Autor Wątek: Przyzwyczajenia  (Przeczytany 19606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lania

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1182
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +10
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 29, 2007, 12:28:28 pm »
0
-z filmami podobnie jak Bizkit, jak przegapię pierwsze 15 min to już nie oglądam
-na reklamach zawsze wylączam dzwięk w tv
-jak jem to ZAWSZE muszę albo czytac albo oglądac tv
-jak się kładę spac to poduszka musi byc chłodna:P
-jak oglądam mecz to nie odbieram telefonu
-w wannie też czytam,zawsze:)
-nie jadam czekolady i nie piję kawy,nie lubię,za to nałogowo piję red bulle a raczej ich tańsze podroby,uwielbiam ten smak ;D
-kilka razy sprawdzam przed snem czy dobrze ustawiłam budzik
-nie umiem wysiedziec za długo w jednym miejscu i strasznie się zawsze wiercę i muszę miec w ręce długopis,teflon,cokolwiek!
-zawsze śpiewam w samochodzie, nie umiem i nie powinnam ale śpiewam w niebogłosy
-jak się stresuję to ziewam i łzy mi lecą hehe
-w ciągu dnia muszę się przespac chociaz z godzinkę i tak prawie codziennie
-czytam opisy ludzi na gg zaraz po jego włączeniu, dopiero potem mogę pisac
-zawsze giną mi w pokoju ważne kartki i zawsze szukam ich godzinami wściekając się i ze łzami w oczach(bo zawsze wepchnę je gdzieś "zeby nie zapomniec gdzie jest bo to ważne") i zawsze zapominam :(
-zawsze zdrapuję etykiety z butelek po piwie
-jak na stole w knajpie stoi zapalona świeczka to bawię się nią tak długo aż ktoś mi ją zabierze,albo sama się poparzę(raz koleżance włosy pdpaliłam niechcący ups)
-a i zawsze się o wszystko potykam,przewracam,nie trafiam w drzwi i w ogóle sierota ze mnie
-a i jeszcze jedno,raczej dziwactwo niż przyzwyczajenie-lubię jak mi się krew pobiera  ::)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 03:22:14 pm wysłana przez lania »

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1491
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 29, 2007, 12:30:38 pm »
0
-jak jem to ZAWSZE muszę albo czytac albo oglądac tv

Mam identycznie...

Offline Trisha

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 804
  • Płeć: Kobieta
  • The pearl of rock n' roll decadence
  • Respect: 0
    • Mój DeviantArt
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 29, 2007, 01:21:59 pm »
0
-a i jeszcze jedno,raczej dziwactwo niż przyzwyczajenie-lubię jak mi się krew pobiera  ::)

lania, ja też to lubię :P ;)

A z takich głupich nawyków przypomniało mi się, że do prawie każdej rozmowy muszę wpieprzyć coś w stylu: 'A wiesz, że Paul McCartney jest leworęczny' :P Mam z tym jakiś psychiczny problem... :unsure: :D

I muszę patrzyć na strzykawkę jak mi się robi zastrzyki. Inaczej niwydyrydy...

Zawsze iść -
Rozkaz, który mam we krwi
Małą wojnę w sobie mieć

Offline ville

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1536
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +2
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 29, 2007, 01:48:59 pm »
0
-pykam, strzelam, wyłamuję [i inne czasowniki] palce - każdy mnie w rodzinie ostrzega, że na starość nie będę mogła wziąć długopisu w ręce (ale to jest zbyt silne, nie potrafię się oduczyć)

-gdy jem, zawsze czytam. Każdy się na mnie wydziera, że jestem niewychowana. A mnie wtedy po prostu lepiej smakuje i w ogóle jedzenie jest przyjemnością, a nie katorgą. To genetyczne, mój dziadek też zawsze czytał przy jedzeniu ;)

-gdy siedzę przy komputerze, zawsze najpierw sprzątam biurko. Nie cierpię bałaganu, bo nie mogę się skupić na buszowaniu w internecie, cały czas przed oczami mam ten przeklęty chaos na blacie.

-przed snem zawsze czytam. Gdy w łóżku nie zajrzę do jakiejś książki, nie mogę usnąć.

-gdy włączam internet, zawsze najpierw wchodzę na forum Nightrain station, patrzę, co i jak. Potem załatwiam inne sprawy i ponownie wracam na forum, tyle, że siedzę na nim już długo.

-rano zawsze włączam sobie radio - RMF FM ;) - nigdy nie ubieram się, nie przygotowuję w ciszy - musi mi grać radio :D

-gdy idę do cioci, moje pierwsze pytanie po wejściu do jej domu brzmi: "masz jakieś lekturki?" - lekturka to zwykłe piśmidło, które oglądam zawsze po przyjściu do cioci.

