Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 348162 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #975 dnia: Maja 07, 2013, 05:23:16 pm »
0
Jakie s-f? :o Obejrzałem od początku do końca i s-f tam ani grama nie było. To, że jednego z najbardziej niebezpiecznych przestępców szuka garstka ludzi to przecież standard w tego typu filmach, serialach. ;) Inne niedoróbki serialu też, zdążyłem się przyzwyczaić. Mnie wciągnął. W sumie dużo zależy od tego, jak wiele oczekuje się od serialu. Ja nie patrzę na to filmy, czy seriale jak na dokument, chyba, że wyraźnie zaznaczą, że to dokument, więc mniej lub bardziej wydumane rzeczy typu np.  groźny przestępca mówi - przyjedź sam i policjant jedzie - nie zwracam uwagi. Jeśli kogoś rażą tego typu rzeczy, to chyba powinien zupełnie zrezygnować z oglądania tv  ;)
Ja też zamierzam z przyjemnością obejrzeć jak już będę miał kompletny sezon. Ja się nie czepiam i nie komentuje tego serialu, bo nie oglądałem, a jestem w fazie ściągania. Te komentarze i opinie wyczytałem na filmwebie. Dla mnie też nie jest ważne czy serial-film jest realistyczny i do przesady prawdziwy. Ważne, żeby był dobry ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #976 dnia: Maja 07, 2013, 05:47:05 pm »
0
W sumie wiem do jakich opinii się odnosisz, bo też je czytałem, ale już po obejrzeniu serialu, bo spoilerowania nie trawię ;) Generalnie serial, każdy serial to rozrywka i tak to traktuję. Jeśli zastanawiałbym się, co w danym odcinku było nieprawdziwe, co w danym filmie było bez sensu to chyba przestałbym oglądać filmy. A nie mam zamiaru :D Oczywiście zdarzają się seriale i filmy, na których oglądanie szkoda czasu, przy których mówię sobie - co za bzdura ;), ale nie czepiam konkwencji. Przykład - jest serial s-f, opowiadający o tym, że w Ameryce zgasło światło ( i już nie wróci ;) ) i co z tego wynika. Czytam bzdurne dyskusje w necie o tym, że taka sytuacja jest niemożliwa itd., że sam serial to bzdura na bzdurze, a ja oglądam i dobrze się bawię, bo nie szukam dziury w całym. :) To, że w jakimś serialu, czy filmie my jako przeciętni widzowie nie wychwyciliśmy bzdury nie znaczy, że nie zrobią tego eksperci ;)
Miłych wrażeń :) Jestem ciekaw, czy Ci się spodoba :)
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2013, 05:48:47 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #977 dnia: Maja 07, 2013, 08:50:39 pm »
0
http://hatak.pl/artykuly/aktorzy-z-serialu-gra-o-tron-po-raz-pierwszy-w-polsce

Szkoda tylko, że nie można na to kupić normalnych biletów... W sumie szczególnie za tymi aktorami/postaciami nie szaleję (może poza Aryą), więc aż tak nie żal.

A już miałam nadzieję, że Nikolaj Coster - Waldau się doturla do Polski z Danii :wub: :rolleyes:



Jeśli ktoś czytał "Pod kopułą" to właśnie wyszedł porządny trailer serialu. Moim zdaniem bardzo dobry i chyba jednak sięgnę po ten serial mimo wszystkich "ale"... tylko czemu u licha nie ma żadnych wiadomości o tym kto zagra mojego ulubionego bohatera? :/ Przecież to ważna postać była. Nie mogli z niego tak po prostu zrezygnować :(
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NyDMR1zrulQ
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #978 dnia: Maja 07, 2013, 08:58:55 pm »
0
Canis: Królik, czy co to tam było? ;) Epizodyczna rola, ale ważna :P
Trailer niezły :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #979 dnia: Maja 07, 2013, 09:03:45 pm »
0
Nie królik tylko świstak. Rola ważna, ale nie o niego mi chodziło :P
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline @maciek

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1632
  • Płeć: Mężczyzna
  • I'm on the Nightrain!
  • Respect: +1214
Odp: Seriale
« Odpowiedź #980 dnia: Maja 07, 2013, 10:22:22 pm »
0
Obejrzałem właśnie całe Californication, fajnie, że poszedł do Karen, nienawidziłem tej blondyny  ( tej mlodej);D Ciekawe jak to będzie, nic tylko oglądać ;
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2013, 11:47:15 pm wysłana przez @maciek »


"You're just like crosstown traffic"
Up to eleven!

Offline Blackbird

  • Patience
  • Wiadomości: 3
  • Respect: +1
Odp: Seriale
« Odpowiedź #981 dnia: Maja 08, 2013, 12:35:31 am »
0
Generalnie nie oglądam seriali, ale jeden udało mi się obejrzeć w całości i to polski! Mianowicie "Odwróceni". Jest o wojnie Pruszkowa z Wołominem, o tym jak Pruszków został rozpracowany. Nie jest idealnie na faktach, ale i tak daje radę. Co prawda mogą trochę męczyć twarze aktorów, które przewijają się wszędzie, ale mimo to polecam.
Czy ma ktoś może jakieś pomysły na wczasy nad morzem ?

