Autor Wątek: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)  (Przeczytany 740548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1275 dnia: Czerwca 28, 2008, 11:15:47 pm »
0
właśnie rose :D trudno w dzisiejszych czasach być autorytetem dla młodego człowieka :D  :lol:
 jak by polskiego uczyl mnie Axl Rose, chemii Slash a biologi Marilyn Manson to sądzę iż mó światopogląd wyglądał by trpoche inaczej :D ale za to mialabym fajnych znajomych :D
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1276 dnia: Czerwca 28, 2008, 11:19:28 pm »
0
Ja bede autorytetem.




:D

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1277 dnia: Czerwca 28, 2008, 11:19:57 pm »
0
 :lol:
 :lol:
 :lol:
 :lol:
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1278 dnia: Czerwca 29, 2008, 11:46:46 am »
0
Wiadomo ze wszedzie sie trafia jakies mohery i taki "satanista" nie ma szans z nimi wygrac :D


Z http://www.pardon.pl/artykul/5369/czy_muzyk_blackmetalowy_moze_uczyc_w_szkole_glosuj :

Cytuj
Tymczasem w sąsiedniej Norwegii od lat bez przeszkód uczy muzyki w wiejskiej podstawówce pan Vegard Tveitan, czyli Ihsahn - lider znakomitego zespołu blackmetalowego Emperor. Który nie dosyć, że wykonuje muzykę niesłychanie wręcz brutalną, choć zarazem bardzo piękną, to jego członkowie byli swego czasu zamieszani w palenie kościołów i rytualne morderstwo.


Ja tu czegoś nie rozumiem. Co "moherowego" jest w chęci ochrony własnego dziecka przed zostaniem ofiarą rytualnego morderstwa?


Ten z Norwegii to inna sprawa, a na tego goscia o ktorym mowi artykul nic mohery nie maja :D



Ja się nie znam na satanistach, ale jak jeden podpala kościół i dokonuje rytualnego mordu, to czy drugi go nie chwali i nie popiera? Bo mnie się zdaje, że ideologia satanistyczna pochwala takie czyny, więc nie ma gwarancji, że jakiś uczeń nie stanie się ofiarą nauczyciela satanisty. Chyba, że sataniści dzielą się na jakieś odłamy, o czym nic mi nie wiadomo.

Qrde, tolerancja i wolność to bardzo modne hasła. Nikogo nie obchodzą poglądy nauczyciela, ani to, co robi w wolnym czasie? Np. to, że działa w organizacji rasistowskiej albo nacjonalistycznej bojówce? Że podpala domy i uważa, że ma do tego prawo, bo wyznaje ideologię "robię, co chcę"? Albo, że bierze udział w rytualnych mordach albo je pochwala...Hm...
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1279 dnia: Czerwca 29, 2008, 12:23:06 pm »
0
To takie szufladkowanie. Jak jeden grajacy taka muzyke i podobnie wygladajacy "podpala koscioly", to drugi na pewno bedzie robil to samo :D

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1280 dnia: Czerwca 29, 2008, 02:14:33 pm »
0
To takie szufladkowanie. Jak jeden grajacy taka muzyke i podobnie wygladajacy "podpala koscioly", to drugi na pewno bedzie robil to samo :D


Może nie będzie, ale czy potępi swojego pobratymcę, który to robi?
Można równie dobrze powiedzieć: "Nie szufladkujmy kanibali. To, że jeden kanibal zjada ludzi, nie znaczy, że drugi to robi. Tyle, że wszyscy wiemy, że bycie kanibalem oznacza ni mniej ni więcej tylko zjadanie ludzi. Chyba, że mamy do czynienia z pseudokanibalem. A może ktoś mnie oświeci i opowie o kanibalach wegetarianach albo o satanistach, którzy jasno i wyraźnie potępiają mordowanie, ofiary z ludzi i dewastowanie cmentarzy? Bo ja znam tylko takie informacje:
Z http://www.psychomanipulacja.pl/art/dzieci-ciemnosci.htm :
Cytuj
Najgłośniejsze satanistyczne zabójstwo w Polsce miało miejsce dwa lata temu w Rudzie Śląskiej. Podczas czarnej mszy 20-letni Robert i 22-letni Tomasz zamordowali dwójkę nastolatków: Karinę i Kamila. Zbrodniarzy doskonale pamięta podinspektor Stefan Neniczka, z-ca komendanta miejskiego w Rudzie Śląskiej. - Przez lata służby w wydziale zabójstw widziałem wiele morderstw, ale tak bezsensownej zbrodni nigdy. Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie może wierzyć w tę ideologię - opowiada Neniczka. Dwójka rudzkich morderców bardzo chętnie opowiadała policjantom o swoim satanizmie. - Jeden z zabójców do końca był hardy, jednak drugiego chyba sumienie trochę męczy - wspomina komendant.