-gdy wychodzę, po kieszeniach albo w mojej wypchanej wełnianej torbie muszę mieć trzy przedmioty: chusteczki higieniczne, telefon, klucze od mieszkania - bez nich nie ruszam się z domu ;)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2007, 01:52:59 pm wysłana przez ville »

Offline Zuzzanna

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 29, 2007, 02:02:29 pm »
0
-hm... prawie zawsze zapominam śniadania do szkoły bo rano w domu nie mam czasu zjeść :D
-nie odrabiam lekcji nigdy tylko przepisuje na przerwach :P
-zawsze musze mieć sluchawki w uszach
- -||- dzownie o 7.30 do kumpeli żeby sie po mnie nie spóźniła :lol:
-tak samo jak ville jak włączam internet to Nightrain Station musi był jako pierwsze ;]
-nie moge usiedzieć na krześle przez 5 min :D zawsze
-każdego dnia biore telefon do szkoły :P
-zawsze na biurku od komputera robie burdel :D a to jakieś papierki,szklanki,butelki ;p
-nie ściele rano łózka ,czasami mi sei zdarzy w ogóle zostawić rozwalone na cały dzień :p
no cos na pewno jeszcze sie znajdzie ;]
Changed. Good times.

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 29, 2007, 02:10:57 pm »
0
- gdy wstaje odruchowo wlaczam komputer
- jak juz siedze przy kompie od razu wchodze na forum ;P
- nie lubie kompletnej ciszy.. zawsze musi cos grac - w winampie lub radio eska rock [jak jestem w Polsce ;D]
- na ogol kapie sie pod prysznicem, a jak w wannie to przynajmniej  godzine musze sobie polezec - inaczej taka kapiel nie ma dla mnie sensu  :rolleyes:
- przed matura lub jakims waznym egzaminem/sprawdzianem zawsze musialam posluchac sobie Paradise City.. jakos optymistycznie mnie to nastrajalo ;d
- jak sie uczylam - a czasem sie zdarzalo, chociaz wg moich rodzicow - zbyt rzadko - zawsze musialam miec jakas muzyke wlaczona - najczesciej Gunsow, inaczej nie moglam sie skupic :D
- uwielbiam jesc jogurty i owoce - praktycznie codziennie musze zjesc jogurt - zawsze sporo ich mam w lodowce ;d
- dzien bez kawy to dzien stracony - pije zwykle 2 kawy dziennie..
- ciagle zuje gume... to juz chyba uzaleznienie ;D

pewnie mam sporo dziwacznych nawykow, ale to musze spytac rodzine i znajomych o to - bo pewnie nie przykladam do nich wagi.. potem cos dopisze ;)


nowy nr gg : 12071320

Offline freakczu

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 931
  • Płeć: Kobieta
  • Nie jestem alkoholikiem! :P
  • Respect: +1
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 29, 2007, 04:54:07 pm »
0
Ja jestem przyzwyczajona do:
-picia rano herbatki, ja zdążam to jem śniadanie wtedy muszę czytać prasę :D
-nie jem bez picia
-jak wychodzę z domu muszę mieć odtwarzacz mp3
-muszę palić palić i palić, jak mam np 3 papierosy to już się wkurzam że nie mam co palić
-jak wychodzę z domu mówię sobie w myślach "telefon, mp3, fajki i portfel są...najważniejsze mam"
-nie potrafię się uczyć bez herbaty
-jak jestem zestresowana to muszę iść na porządną rockową imprezę i %%% :D Od razu lepiej  ::)
na razie to tyle :D

Magister bibendi czyli nauczyciel picia
Magister bibendi :D

Offline duff_wife

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 2467
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: +22
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 29, 2007, 05:54:10 pm »
0
-pykam, strzelam, wyłamuję [i inne czasowniki] palce - każdy mnie w rodzinie ostrzega, że na starość nie będę mogła wziąć długopisu w ręce (ale to jest zbyt silne, nie potrafię się oduczyć)


mam tak samo :] (nawet przed pisaniem na klawiaturze muszę sobie strzelać :P) tylko, że mnie opiernicza mój chłopak - wiele razy już stosował wobec mnie przemoc, ale że ja zawsze oddaję to zaprzestał :D

Offline Panna Nikt

  • Zasłużeni
  • Atittude
  • *****
  • Wiadomości: 1413
  • Płeć: Kobieta
  • Sekretarka Admina
  • Respect: +52
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 29, 2007, 08:29:29 pm »
0
-pykam, strzelam, wyłamuję [i inne czasowniki] palce - każdy mnie w rodzinie ostrzega, że na starość nie będę mogła wziąć długopisu w ręce (ale to jest zbyt silne, nie potrafię się oduczyć)


mam tak samo :] (nawet przed pisaniem na klawiaturze muszę sobie strzelać :P) tylko, że mnie opiernicza mój chłopak - wiele razy już stosował wobec mnie przemoc, ale że ja zawsze oddaję to zaprzestał :D

