Autor Wątek: Seriale  (Przeczytany 347982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1241
Odp: Seriale
« Odpowiedź #345 dnia: Maja 13, 2011, 06:17:58 pm »
0
     Jako Kelso był mistrzowski, a czy zastąpi godnie Charliego? Raczej nie. Na szczęście serial oglądam sporadycznie, dlatego to dla mnie raczej ciekawostka niż sprawa życia i śmierci.
    Obecnie oglądam tylko Grę o Tron. Książki nie czytałem, ale zapewne zacznę , bo serial mnie do tego skutecznie zachęcił. Dla fanów fantastyki , ale także dobrego kina obowiązkowe. No i czekamy do jesieni na kolejną serię Spartakusa. Krew, piach i cycki.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Seriale
« Odpowiedź #346 dnia: Maja 13, 2011, 09:07:17 pm »
0
IT Crowd :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Seriale
« Odpowiedź #347 dnia: Maja 14, 2011, 07:27:11 am »
0
IT Crowd :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Najlepszy serial wszechświata !!  :D

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #348 dnia: Maja 15, 2011, 11:24:23 pm »
0
Gra o tron
Zaciekawił i wciągnął mnie ten serial od początku, zresztą gdyby tak nie było, to bym sobie odpuścił. No i trza przyznać, że końcówka pierwszego odcinka mnie zmiażdżyła :)

Kto wie czy gdyby ten odcinek nie skończył się właśnie tak to czy sięgnęłabym po drugi, który ostatecznie wciągnął mnie w oglądanie  :lol: (no dobra, nie oszukujmy się - oczywiście, że sięgnęłabym po następny bo zaintrygował mnie wątek Targaryenów i trzyma do teraz :P )


Póki co serialowi bliżej jest do czegoś typowo historycznego niż fantasy, choć na pewno z czasem elementów fantasy będzie więcej i raczej nie mam tu na myśli elfów i krasnoludów :D

Podobno wątki fantastyczne mają się pojawić, ale ma to być fantastyka różniąca się od Tolkiena, który chcąc nie chcąc przychodzi na myśl kiedy powie się "fantasy". Wydaje mi się jednak, że fantastyczność tego serialu (ew. książki, ale jeszcze nie czytałam, jak wspominałam) w dużej mierze polega na tym, że akcja dzieje się w krainach wymyślonych przez autora, a nie w realnym świecie  :)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #349 dnia: Maja 16, 2011, 03:50:49 pm »
0
V nie dostanie 3 sezonu. Trochę szkoda.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #350 dnia: Maja 17, 2011, 12:24:36 pm »
0
Nie wiem, czy o The event pisałem - też nie dostanie. Też szkoda. W ogóle seriale  "kosmiczne"  raczej kiepsko się mają, zwykle szybko są likwidowane. Cóż, lobby ludzi w czerni działa ;) Ale bez sensu, że taki Fringe dostaje kolejny sezon, a V, czy Event już nie. Inna sprawa, że i tak najlepiej sprzedają się policyjne/ medyczne historyjki, gdzie jeden odcinek stanowi odrębną całość i nie trza za wiele myśleć. Szkoda.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Telewizje ogłaszają już ramówki na kolejny sezon. Wybraliście coś dla siebie z nowych seriali ?
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #351 dnia: Maja 17, 2011, 01:00:53 pm »
0
Się wie :P Z całą pewnością będę kontynuować wszystkie "moje" seriale: The Borgias, Grę o tron, Californication i o zgrozo The Vampire Diaries :P

Poza tym obiecałam sobie, że jak zdam egzamin to zacznę oglądać coś nowego, ale nie wiem na co się zdecydować - na Ally McBeal żeby ogarnąć to od początku a nie oglądać wyrywkami jak poleci w TV, czy How I Met your mother z tego samego powodu :P A może Z archiwum X, żeby przypomnieć sobie dreszczyk dzieciństwa? :P Może coś znowu epickiego i z rozmachem jak Rzym czy inną produkcję HBO. Może ktoś mi coś poleci :P (The Sopranos i House'a 6 i 7 zostawiam sobie na wakacje :P )
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #352 dnia: Maja 17, 2011, 01:08:54 pm »
0
Vampire Diaries ?  :o Ale nie powiesz mi chyba, że ze względu na fascynującą historię, aż tak ściemniać nie potrafisz :P Ja wróciłem do X-files po latach, kiedyś byłem zafascynowany, dziś... albo ja się postarzałem, albo serial, sam nie wiem :P Ogólnie mam wrażenie, że wśród tych nowych zapowiedzianych, zapowiadanych seriali cieńko coś, nawet jak mi się coś spodoba, to pewnie po sezonie dostanie czerwone światło, więc...