Jeśli się broni satanizmu, to czego się tak naprawdę broni? Warto wiedzieć, czego.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1281 dnia: Czerwca 29, 2008, 03:07:04 pm »
0
To takie szufladkowanie. Jak jeden grajacy taka muzyke i podobnie wygladajacy "podpala koscioly", to drugi na pewno bedzie robil to samo :D

Może nie będzie, ale czy potępi swojego pobratymcę, który to robi?

No moze w myslach zazdrosci tamtym kolesiom ze podpalali koscioly, ale nie wnikajmy co sobie tam prywatnie mysli, wazne sa fakty - a ten koles jak z artykulu wynika nic takiego nie robi, jedynie gra smieszna muzyke i trzyma sie z takimi ziomami smiesznymi, ale moze do pracy podchodzi profesjonalnie -  ma dzieciakow uczyc plastyki i jesli dobrze to potrafi, to nie widze problemu. Nie szufladkujmy ludzi.


Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1487
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1282 dnia: Czerwca 29, 2008, 03:15:08 pm »
0
Jak jest nawet napisane w tym linku, który podałeś, Laveyowski satanizm nie zmuszał do przemocy (choć w wielu wypadkach ją akceptował). A La Vey, o ile mi wiadomo nie mówił nic o dewastowaniu cmentarzy, co ja osobiście uważam za pseudo satanizm. Podobnie jak dla mnie pseudo satanizmem są osoby, które chodzą ubrane na czarno, słuchają black metalowej muzyki, i noszą na szyjach odwrócony krzyż. Dla mnie osobiście to nie ma za dużo wspólnego z satanizmem. No, ale jest bardzo "medialne"...

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1283 dnia: Czerwca 29, 2008, 03:39:00 pm »
0
OK, nie chcę nikogo szufladkować, ale odrobina ostrożności nie zaszkodzi, jeśli mówi się o ideologii, w imię której ktoś dokonuje rytualnych mordów. Co to znaczy, że Laveyowski satanizm nie zmuszał do przemocy (choć w wielu wypadkach ją akceptował)? Tzn., że akceptował ofiary z ludzi, czy nie? To trochę subiektywne mówić, że jeden satanizm jest prawdziwy, a drugi to ten "pseudo". Podejrzewam, że każda z tych grup będzie uważała się za prawdziwych wyznawców. Tu nie chodzi o szufladkowanie, tylko zwyczajną ochronę własnej skóry. Trudno odgadnąć, z jakim rodzajem satanisty ma się do czynienia.
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1284 dnia: Lipca 02, 2008, 06:04:36 pm »
0
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=9554 ku przestrodze ;) mnie to przeraża :ph34r:

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1285 dnia: Lipca 02, 2008, 06:12:33 pm »
0
a na Pudelku? co nowego? :D :D :D

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1286 dnia: Lipca 02, 2008, 06:21:12 pm »
0
No na Pudelku można np. zobaczyć pewną część ciała Lenny'ego Kravitza w całej okazałości :P a Tak to nic ciekawego  :D

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1287 dnia: Lipca 02, 2008, 06:24:15 pm »
0
Ok, jakby cos bylo ciekawego to informuj :D wyslanniczko portali plotkarskich :D

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1288 dnia: Lipca 02, 2008, 07:15:51 pm »
0
http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=9554 ku przestrodze ;) mnie to przeraża :ph34r:


o Boże  :o mnie też to przeraża :/

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: Strefa Offtopica ( kącik forumowych spamerów :P)
« Odpowiedź #1289 dnia: Lipca 02, 2008, 07:42:43 pm »
0
. zobaczyć pewną część ciała Lenny'ego Kravitza w całej okazałości :P

A gdzie link? :D
Chyba,ze mowa o tym czarno-białym na boczku  :P

 

Kącik majsterkowicza.

Zaczęty przez owsik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6598
Ostatnia wiadomość Kwietnia 04, 2018, 08:56:56 pm
wysłana przez owsik