Za to ja mam wrecz przeciwnie zawsze krzycze i ochrzaniam jak ktoś robi tak przy mnie, od razu mam przed oczami jakieś powyłamywane paluszki

The nicest girls in rock n' roll world

"And you want three wishes:
One to fly the heavens
One to swim like fishes
And then one you're saving for a rainy day
If your lover ever takes her love away"

Offline Brokuła

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 916
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +6
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 30, 2007, 08:20:03 am »
0
Widze, ze nie jestem sam w strzelaniu palcami ;) U mnie strzelaja tylko 3 palce w lewej dłoni, a reszta jakos nie chce ;D

Solid Shake

  • Gość
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:09:15 am »
0
co do strzelania palcami - nienawidze.


-zawsze po pracy muszę film obejrzeć, chociażbym miał coś po raz 100 oglądać to to robię
-jak jem - przy filmach tylko, inaczej się nudzę
-nie wyciągam słuchawek z uszu poza domem, w pracy czy gdziekolwiek indziej caly czas czegos slucham
-czytam podczas oglądania filmów
-nie słucham muzyki w domu
-po 2 zmianie zawsze musze 2 piwa wypić zeby zasnąć
-obgryzam paznokcie, nie ze stresu tylko juz z przyzwyczajenia
-chociażbym nie miał czasu,codzienniem uszę na moment włączyć xo, chociażby po to żeby w sygnaturze było widać
-zawsze się spóźniam. Jeśli uda mi się byćw cześniej to każdego rypię za spóźnienia

Offline Sawiak Niszczyciel

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 976
  • Płeć: Mężczyzna
  • > .!.. < pomyśl - prawie jak pozdrowienie
  • Respect: +3
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 30, 2007, 10:21:34 am »
0
Ja notorycznie jem na kolacje zapiekanki. Albo gdy oglądam jakiś fajny film to muszę mieć gdzieś posuchę GNR i Coca Colę. Mam też bardzo zły nawyk  trzymiania wszystkiego na podłodze  :unsure:
"Poniższe twierdzenie jest fałszem
     Powyższe jest prawdziwe
Witamy w naszym zakątku wszechświata"

"Jest ktoś, kogo spotkałeś i nie zabiłeś? Tak, Ty"

"Gdzieś Ty był, jak Ciebie nie było?" - n

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 30, 2007, 11:54:33 am »
0
- o a moim nawykiem jest tez ciagle siedzenie na podlodze.. mi tak zawsze jest wygodnie ;)


nowy nr gg : 12071320

Offline gucha

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1800
  • Płeć: Kobieta
  • Respect: 0
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 30, 2007, 06:42:58 pm »
0
- nastawiam dwa budziki - jeden przy łóżku, a drugi dalej - tak abym musiała wstać z wyra żeby go wyłączyć (mimo to i tak często zasypiam :rolleyes:)
- przed wyjściem z domu sprawdzam czy mam wszystko w torbie
- nie piję herbaty ani kawy (wyjątek: herbata z miodem i cytryna, gdy mnie boli gardło)
- nie piję gazowanych napojów (wyjątek: piwo)
- jadąc autobusem obserwuję ludzi - nie wiem dlaczego ;)
- również zostawiam najlepszą kanapkę na koniec
- mam fioła na punkcie składania t-shirtów... w mojej szafie wszystkie złożone są w idealną kosteczkę, nie może być żadnej zakładki ani fałdki
- tak, jak Asia - gdy się kąpię w wannie to trwa to godzinę
- słuchając muzy w domu - śpiewam (czasem tańczę :rolleyes:)
- idąc do pubu muszę pić piwo (katorgą było dla mnie, gdy przez okres gojenia dziury w języku nie mogłam pić alko)

Przyzwyczajeń i nawyków na pewno mam więcej, póki co tyle mi się nasuwa go głowy.

Offline Looy

  • Zasłużeni
  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Emerytowany Moderator
  • Respect: -1
Odp: Przyzwyczajenia
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 30, 2007, 06:57:10 pm »
0
hm
Jak jestem w toalecie ZAWSZE muszę coś czytać, choćby ulotkę z szamponu
rano zawsze musze zjeść śniadanie,
przed komputerem muszę coś pić, kawę, herbatę cokolwiek
wieczorem ciężko mi zasnąc jak nie gra telewizor
często poprawiam jak ktoś powie w niewłaściwy sposób jakieś słowo np jak ktoś mówi "rozumiesz" MUSZĘ go poprawić..:P
co dwa dni muszę umyć łeb, bo jak nie to mam wrażenie że całyjestem brudny jakiś XD
jak jem obiad w tv muszę coś oglądać,
po obiedzie zawsze koniecznie musze napić się kawy
i chyba tyle:D