Autor Wątek: SEX  (Przeczytany 76807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline saga9

  • Knockin On Heavens Door
  • ****
  • Wiadomości: 457
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #255 dnia: Lipca 05, 2008, 10:37:17 pm »
0
na facetow  :>
nie na facetów , tylko na tą kobietę  :P :D

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #256 dnia: Lipca 06, 2008, 01:45:14 pm »
0
I co z tego, że jakaś dziewczyna miała ochotę na spotkanie na seks?
Nic. Tylko to ma swoją nazwę.

Jaką? Ja to nazywam zdrowym przejawem ludzkiej seksualności. Nie każdy, kto rozmawia, czy flirtuje w internecie, ma ochotę spotykać się w tym celu w realu. Nie każdy, kto ma chęć na takie spotkanie, żyje w związku. Co Ciebie obchodzi, że jakiś wolny człowiek to robi? Krzywdzi Cię tym? A nawet jeśli jest w jakimś związku, nie wszystkie związki są udane i nie wszystkie są "do końca życia". Coś się kończy i coś się zaczyna - taka jest naturalna kolej rzeczy. Sztuczne podtrzymywanie związku przy życiu to nie najlepsze rozwiązanie. Poza tym niektórzy ludzie umawiają się, że będą żyć w tzw. "wolnym związku", ponieważ nie czują się panami czyjegoś życia i właścicielami cudzych dusz i ciał. Tak trudno to zrozumieć?

Hahaha, mam wrażenie, że za sny, fantazje, filmy erotyczne i elektroniczne zabawki też byś dziewczynę ukamienował.

2. nawet jesli tylko jedna by mu odpisała to o jedną za dużo

Taa, zbuduj klatkę, zakaż wolnym ludziom rozmów, spotkań itd. I tak nie będzie Cię słuchał, a klatka dla Twojej dziewczyny będzie stała pusta, aż zardzewieje.

4. to że takie same wnioski by były z facetami, nie zmienia faktu że te "zajęte" i nie tylko, są puszczalskimi dziwkami

Cudze życie seksualne to nie Twoja sprawa, a Twój osąd jest na wskroś irracjonalny i archaiczny.
Często jest tak, że największymi krytykami są ci, którzy sami nie potrafią cieszyć się seksem.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2008, 01:49:19 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #257 dnia: Lipca 06, 2008, 03:02:19 pm »
0
Po raz kolejny Karol wyraził dokładnie, co myślę na ten temat :)

Mnie takie "projekty" ani ziębią ani grzeją (w końcu ludzie mają różne dziwne pomysły na zabicie nudy), ale obrzucanie innych inwektywami tylko dlatego, że mają odmienne podejście do życia nie mieści mi się w głowie. Absolutnie nie uważam, że każde zachowania innych mają nam się podobać i musimy je akceptować, ale powinniśmy dać innym prawo do swobodnego decydowania o sobie i nie pouczać ich ani nie moralizować, uznając, że nasz światopogląd jest jedynym słusznym.

Niestety, mam wrażenie, że niektórzy chcieliby właśnie być panami dusz innych ludzi, narzucając im swoje spojrzenie na świat i nie mogą pojąć ani znieść myśli, że pouczani nie zamierzają się temu podporządkować i nic sobie nie robią z tego moralizatorskiego przynudzania.

Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #258 dnia: Lipca 06, 2008, 03:20:09 pm »
0
Dokladnie dokladnie :D

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #259 dnia: Lipca 06, 2008, 06:13:54 pm »
0
Zaraz zaraz. Nikogo nie pouczam ani nie moralizuję, przedstawiam tylko swoje zdanie na ten temat. Co niektórym przeszkadza.
Może wyraziłem sie nieprecyzyjnie. DLA MNIE dziewczyna która umawia sie na bzykanie z kolesiem którego nawet na oczy nie widziała, jest zwykłą puszczalską dziwką. DLA MNIE będąca w związku kobieta, rozkładająca nogi przed innym, jest zwykłą kurwą. Inni mogą sie wzorować na puszczalskich dziwkach, ich sprawa, ale mam prawo do nazwania tego po imieniu.
Tyle.

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: SEX
« Odpowiedź #260 dnia: Lipca 06, 2008, 06:15:37 pm »
0
Ciekawe, czy tak samo oceniałby faceta, który umawia się na seks przez internet?


To jest dobre pytanie.


Jaką? Ja to nazywam zdrowym przejawem ludzkiej seksualności.
Prawo natury?Instynkt? Instynktem kieruje sie zwierzeta.Człowiek ,jako istota ROZUMNA stworzył normy,które regulują jego zycie.Czy moralnosc to juz relikt? Czy w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na szacunek,przyzwoitośc,uczciwość?A gdzie miejsce na uczucia?


Offline KFCBucket

  • Right Next Door To Hell
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +44
Odp: SEX
« Odpowiedź #261 dnia: Lipca 06, 2008, 07:56:00 pm »
0
Zaraz zaraz. Nikogo nie pouczam ani nie moralizuję, przedstawiam tylko swoje zdanie na ten temat. Co niektórym przeszkadza.
Może wyraziłem sie nieprecyzyjnie. DLA MNIE dziewczyna która umawia sie na bzykanie z kolesiem którego nawet na oczy nie widziała, jest zwykłą puszczalską dziwką. DLA MNIE będąca w związku kobieta, rozkładająca nogi przed innym, jest zwykłą kurwą. Inni mogą sie wzorować na puszczalskich dziwkach, ich sprawa, ale mam prawo do nazwania tego po imieniu.
Tyle.

Pozwoliłem sobie zacytować bizkita, żeby uniknąć parafrazowania. W pełni się zgadzam z jego słowami!

