Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 410184 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Polityka
« Odpowiedź #915 dnia: Maja 30, 2014, 02:23:34 pm »
0
domyślam się, że teraz piszecie o Korwinie i jego spodziewanym sukcesie, dawno mnie tu nie było, ale teraz będe raczej regularnie. o to dlaczego ludzie głosują na partie 72 latka z wąsem i muszką :

1) Chce wesprzeć krula Janusza.
2) Chce wesprzeć idee wolnego rynku w wydaniu nowej prawicy.
3) Chce wesprzeć konkretną osobę z listy - np. Pana "odpowiem na świętego Nigdy" Wilka.
4) Chce zrobić na przekór polskiemu marnemu establishmentowi politycznemu.
5) Chce po prostu patrzeć na masakrację lewaków na ulicach polskich miast, wsi i miasteczek.
6) Chce upadku Unii, nieważne dzięki komu - czy to Samoobrony czy KNP.

podpisuję się pod tym rękami i nogami.
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline hkt

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1030
  • I would've thought you could be more of a man
  • Respect: +940
Odp: Polityka
« Odpowiedź #916 dnia: Maja 30, 2014, 03:54:15 pm »
+1
Im więcej o nim ironizujecie, tym więcej ma głosów; jeśli chcecie 'walczyć' z Korwinem to go ignorujcie, a nie piszecie głupoty...
Powyższy post jest zgodny z tematem.

Offline nightrain

  • cold heartbreaker
  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1640
  • Płeć: Mężczyzna
  • ~CRASHDÏET~
  • Respect: +53
Odp: Polityka
« Odpowiedź #917 dnia: Czerwca 02, 2014, 02:34:02 pm »
+2
ja z nim nie chcę walczyć podzielam jego niektóre poglądy i głosuję na partie JKM odkąd pamiętam, tylko zawsze to było w okolicach 1-3 %
It's a miracle you walk the earth alone
it's a miracle I stand beside you
you're like a plague in awide'n open show
you pass it on like I need it the most

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #918 dnia: Lipca 11, 2014, 02:48:40 pm »
0
No i cóż myślicie o uczynku naszego kochanego JKM? Obiecał, że da Boniemu w twarz? Obiecał. Dał mu w twarz? Dał. Dawno nie widziałem tak słownego polityka. Oczywiście walenie się po twarzach nie powinno miec miejsca, ale z drugiej strony Boni zachowuje się jak gówniarz. Ja na jego miejscu zaczekał bym na JKM i też bym go spoliczkował. Oczywiście dochodzi do tego kontekst, bo czy JKM miał za co Boniego zdzielić? Moim zdaniem miał. A co Wy o tym myslicie.

ps. No i niskie zachowanie pani prowadzącej w tvn24. Za wszelką cenę próbowała wydusić od JKM oświadczenie, że właśnie takimi standardami będzie się posługiwał uprawiając politykę. Powiedziała, że przemoc fizyczna jest nie do przyjęcia. JKM jej na to: Jaka przemoc fizyczna? Ja mu dałem symbolicznie w twarz... :)
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline mikus666

  • Newsman
  • Knockin On Heavens Door
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Respect: +441
Odp: Polityka
« Odpowiedź #919 dnia: Lipca 11, 2014, 03:09:14 pm »
+3
Żenada. Zawsze kiedy myślę, że polska "klasa" polityczna nie może osiągnąć już poziomu niższego niż dno + metr mułu, jestem zaskakiwany właśnie takimi rewelacjami.
Zamiast spokojnie i konsekwentnie budować swoją pozycję na arenie międzynarodowej, wysyła się w świat sygnał, że polscy europosłowie nie potrafią się dogadać jak cywilizowani ludzie i liściują się niczym zazdrosne nastolatki.

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #920 dnia: Lipca 11, 2014, 03:24:49 pm »
0
hehehee...otóż to. A najgorsze jest to, że nasi politycy cały czas utrzymują, ze istnieje coś takiego jak podział na lewą stronę, prawą i jeszcze centrum. k***a jasna mnie bierze jak widzę, jak się ci złodzieje dogadują między sobą. SLD i PiS? Ludowcy z PO? No masakra jakaś. Układy i układziki. Zero polityki w tym. Czysty biznes, a biedni Polacy myśl a, że któryś z nich jeszcze się przejmuje losami polskiego społeczeństwa.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline maxi023

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1106
Odp: Polityka
« Odpowiedź #921 dnia: Lipca 11, 2014, 05:06:44 pm »
+1
Najśmieszniejsze jest, że nasi politycy uważają się za elitę i mężów stanu.  :D

Offline Ivellios

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1898
  • Płeć: Mężczyzna
  • Paranormalium.PL
  • Respect: +388
    • Paranormalium - Portal Zjawisk Paranormalnych
Odp: Polityka
« Odpowiedź #922 dnia: Lipca 11, 2014, 10:05:18 pm »
+1
Im więcej o nim ironizujecie, tym więcej ma głosów; jeśli chcecie 'walczyć' z Korwinem to go ignorujcie, a nie piszecie głupoty...

