąpienia.

RQ u Ciebie w szkole nie trzeba było tej prezentacji przedstawiać wcześniej nauczycielowi na lekcji? Mój brat pisał takie prezentacje maturzystom i z tego co pamiętam, to oni przychodzili z tematami już w lutym, bo nauczycielka najpierw chciała tych wszystkich wystąpień posłuchać na zajęciach.

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #775 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:07:10 pm »
0
nauczyciel może pomóc (czyli kazać napisać wszystkim wcześniej :P) ale nie musi :p mnie moja pani psor pomogła :p czyli dała mi delikatnie do zrozumienia, że jest za dużo xD
dobra jest już trochę umiem :D a tak naprawdę to wcale nie trzeba nic pisać, w końcu to egzamin ustny :]

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #776 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:39:28 pm »
0
ogólnie ustny polski to był luz, no może gdybym przygotowywała się do tego dostalabym więcej niż 80%, hm ja pisałam te prezentacje w dniu wystąpienia.

RQ u Ciebie w szkole nie trzeba było tej prezentacji przedstawiać wcześniej nauczycielowi na lekcji? Mój brat pisał takie prezentacje maturzystom i z tego co pamiętam, to oni przychodzili z tematami już w lutym, bo nauczycielka najpierw chciała tych wszystkich wystąpień posłuchać na zajęciach.

my musieliśmy wybrać sobie temat na początku 2 Lo i przedstawiać przed klasa na zajeciach, przygotować konspekt, i przedstawiac przez 15min. ale w 3 LO były już inne tematy i wtedy każdy przedstawiał dopiero na maturce, oczywiście jak ktoś chciał mógł poprosić nauczyciela o pomoc, ale ja jak zwykle [;/] robiłam to na ostatnią chwile.... dosłownie na ostatnią! ;D


nowy nr gg : 12071320

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #777 dnia: Kwietnia 29, 2008, 02:49:58 pm »
0
Moja profesorka nie chciała nam sprawdzać bibliografii ani konspektu, co mówić o pracy... Na szczęście mamy młodą polonistkę w szkole, ona pomagała osobom z każdej klasy. Kto chciał, mógł jej pokazać pracę, mnie się nie chciało jej dawać. Więc mi nie sprawdzała.

Uczę się WOSu, jak mi się nie chce czytać o Unii Afrykańskiej, ASEANie i tak dalej... Nudy, nudy, nudy!

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #778 dnia: Kwietnia 29, 2008, 04:13:05 pm »
0
A jak to w ogóle jest z tymi multimediami na prezentacji?? Ktoś pomaga uruchomić slajdy itp.?? Bo ja np. nie miałem styczności z laptopem i nie wiem czy sobie poradze

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Studia, edukacja, egzaminy i takie tam...
« Odpowiedź #779 dnia: Kwietnia 29, 2008, 05:02:41 pm »
0
Sam to robisz. Wpuszczają cię kilka minut przed prezentacją do sali, zanim się to wszystko zacznie, możesz włączyć, sprawdzić, czy wszystko działa. Jeżeli nie wiesz, czy sobie poradzisz z laptopem, to idź do jakiegoś znajomego posiadającego ten sprzęt i zaznajom się. Albo pójdź do szkoły do sali informatycznej i powiedz nauczycielowi, że będziesz miał prezentację i chciałbyś spróbować to wszystko włączyć itp. Myślę, że powinien ci pomóc.

 

PRZENIESIONY: Takie pytanie takie

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 2886
Ostatnia wiadomość Grudnia 05, 2010, 07:12:27 pm
wysłana przez krelke