Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 348686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cravenciak

  • Newsman
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 3596
  • Respect: +1425
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1215 dnia: Stycznia 30, 2014, 12:49:40 am »
0
Matthew Cię pochłonie ;) A klimat jest tak gęsty, że Cię wessie ;P


If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t. And I'd like to get as many of them out in the open as possible. You gotta get together and tell yourself stories that violate every law of the universe just to get through the goddamn day? What's that say about your reality?


You look at their eyes, even in a picture, doesn’t matter if they are dead or alive. You can still read ‘em. And you know what you see? They welcomed it. Not at first but right there in the last instant. It’s an unmistakable relief because you see, they were afraid and now they saw for the very first time how easy it was to just let go. And they saw in that last nano second – they saw what they were. You, yourself – it’s all a big drama. It was never anything but a jerry rigged presumption and dumb will. And you could just let go! To finally know that you didn’t have to hold on so tight, to realize that all your life – no matter all your love, all your hate, all your pain – it was all the same thing! It was all the same dream, a dream that you had inside a locked room. A dream about being a person... And then like a lot of dreams, there’s a monster at the end of it.

Tak - są tam tak długie monologi. Każdy kolejny lepszy od poprzedniego, dawno niczego równie głębokiego nie widziałem w serialu. Polecam gorąco ;)
« Ostatnia zmiana: Stycznia 30, 2014, 12:57:52 am wysłana przez cravenciak »

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1216 dnia: Stycznia 30, 2014, 10:07:59 am »
0
Lubię długie monologi. Stosuje je w końcu mój ukochany Tarantino.
Za McConaughey nigdy zbytnio nie przepadałam, ale cieszę się, że porzucił role w głupawych komedyjkach romantycznych i zabrał się za role, przynoszą mu uznanie :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1217 dnia: Stycznia 30, 2014, 02:37:53 pm »
0
Zacznij oglądać i tyle :P
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Solid

  • Welcome to the jungle
  • *
  • Wiadomości: 100
  • Respect: +24
    • Tortilla Libre
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1218 dnia: Lutego 22, 2014, 10:12:23 am »
0
Co myślicie o najnowszym sezonie Mentalisty?
Jest ok, za 2-3 odcinki rigsby odwali kitę więc może bybć ciekawie :sorcerer:

Offline Bender

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4399
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wchodzę luzem w mojej bluzie z logiem Guns N Roses
  • Respect: +2463
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1219 dnia: Lutego 22, 2014, 12:10:54 pm »
0
Ogląda ktoś może Docotra Who? :)
GN'R 11.07.12 / 20.06.17 / 09.07.18 / 20.06.22
SLASH 13.02.13 / 20.11.14 / 12.02.19 / 16.04.24
DUFF 12.06.14 / 22.08.19 / ...

Offline SOSNA!

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1550
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +288
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1220 dnia: Lutego 22, 2014, 05:18:56 pm »
+1
Potwierdzam, True Detective jest świetny:) Pierwszy odcinek mnie rozczarował, ale na szczęście potem jest tylko lepiej:)
W zdecydowanie lżejszym klimacie polecam komediowe Modern Family, też idzie się wciągnąć, dobra gra, charakterystyczne postacie i ciekawy humor:) No i... Sophia Vergera  :wub:

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1221 dnia: Lutego 24, 2014, 11:26:26 am »
0
+1
Dzisiaj kolejny odcinek Detektywa i już tylko 3 do końca. Scena z poprzedniego nakręcona jednym ujęciem to mistrzostwo świata. No i czarnuchy zaczęli grać w otwarte karty. Jak dla mnie już jest  w TOP5 seriali ever.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline insomnia

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 780
  • Płeć: Kobieta
  • The lost member of Led Zeppelin
  • Respect: +291
    • moja twórczość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1222 dnia: Marca 10, 2014, 11:12:08 am »
0
ostatnio zaczęłam oglądać The Following - machnęłam półtora sezonu w kilka dni. polecam wszystkim, którzy lubią kryminalne rzeczy :)

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12054
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2209
    • As Koncertowy
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1223 dnia: Marca 11, 2014, 08:40:10 am »
0
Jestem w zupełnym szoku skąd Wy macie tyle czasu, żeby oglądać tyle seriali naraz. W rozmowach z ludźmi czuję się zacofany bo nie wiem o czym rozmawiają, omawiając kolejny nowy amerykański serial.

