Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 410303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: Polityka
« Odpowiedź #390 dnia: Października 15, 2007, 11:18:28 am »
0

Kaczyński  podczas  tej  debaty  zachowywał  się  jak  typowy  mały  człowiek na  stołku  który  czego  nie  zrobi  i  czego  nie  powie  to  i  tak  będzie  zajmował  swoje  stanowisko  ...

mine  rozwaliło  jak  po  debacie  Kaczyński  powiedział  ze  czuje  się  zwycięzcą  i  to zdecydowanym  ;)
i  do  tego  opinie  jego  koesiów  z  PiSu  powtarzających  jego  słowa ...  Propaganda  i  tylko  potwierdzają  że  bardzo  chcieliby  sami  rządzić  i  z  Polski  zrobić  Białoruś  albo  powtórkę  PRLu  ...

Gn'Ration ! 

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #391 dnia: Października 15, 2007, 04:17:32 pm »
0
http://wiadomosci.onet.pl/1623561,327,item.html - czytałem o tym wcześniej.Podobno było tak:  Wysocka chciała pokazać materiał z wizyty Tuska,ale powiedziano jej najpierw,że taśma jest złej jakości,a potem,ze zaginęła. Potem było coś w stylu,że ok,skoro taśma zaginęła,to to Wysocka nie wyemituje materiału o PiS. No i oczywiście taśma się odnalazła i była dobrej jakości. Co wy na to ?


http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Tanie_pa%C5%84stwo
http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Solidarne_pa%C5%84stwo
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=22790&t=22790

http://przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3103&Itemid=59

http://pl.wikiquote.org/wiki/Ludwik_Dorn
http://pl.wikiquote.org/wiki/Jacek_Kurski

"Jeśli nie ma dowodu, to jest bardzo poważna przesłanka, że taki dowód może istnieć..." - nie ma to jak złote myśli niektórych ;)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Dawałem i będę dawał. I wcale nie za to, że ktoś jest dobry, ale dlatego, że mu się to zwyczajnie należy.

    * Opis: Kaczyński po rozdaniu swoim pracownikom nagród w lipcu 2003

Jeszcze jedno pytanie, ale nie od tej małpy w czerwonym.

    * Opis: Podczas konferencji prasowej w Brukseli, odpowiedź na pytanie Andrzeja Krawczyka, podsekretarza stanu w kancelarii prezydenta: "Czy jeszcze jedno pytanie, czy już zakończyć?". Jedyną dziennikarką na sali w czerownym ubraniu była Inga Rosińska z Faktów i TVN24.
    * Źródło: Fakty Popołudniowe (TVN)

No... człowiekiem który wylansował Kaczmarka, Janusza Kaczmarka, byłem ja nie ulega najmniejszej wątpliwości.

    * Źródło: Przekrój, 6 września 2007
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki.

    * Źródło: Wypowiedź dla radiowej Trójki z dnia 15 listopada 2002.

Kazimierz Marcinkiewicz to premier na cztery lata.

    * Źródło: Rozmowa w TVN24,27 września 2005.

Dziś tak łatwo jak wtedy kłamać się we wszystkich sprawach nie da. Chociaż w dalszym ciągu się próbuje. W dalszym ciągu się próbuje, ale trzeba także szukać innych metod.

    * Źródło: Przemówienie w Sejmie, 17 lutego 2006.


Jarosław Kaczyński 
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

i.t.d...

Dziwi mnie,jak wielu ludzi wciąż się nabiera na kłamstwa PiS...
Rewolucja moralna ramię w ramię z Lepperem,eh...
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2007, 06:13:24 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Polityka
« Odpowiedź #392 dnia: Października 15, 2007, 09:21:13 pm »
0
nie no te teksty Kaczyńskiego to do tematu Humor jak najbardziej pasują  :lol:

a jak Wam się podobała debata Tusk - Kwaśniewski? Widać było, że Kwaśniewski się dobrze przygotował, ale i tak Tusk wygrał moim zdaniem...
I oczywiście miał rację na samym końcu debaty, że te wybory wygra albo PO albo PiS... i to od nas zależy, czy dalej będziemy wspierać kaczorów...


nowy nr gg : 12071320

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Polityka
« Odpowiedź #393 dnia: Października 15, 2007, 09:25:29 pm »
0
Tusk był konsekwentny aby trzymać się swojej retoryki... Patrząc na takie szczegóły socjotechniczne to Tusk wygrał...
Wdł. mnie szkoda, iż zamiast Kwaśniewskiego nie pojawił się Olejniczak...
Co Cię skłania aby wskazywać na Tuska ? po tej debacie ?

