Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Sny..
« Odpowiedź #510 dnia: Marca 14, 2013, 08:07:29 pm »
0
Dzięki! Bo już miałam zamiar zacząć się uzewnętrzniać  ;)

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #511 dnia: Marca 14, 2013, 08:11:51 pm »
+1
Sorry, walnąłem się :lol: tak - ten temat jest ogólny, możesz o wszystkich snach mówić :D

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #512 dnia: Marca 14, 2013, 09:01:01 pm »
0
Marmetal - jeśli chcesz, opowiedz.

A ja znów miałem dziwne koszmary związane z moim obecnym stanem duchowym, czasem są to naprawdę pokręcone rzeczy.
Oj Martinie, musimy chyba popracować nad Twoim stanem duchowym  :sorcerer:. Ale póki co, może faktycznie spożytkuj jakoś te "dziwne koszmary" i chociaż zacznij robić jakieś szkice po przebudzeniu, a Canis i insomnia zajmą się całą resztą obróbki literackiej i biznes się kręci ;). Nie dość, że spełnisz się artystycznie, to jeszcze na tym zarobisz  8)

Haha, sprytne podejście :). Wybaczcie ale wolałbym te rzeczy zostawić dla siebie, bo nie są przyjemne, a dokładne myślenie o nich przywołuje we mnie poczucie winy i pewne lęki związane z życiem osobistym. Zresztą i tak wszystkiego dokładnie nie pamiętam żeby to jakoś starannie zobrazować, to bardziej jak poszarpane klatki z filmu. Ale dziękuję za sugestię.

Offline sylvik

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 549
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +196
Odp: Sny..
« Odpowiedź #513 dnia: Marca 14, 2013, 09:01:54 pm »
0
No właśnie zauważyłam, że albo się "walnąłeś", albo gdzieś po drodze zmieniły się zasady ;)

W czasach, kiedy GN'R nie było na pierwszym planie (tak, miałam taki okres pomiędzy już  i znowu), dość często śniły mi się koncerty zespołu, którego wtedy słuchałam. W tych snach mogłam sobie z nimi pogadać i takie tam. Ale nie to było najfajniejsze. Zawsze, ale to zawsze, po takim śnie kapela wkrótce przyjeżdżała do Polski! :sorcerer:  Co jakiś czas sprawdzałam w CIK-u czy to JUUŻ i niebawem mogłam rezerwować bilet  :D To było dziwne i ekscytujące. Teraz myślę, że to łatwo wytłumaczyć. Zespół XX był u nas bardzo popularny w tamtych latach i dość regularnie nas odwiedzał, więc mój organizm podświadomie sam domagał się pokarmu w odpowiednim czasie  :) 
Jak przyśnią mi się Gunsi, to na pewno dam Wam znać  :D

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #514 dnia: Marca 16, 2013, 10:09:21 am »
0
ja ostatnio staram się zapamiętywać sny. najlepszą metodą dla mnie jest albo opowiedzenie ich komuś albo opowiedzenie tego samej sobie. wtedy pamiętam wszystko. kiedyś zapisywałam główne rzeczy, jakieś przedmioty, symbole itd, ale po jakimś czasie nie miałam pojęcia, o co mi chodziło :lol:

swoją drogą - moje sny są chyba najbardziej pokręconymi i przerażającymi snami, o jakich słyszałam. czytałam wiele portali zajmujących się tą tematyką i żadne z tych, które opisywali ludzie, nie dorównują moim do pięt :lol:

Offline Duffinka

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1153
  • Płeć: Kobieta
  • I'm just a dreamer - I dream my life away
  • Respect: +477
Odp: Sny..
« Odpowiedź #515 dnia: Marca 16, 2013, 11:18:02 am »
0
A mnie dzisiaj całą noc prześladowali Gunsi, a raczej ich muzyka i inne zespoły których słucham. Miałam chyba najbardziej muzyczny sen jak dotąd. Widać nadużywanie you tube przed snem wychodzi mi na dobre  :lol:
"Byli jak gang upadłych aniołów, którzy zstąpili na Ziemię by wskrzesić rock'n'rolla"
"Muzyka jest jedyną zmysłową przy­jem­nością poz­ba­wioną zna­mion grzechu. "

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Sny..
« Odpowiedź #516 dnia: Marca 21, 2013, 03:11:27 pm »
+2
Dzisiaj mi się śnił koncert w Tokyo w 1992 r,z Axlem w takim stroju http://spc.fotolog.com/photo/60/62/56/jln_1991/1234065634714_f.jpg http://4.bp.blogspot.com/-El7CG96JAg4/T88SHVmMW-I/AAAAAAAAArU/nqqq1Omwblk/s1600/hqdefault.jpg http://i3.ytimg.com/vi/nkSJ3XPooFs/hqdefault.jpg ,ja byłam na tym koncercie z mamą,i moja mama była pewna,że teraz zagrają It's So Easy.Na to pojawił się Axl i ogłosił,że zagrają You're Crazy,ale najpierw muszą iść po sprzęt (?).Po chwili pojawił się z Duff z basem,Slash z gitarą,Izzy z git.rytmiczną,Adler z akustyczną,a Axl z basem,za perkusją zasiadł Sorum i Dizzy,a na klawiszach grali Gilby i DJAshba.Po chwili Ashbę zmienił Bumblefoot,ponieważ Ashba poszedł w tłum sprzedawać swoją kolekcję czapek i ręczników  ;) .Starzy Gunsi wyglądali jak w 1991-1992,a reszta jak w 2012r.  :D

