Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 154462 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #165 dnia: Września 10, 2006, 09:10:31 pm »
0
Cytuj
Hehe a ja muszę tutaj coś napisać :D :

Od kilku dni śni mi się, że jestem jakimś komandosem wykonującym ściśle tajne zadanie  :lol: a najlepsze jest to, że codziennie śni mi się kontynuacja tego, co było podczas ostatniego snu - normalnie jak serial  :lol:
Mi tez sie sni taka kontynuacja :rolleyes:  :lol:  tylko ze nie jestem komandosem..ale uciekinierem ostatnio bylam na morzu :D  
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #166 dnia: Września 10, 2006, 09:13:17 pm »
0
Może się za jakiś czas znajdziecie w jednym, wspólnym śnie :)

[OFFTOP]Fajny myk z nowym Firefoxem, sprawdza pisownie :)[/OFFTOP]
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2006, 09:13:42 pm wysłana przez Witek »

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #167 dnia: Września 12, 2006, 07:39:54 pm »
0
Jakie mam realistyczne sny...juz nawet sie dowiedzialam czemu uciekam :D niby zabilam jakas znana osobistosc i teraz chce zabic mnie...no i oczywiscie wojna  :blink:  
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #168 dnia: Grudnia 03, 2006, 03:07:53 pm »
0
Ja dziś miałem ciekawy sen. A mianowicie, że podano datę wydania Chinese Democracy. Trąbili o tym wszędzie. Niestety nie pamiętam dokładnie tej daty, ale był to przełom grudnia i stycznia jakoś. Najpóźniej luty. Oby to był proroczy sen :D
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Sny..
« Odpowiedź #169 dnia: Grudnia 03, 2006, 03:09:53 pm »
0
Dajcie juz spokój z tą płytą.  

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #170 dnia: Grudnia 03, 2006, 03:12:53 pm »
0
Nic nie poradzę, że mi się to śniło :D
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Sny..
« Odpowiedź #171 dnia: Grudnia 03, 2006, 03:23:58 pm »
0
Śniło Ci się, bo cały czas o niej myślisz :P

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #172 dnia: Grudnia 03, 2006, 03:38:32 pm »
0
Gdybym przez cały czas, przez te lata myslał o CHD to mieszkałbym w budynku gdzie pracownicy ubrani są na biało i mają paralizatory, a drzwi i okna nie mają klamek :P Pozdro :D
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Natalia

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #173 dnia: Grudnia 03, 2006, 05:49:23 pm »
0
Mnie sie tam często śni, że ni z tąd,ni z owąd znajduje sie z bratem na kalifornijskiej ulicy,patrzymy a tu Slash czarną limuzyną jedzie.Zatrzymujemy go.Zaprasza nas do bryki i jedziemy do domu od Slasha.Ja oczywiscie jako translator :) moj brat z tobołami.Slash pokazuje nam swoje weże,a pozniej  po namówieniach Slash'a jedziemy do Axla.Piekna willa z basenem :D Tam gadamy m.in.,ze fani z Polski chcą,aby przyjechali w starym składzie. Wieczorem idziemy wspolnie do knajpy i świetnie sie razem bawimy,oh jest tak jak w teledyskach :D  Za jakis czas Gn'R przyjezdza w starym składzie do Polski i Axel poroponuje mi,abym wspolnie z nim zaspiewała piosenke na scenie :D Oh, piekny sen :)  
<<A ja jestem po prostu młoda i całe moje życie to dla mnie przygoda>>

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #174 dnia: Grudnia 03, 2006, 07:24:59 pm »
0
Świetny sen :D Mi się kiedyś śniło, że Slash u mnie nocował :P i że graliśmy razem na gitarach :P hehe Potem wyszliśmy na ulicę i spotkalismy Duffa :D A potem się obudziłem :D
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Sny..
« Odpowiedź #175 dnia: Grudnia 03, 2006, 08:42:22 pm »
0
bedziecie sie smiać ale co mi ja mialem sen w okolicach koncertu nie pamietam czy przed czy po ale fakt faktem New GN'R wpadli do mnie do LO :) :D bardziej futurystycznego snu nie wysnie pewnie ;)

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Sny..
« Odpowiedź #176 dnia: Grudnia 04, 2006, 08:04:36 am »
0
Mi nigdy w życiu gunsi się nie śnili, ani nic związanego z nimi. Nie wiem jak Wy to robicie, że Wam się śnią. Ja też tak chcę :D

Offline slash145

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1149
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #177 dnia: Grudnia 05, 2006, 05:35:27 pm »
0
Ja też nie wiem jak to działa :D Po koncercie w wawie np. mi się gunsi nie śnili :D Za to w życiu to ze 4 razy mi się przysnili :D :D
"Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą. " - Andrzej Sapkowski

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Odp: Sny..
« Odpowiedź #178 dnia: Grudnia 12, 2006, 03:46:16 pm »
0
O Gunsach śniło mi się jakiś czas temu, coś takiego w stylu audycji telewizyjnej:
Idzie Slash nad jeziorem, gitarę ciągnie za sobą i słychać głos prezentera "Czy bedzie reunion? Czy Slash pogodzi się z Axlem?"

I potem akcja przenosi się na jakąś wies, taki maleńki, PRL-owski domek, za nim dwie stodoły, a w domku siedzi Axl

"Czy Chinese Democracy zostanie wydana?"

Slash puka do drzwi, otwiera Axl, coś tam gadają, Axl zamyka drzwi, Slash się wkurza...

Przez okno widać jak Axl kimś tam dyryguje...

A Slash włazi do stodoły, wyjmuje dwa wielkie wzmacniacze, nagle wokoło jest masa reporterów, a on wymiata wściekłą solówę na gitarze :D

Taki dziwny sen...

A najbardziej realistyczny jaki miałam, to gdzieś w środku nocy śniło mi się że brat do mnie idzie i chce mnie obudzić. Nijak nie mogłąm na to pozwolić, chciałam go uderzyć. I nagle budzę się, pięścią walnęłam w ścianę, z łóżka spadłam, a brata ni widu ni słychu :P

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #179 dnia: Grudnia 13, 2006, 12:56:50 pm »
0
Ja od dawna mam manie gadania przez sen (widać nie nagadam się wystarczająco za dnia :D ) Ale niedawno wrócił mój brzydki nawyk przeklinania przez sen :P  Mama rano wchodząc do mnie do pokoju słyszała jak kur*** przez sen i powiedziała że zaprowadzi mnie do psychologa :huh:  Gdyż wg niej nie jest to normalne zachowanie :D  Ja nawet nie mogę sobie przypomnieć co mi się wtedy śniło że tak przeklinałam :lol:  Wiem że to nie pierwszy raz bo ex chłop mi mówił ale bidna mama musiała się nasłuchać :P  B)
Co do snu to dziś śniło mi się że mój kot się utopił w moim pokoju :blink:  nie było wody :blink:  a ja zrobiłam perfekcyjną resuscytacje i odratowałam ją. Kot otworzył oczka i pobiegł sobie szczęśliwy

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D