Autor Wątek: Pytania różne i różniste  (Przeczytany 686893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline katarynka

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 3036
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +192
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #510 dnia: Sierpnia 26, 2008, 09:40:08 pm »
0
Dzięki za odpowiedź  :)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #511 dnia: Sierpnia 27, 2008, 08:28:39 am »
0
Gorzej jak już nigdy żadnej mp3 Kasia nie będzie mogła dodać po formacie ;) :(

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #512 dnia: Sierpnia 27, 2008, 12:53:37 pm »
0
Gorzej jak już nigdy żadnej mp3 Kasia nie będzie mogła dodać po formacie ;) :(
już nie dramatyzuj, musi się dać :] no chyba, że komp nie będzie "widział", że w ogóle sprzęt jest podłączony :D

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #513 dnia: Sierpnia 27, 2008, 08:18:13 pm »
0
Pytanie do tych, co znają się na komputerach: jak oceniacie ten sprzęt http://img172.imageshack.us/my.php?image=beztytuuvi8.png ?
Czy da się na tym pograć w jakieś w miarę nowe gry na przyzwoitych detalach? Jak oceniacie kartę graf.? czy na ramie częstotliwość nie jest zbyt mała? nagrywarka w porządku? nie ma podanej płyty głównej - czy może być tak dlatego, że jest kiepska? dlaczego opuścili cenę o aż tyle? gdzie jest haczyk?
Ogólnie: warto to kupować, czy nie?

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #514 dnia: Sierpnia 27, 2008, 08:23:23 pm »
0
Cene opuscili bo jest wyprzedaz w piątek w media. Ceny innych sprzetów jeszcze bardziej opuscili.
A co do oceny sprzetu to juz pytanie do Knife'a :D

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #515 dnia: Sierpnia 27, 2008, 10:25:23 pm »
0
Pytanie do tych, co znają się na komputerach: jak oceniacie ten sprzęt http://img172.imageshack.us/my.php?image=beztytuuvi8.png ?
Czy da się na tym pograć w jakieś w miarę nowe gry na przyzwoitych detalach? Jak oceniacie kartę graf.? czy na ramie częstotliwość nie jest zbyt mała? nagrywarka w porządku? nie ma podanej płyty głównej - czy może być tak dlatego, że jest kiepska? dlaczego opuścili cenę o aż tyle? gdzie jest haczyk?
Ogólnie: warto to kupować, czy nie?

Ja bym powiedział, że to mocny sprzęt :) szkoda, że Vista no ale to już standard

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #516 dnia: Sierpnia 27, 2008, 10:26:34 pm »
0
Shivel tylko pamietaj ze ta promocja jest od 7:00 do 7:05 bo o tej porze juz wszystko wyniosą :D

knife

  • Gość
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #517 dnia: Sierpnia 27, 2008, 10:52:10 pm »
0
Procek i pamięć ok, dysk i grafika też wyglądają nieźle, ale warto znać producentów, żeby to nie była jakaś grafika typu Point Of View. Jak zwykle w marketach ani słowa o płycie głównej, i jak znam życie, to pewnie jakiś ASrock albo inne chińskie dobrodziejstwo :). No i generalnie - nie jestem zwolennikiem kupowania tego typu sprzętu w marketach. Częste problemy z serwisem itp. Może spróbuj zrobić sobie składaka, powinieneś się zmieścić w podobnej kwocie, no i oczywiście możesz się wtedy pokusić o sprzęt bez systemu, nie? ;)

