Ankieta

Czy w wyborach samorządowych kandydaci powinni startować z list klubów politycznych?

Tak, podziały partyjne powinny być obecne również podczas wyborów samorządowych.
4 (30.8%)
Nie, struktury partyjne nie powinny być obecne w działalności samorządowej.
8 (61.5%)
Nie wiem, trudno powiedzieć jak powinno być.
1 (7.7%)
Nie obchodzi mnie polityka i ta "mała" i ta "duża". Nie będę głosował/a
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2010, 07:18:27 pm

Autor Wątek: Preferencje polityczne forumowiczów  (Przeczytany 165307 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #720 dnia: Września 20, 2010, 08:11:39 pm »
0
Dotowane rolnictwo to największa głupota jaka spotkała Polskę po wejściu do UE. Dotowanie czegokolwiek to totalny kretynizm, a rolnictwa w szczególności. Dlaczego?

- w czasach ZSRR ustalono dotacje do mleka. Każdy rolnik dostawał na skupie więcej pieniędzy za litr mleka, niż to mleko było później warte w sklepie. Efekt był taki, że jedni w pocie czoła tyrali hodując swoje krowy, a drudzy kupowali mleko w sklepie i oddawali  z powrotem na skup. Państwo musiało dopłacać do każdego litra wielokrotnie z publicznych pieniędzy z budżetu państwa. Przez to za mleko zapłacił każdy podatnik, a nie ci którzy rzeczywiście pili mleko. Kompletny absurd

- dotacje powstrzymały tak naprawdę rozwój rolnictwa. Ludzie zamiast wyzbywać się ziemi na rzecz  produkcji wielkotowarowych, zatrzymują tę ziemię. Bo jest ona stałym źródłem darmowego dochodu. Efekt? Na Zachodzie rolnicy stanowią 2-3% społeczeństwa. U nas 12%. Do tego reszta dopłaca do nich ( KRUS i ulgi podatkowe). Do tego płacimy więcej za żywność , bo duże gospodarstwa produkują taniej.

- dopłaty mają powodować spadek cen żywności. Tyle, że w Polsce to właściciel ziemi dostaje dopłaty, a nie dzierżawca, które rzeczywiście produkuje żywność. Właściciel łyka dopłaty, żywność jest droga jak była, a za nikomu niepotrzebne dopłaty znowu płaci podatnik.

http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #721 dnia: Września 21, 2010, 09:09:12 am »
0
No niestety podatnik płaci za wszystko. Czasami to bym chciał pójśc do takiego Kaczyńskiego, Tuska i im podobnych polityków i powiedzieć zwalniam panów, bo przecież to my jesteśmy ich szefami. My ich zatrudniamy i my im płacimy, więc czemu nie mogłoby być tak, że możemy ich zwolnić z pracy. Oni zarabiają duże pieniądze a na łatanie dziury budżetowej kasy szukają wszędzie tylko nie u siebie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline lewyism

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 879
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +132
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #722 dnia: Września 21, 2010, 05:39:07 pm »
0
No,a ile kasy przepieprzą na same kampanie? Albo cała ta sprawa z krzyżem. Jak przegonili tych ludzi i policja pilnowała krzyża, to koszt mówili,tej całej policyjnej obstawy był grubo ponad 1 mln zł. Jest mnóstwo takich pierdół,można by wymieniać bez końca. Z rolnictwem też jest nieporozumienie. Niby nikomu nic się nie opłaca uprawiać ani hodować,wszystko płacze,a w sklepach ceny,że ludzi nie stać.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #723 dnia: Września 21, 2010, 06:38:48 pm »
0
My ich zatrudniamy ale czy tylko my ??
Moim zdaniem to  marionetki o wybujałym ego , jak próbują powiedzieć albo zrobić coś więcej to są nazywani antysemitami , nacjonalistami i/lub ulubione zdanie mediów OSZOŁOMAMI itd. Albo kończą w innym świecie. Dziś już  rzadko ,bo jest to niepotrzebny rozgłos.