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #394 dnia: Października 15, 2007, 09:30:06 pm »
0
I oczywiście miał rację na samym końcu debaty, że te wybory wygra albo PO albo PiS... i to od nas zależy, czy dalej będziemy wspierać kaczorów...


Mniej dyskusji,więcej kłótni dziś było,ale co do tego to akurat Tusk miał rację,bo LiD nie wygra. LiD walczy o głosy z PO i wspierając LiD,który nie ma szans wygrać osłabia się PO,a to oznacza wzmocnienie dla PiS-u. A wiemy już,co potrafi PiS...

http://wiadomosci.onet.pl/wybory2007/1624131,news.html Błyskawiczna sonda Onet.pl: nie było pogromu, Tusk wygrał 50:42

nie no te teksty Kaczyńskiego to do tematu Humor jak najbardziej pasują  :lol:


i śmieszno ...i straszno...a ludzie wciąż wierzą Kaczyńskim i ich gwardii..i to mnie przeraża...
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2007, 09:50:51 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Polityka
« Odpowiedź #395 dnia: Października 15, 2007, 09:49:22 pm »
0
Jak dla mnie zwycięzcą minimalnie Tusk. Kwaśniewski nie odpowiadał konkretnie na pytania, próbował zmieniać temat. A i tak niestety wygra PiS :(

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #396 dnia: Października 15, 2007, 09:55:58 pm »
0
Jeśli PO uda się przyciągnąć obojętnych,bądź część elektoratu PO i mniej radykalną,zniesmaczoną rządami koalicji część wyborców PiS to wygrana jest w zasięgu ręki. Tak naprawdę nie ma dziś wyboru LiD,czy PO,bo te partie są na tyle bliskie,że najpoważniejszym zadaniem jest odsunięcie od władzy PiSu,a widać która z tych dwóch partii ma szansę na zwycięstwo A można to osiągnąć tylko głosując na PO. Lepiej z zacisniętymi zębami głosować na PO,niż przez kolejnych kilka lat zaciskać zęby patrząc na wszystkowiedzących Kaczyńskiego,Dorna,czy Ziobrę w rządzie.

http://gospodarka.gazeta.pl/fundusze_ue/1,85499,4553055.html  ;)
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2007, 02:38:06 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Polityka
« Odpowiedź #397 dnia: Października 16, 2007, 05:02:14 pm »
0
Cytat: TVN24
Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który miał kolizję w centrum Warszawy, trafił do szpitala przy ul. Szaserów. Portal wprost.pl. podaje, że ma złamaną rękę. Zajmuje się nim profesor Jan Podgórski, zatrzymany w sierpniu przez CBA pod zarzutem korupcji, ale z braku dowodów wypuszczony przez sąd - podało Radio Zet.

 - Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy - komentuje w Radiu Zet sytuację prof. Podgórski. Dodaje, że Ziobrze zostało wykonane badanie tomografem komputerowym. - Minister przebywa na oddziale prezydenckim, dla vipów - dodał profesor Podgórski.
Według "Wprost" szef resortu sprawiedliwości nie zgodził się jednak na kilkudniowy pobyt w szpitalu, co sugerowali lekarze.

Jak doszło do wypadku? Resort sprawiedliwości twierdzi, że zawinił kierowca Toyoty, który w pobliżu Placu na Rozdrożu chciał wykonać niedozwolony manewr zawracania. - Wtedy zderzył się z nadjeżdżającą limuzyną, w której jechał minister - powiedział Piotr Matczuk z wydziału informacyjnego ministerstwa. Do szpitala odwieziono dwie osoby, które jechały Toyotą.

Zbigniew Ziobro miał razem z wiceminister Beatą Kempą w południe zaplanowaną konferencję prasową we Wrocławiu. Tematem spotkania z dziennikarzami miały być "sprawy bieżące".

Życie potrafi płatać figle...

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #398 dnia: Października 18, 2007, 10:03:25 am »
0
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75478,4583873.html - o prywatyzacji służby zdrowia - warto wiedzieć,czego można się spodziewać - spot PiSu wieszczący katastrofę pewnie widział każdy...

http://www.polityka.pl/polityka/index.jsp?place=Lead33&news_cat_id=933&news_id=232552&layout=18&forum_id=12068&fpage=Threads&page=text - obietnice wyborcze PiS,a ich realizacja


http://wiadomosci.onet.pl/1625565,11,item.html - Marcinkiewicz odchodzi z PiS , Komentarz Kaczyńskiego Marcinkiewicz traci honor

http://wiadomosci.onet.pl/1625569,11,item.html - bez komentarza
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Na czele sondażu ciągle utrzymuje się Platforma z 30-procentowym poparciem. Ale PiS depcze jej po piętach - na partię Jarosława Kaczyńskiego chce głosować 27 procent pytanych.