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #518 dnia: Sierpnia 28, 2008, 12:06:15 am »
0
Rebel: mam zamiar być przed siódmą, więc może zdążę ;) :D
Witek: dzięki za opinię :) jasne, że XP lepszy, ale obecnie trafić można albo na Vistę albo na Linuxa, a na tym ostatnim nie poradzę sobie.
Knife: próbowałam na esc.pl (dodatkowo złożą wszystko za darmo) i za sporo lepszy sprzęt wyszło około 2300, ale kiedy napisałam do nich maila, okazało się, że aby kupić na raty, należałoby jechać do Gdańska... inna opcja kupna nie wchodzi w grę. patrzyłam w innych sklepach, ale jest już sporo drożej, a dodatkowo liczą sobie za złożenie. opcja samodzielnego składania komputera też nie wchodzi w grę :D tego się właśnie obawiałam, jeżeli chodzi o płytę główną. myślisz, że mimo to, warto wziąć ten sprzęt? ważne, żeby trochę posłużył i nie padł wkrótce po zakupie. a czy częstotliwość ramu nie jest zbyt mała?

powinieneś
Knife, jestem dziewczyną :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 12:20:32 am wysłana przez Shivel »

knife

  • Gość
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #519 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:22:53 am »
0
Dziewczyną? W takim razie "powinnaś" :). Sorki :)

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi. Lepiej by było, gdyby były to pamięci 800 mhz, ale tak to już w marketach jest, że pchają do środka najtańsze bebechy. A skąd jesteś? Nie ma w Twojej miejscowości jakiegoś małego sklepu, w którym składają kompy...? A może Vobis? ;)

W media szczerze mówiąc ja bym takiego sprzetu nie kupił.

Offline REBEL

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2745
  • Respect: +5
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #520 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:33:26 am »
0
A ja mam plyte "ASrock albo inne chińskie dobrodziejstwo" od 4 lat , komp pracuje codziennie 12-16 godz i nic sie nie popsulo :D

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #521 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:44:44 am »
0
Co do PC - jak na mnie mógłby nawet być. Grafika orłem nie jest, ale pociągnie część nowszych gierek. Co do RAMu, częstotliwość przej*bali xD ilość odpowiednia dla Visty (XP mieli tylko do 2Gb), a sama Vista przynajmniej w wersji Premium, nie Basic którą to zazwyczaj pakują :P A procek to już co kto woli. Zorientowani znają szczegóły między Quadem Intela a Phenomem AMD. Z resztą, dla mnie 4 rdzenie to lanserstwo (wypasiony X2/c2D ustawiony na jakieś 105-110% przemieli wszystko nie korzystając nawet ze swoich możliwości obliczeniowych). W wielkim skrócie - PC z Media Markt może być, ale popieram ludzi kierujących Cię do sklepiku komputerowego, gdzie sprzedają tylko komputery, a nie komputery i tostery  :P
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 28, 2008, 05:45:41 pm wysłana przez Sawiak Niszczyciel »
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

knife

  • Gość
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #522 dnia: Sierpnia 28, 2008, 09:46:42 am »
0
Rebel: to masz jakąś podróbe ;D

Offline Shivel

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1612
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +11
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #523 dnia: Sierpnia 28, 2008, 08:08:05 pm »
0
Knife: sklepów mnóstwo, ale drogo. byłam dzisiaj w Komputroniku, żeby się zorientować - za trochę lepszy sprzęt (Radeon HD 4870, lepsza płyta główna, ale za to mniej miejsca na dysku) wyszło prawie 2500...
Rebel: od listopada 2004 mam ASRock P4S61, też do tej pory bez problemów ;)
Sawiak: dzięki za opinię :) co do procesora, to czytałam gdzieś, że w sumie dwurdzeniowe są lepsze do gier, więc jakiś Core 2 Duo pasował by mi bardziej, ale cóż, ten też ma swoje dobre strony :D

Wszyscy: a można potem ewentualnie wyjąć kości ram i zamienić na inne, dokupione, o większej częstotliwości pracy, czy to raczej nie wchodzi w grę?

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog
Odp: Pytania różne i różniste
« Odpowiedź #524 dnia: Sierpnia 28, 2008, 08:13:16 pm »
0
Można ale często otwierając obudowę traci się gwarancję... szczególnie w takich sklepach jak Media, no chyba, że się coś pozmieniało :)

 

Ciekawostki różne i różniste.

Zaczęty przez el_loko

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4786
Ostatnia wiadomość Maja 24, 2010, 08:33:53 am
wysłana przez Witek