Ja w ogóle odnoszę wrażenie, że media mainstreamowe powiązane w jakikolwiek sposób z obecnym składem partyjnym naszego parlamentu są w zmowie. Prawie wszystkie portale internetowe, gazety, radiostacje, telewizje, obojętnie czy lewackie, prawackie czy "środkowackie" - jak jeden mąż atakują Korwina. Wyrywają z kontekstu skrawki wypowiedzi, wyciągają na wierzch każdą jedną pierdołę i rozbierają ją na czynniki pierwsze, dopisując do tego jakieś swoje "domysły", "analizy", "przypuszczenia" i "obserwacje", tylko po to, żeby spaskudzić tego człowieka w oczach społeczeństwa. KNP = Korwin, Korwin = wariat, psychopata, palant, homofob, dyskryminuje niepełnosprawnych (błędnie zinterpretowana wypowiedź o paraolimpiadach dla niepełnosprawnych sportowców), nienawidzi kobiet (a wypowiedzi, w których wyraża dla kobiet wielkie uznanie, to taki jego wypadek przy pracy, prawda?), kocha Rosję i Putina (a to, że "...tym bardziej kocha Rosję, im dalej jest od Polski" to taka tam pierdoła, nieistotny szczegół), itp, itd. Możnaby tak wymieniać przykłady manipulacji dokonywanych przez polskie media.

A co na to odbiorcy? No cóż, mniej ambitni intelektualnie czytacze Tandety Wybiórczej i podobnych tworów nadal ślepo wierzą redaktorom tychże i w dalszym ciągu popierają PO / PiS / LSD / pedałów od Palikmiota / "Jarosławów Gówninów" / powieszonych za poślednie Ziobro, itd.

Ale coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że z tym kreowanym przez mainstreamowców wizerunkiem Korwina jest coś nie tak. Ej, czy on na pewny jest tak niebezpieczny dla Polski, jak go malują? A może warto byłoby chociaż zerknąć do programu KNP, zapoznać się z wpisami Korwina na jego blogu, dowiedzieć się "u źródła", co on tak naprawdę myśli, planuje, i jaki on jest?

Niestety (dla PO, PiS'u i reszty cyrku na Wiejskiej), ale ich wspólna akcja przynosi skutek odwrotny od zamierzonego - poparcie dla KNP rośnie, może powolutku, pomalutku, ale jednak rośnie. Ale ci debile i ich medialni koledzy są tak głupi, że zamiast zmienić taktykę, jeszcze bardziej intensyfikują ataki, trzęsąc przy tym portkami.

Offline PGR

  • Reckless Life
  • **
  • Wiadomości: 219
  • Respect: +140
Odp: Polityka
« Odpowiedź #923 dnia: Lipca 12, 2014, 01:24:30 am »
+2
Ivellios, lepiej ująć tego nie mogłeś. Polać mu!

Nagonka na JKM przed wyborami do PE to była jakaś paranoja i kompletnie absurdalna histeria. Niestety wyrywa się wypowiedzi z kontekstu, a nie podchodzi się do sprawy merytorycznie, czyli czytamy program polityczny, wpisy na blogu. Jeden z największych problemów w polskiej polityce to media, które są "ułożone" pod jedną opcję polityczną. Nie będę się rozpisywał się na temat poziomu tekstów w 'Wybiórczej', dyskusji w TVN itp. - jaki jest koń, każdy widzi lub przynajmniej powinien zobaczyć.