Co dziesiąty Polak chce oddać głos na koalicję Lewica i Demokraci, Takie samo poparcie ma PSL.

GfK Polonia przeprowadziła telefoniczne badanie 17 października na 1000-osobowej losowo wybranej próbie dorosłych Polaków.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 10:17:17 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest211

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #399 dnia: Października 18, 2007, 10:16:51 am »
0
Jeśli nie zagłosujesz... -
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://www.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0</a>





Offline RocketQueen

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • Better
  • *****
  • Wiadomości: 3004
  • 'Take me down to the Paradise City...take me home'
  • Respect: +6
Odp: Polityka
« Odpowiedź #400 dnia: Października 18, 2007, 10:27:08 am »
0
dobre :D świetnie to zrobili... ale przeraża mnie to, że po obejrzeniu tego ludzie i tak będą głosować na pis ;/


nowy nr gg : 12071320

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #401 dnia: Października 18, 2007, 11:22:58 am »
0
Po prostu do części ludzi nie dotrze nic niestety. Dostaną więcej kasy,będą sie tym cieszyć,póki będą dostawali i tyle.
Kit z tym,że może wkrótce tych pieniędzy zabraknąć w związku z rozdawnictwem...

A,że w Polsce zadłużenie państwa systematycznie rośnie,że możemy wkrótce osiągnąć poziom,przy którym Unia Europejska powie stop i zakręci kurek z kasą,że wykorzystujemy zaledwie 20 % środków z Unii na inwestycje,a na tanie państwo PiS-u wydajemy już więcej niż za "bizantyjskie" imperium Kwaśniewskiego,to i tak nikogo nie rusza... prawie nikogo.
Część matek nie odbiera,bądź zwraca becikowe,bo nie chce tego typu jałmużny,tylko konstruktywnych rozwiązań: gwarancji pracy po wychowaniu dziecka i.t.d .Ale państwo działa doraźnie,efekciarsko,zgodnie z zasadą,że po nas choćby potop.

Przeciętny X. nie zastanawia się skąd idzie kasa na podwyżki. Ważne,że są,a to,że jak za Gierka kolejne pokolenia będą spłacać dzisiejsze długi to inna sprawa. Ale kogo to obchodzi,na pewno nie wyborców PiS-u żądających państwa opiekuńczego i chcących rozliczyć wszystkich za wszystko...

Mała i średnia przedsiębiorczość jak kulała ,tak kuleje, a przecież są ludzie,którzy chcieliby pracować,zakładać firmy,tyle,że w tym kraju utrudnia się to maksymalnie.Szumnie zapowiadany plan Kluski,który miał to zmienić po cichu wycofano.
Tanie państwo okazało się fiaskiem coraz droższym dla każdego z nas,nie ze względu na ceny marchwi,buraka,czy sera,na które wpływ państwa jest ograniczony,ale ze względu na wydatki na administrację rządową,na rosnącą armię urzędników,a na to my wyborcy możemy mieć wpływ.
Koalicja rządząca nie zrobiła nic,by zreformować finanse publiczne,system podatkowy,służbę zdrowia,nieznacznie zmalały koszty pracy,które jednak już od stycznia wzrosną w związku ze wzrostem pensji minimalnej.

Przykłady zaniedbań,kłamstw i przeinaczeń można mnożyć. Tyle,że do niektórych osób pewne rzeczy niestety nie trafią.

Ważne,że teraz dostaną to,co chcą. Po nich choćby potop... Już to przerabialiśmy.Znów to przerabiamy i wiele wskazuje na to,że nadal będziemy. Płacić za to będą kolejne pokolenia. Nie ma to jak troska o dzieci ;)

""Cieszy mię ten rym: Polak mądr po szkodzie
lecz jesli prawda i z tego nas zbodzie,
nową przypowieść Polak sobie kupi,
że i przed szkodą i po szkodzie głupi"
« Ostatnia zmiana: Października 18, 2007, 11:28:52 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest211

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #402 dnia: Października 18, 2007, 07:56:40 pm »
0
Kompas wyborczy - http://www.wybory2007.wp.pl/kalkulator.html To coś działa mi prawidłowo tylko pod IE, pod Firefoxem coś nie teges.

Wyszło mi że...




Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #403 dnia: Października 18, 2007, 08:38:46 pm »
0
Jakbym już to gdzieś widział :P Ten wynik też widziałem,tyle,że u siebie :D Ale przyda się przed samymi wyborami sprawdzić :) Dla niezdecydowanych,niezorientowanych :) Jedno jest pewne,trza iść.

Odnośnie głośnej ostatnio sprawy posłanki Sawickiej. CBA wspólnie z TVP odtrąbiły sukces PiS. Szkopuł w tym,że posłanka Sawicka najwyraźniej nie miała zielonego pojęcia o czym mówi,bo chciała prywatyzować prywatny szpital.Stąd jej kolejne rewelacje o posłach PO też jakoś brzmią co najmniej niewiarygodnie. Dla mnie to kompromitacja CBA,bo tak podstawowe dane się jednak sprawdza przed upublicznieniem sprawy.Zwłaszcza,jeśli chce się tym grać w ostatnich dniach wyborów.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 PO może liczyć na 34 proc. poparcia, a PiS na 26 proc. - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej", opublikowanego w czwartek wieczorem na stronie internetowej "Rz". Do Sejmu weszłyby także LiD (12 proc.) oraz PSL (8 proc.).

Z symulacji podziału mandatów w Sejmie wynika, że PO miałaby 195 posłów, a PiS - 149. W ławach poselskich zasiadłoby także 68 przedstawicieli LiD, 46 - PSL i dwóch - Mniejszości Niemieckiej.

"Rz" wskazuje, że w tej sytuacji PO mogłaby stworzyć koalicję z PSL - jedynym ugrupowaniem jednoznacznie wskazywanym do tej pory przez Platformę jako możliwym koalicjantem. W sumie obie partie miałyby 241 głosów.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Z ostatnich sondaży wynika mniej lub bardziej znaczące zwycięstwo PO,ale podobnie było 2 lata temu. Oby sytuacja się nie powtórzyła. Przy każdych wyborach eksperci mówią,że pewne partie są niedoszacowane,do takich niedoszacowanych partii należy rrównież PiS. Zachęcam wszystkich do tego,żeby w niedzielę poświęcili parę minut swojego cennego czasu,po to,żeby chociaż spróbować coś zmienić. :)
Ja z pełnym przekonaniem zagłosuję na PO,z tego względu,że podoba mi się ich program,a poza tym jest to jedyna realna siła,która na dziś jest w stanie odsunąć PiS od władzy.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 Prezenter propagandowej "Misji specjalnej", dziennikarze prorządowej "Gazety Polskiej" i ilustratorka bajek Ludwika Dorna to nowi ludzie w "Wiadomościach" TVP
Nowe kadry najważniejszego programu informacyjnego telewizji publicznej to: Piotr Czyszkowski, Filip Rdesiński, Karolina Wichowska i Urszula Radziszewska. Rzecznik TVP Aneta Wrona bagatelizuje ich obecność w "Wiadomościach". Twierdzi, że to tylko stażyści i że "pomagają dziennikarzom z większym stażem oraz uczą się zawodu".

Natomiast wiceszefowa Agencji Informacji Patrycja Kotecka, która na co dzień pilnuje, by "Wiadomości" jak najmniej zaszkodziły PiS-owi, do jednego ze starszych stażem reporterów wykrzyczała na cały newsroom, że ci nowi to "kwiat dziennikarstwa".

i znów bez komentarza - dopisek mój
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Financial Times o wyborach w Polsce:
http://biznes.onet.pl/14,1445692,,3254,ft.html
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 Kazimierz Marcinkiewicz zadeklarował w Radiu Zet, że w najbliższych wyborach poprze Donalda Tuska.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 Platforma Obywatelska składa 10 zobowiązań, które obiecuje zrealizować po wyborach. Są wśród nich: wzrost gospodarczy, wzrost płac, m.in. w budżetówce, budowa dróg i autostrad, gwarancja bezpłatnego dostępu do opieki medycznej, szybkie wypełnienie polskiej misji w Iraku i walka z korupcją.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2007, 11:53:54 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

guest211

  • Gość
Odp: Polityka
« Odpowiedź #404 dnia: Października 19, 2007, 12:16:02 pm »
0
"Ten Meir Bar to chyba jest ten gość, o którym mówił Andrzej Lepper, że pan premier wie, kto w Izraelu na niego czeka i że dostaje od niego pisma z Izraela."

http://groups.google.pl/group/pl.regionalne.lodz/msg/2e3bbe1c7ed978ca?hl=pl&