Autor Wątek: Sny..  (Przeczytany 156019 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpnia 17, 2006, 09:16:27 am »
0
Cytuj
Dzisiaj w czasie mojego krotkiego snu snilo mnie sie ze gunsi wydali CD :) hehe nie pamietam dokladnie jak i kiedy wiem tylko ze to zrobili :D
to fajne sny masz...prorocze??
a mi sie snilo, ze pojechalam z bratem na koncert whitesnake ale nie dojechalismy, bo zostaly zmienione granice Polski :blink:  i nie moglismy przejechac :rolleyes:
a pozniej mi sie snilo, ze nalesniki robilam..caly czas  
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Sny..
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpnia 17, 2006, 11:08:46 am »
0
Tia z Gunsów to śniło mi się, że płytę całą nową przesłuchałem :] I co ciekawsze brzmienie pamiętałem :)

Offline psycholcia

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Kobieta
  • Idealnie, doskonale
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpnia 20, 2006, 12:01:51 pm »
0
Wkoncu jakis przyjemny sen mialam :lol:  :D snilo mi sie, ze chlopak gral mi na gitarze i spiewal hah nawe pamietam slowa i muzke...dziwna jest moja podswiadomosc
"Czasami z ludźmi nie warto dyskutować, nie warto im tłumaczyć, jedyne co warto, to zostawić ich i odejść"

Offline gunska

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1500
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +1
Odp: Sny..
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpnia 20, 2006, 05:35:14 pm »
0
A mi się śniło , gdzieś pół roku temu , że gunsi wydali new płytę , ruszyli w trasę koncertową i mieli taki dziwny image (Axl miał dredy po pas :P).
Pamiętaj, że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz...

Offline CzarnaWdowa

  • Pink Lady
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 682
  • Płeć: Kobieta
  • I'm using my illusion!
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpnia 20, 2006, 06:41:01 pm »
0
ja mam z*******e sny... naprawdę... :) To nie jest zależne ode mnie :P Ale szkoda mi czasu na ich opisywanie :D


Najbardziej Różowa z różowych.

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpnia 21, 2006, 08:56:26 pm »
0
mi sie dzisiaj snilo ze kurde szłam drogą z bratem i pytałam mu sie co to jest on mowil mi ze zaba poszlam dalej a potem bylo pelno zab dookola mnie :D i potem bylam na dworcu :D i jakims cudem bylam tam z Bamem Margerą (VIVA LA BAM ;P) i jego bandą:P i jechalismy jakims dziwnym pojazdem po torach  :blink:  
i potem jakos znalazłam sie w Łodzi (w miescie oczywiscie ) i kurde byłam w jakims dziwnym bloku i jakies dzieciaki mnie zaczely zaczepiac :D i potem pojechalam autobusem do poznania a trwalo to jakies 10 minut ;pp :D  :blink:  lol :D  
Changed. Good times.

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Sny..
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpnia 25, 2006, 11:44:25 am »
0
chyba pierwszy raz mi sie Axl snil....

bylem na scenie i spiewalem z nim SCOM, staralem sie tanczyc, wydawalo mi sie ze mi dobrze ida te wygibasy, a Axl mi powiedzial cos w stylu: "ej ale co ty wogole robisz". ale spiewalem chyba nienajgorzej bo mi nic na ten temat nie mowil  :lol:  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Sny..
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpnia 25, 2006, 11:53:18 am »
0
Cytuj
chyba pierwszy raz mi sie Axl snil....

bylem na scenie i spiewalem z nim SCOM, staralem sie tanczyc, wydawalo mi sie ze mi dobrze ida te wygibasy, a Axl mi powiedzial cos w stylu: "ej ale co ty wogole robisz". ale spiewalem chyba nienajgorzej bo mi nic na ten temat nie mowil  :lol:
hahahahahah nieźle, super sen
a po ang do Ciebie mówił? czy po polsku? ;)  
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 12:04:30 pm wysłana przez lania »

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Sny..
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpnia 25, 2006, 02:03:38 pm »
0
Ja miałam niedawno ciekawy sen, mianowicie:

