Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #525 dnia: Kwietnia 03, 2013, 04:49:52 pm »
+1
A mnie się dzisiaj śniło że musiałem jeść. Chyba nie muszę dodawać że dla mnie był to lekki koszmar, z którego na szczęście dość szybko się wybudziłem :).

Offline xRuda

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +275
Odp: Sny..
« Odpowiedź #526 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:11:28 pm »
+1
Od dawna mi się Gunsi nie śnili a tu nagle proszę. Koncert w jakiejś odpicowanej szopie, nie wiem co to było, ale tak wyglądało. Duff i Slash na scenie z tym, że Duff z wyglądem teraźniejszym a Slash bardzo młodo, z nimi jacyś faceci. Nagle na scenę wchodzą cheerleaderki i wszyscy zaczynają tańczyć do jakiejś sieczki.  :???:

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #527 dnia: Kwietnia 05, 2013, 04:56:59 pm »
+1
A mnie dzisiejszej nocy przyśnił się mój kot, który zaginął jakiś czas temu i przepadł bez śladu. Wyglądał zdrowo, dobrze i wydawał się w pewnym sensie zadowolony, tak jakby chciał mi dać znak, że tam po drugiej stronie jest lepiej.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Sny..
« Odpowiedź #528 dnia: Kwietnia 05, 2013, 08:47:38 pm »
0
Marmetal:  :megafon: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:

Offline Stradlin_98

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +150
Odp: Sny..
« Odpowiedź #529 dnia: Kwietnia 09, 2013, 08:13:52 pm »
0
Mi się śniły jakieś chore elfy, one mnie porwały i wypuścić nie chciały, potem jakaś mysz przyszła na nogach zupełnie jak człowiek wzięła otworzyła moją klatkę i  odleciała ze mną z powrotem na ziemię  :???:

Offline Gnatek

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1600
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +289
Odp: Sny..
« Odpowiedź #530 dnia: Kwietnia 12, 2013, 09:04:33 pm »
+1
"Mr.Browstone to ja mogę Ci sprzedać,chcesz?"

tak się zastanawiam czy ktoś ci tutaj jakiegoś mr brownstone'a nie sprzedał przed snem.

ludzie, czy Wam na prawdę tak cały czas śnią się gunsi? wiem że była już dyskusja na ten temat, ale to mnie powoli przeraża ;)

Offline bezia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +54
Odp: Sny..
« Odpowiedź #531 dnia: Kwietnia 12, 2013, 11:07:30 pm »
0
Mi jakoś bardzo okazyjnie się śnią.

Ale ludzie, SNY! Sny to tak niesamowita rzecz! Polecam wszystkim zagłębić się w tajniki snów, bo mówi się o tym mało, a na prawdę, wiele intersujących rzeczy można się dowiedzieć!

Ah, no i dziennik snów. Jeśli macie trochę czasu rano - spisujcie. Do czasu kiedy zaczęłam go prowadzić, bardzo rzadko pamiętałam sny.  A teraz? Prawie idealnie umiem odtworzyć historie z nocnych podróży. I okazuje się, że każdej nocy mamy więcej niż jeden sen, a każdy jeden jest równie dziwny i niesamowity  :)
Tyle ciekawych przygód nas omija kiedy budzimy się z luką w pamięci!

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #532 dnia: Kwietnia 12, 2013, 11:16:25 pm »
0
ale właśnie, jak to zapamiętać? ja zwykle pamiętam swoje sny, kiedy mam czas się wyspać, i śpię do południa :P, a jak muszę wstać rano - prawie nigdy.

Offline bezia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +54
Odp: Sny..
« Odpowiedź #533 dnia: Kwietnia 12, 2013, 11:30:16 pm »
0
Też wydawało mi się to dziwne, no bo jak można zapamiętać nagle coś czego nigdy się nie pamięta? Ale temat mnie mocno wciągną, poszperałam i poczytałam trochę na ten temat i następnego dnia... spisałam rano 3 pełne sny.

Nie chcę teraz oszukać, jako, że zagłębialam się w to już jakiś czas temu, a poranny brak czasu uniemożliwia zapiski, jednak musisz się przede wszystkim  mocno skupić na tym, że zależy Ci na zapamętaniu snu. Połóż się wygodnie, zrelaksuj, postaraj totalnie wyciszyć, aż poczujesz, że całe zło tego dnia z ciebie spływa. Powtarzaj sobie w myślach 'zapamiętam sen', ale niech to nie będzie puste myślenie, postaraj się w to uwierzyć! Głupie? Też tak myślałam :)
Przygotuj sobie wcześniej długopis i kartkę obok łóżka. Jak tylko się obudzisz sięgnij po nią i bez zastanowienia pisz co pamiętasz. Nie myśl o tym co piszesz, po prostu pisz wszystko. Mogą to być tylko ogólne hasła, ważne żeby zrobić to szybko, bo zaraz zapomnisz. Często sama się później nie mogłam rozczytać, bo nie dość, że pisałam jak kura pazurem, to jeszcze nieprzytomnym wzrokiem  :D Jak już ochłoniesz, przeczytaj to co zostało zanotowane i sporządź porządną notatkę :)

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #534 dnia: Kwietnia 13, 2013, 12:19:18 pm »
0
Rzadko mam sny przyjemne, a tym bardziej o kimś ze świata muzyki, ale dziś w nocy dziwnym trafem śniło mi się że przyjechał do mnie Myles oraz Ian Astbury i nagle pan Kennedy zachęcił mnie do zaśpiewania z nim Ghost, co jest tym bardziej zabawne z tego względu że kompletnie nie umiem śpiewać :D. A on stanął koło mnie, objął mnie ramieniem i zaśpiewaliśmy w duecie. Ian stał z boku i się przyglądał, tak jakby miał za złe że śpiewamy "jego" piosenkę, haha.

WindOfChange

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #535 dnia: Kwietnia 13, 2013, 10:40:45 pm »
0
bezia - dzięki za rady, spróbuję :D

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #536 dnia: Kwietnia 17, 2013, 12:06:38 pm »
0
Wujek przyszedł do mnie we śnie, pogłaskał mnie po głowie i powiedział spokojnym, ciepłym głosem: "Moja Dziewczynka".

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3598
  • Respect: +1424
Odp: Sny..
« Odpowiedź #537 dnia: Kwietnia 17, 2013, 03:35:07 pm »
0
W ciągu tygodnia trzy razy śniła mi się osoba, z którą więcej jak 10 lat nie mam już do czynienia. Świadomie w ogóle o tej osobie nie myślę, dafuq?

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Sny..
« Odpowiedź #538 dnia: Kwietnia 22, 2013, 09:41:06 am »
+3
Crav - to według sennika oznacza, że będziesz miał modzela na stopie i zupa Ci wykipi.
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Stradlin_98

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +150
Odp: Sny..
« Odpowiedź #539 dnia: Kwietnia 22, 2013, 03:27:48 pm »
0
Mi się śniło że był koniec świata, większość ludzi poumierało, trupy leżały wszędzie, ja szukałam żywych ludzi z wielkim kubusiem puchatkiem, aż w końcu ten kubuś stał się zły, wsadził miecz w ziemię i ziemia pękła i to był koniec naszej ludzkiej rasy  :facepalm: