Ankieta

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

Prawo i Sprawiedliwość
0 (0%)
Koalicja Obywatelska
4 (33.3%)
Trzecia Droga (PSL + Hołownia)
1 (8.3%)
Lewica
0 (0%)
Konfederacja
5 (41.7%)
Inna partia
1 (8.3%)
Nie pójdę na wybory
1 (8.3%)
Oddam nieważny głos
0 (0%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Października 15, 2023, 01:30:16 pm

Autor Wątek: Polityka  (Przeczytany 410365 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Polityka
« Odpowiedź #345 dnia: Października 06, 2007, 08:14:10 pm »
0
Jednak nie wszystko jeszcze stracone, jeśli chodzi o wyniki sondaży. Zresztą to do wyborów będzie się jeszcze pewnie wielokrotnie zmieniać...

Cytat: TVN24
Na PO i PiS chce głosować po 31 proc. wyborców - wynika z najnowszego sondażu SMG/KRC dla "Faktów" TVN. Do Sejmu weszłyby jeszcze dwa ugrupowania: LiD i PSL.
Do tej pory sondaże dawały przewagę PiS. W najnowszym - PO i PiS znów idą łeb w łeb - mogą liczyć na 31 proc. głosów. Na Lewicę i Demokratów chce głosować 15 proc. respondentów.

Wynik poprawia też Polskie Stronnictwo Ludowe, które obecnie popiera 6 proc. wyborców. Poza Sejmem znalazłyby się Samoobrona z 3 proc. poparciem i Liga Polskich Rodzin, która może liczyć na 2 proc. głosów.

Siedem procent wyborców nie wie jeszcze na kogo odda głos w wyborach 21 października. Gdyby wybory odbywałyby się w niedzielę - 7 października, 67 proc. ankietowanych poszłoby do urn, 14 proc. pytanych zapowiada, że nie wzięłoby udziału w wyborach, a 14 proc. jeszcze nie wie, czy zagłosuje.

Sondaż przeprowadzono 5 i 6 października na grupie 1000 osób.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #346 dnia: Października 06, 2007, 08:18:25 pm »
0
To się bedzie zmieniać z dnia na dzień raczej. Ciekawe,co nasze "Asy" przygotowały na koniec kampanii,bo jestem pewien,że jakaś bomba wybuchnie...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Polityka
« Odpowiedź #347 dnia: Października 06, 2007, 08:32:47 pm »
0
ja myślę, że okaże sie że czyjs dziadek był w werchmachcie albo w armi czerwonej, kurski nas nie zawiedzie :D :D

Offline Hubik

  • Zasłużeni
  • Madagascar
  • *****
  • Wiadomości: 15145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Edomaniak
  • Respect: +1482
Odp: Polityka
« Odpowiedź #348 dnia: Października 06, 2007, 08:34:45 pm »
0
Andrzej też ostatnio zagroził ujawnieniem "tajemnic koalicji" jeśli Kaczyński nie zgodzi się z nim oraz z Romanem na Debatę.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #349 dnia: Października 06, 2007, 08:37:17 pm »
0
A ciekawe,kiedy Ziobro ujawni te wszystkie haki,które miał na wszystkich ;)
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Polityka
« Odpowiedź #350 dnia: Października 06, 2007, 08:42:26 pm »
0
Andrzej też ostatnio zagroził ujawnieniem "tajemnic koalicji" jeśli Kaczyński nie zgodzi się z nim oraz z Romanem na Debatę.
czyli kaczor sie nie zgodzi, i do wyborów andrij będzie groził :D

A ciekawe,kiedy Ziobro ujawni te wszystkie haki,które miał na wszystkich ;)
nie ujawni, acz licze na jakies spektakularne zatrzymanie i konferencje z niszczarką albo z czyms podobnym :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #351 dnia: Października 07, 2007, 03:29:22 pm »
0
Oglądałem sobie spokojnie konwencję wyborczą pewnej partii i gdy jedna z mówczyń zaczęła mówić konkrety ;) transmisję przerwano,by przenieść się do Wrześni,gdzie odbywają się dziś prawybory. Podczas konwencji partii na dole ekranu przewijał się tradycyjnie czerwony pasek z najważniejszymi informacjami. Na pasku dwie ważne informacje - PiS zignorował prawybory,w których frekwencja do godziny 12 wyniosła 2 %.

Przerwano więc konferencję,by ogłosić,że frekwencja wynosi 2 procent z hakiem,a zwyciężcą na tym "etapie został LiD,więc trzeba było oczywiście pokazać mojego imiennika Napieralskiego, który z dumą ogłaszał,że na LiD zagłosowało ponad 25 % ludzi<czyli trochę ponad 1/4 z 700 ludzi,którzy głosowali,o czym informował wcześniej czerwony pasek>

Z matematyki jestem słaby,ale jak dla mnie uzyskanie poparcia 25 % z 2 % głosujących to nie jest jakiś wielki powód do zachwytów. A pan Napieralski się zachwycał. Cóż,może podobnie jak ja jest słabym matematykiem...
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Polityka
« Odpowiedź #352 dnia: Października 07, 2007, 03:56:53 pm »
0
gdybys był politykiem tez byś sie podniecał :D

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #353 dnia: Października 07, 2007, 04:42:49 pm »
0
W sumie racja :D To tak jakbym w swojej ankiecie newsmańskiej zobaczył 3 głosy 1 z szóstką,jeden z piątką i jeden z zerem i mówił,że mam 75 % poparcia ;) :D
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
 Od godz. 8. w niedzielę we Wrześni odbywają się prawybory parlamentarne, zorganizowane przez miejscowy samorząd. W prawyborach nadal prowadzi Platforma Obywatelska, na którą zagłosowało 33,37 procent uprawnionych, kolejnym komitetem jest Lewica i Demokraci z wynikiem 25,21 procent, a następnie Prawo i Sprawiedliwość który uzyskał poparcie 18,07 uprawnionych do głosowania i Polskie Stronnictwo Ludowe które zdobyło 9,97 procent.

Pięcioprocentowego progu nie przekroczyła Samoobrona z poparciem 4,36 procent. Kolejne miejsce zajęła Polska Partia Kobiet, której udało się pokonać o Ligę Prawicy Rzeczpospolitej z wynikiem 3,97. LPR otrzymało 3,75 procent. Ostatnie dwa miejsca zajęły Polska Partia Pracy i Mniejszość Niemiecka, które kolejno uzyskały po 0,34 i 0,23 procentowe poparcie.

Są to wyniki na godzinę 15. Ostateczne zostaną podane po godzinie 18.00. Uprawnionych do głosowania jest 35 tysięcy osób. Mieszkańcy wrześni mogą głosować w 24 lokalach wyborczych.

Podczas prawyborów we Wrześni do godziny 15.00 frekwencja wyniosła ponad 5 procent.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

We Wrześni zakończyły się prawybory. Frekwencja wyborcza była znacznie niższa niż podczas poprzednich prawyborów i wyniosła 8,3 procent.
Zwyciężyła Platforma Obywatelska, która zdobyła 34,03 procent głosów. Na drugim miejscu jest koalicja Lewica i Demokraci, która osiągnęła 24,7 procent. PiS zdobyło 17,4 procent, a PSL 9,7.

Prawo i Sprawiedliwość zbojkotowało prawybory i nie prowadziło kampanii.

LPR i Samoobrona nie przekroczyły w prawyborach progu wyborczego i zdobyły odpowiednio 4,8 procent i 4,2 procent.


Nawiążując do słów  Napieralskiego nt wyniku uzyskanego wcześniej przez  LiD  Platforma zdobyła niesamowite poparcie i odniosła gigantyczny sukces ;)
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2007, 06:55:22 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Nope

  • Byli moderatorzy/newsmani
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 7132
  • Płeć: Mężczyzna
  • we're all mad here
  • Respect: +32
Odp: Polityka
« Odpowiedź #354 dnia: Października 07, 2007, 08:01:42 pm »
0
hyhyhy, miazga :D

Offline krelke

  • Szara Eminecja | Wodopój
  • Administrator
  • Scraped
  • ******
  • Wiadomości: 9214
  • Płeć: Mężczyzna
  • !!! GN'R: Don't you try to stop us now !!!
  • Respect: +249
    • Tomasz Krela
Odp: Polityka
« Odpowiedź #355 dnia: Października 07, 2007, 10:51:04 pm »
0
<a href="http://pl.youtube.com/watch?v=2GBwwY7Rv_A" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">http://pl.youtube.com/watch?v=2GBwwY7Rv_A</a>

Lepiej pójść na wybory niż narzekać na władzę ;)


Ja bym jednak zachęcał wszystkich aby poszli na wybory nawet gdy sądzą że polityka Was nie interesuje/ nie macie na kogo głosować !!! oddajcie nawet nieważny głos !!! ale pokażcie, że wasz własny los interesuje !!!

Linka do naszego spotu oraz kolejnego który ukarze się lada dzień - daje tutaj...bo chce zachęcić osoby które wahają się czy pójść na wybory.... Macie jeden dzień aby wszystko zmienić !!! Każdy powód żeby zagłosować jest dobry :)

- bo mam blisko

- bo mi się chce

- bo lubię mieć władzę

- bo chcę, żeby wreszcie coś się zmieniło

- bo mogę i lubię...