Ale na dziś na pewno planuję oglądać Terra Nova, Falling Skies, a co jeszcze, to czas pokaże, bo mimo, że zlikwidowali mi parę seriali, to parę też przedłużyli :)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Seriale
« Odpowiedź #353 dnia: Maja 17, 2011, 01:21:06 pm »
0
Będę szczera - The Vampire Diaries zaczęlam oglądać tylko i wyłącznie ze względu na Iana Somerhaldera (polubiłam go już po Lostach, stąd moje sięgnięcie po TVD. Nie jestem z tych "fanek", które kwiczą na jego widok dopiero po obejrzeniu wampirów)  :wub: i dlatego też, że moje kumpele z innego forum dużo o tym rozmawiały. Nie ma to zadnego związku z moją fascynacją Zmierzchem czy innymi wamp-shitami, bo jestem ogólnie zażenowana tym co ludzie robią z wampirów, (prawdziwe wampiry ukazała Anne Rice i tak powinno pozostać, Zmierzchu nie tykam). Przez pierwsze dwa, czy trzy odcinki cierpiałam niezmiernie od ilości słodyczy wylewającej się z ekranu bo ten myślał o tym, że ją kocha i ta myślała że go kocha i wszystko było sweetaśne i jedynie właśnie postać Iana wnosiła coś do serialu. W dalszym ciągu uważam, że to największy czarny koń ten produkcji (ach ta moja zgubna miłość do czarnych charakterów  :wub: ).
A kiedy już przebolałam te odcinki (nawet miałam mysli by porzucic to w diabły) to.. zaczęła się akcja. Może nie jakaś fascynująca, pewnie większość uważa, że coś takiego może wciągnąć tylko głupie nastolatki. Za głupią się nie uważam, a lat nie mam znowu aż tak dużo, żeby zapomnieć jak to jest być nastolatką :P ale pokierowali akcją tak, że udało im się mnie pozyskać jako widza :P  W sumie w każdym odcinku coś się dzieje, najbardziej chyba lubię ostatnie dwie minuty serialu, kiedy twórcy potrafią dosłownie odwrócić kota ogonem i zmienić sytuację o 180 stopni.
Najbardziej niesamowite jest to, że na tym serialu naprawdę nieźle się można nadenerwować xD a trup się ściele gęściej niż w Borgiach i Grze o tron razem wziętych. I choc sezon drugi skończył się mniej zaskakujaco i emocjonująco niż pierwszy to na pewno sięgnę po trzeci... dla zwykłej przyjemności, kiedy mogę włączyć komputer, zasunąć zasłony, ułożyć się na łóżku i przez 40 minut nie myśleć o rzeczywistosci. Vampire diaries fundują mi po prostu relaks, bo nawet jeśli się podenerwuję i sklnę twórców na czym świat stoi to mam to oderwanie od rzeczywistości, a złość i tak szybko mi przechodzi xD Amen.
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will

Offline Nata

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1711
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +203
Odp: Seriale
« Odpowiedź #354 dnia: Maja 17, 2011, 01:44:08 pm »
0
Cytuj
Może ktoś mi coś poleci

no to moze oprocz oczywiscie "empire" ja polecilabym klasyke  np. "Twin peaks"
ja po latach obejrzalam jeszcze raz i zupelnie inaczej ten film odebralam (abstrahujac od tego czy mloda nastolatka w ogole moze zrozumiec lyncha ;))

Solidus

  • Gość
Odp: Seriale
« Odpowiedź #355 dnia: Maja 17, 2011, 02:01:15 pm »
+1
No Twin Peaks jest cudowne itp tylko trochę szkoda że w drugim sezonie na koniec Dale zostaje opętany i nie zostaje to rozwiązane bo serial zdjęli z anteny. Pozostaje tylko szukanie wypowiedzi twórców o czym 3 sezon miął być. Ogólnie odcinki po wyjasnieniu tego że to Leland zabił Laurę były słabe bo Lynch się skupił na Wild at heart.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #356 dnia: Maja 17, 2011, 06:33:07 pm »
0
Szkoda,że nie będzie The Event. Obejrzałem 1 sezon na c+ i nie było źle. Ja kończę Dextera 3 sezon, jeszcze dwa. Ostatnio oglądałem tego Spartakusa. Bogowie areny. Myślałem,że będą to jakieś powymyślane sroty-grzmoty i nie przebije 1 sezonu, ale z zaskoczeniem muszę stwierdzić, że chyba lepiej mi się podobał niż Krew i piach. Ostatnio zgrałem też taki serial Nieoczekiwana szansa / Life Unexpected. Podobno dobry. Jest to serial twórców filmu Juno, kto oglądał to wie o co chodzi, podobne klimaty.  Jeszcze w poczekalni mam Deadwood 3 sezony i Californication 4. :radocha:
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2011, 06:35:20 pm wysłana przez lewyism »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34685
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3437
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Seriale
« Odpowiedź #357 dnia: Maja 17, 2011, 06:37:40 pm »
0
Ekhm, The event jeszcze się nie skończył w rodzimej stacji, więc podejrzewam, że na C+ tym bardziej nie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1485
Odp: Seriale
« Odpowiedź #358 dnia: Maja 17, 2011, 06:41:07 pm »
0
"The Event" na Canal+ był chyba pierwsza seria i jeśli są dalsze, to pewnie za jakiś czas będą. Oni robią tak, że jak skończą jeden sezon, to dają jakieś inne seriale, a po pewnym czasie dają nowe serie tych poprzednich. Coś na zasadzie wymienności.

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Seriale
« Odpowiedź #359 dnia: Maja 17, 2011, 06:41:21 pm »
0
No wiem,było 10 odcinków, teraz lecą powtórki. Przedtem były w soboty premierowe odcinki , teraz leci już inny serial, a w tygodniu powtarzają od początku. ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2011, 06:43:03 pm wysłana przez lewyism »