Offline Venom

  • Patience
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2
Odp: Seriale
« Odpowiedź #982 dnia: Maja 08, 2013, 12:28:41 pm »
0
@up konkret serial, chyba jeden z najlepszych polskich ever, ale teraz oglądam sobie Chłopaki z baraków, dobra komedia, taka debilna ale śmeiszna :) :megafon:
so good

guest16533

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #983 dnia: Maja 08, 2013, 12:40:15 pm »
0
ja uwielbiam Dextera  i nie wiem jak przeżyje to, że w czerwcu ostatni sezon  :'(
fani pana Morgana łapcie zwiastun :)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XXw0LWcp22Y&amp;feature=share" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=XXw0LWcp22Y&amp;feature=share</a>

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #984 dnia: Maja 08, 2013, 05:50:49 pm »
0
W sumie wiem do jakich opinii się odnosisz, bo też je czytałem, ale już po obejrzeniu serialu, bo spoilerowania nie trawię ;) Generalnie serial, każdy serial to rozrywka i tak to traktuję. Jeśli zastanawiałbym się, co w danym odcinku było nieprawdziwe, co w danym filmie było bez sensu to chyba przestałbym oglądać filmy. A nie mam zamiaru :D Oczywiście zdarzają się seriale i filmy, na których oglądanie szkoda czasu, przy których mówię sobie - co za bzdura ;), ale nie czepiam konkwencji. Przykład - jest serial s-f, opowiadający o tym, że w Ameryce zgasło światło ( i już nie wróci ;) ) i co z tego wynika. Czytam bzdurne dyskusje w necie o tym, że taka sytuacja jest niemożliwa itd., że sam serial to bzdura na bzdurze, a ja oglądam i dobrze się bawię, bo nie szukam dziury w całym. :) To, że w jakimś serialu, czy filmie my jako przeciętni widzowie nie wychwyciliśmy bzdury nie znaczy, że nie zrobią tego eksperci ;)
Miłych wrażeń :) Jestem ciekaw, czy Ci się spodoba :)
Obejrzę na spokojnie jak będzie kompletny sezon. W pierwszej kolejności zabiorę się chyba za American Horror Story 2, bo już długi czas się zabieram. Teraz jak się robi ciepło to ciężko znaleźć czas na oglądanie, nie ma jak to jesień-zima, wieczory długie to można siedzieć i oglądać :)
Aż miło ;)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #985 dnia: Maja 08, 2013, 08:36:36 pm »
0
Kompletny juz jest :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #986 dnia: Maja 09, 2013, 06:19:11 pm »
0
Ale ja z lektorem chcę  ;) a właśnie pojawił się 13 odcinek, a jest chyba 15? :)
Ja polecam jeszcze serial "Inwazja". Ludzie się czepiają, też może nie wszystko do końca jest ok, ale mnie bardzo wciągnął i się podobał. Szkoda, że skończyli na 1 sezonie :facepalm:
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2013, 06:24:40 pm wysłana przez lewyism »

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Seriale
« Odpowiedź #987 dnia: Maja 09, 2013, 10:32:26 pm »
0
ja uwielbiam Dextera  i nie wiem jak przeżyje to, że w czerwcu ostatni sezon  :'(
fani pana Morgana łapcie zwiastun :)
Baaardzo mnie ciekawi jak to wszystko się skończy. Śmierć? Więzienie i krzesło elektryczne? Wyjedzie i zacznie nowe życie? Co z Debrą? Co z Harrisonem? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi :P
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34688
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3438
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #988 dnia: Maja 11, 2013, 09:13:42 am »
0
""Touch" z Kieferem Sutherlandem nie dostał trzeciego sezonu, ale aktor na pewno nie zostanie bez pracy. Szykuje się kolejny sezon (przypominam, że zakończonego już) serialu "24 godziny" i wstępnie mówi się, że ma liczyć 13 odcinków. "

A już w przyszłym tygodniu upfronty, na których dowiemy się, na co będziemy marnować czas na jesień :P
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #989 dnia: Maja 11, 2013, 09:26:46 am »
0
Już się zaczęło ogłaszanie jakie seriale zamówiła jaka stacja, więc jak ktoś jest czymś zainteresowany to już mniej więcej wie. A przynajmniej ze stacji NBC i CBS. ABC tez już zaczyna. Tak samo jak The CW. Ale żadna z nowości jakoś mnie z nóg nie zwaliła. Wolałabym, żeby zaczęli już ogłaszać czy moje seriale dostały kolejne sezony.
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2013, 09:30:13 am wysłana przez Canis_Luna »
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will