Byłam w Warszawie z moimi Rodzicami. Był wieczór, około dwudziestej pierwszej. Nagle zobaczyliśmy plakaty, z ogromnymi hasłami "Axl Rose dziś wieczorem w Warszawie!". Szybko zobaczyłam na godzinę oraz na miejsce i udało mi się przekonać Rodziców, by poszli ze mną (wstęp był darmowy!).
Weszliśmy to ogromnego budynku, po marmurowych schodach, wszędzie było pełno kwiatów i dekoracji ;) Znaleźliśmy się w okrągłym hallu, w którym znajdowało się mnóstwo drzwi (wszystkie nowe, z wypolerowanymi klamkami itd.). Weszliśmy przez pierwsze, na których napisane było "Axl" ;) .
Okazało się, że spotkanie już się zaczęło, jednak odbywało się w bardzo małej i dość brzydkiej sali. Axl siedział na stołku, a wokoło niego - również na taboretach - fani ;) . Było ich niewielu, może 20 osób. Również usiedliśmy.
Pamiętam, że Axl coś opowiadał (i mówił po polsku!), a co drugie słowo wtrącał przekleństwo ;) . To strasznie zdenerwowało moją Mamę, zaczęła zarzucać mu brak kultury i dobrego wychowania! ;)
Axl odpowiedział, że skoro nie chcemy go słuchać, to zagra nam mini-koncert, bo mimo wszystko jesteśmy fajnymi ludźmi. Wyszliśmy na plac za budynkiem, w którym odbywało się spotkanie. Okazało się, że cały plac porośnięty był zielskiem, w niektórych miejscach leżał złom, drewniana scena była spróchniała i połamana, a niedaleko stały rozpadające się domy. W tej brzydkiej okolicy zaparkowany był piękny kabriolet Axla (pamiętam, że był czerwony ;) ).
Axl wszedł na "scenę" i powiedział, że zazwyczaj nie zgodziłby się grać w takich warunkach, jednak rozumie, że Polska jest biednym krajem i nie stać nas na więcej ;) . Mówił, że w takich warunkach "Welcome to the Jungle" będzie brzmiało idealnie.
Zaczekaliśmy na resztę zespołu. Oczywiście rozpoczęli od WttJ. W tym momencie moja Mama doszła do wniosku, że Axl ma okropny głos - wrzeszczy i chrypi. Powiedziała, że dłużej tego nie zniesie i wracamy do domu (nie mieszkamy w Warszawie, więc niestety musiałam się jej posłuchać ;) ).

Dodam, że moja Mama jest bardzo fajną osobą - nie wiem czemu w tym śnie była taka okropna ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 25, 2006, 02:04:23 pm wysłana przez Shivel »

Offline DrDrei

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8527
  • one more step to go
  • Respect: +8
Odp: Sny..
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpnia 25, 2006, 08:09:36 pm »
0
Cytuj
a po ang do Ciebie mówił? czy po polsku? ;)

 
nie pamietam, ale zrozumialem co mowil i mi sie glupio zrobilo ze moj idol mnie krytykuje  <_<  
[size=3.75pt]GUNS AND ROSES[/size]

[size=3.75pt]la banda mas peligrosa del planeta[/size]


 www.czlowiekorkiestra.blog.onet.pl

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Sny..
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpnia 26, 2006, 03:07:53 pm »
0
A dzisiaj mi się śniło, że Dizzy uczył mnie grać na klawiszach w moim garażu ;)
Czemu ja mam zwykle dziwne sny?
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2006, 03:08:44 pm wysłana przez Shivel »

Offline veni_f

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 827
  • Raz,2,Trzy...Kryjesz Ty!!
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpnia 26, 2006, 03:22:34 pm »
0
A mi się dzisiaj śniło że:
Byłem na koncercie velvetów,no i scott spytał się czy ktos umie grać na jakimś intrumencie.No to ja łape  w góre i że drums.Doszło do tego żę zagrałem z nimi slithera!! :D Fajnie :)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 26, 2006, 03:23:10 pm wysłana przez veni_f »
[size=3.75pt]Zaprawde powiadam ci,nie ogladaj sygnaturki Kali...[/size]

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Sny..
« Odpowiedź #162 dnia: Września 10, 2006, 02:16:32 pm »
0
A mi się śniło,że Witek powiedział,że mamy już fanklub. A potem się obudziłem  :P  
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Boski_Krzychu

  • SG-1
  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1784
  • Al kocholik
  • Respect: +10
    • http://www.gnrnow.prv.pl
Odp: Sny..
« Odpowiedź #163 dnia: Września 10, 2006, 02:18:21 pm »
0
Hehe a ja muszę tutaj coś napisać :D :

Od kilku dni śni mi się, że jestem jakimś komandosem wykonującym ściśle tajne zadanie  :lol: a najlepsze jest to, że codziennie śni mi się kontynuacja tego, co było podczas ostatniego snu - normalnie jak serial  :lol:  

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: Sny..
« Odpowiedź #164 dnia: Września 10, 2006, 04:00:03 pm »
0
Pisz scenariusz. Zrobimy lepszego hita, niż Lost. ;)