« Ostatnia zmiana: Września 21, 2010, 06:41:14 pm wysłana przez Springsteen »

Offline Witek

  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 8790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +500
    • http://bulak.home.pl/blog

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #725 dnia: Września 25, 2010, 02:29:37 pm »
0
Uważam, że ma spore szanse. Zobaczymy kogo znanego  powoła do swojej partii.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #726 dnia: Września 25, 2010, 06:47:42 pm »
0
No mój głos ma na 100%. Cieszę się, że zakłada własna partię...
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #727 dnia: Września 26, 2010, 10:28:58 am »
0
Artykuł o Białej Rusi
"Ludzie u nas myślą, że na Białorusi bieda, zamordyzm itp. no a w Polsce to bajka, demokracja i cud miód. Bezmyślnie łyka się antybiałoruską propagandę. O co chodzi z Białorusią. A no o to, że nie wpieprzył się tam NWO ze swoją "demokracją". Nic tam nie sprzedano zachodnim korporacjom, nie upadła żadna fabryka, skomercjalizowano tam państwowe fabryki i kołchozy bez rzekomo niezbędnej prywatyzacji. Zaczęły działać na zasadach rynkowych, unowocześniać się, rozwijać i konkurować z firmami zagranicznymi. Cały przemysł białoruski pozostał w rękach białoruskich, tak samo bankowość. Bezrobocie jest na Białorusi praktycznie zerowe. Na Białorusi praktycznie zlikwidowano przestępczość kryminalną i prawdopodobnie nie ma bezpieczniejszego kraju w Europie niż Białoruś. Kraje takie jak Niemcy rozwijają się gospodarczo w tempie 1-1,5%, Polski rozwój 3-4% daje nam rzekomo status tzw. "tygrysa Europy". Tyle, że Białoruś rok w rok rozwija się w tempie 10-12%! Przemilcza się to we wszelkich statystykach.
Białoruś nie ma żadnych długów zagranicznych! Zero!

W skrócie nienawiść do Białorusi wynika z tego, że wiadomy naród sobie nic nie nachapał w tym kraju i jest to żywy przykład, że nic nie musiało być tak jak np. w Polsce. Na Białorusi znają przy tym jeszcze chleb który jest robiony tylko z mąki, wody i drożdży albo zakwasu i jest świeży przez kilka dni. W Polsce chleb z tzw. polepszaczami, spulchniaczami i innym syfem, na drugi dzień już się kruszy i nie można go normalnie kroić nożem. Na Białorusi znają jeszcze masło które składa się z 85% tłuszczu z mleka, podczas gdy niektóre polskie "masła" mają do 60% olei roślinnych i kilkanaście syntetycznych dodatków jak np. olejek śmietankowy. W Polsce wędliny wyglądają ładnie, bo są potraktowane sztucznymi barwikami, a dzięki chemikaliom wiążącym wodę, w 1 kg szynki, szynki jest właściwie 60-70 dkg, reszta to woda i dodatki. Polacy jak pokorne bydlęta nawet się nad tym nie zastanawiają, że za ciężkie pieniądze daje im się gorszy produkt.

Zbydlęcenie narodu jest zresztą duże. Z powodów opisanych w pierwszym poście i z powodu promowania chamstwa i buractwa przez r5 lat komuny, kultura zanikła w narodzie. Jeszcze w latach 70-tych, nie do pomyślenia było aby młodzież nie ustępowała starszym miejsca w autobusach a mężczyzna nie przepuszczał kobiety w drzwiach, co ciekawe, nawet zasady zachowania się przy stole były całkiem dobrze znane. Większość myślała, że po obaleniu komuny będzie jeszcze lepiej, wszyscy łudzili się, że programy nauczania w szkołach będą obejmowały zasady dobrego zachowania a prasa, radio i telewizja będą propagowały pozytywne wzorce.
No i co? No i nico. Nic z tych rzeczy, pojawiło się tzw. tolerancyjne wychowanie, hasła "róbta co chceta", sztuczny zachodni luz, kolorowe pisemka dla idiotek i telenowele.

Za komuny było czymś normalnym, że na zajęciach z tzw. prac ręcznych, przed sezonem zimowym budowało się karmniki i domki dla ptaków. W telewizji, radiu i prasie często ogłaszano apele, żeby w czasie mrozów dokarmiać ptaki, bezdomne koty i psy, otwierać kotom okienka do piwnic itp. Dzisiaj nikogo nie obchodzą zwierzęta, co najwyżej, jak ktoś chce, może sobie w najokrutniejszy sposób potorturować i zamordować psa albo kota i mieć gwarancję bezkarności, czyli co najwyżej wyroku w zawieszeniu."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,8771,title,Palikot-odchodze-z-Platformy,wid,12700416,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1af42
Już sama nazwa Nowobogacka Polska jest dla mnie informację że nie będzie to dobre , jak dla mnie Polska chce być zbyt nowoczesna koszem normalności , kontrola umysłów i eskalacja niepotrzebnych kiedyś potrzeb przez media trwa -telewizor LCD i kostka brukowa przed domem , a do tego in vitro i aborcja - dziękuję bardzo.