« Ostatnia zmiana: Października 07, 2007, 11:11:02 pm wysłana przez krelke »

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #356 dnia: Października 07, 2007, 11:03:24 pm »
0
Wybieram.

Byłem na każdych wyborach i na te też pójdę. Zawsze są jakieś partie,które na tyle mnie wkurzą,że warto iść,by zagłosować przeciw nim.Płacę podatki,chcę,żeby było normalniej. Dlatego pójdę.

Mogę się wypiąć na rzeczywistość,tyle,ze wtedy inni wybiorą za mnie. A czego,jak czego,ale tego bym nie chciał.

Parówkowym skrytożercom pójdę powiedzieć nie ;)

To byłem ja Zqyx :)
« Ostatnia zmiana: Października 07, 2007, 11:06:49 pm wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Roxy

  • Better
  • *******
  • Wiadomości: 2897
  • Płeć: Kobieta
  • ?
  • Respect: +4
Odp: Polityka
« Odpowiedź #357 dnia: Października 08, 2007, 07:00:07 am »
0
Mądrze prawicie chłopaki. Na wybory trzeba chodzić. Ja byłam na każdych i na te również pójdę. Osoby, które nie głosują nie powinny później krytykować działań rządu i mówić znajomym:  "macie, to co chcieliście, przecież głosowaliście właśnie na nich". U mnie w domu tylko ja i mama chodzimy na wybory, pozostała część rodziny potrafi jedynie narzekać, że jest źle i lepiej nie będzie, więc po co iść na wybory :/

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Polityka
« Odpowiedź #358 dnia: Października 08, 2007, 09:35:45 am »
0
Nie idąc zgadzamy się,żeby inni decydowali za nas o nas.
Jasne,ciężko wybrać ludzi,którzy odpowiadają nam w 100 %,ale lepiej wybrać tych,którzy odpowiadają nam w 51 ;) niż nie iść i dać zwyciężyć tym,którzy nie odpowiadają nam w 80 % Jeśli nie macie na kogo głosować idźcie głosować przeciw komuś.
Przeciw miernocie i zaściankowi,przeciw ogłupianiu i tworzeniu sztucznego zagrożenia,przeciw fałszowaniu rzeczywistości,przeciw.

Twój sprzeciw ma znaczenie. :)


Brałem udział w każdych wyborach. Nie w każdych wygrywali moi kandydaci,ale ktokolwiek wygrał był i będzie przeze mnie obserwowany i to nie tylko w okresie wyborczym,gdy jedni obiecują,że na wierzbie wyrosną gruszki,inni 100 milionów,a jeszcze inni 3 miliony mieszkań,gdy z kolei inni,że nie będzie niczego :D

Polityka może mnie nudzić,wkurzać,ale na pewno dotyczy. Tak samo,jak każdego z nas,czy tego chcemy,czy nie.
Jeśli my nie wybierzemy inni wybiorą za nas. Nie koniecznie mądrzejsi,nie koniecznie bardziej zaangażowani. Chcemy tego?
Ja nie.
Dlatego wybieram,dlatego zachęcam niezależnie od tego,jakie macie poglądy.

Mamy prawo głosu.
Zbyt wielu ludzi cierpiało za to prześladowania,zbyt wielu ludzi ginęło,byśmy z tego prawa nie skorzystali.
Jeśli nie widzicie powodu by głosować zróbcie to dla tych,którzy walczyli o to,by wybory cokolwiek znaczyły,którzy płacili za to własnym życiem.

Dla tych,którzy mieli odwagę powiedzieć nie.
Czy dziś siedząc wygodnie przed tv macie choć cień tej odwagi?

Wierzę,że tak.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Na 12 dni przed wyborami PO (36 proc.) wyprzedziła PiS (35 proc.) i wróciła na pierwsze miejsce w codziennym sondażu "Gazety".

Z dzisiejszego sondażu wynika też, że do Sejmu wchodzą jeszcze LiD (15 proc.) i PSL (6 proc.) Progu wyborczego nie przekraczają LPR i Samoobrona (po 3 proc.) - informuje "Gazeta Wyborcza".
« Ostatnia zmiana: Października 09, 2007, 10:45:23 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline artbledo

  • Paradise City
  • *****
  • Wiadomości: 667
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +3
Odp: Polityka
« Odpowiedź #359 dnia: Października 09, 2007, 11:14:04 pm »
0

jeszcze nigdy nie byłem na wyborach ale w tym roku z wiadomych powodów idę ... nie będę głosował na PiS bo do niczego dobrego ich rządy nie prowadzą ... głosuję na PO bo są najgroźniejszym rywalem PiSu ...
Gn'Ration !