Bloody Rose

  • Gość
Odp: Sny..
« Odpowiedź #517 dnia: Marca 21, 2013, 04:49:40 pm »
0
Koszmary a w roli głównej pewna osoba. Nie dość że w realu, to jeszcze w snach :ph34r:

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Sny..
« Odpowiedź #518 dnia: Marca 25, 2013, 06:05:05 pm »
+1
Przedwczoraj śniło mi się,że wędrowałam razem z Kubusiem Puchatkiem do fabryki Malboro,ponieważ potrzebowaliśmy kilka paczek.Właścicielem fabryki okazał się Slash.Korzystając z okazji,spytałam Go,dlaczego nie mogą się pogodzić z Axlem.Na to On odrzekł,że to dlatego,bo William dawno,dawno temu pożyczylł mu płytę Led Zeppelin i jego ukochaną bandamkę,oraz kapelusz DJ'a Ashby,a Kudłaty nie zwrócił pożyczonych rzeczy...

Offline Marmetal

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 851
  • Płeć: Mężczyzna
  • Own worst enemy.
  • Respect: +412
    • Facebook
Odp: Sny..
« Odpowiedź #519 dnia: Marca 26, 2013, 11:45:13 am »
0
A ja miałem dzisiaj jakieś dziwne sny. Najpierw znalazłem się w szpitalu i pani doktor nie chciała mnie wypuścić z łóżka, a później "byłem" na jakiejś partyzanckiej wojnie w Ameryce Środkowej. Może powinno być na odwrót? :)

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Sny..
« Odpowiedź #520 dnia: Marca 26, 2013, 02:26:12 pm »
0
Mi się ostatnio śniło, że przyszedł do mnie Vince Neil, a pózniej Nikki Sixx i dał jakieś płyty xD


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Roxy_

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +30
Odp: Sny..
« Odpowiedź #521 dnia: Marca 26, 2013, 05:20:26 pm »
0
A mnie się ostatnio śniło, że dostałam od sąsiadów sosnę, chciałam ją gdzieś posadzić, ale nigdzie nie było miejsca, to zabrałam ją na jakiś undergroundowy koncert, ażeby jej smutno nie było. Po czym okazało się, że Duff McKagan grał sobie z kimś na scenie,  pokochał tę sosnę od pierwszego wejrzenia, ustawił ją koło siebie i zawiesił na niej kolorowe lampki :D.

Offline BittersweetRaspberry

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 449
  • Płeć: Kobieta
  • Im elated....medicated....
  • Respect: +601
Odp: Sny..
« Odpowiedź #522 dnia: Kwietnia 02, 2013, 03:04:12 pm »
+2
Śniło mi się,że spotkałam Izziego,a były to lata 80-te,powiedziałam,że jestem ich ogromną fanką,i że Use Your Illusion jest genialne,a ten wokal w Dust N' Bones...Przerwał moje zachwyty,pytając,o czym ja gadam."Jak to,nie wiesz?A kojarzysz Appetite for Destruction?Mr.Brownstone?" "Mr.Browstone to ja mogę Ci sprzedać,chcesz?""A podpiszesz się?" "Ok."-po czym wręczył mi paczuszkę z heroiną i podpisem  :rolleyes:

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Sny..
« Odpowiedź #523 dnia: Kwietnia 03, 2013, 07:36:14 am »
0
Śniło mi się wczoraj, że Billie Joe Armstrong grał w zespole ze Slashem... I nawet fajnie to wyglądało. O wiele lepiej niż Mr Brownstone na RockN'Roll Hall of Fame...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline Slashowa

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 901
  • Płeć: Kobieta
  • ` yeah, I'm sick of you .
  • Respect: +67
Odp: Sny..
« Odpowiedź #524 dnia: Kwietnia 03, 2013, 11:04:14 am »
+1
A mnie się śniło parę miesięcy temu, że szłam sobie do szkoły z gitarą [czasem tak się działo, jak był luźniejszy dzień, więc tu jeszcze nic dziwnego].
Podeszłam do kiosku kupić gumę do żucia i przede mną stał jakiś chłopak z kręconymi włosami i w cylindrze.
'Ej, wyglądasz jak Slash' - na te słowa odwrócił się do mnie i okazało się,że to właśnie on.
Tego dnia nie poszłam do szkoły, byłam na wagarach ze Slashem i graliśmy sobie cały dzień na tej mojej gitarze.. potem dał mi na niej autograf i jak pocałował mnie w policzek na do widzenia, obudziłam się :)
and though as long as this road seems
I know it's called the street of dreams .