« Ostatnia zmiana: Września 26, 2010, 10:37:42 am wysłana przez Springsteen »

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #728 dnia: Września 26, 2010, 11:01:44 am »
0
Ciekawe , że  żaden ze zwolenników Białorusi nie chce tam zamieszkać. Woli tą zniewoloną, rozkradzioną i rządzoną przez masonów Polskę. I spier...ala stamtąd po dwóch dniach. A bajki o NWO już się ludziom przejadły.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Offline Kirzen

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 734
  • Respect: +101
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #729 dnia: Września 26, 2010, 11:40:54 am »
0
W PRL też było zerowe bezrobocie, a ludziom żyło się przyjemnie i dostatnio  :D

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #730 dnia: Września 26, 2010, 12:29:59 pm »
0
Może i bajki się przejadły  ,co nie zmienia faktu że żyjemy w systemie w którym żarówki są nielegalne , od listopada nie będziesz mógł w swoim , stworzonym przez Ciebie lokalu gastronomicznym palić papierosa a za nie posłanie 5 latka do szkoły mogą ci go odebrać   :radocha:

"Szefowa unijnej dyplomacji Catherine Ashton stanowczo odrzuciła w piątek spiskową teorię o zamachach z 11 września 2001 roku i bezpardonowy atak na Zachód, jaki w czwartek przypuścił na sesji Zgromadzenia Ogólnego NZ prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad."

Czyli teoria ta jest prawdziwa  ;)



Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #731 dnia: Września 26, 2010, 12:43:47 pm »
0
Springsteen proszę Cię, jeśli chcesz mnie przekonać powołując się na jakieś autorytety to niech nie będą to Łukaszenko i  Ahmadineżad. Przypomnę ci tylko, że w tych krajach nie ma wolnego dostępu do internetu i pewnie, ani ja, ani ty nie moglibyśmy tego sobie tu napisać.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

Springsteen

  • Gość
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #732 dnia: Września 26, 2010, 01:03:13 pm »
0
Mnie już nie chce się nikogo przekonywać  :P . Ahmedineżady są lepsze niż Ashtony.
Nie wypowiadam się już o polityce na tym forum , może to kogoś ucieszy .





Głosujcie na SLD , przyjmijcie euro . Szczęść Boże.


Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +864
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #733 dnia: Września 26, 2010, 01:10:48 pm »
0
Mam... a raczej miałem kolegę, który mieszkał w jakimś białoruskim mieście przygranicznym i wiesz co?? Wpadli do niego na chatę, zabrali i katowali... nie wiem czy chłopak jeszcze żyje, ale słyszałem od jego przyjaciela, że posiwiał w ciągu kilku dni..a biedak miał tylko 23 lata jak go zabrali. robił kabaret i troszkę się naśmiewał z prezydenta... no ale mógł zjeść normalne masło i świeży chleb...
A jeżeli chodzi zaś o Palikota i jego "Nowoczesną Polskę", to wydaje mi się, że nowoczesność należy rozumieć w ten sposób: zero układów, "załtwiactwa". Uczciwość, oddzielenie kościoła od państwa (NARESZCIE). Może i opodatkowanie tych pierdolonych kaznodziei (przepraszam jeżeli kogoś uraziłem).
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Douger

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3983
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dżentelmenel
  • Respect: +1242
Odp: Preferencje polityczne forumowiczów
« Odpowiedź #734 dnia: Września 26, 2010, 01:42:57 pm »
0
Eeeee z tym żarciem to już przesadzacie. Ja jem sobie normalne masło i normalny chleb i wcale nie muszę jechać na Białoruś.

A SLD to nie jest dla mnie żadna partia. Napieralski udaje, że nie ma nic wspólnego Z PZPR i pieprzonymi komuchami. Tylko dlaczego SLD przejęło majątek PZPR? Dalej są ich spadkobiercami. A jeśli Napieralski  jest taki bystry za jakiego się uważa to mógł założyć własną partię. Tak jest tylko zwykłym karierowiczem i aktorzyną. Do tego marnym , co było widać i przy okazji ostatnich wyborów i przy okazji krzyża, gdy na siłę próbował ugrać trochę głosów.
http://drwale.blogspot.com/

Powyższy komentarz ma formę żartobliwą. Proszę nie brać go na poważnie.

 

Życzenia na święta dla forumowiczów.

Zaczęty przez maxi023

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 3058
Ostatnia wiadomość Grudnia 26, 2014, 10:13:28 pm
wysłana przez apetytnadestrukcje