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Polityka
« Odpowiedź #924 dnia: Lipca 13, 2014, 12:48:22 pm »
0
Czekam tylko aż ten **** dostanie kiedyś w mordę, a facet powie, że tylko prostował prawicę bo mu ścierpła. Ten człowiek nadaje się do szpitalu psychiatrycznego, a nie do parlamentu. Wstyd.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline owsik

  • magister guns n'roses
  • One In A Million
  • *********
  • Wiadomości: 6424
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +862
Odp: Polityka
« Odpowiedź #925 dnia: Lipca 13, 2014, 05:37:52 pm »
+1
Mexi: lepiej powiedz dlaczego tak uważasz, a nie posługuj się językiem nienawiści. Może nie powinien nikogo policzkować, ale nie należy go skreślać poprzez jeden ucyznek, bo masa polityków w takim razie powinna być w wariatkowie.
"Co ludzie powiedzą" sezon drugi, odcinek piąty
;)

Offline Meximax

  • Manipulator
  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 4919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +955
Odp: Polityka
« Odpowiedź #926 dnia: Lipca 13, 2014, 07:50:17 pm »
+1
Dla mnie przemoc to patologia i brzydzę się nią. Może i pierwszy raz fizycznie kogoś spoliczkował, ale słownie zrobił to już mnóstwo razy - kobietom, niepełnosprawnym i ich rodzicom, osobom o innych poglądach, czy zwykłym szarym pracownikom.
I śmieszą mnie te zarzuty o wycinaniu fragmentów jego tekstów bez przytoczenia całości. Przecież czytając nawet całe jego artykuły/wywiady, puenta jest taka sama.
Bądźmy realistami - żądajmy tego, co niemożliwe.

Mister Forum 2017 8)

Offline Bluebird

  • Garden Of Eden
  • ********
  • Wiadomości: 3749
  • Respect: +949
Odp: Polityka
« Odpowiedź #927 dnia: Lipca 13, 2014, 08:21:33 pm »
+2
Może i pierwszy raz fizycznie kogoś spoliczkował, ale słownie zrobił to już mnóstwo razy - kobietom
O ile pamiętam to mówił między innymi, nawiązując do roli, kobiety i mężczyzny w rodzinie, że facet powinien pracować, a kobieta powinna wybrać czy chce pracować, czy chce zostać w domu i poświęcić się wychowywaniu dzieci ...gdzie tu policzek?, mówił też wielokrotnie, że kobiety mają lepszą pamięć niż faceci ...gdzie tu policzek? ...jakie znasz jeszcze wypowiedzi Korwina na temat kobiet???

osobom o innych poglądach.
Nie bardzo wiem, jak polityk o pewnych poglądach politycznych może policzkować kogoś o innych poglądach, bo to chyba jest normalne, że jak się ma jakieś poglądy krytykuje się kogoś o przeciwnych poglądach.

czy zwykłym szarym pracownikom.
akurat Korwin jest ostatnią osobą, która by policzkowała ludzi, którzy uczciwie pracują i to nie ważne jaki zawód wykonując, więc nie wiem skąd Ci to przyszło do głowy

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #928 dnia: Lipca 14, 2014, 07:53:23 am »
0
Obserwując "elity" nie ważne, czy z prawa, czy z lewa, czy z centrum coraz mniej mam ochotę brać udział w tym cyrku.
Kukiz za starych dobrych czasów napisał całkiem niezły kawałek o tym.
Wciąż aktualny.
Pokazujący to, co naprawdę obchodzi ludzi, zamiast jakichś tematów zastępczych. Bo czy od tego, że Boni, czy inny dostał w twarz, czy od tego czy ktoś był
agentem zmieni się nasza sytuacja? Nie. Wciąż mamy wątpliwej jakości igrzyska, zamiast chleba. Niezależnie od tego kto rządzi i kto będzie rządził.

Kukiz Piersi - Nudzi mi się


I tyle w tym temacie.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Canis_Luna

  • Global Moderator
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 16008
  • Płeć: Kobieta
  • Nice girls don't play rock n' roll ;)
  • Respect: +4573
Odp: Polityka
« Odpowiedź #929 dnia: Lipca 14, 2014, 10:01:26 am »
0
Cytuj
jakie znasz jeszcze wypowiedzi Korwina na temat kobiet???
Że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych. Hm, czyli wybór czy chodzę do pracy czy haruję w domu, (tak jest to harówka, za którą nie dostaje się wynagrodzenia) będzie wtedy moim jedynym wyborem. A zapewne polityka tak "poszłaby do przodu", że i ten wybór zostałby mi wkrótce odebrany.
Jestem kobietą i tak, interesuję się tym, co polityka ma do powiedzenia na nasz temat. I nie, nie czuję się szanowana przez JKM.

Czemu nie odbiłeś piłeczki Mexa, dotyczącej niepełnosprawnych? Bo tu nie ma jak JKM usprawiedliwić, prawda? ;)
"Are you gonna bark all day, little doggy, or are you gonna bite?"



"There's no place like the jungle run by Mr. Axl Rose, and there never will