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34705
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3448
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: SEX
« Odpowiedź #262 dnia: Lipca 06, 2008, 08:08:13 pm »
0
Trochę przy okazji tematu Kasandrowego - czy wirtualny seks,bądź zachęcenie do mniej wirtualnego przez różne dwuznaczności i.t.d ,sugerowanie,prowokowanie (tylko w sieci),gdy ma się partnerkę/partnera uważacie za zdradę?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #263 dnia: Lipca 06, 2008, 08:20:14 pm »
0
Nikogo nie pouczam ani nie moralizuję

Pisząc o pouczaniu i moralizowaniu miałam na myśli autora "projektu" :)

Czy w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na szacunek,przyzwoitośc,uczciwość?A gdzie miejsce na uczucia?

Chyba nie bardzo rozumiem - czy ktoś tego zabrania? Przecież każdy ma prawo być przyzwoitym, uczciwym, uczuciowym... Oczywiście, według własnego pojmowania tych pojęć, które, jak prawie wszystko, są względne - zależne od naszych doświadczeń, sytuacji, itp.
 
Ja jestem jak najdalsza od pouczania innych i prób wpajania im na siłę mojego widzenia życia i świata - jeżeli nie zgadzam się z kimś w pewnych fundamentalnych kwestiach, po prostu wykreślam go z mojego życia. Bądź, jaki chcesz być, masz do tego prawo, ale trzymaj się ode mnie z daleka.
IMO cała rzecz w tym, żeby - wyznając pewien światopogląd - zaakceptować fakt, że niektórzy ludzie mogą mieć inny, co absolutnie nie jest tożsame z akceptacją tegoż światopoglądu. Wolność i tolerancja - to takie proste, a jednak niektórych przerasta.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: SEX
« Odpowiedź #264 dnia: Lipca 06, 2008, 08:24:38 pm »
0
nie. ja nie uważam.  :)
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline Moonsun

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2445
  • Płeć: Kobieta
  • "pirate love is what I'm looking for" ;)))
  • Respect: +5
Odp: SEX
« Odpowiedź #265 dnia: Lipca 06, 2008, 08:45:26 pm »
0
Zdecydowanie nie.
Mama, "mamuśka" i "matka" :D

"Wychowanie bez stresu jest iluzją, a jeśli nawet miewa miejsce, to owocuje cierpieniem - tyle że odroczonym w

Offline Queen of roses

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1608
  • Płeć: Kobieta
  • Queen of odpierdolcie sie ode mnie
  • Respect: +2
Odp: SEX
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 06, 2008, 08:47:35 pm »
0
zdrada to jest naprawde DUZE słowo. internetowa zabawa wlasciwie nie ma zadnego znaczenia.
When I come home late at night
Don't ask me where I've been
Just count your stars I'm home again
 ***
Yesterday's got nothin' for me
Old pictures that I'll always see I ain't got time to reminisce ol

Offline bizkit

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2268
  • nikt/big toy
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 06, 2008, 10:13:58 pm »
0
Czy w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na szacunek,przyzwoitośc,uczciwość?A gdzie miejsce na uczucia?
Chyba nie bardzo rozumiem
Pomogę. Chodzi o uprawianie seksu z innymi bez żadnego uczucia.

No i bez jaj. Wolność, tolerancja. Ale tylko dla siebie? Ktoś kto przestawia swoje zdanie na jakiś temat zostaje nazwany zakompleksionym tylko dlatego, że ma jakis okreslony pogląd na coś. Capi hipokryzją na kilometr. Obrońcy tolerancji jadą po tych, którzy mają inne zdanie jak po zdechłym psie. No ale tolerancja. lol

Offline Brokenwings

  • Zasłużeni
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 6861
  • Respect: +10
Odp: SEX
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 06, 2008, 10:25:20 pm »
0

Pomogę. Chodzi o uprawianie seksu z innymi bez żadnego uczucia.

 I o pewne stwierdzenie " które nie robią sobie niczego z faktu, że ktoś je kocha i ktoś czeka ".
Poza tym,cały czas wydawało mi sie ,ze uczciwośc ma jedno znaczenie...

Offline Karol

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 180
  • Respect: 0
Odp: SEX
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 06, 2008, 11:18:18 pm »
0
Czy w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na szacunek,przyzwoitośc,uczciwość?A gdzie miejsce na uczucia?
Chyba nie bardzo rozumiem
Pomogę. Chodzi o uprawianie seksu z innymi bez żadnego uczucia.

On i ona tego chcą, więc to robią. Żałujesz im? Twoim zdaniem seks i uczucia winny iść w parze. Moim zdaniem seks ma z uczuciami tyle wspólnego, co siusianie, jedzenie, oddychanie i inne naturalne, fizjologiczne czynności. Ba, powiem więcej, seks jest jak niezły film w telewizji, ciekawostka z pasjonującej dziedziny albo łykend na nartach wodnych. Ale co on do chol...ry ma wspólnego z uczuciami? Nie rozumiesz, że niektórzy ludzie nie mają wdrukowanego w swój umysł schematu seks=uczucia? To nie znaczy, że są to ludzie bez uczuć. Są to ludzie rozdzielający te dwie sfery. Nie ubliżaj takim ludziom wyzwiskami. Spróbuj raczej zrozumieć różny od Twojego sposób myślenia. Dzięki temu poszerzysz horyzonty i rozwiniesz osobowość.
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2008, 11:27:36 pm wysłana przez Karol »
"Koty wyczuwają, że nie lubisz śladów ich łap na maśle, ale będą wchodziły na nie za każdym razem, kiedy nikt nie patrzy."
Kathy Young

 

Sex, Drugs & Rock n' Roll...

Zaczęty przez Slither

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7809
Ostatnia wiadomość Stycznia 09, 2013, 08:09:13 pm
wysłana przez @maciek