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1689
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1224 dnia: Marca 11, 2014, 09:22:49 am »
0
Mafi jak się jest młodym to się ma dużo czasu, który można marnować. Idźcie na dwór pobiegać, pogoda taka ładna a Wy się kisicie przed kompami...
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.
GNR
Warszawa 15.07.06, Praga 27.09.10, Rybnik 11.07.12, Gdańsk 20.06.17
Slash
13.02.13, 12.02.19, 16.04.24

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1225 dnia: Marca 11, 2014, 09:24:21 am »
0
Ogląda ktoś może Docotra Who? :)
Dzień Dobry :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34698
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1226 dnia: Marca 11, 2014, 09:24:43 am »
0
Tydzień temu wrócił Bates Motel i nadal trzyma poziom.
The Following również oglądam, ale bardziej jako komedię, bo Ryan Hardy spokojnie mógłby wygrać casting na Nieśmiertelnego  :D
Z coraz mniejszym zainteresowaniem oglądam Supernatural, a pomysł na spinoff wydaje mi się kompletnie durny, ale mimo wszystko dam temu czemuś szansę. Grimm mnie nudzi, Revolution zanotowało ostatnio dobry odcinek, Elementary jest takie sobie, BBT trzyma poziom. Blacklist wciągnął i czekam, jak się rozwinie.

Więcej grzechów nie pamiętam :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1227 dnia: Marca 11, 2014, 09:48:55 am »
+1
Mafi jak się jest młodym to się ma dużo czasu, który można marnować. Idźcie na dwór pobiegać, pogoda taka ładna a Wy się kisicie przed kompami...
O przepraszam. Ja oglądam jeden odcinek dziennie (zazwyczaj, bo czasami albo się nie ma ochoty albo wybitnie brak czasu), więc poświęcam temu 40 minut w ciągu dnia. I wystarczy mi to, żeby być na bieżąco z serialami, nie rezygnując z wychodzenia z domu, czytania książek i innych rozrywek, nie zapominając przy tym o obowiązkach ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2014, 10:01:38 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34698
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3441
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1228 dnia: Marca 11, 2014, 10:34:15 am »
0
Wszystko zależy od tego, ile ogląda się seriali. Ja oglądam dużo, bo mam na to czas, jednak ten sezon serialowy rozpocząłem bez dodawania jakiegokolwiek nowego serialu do listy oglądanych, póki nie skończą/ nie skasują żadnego z moich obecnie oglądanych seriali.  Do tego czasu będę już wiedział, co z nowości warto oglądać i nie zostało skasowane, bo rzucanie się na 10 nowych seriali, z których połowa nie doczeka kolejnego sezonu nie ma sensu :)

Przewidywane skasowania, przedłużenia seriali itd.

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AsWGamNXh2iwdDFfVkZzMmdzbXhYRmFvLVl2Z3o4TXc&range=A1%3AF106&output=html

Hostages mi skasowali, ale się nie dziwię, bo to było "jeszcze głupsze" ;) niż The Following :D Tęsknić nie będę ;) Za to The Following szansę dostał, chociaż nie wiem, czy nie za wcześnie, biorąc pod uwagę obecne pomysły scenarzysty :D Na liście zagrożonych mam tylko Revolution, a to dziwne, bo zwykle połowę seriali mi chcieli skasować, widocznie taktyka przyjęta w tym sezonie przeze mnie się sprawdza :)
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2014, 10:38:23 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #1229 dnia: Marca 11, 2014, 06:41:03 pm »
0
Ja oglądam zazwyczaj coś jedząc :P czy to śniadanie czy kolację, czasami obiad, kiedy nie zdążę zjeść go z domownikami, bo np. nie ma mnie w domu. W ten sposób zamiast tępo patrzeć w telewizor podczas wcinania czegoś, zwyczajnie nadrabiam seriale, a fakt że z 99% jestem na bieżąco, bo aktualnie są nadawane sprawia, że zaległości nie mam, bo w ciągu tygodnia do emisji następnego odcinka zdążę obejrzeć wcześniejszy ;) gorzej jak we wszystkich aktualnych serialach robi się przerwa :P wtedy nadrabiam starsze seriale jak już nie mam co oglądać. Albo zaczynam coś nowego xD Ale tak jak pisałam wyżej, raczej nie przekraczam jednego odcinka dziennie. A podarowanie sobie 40 minut na obejrzenie serialu to jeszcze chyba nie żadna zbrodnia ;) z drugiej strony, głową rodziny tak jak Wy, chłopaki, nie jestem, stąd pewnie możliwość znalezienia w ciągu dnia tych 40 minut. (Chyba, że to serial z listy moich "naj" (mam takich cztery, ale jeden został skasowany, więc go nie nadrabiam :P za to oglądam od nowa :P ), wtedy oglądam odcinek zaraz po wyjściu napisów, bez względu na to, która jest godzina albo ile seriali już w ciągu dnia obejrzałam :P ).

A z tabelki, którą zapodałeś, Zqyx widzę, że wszystkie seriale, które oglądam są na zielono lub niebiesko (poza Draculą i z jednej strony szkoda, że może być anulowany, z drugiej nie szkoda, bo momentami ciągnął się jak flaki). Szkoda tylko, że tabelka nie obejmuje seriali telewizji kablowej :P
« Ostatnia zmiana: Marca 11, 2014, 07:05:44 pm wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will