Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165312 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #195 dnia: Maja 06, 2010, 08:02:26 pm »
0
właśnie tacy ludzie jak Wojewódzki i Figurski mają czego się bać

dzisiaj na uczelni jeden koleś biegał z listą i pytał sie każdego o podpis dla Leppera, ja oczywiście nie podpisałem, skwitował to słowem "skandal" :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #196 dnia: Maja 06, 2010, 08:23:30 pm »
0
właśnie tacy ludzie jak Wojewódzki i Figurski mają czego się bać

Niby czego ???
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #197 dnia: Maja 06, 2010, 08:52:33 pm »
0
Ponieważ dla ludzi o takich dochodach jak Wojewódzki PiS jest solą w oku, kiedy ktoś chce bardziej wspomóc ludzi biedniejszych to wiadomo że ktoś musi stracić, jest to zrównanie społeczeństwa, bardziej sprawiedliwe i dlatego to się nie podoba takim ludziom. Wiadomo że bardziej tutaj mówię o programie Pisu, a przecież prezydent nie ma zbyt dużych uprawnień, ale uważam że powinna być jakaś równowaga w polityce, nie chcę czegoś na wzór rosji putinowskiej.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #198 dnia: Maja 06, 2010, 09:00:16 pm »
0
chcesz powiedzieć, że będziesz głosował, albo powinno sie głosować na Kaczyńskiego, żeby była w Polsce równowaga polityczna? O równowagę polityczną dbają posłowie w sejmie, a nie prezydent i premier. poza tym kiepskie porównanie z Rosją, bo oni maja inny ustrój polityczny (tzw. mieszany / semi prezydencki - czy jakoś tak).
A jeżeli chodzi o zarobki to Wojewódzki nic nie straci ani za rządów PIS'u, ani za rządów innych formacji, ponieważ pracuje dla stacji prywatnych a nie państwowych, więc nie ma się czego bać, no chyba, że tvn i eska rock przejdą w ręce państwowe, ale marne na to szanse.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline chevantonGNR

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1141
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #199 dnia: Maja 06, 2010, 09:14:31 pm »
0
Napisałem że chcę równowagę tylko dlatego żeby nie pisać dla was bardziej kontrowersyjnych tez że w Polsce powinna rządzić inna partia niż aktualnie urzędująca, poza tym to nie jest żaden argument że chcę tylko dlatego głosować, głosują na niego z wielu innych względów tak samo inni głosują z wielu względów na Komorowskiego.
Oczywista oczywistość że i tak ludzie pokroju Wojewódzkiego boją się rządów PiSu...

edit: i chciałbym dodać że zauważyłem tutaj na forum bardzo dużą liczbę osób popierających PO, przynajmniej tak po postach można wywnioskować, nie mówię że to źle, ale myślę że jest trochę osób z drugiej strony barykady(nie chodzi o lewicę), które nie zabierają głosu w dyskusjach o polityce, ja tak samo nie mam zamiaru udzielać się zbytnio, ponieważ poziom niektórych postów jest beznadziejny a dyskusja z niektórymi użytkownikami nie ma większego sensu, kiedy to zaczynają pisać co najmniej dziwne zdania(więcej wojewódzkiego), czyli przysłowiowe gówno się wylewa, a podobno wyborcy PO to inteligenci(ciekawe ilu z was pójdzie do wyborów). Dlatego myślę że ciężko z niektórymi z Was dyskutować, bo to nie ma większego sensu i wydaje mi się że wiele osób tak uważa, i właśnie dlatego tak często można obserwować w postach "towarzystwo wzajemnej adoracji"/
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 09:36:01 pm wysłana przez chevantonGNR »

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #200 dnia: Maja 06, 2010, 10:18:45 pm »
0
Jeżeli chodzi o banie się rządów PiS'u, to ja się boję jak cholera. I myślę, że "ludzie pokroju wojewódzkiego" tez boją się tak samo jak ja, bo ko nie bałby się rządów takich ludzi. Z kolei ja pójdę głosować, ale nie dlatego, że jest na kogo głosować, tylko dlatego, żeby nie dopuścić J. Kaczyńskiego do urzędu prezydenta. Nie chcę, żeby on mnie reprezentował.
A mogę wiedzieć z jakiego powodu chcesz poprzeć pana J. Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich???

offtop: Proszę Cie nie obrażaj forumowiczów skoro oni Ciebie nie obrażają. Skoro jest to wątek polityczny, a oni podzielają zdanie wojewódzkiego, to mają prawo do tego, aby wyrażać głośno hasło typu "więcej wojewódzkiego". poza tym jeżeli nie chcesz się udzielać w tym wątku, to po prostu nie czytaj i nie pisz tutaj. To ci oszczędzi zdrowia.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Grzon

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +971
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 06, 2010, 10:31:58 pm »
0
Jeżeli chodzi o banie się rządów PiS'u, to ja się boję jak cholera. I myślę, że "ludzie pokroju wojewódzkiego" tez boją się tak samo jak ja, bo ko nie bałby się rządów takich ludzi.

Czy PiS zmienił konstytucję, ustrój, wprowadzono policje na ulice i tajnych agentów, zabrali Ci mieszkanie i wsadzili rodzinę do więzienia?

Offline martingun

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Płeć: Mężczyzna
  • GENIUSZ,ale i idiota
  • Respect: +1
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 06, 2010, 10:38:49 pm »
0
'owsik' - szkoda,że osoba tak fajna,jak Ty próbuje w jakiś sposób zdewaluować jakąkolwiek partię,a w tym przypadku ugrupowanie PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ! A jest to tak widoczne,że postanowiłem nawet wejść tutaj na moment i napisac kilka słów ;]

'chevantonGNR'-pozdrawiam Cię kolego :) I wiedz,ze nie jesteś sam w rozumowaniu i okazywaniu politycznych spraw... ;)

 :megafon: Tylko PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.Tylko JAROSŁAW KACZYŃSKI- i zdrowe,konserwatywne postrzeganie świata
GUNSN'ROSES-SEX and RELIGION!!!

...bo wszystkim jest dla mnie Rock'N'Roll...8)

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +250
    • Tomasz Krela
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 06, 2010, 11:08:18 pm »
0
No to teraz profil psychologiczny się dopełnił :D ;]


Emmm od jutra ruszy nowa ankieta ;) coming soon :D

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 06, 2010, 11:16:13 pm »
0
Proszę Was w takim razie o argumenty, które prawią, że przejrzę na oczy i zmienię zdanie o PiS. Tzn.co takiego dobrego jest w PiS ???
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 11:25:27 pm wysłana przez owsik »
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 07, 2010, 12:07:17 am »
0
Tylko Korwin ewentualnie Mikke , a jeżeli chodzi o spór pomiędzy PiS a PO - to gdyby kandydował Tusk zastanawiał bym się nad głosem na niego ale jeżeli kandyduję Komoro - to przepraszam ale on zachowuję się jak jakaś marionetka , a szkoda bo jest inteligentnym człowiekiem sądząc po fragmentach jego książki które czytałem. Kaczyński jest uczciwym człowiekiem ale za mało liberalnym w pewnych względach jak dla mnie.

Offline William_Bailey

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1073
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +37
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 07, 2010, 12:47:56 am »
0
Drodzy parafianie głosujmy na piss
http://img121.imageshack.us/img121/6662/pisd.jpg
 :???: :o

Drogi parafianinie, za duża fota, w takich przypadkach tylko link. Slither
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2010, 03:22:10 pm wysłana przez Slither »

Offline eXtreme

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1917
  • Płeć: Mężczyzna
  • sick love never dies!
  • Respect: +218
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 07, 2010, 07:55:48 am »
0
Jeżeli chodzi o banie się rządów PiS'u, to ja się boję jak cholera. I myślę, że "ludzie pokroju wojewódzkiego" tez boją się tak samo jak ja, bo ko nie bałby się rządów takich ludzi. Z kolei ja pójdę głosować, ale nie dlatego, że jest na kogo głosować, tylko dlatego, żeby nie dopuścić J. Kaczyńskiego do urzędu prezydenta. Nie chcę, żeby on mnie reprezentował.

Z tym się z Tobą w 100% zgadzam. Wszystko byleby nie dopuścić Jarka do władzy bo znowu skłóci Polskę. A w ogóe zauważyłem, że czczą go w PiSie jak jakiegoś boga. Giżyński, Brudziński czy Migalski to by Jarkowi i jego bratu kłaniali by się do stóp. Dla mnie to chore jest normalnie..Przykład. Ostatnio w radio (chyba na RMF ale nie jestem pewien) była rozmowa z Migalskim i mówił on, jakim to złym i niegodziwym człowiekiem jest Komorowski bo nawet nie zapłakał nad trumną prezydenta. A redaktor mu mówi: ale brat prezydenta, Jarosław, też nie zapłakał nad trumną. A Migalski: Bo to dzielny człowiek. Jak to usłyszałem to myślałem, że spadnę z krzesła. To już szczyt wszystkiego...

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 07, 2010, 08:31:41 am »
0
Ja po prostu nie wierzę ludziom, którzy, aż tak pragną władzy. Żeby zbierać podpisy pod kościołem? Żeby kościół mieszać do polityki? Kto to widział?
Ja nie chcę państwa kościelnego. Nie chcę !!!!!!!!!!
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #209 dnia: Maja 07, 2010, 09:21:50 am »
0
Jeżeli jest 10 kandydatów to najlepszym rozwiązaniem wyboru prezydenta Polski byłoby zorganizowanie teleturnieju Jeden Z Dziesięciu , przynajmniej wtedy wygrałby dobry kandydat.
A teraz  prawo głosu mają ludzie którzy nie potrafią samodzielnie decydować tylko muszą słuchać instrukcji księdza , TVN czy sondaży . Zawsze będzie decydować głupota manipulowanego ludu.
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2010, 09:23:27 am wysłana przez Springsteen »

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje