Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008640 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6330 dnia: Listopada 17, 2021, 05:06:10 pm »
0
Tego nie wiem, ale wiem, że Bale'a w Realu już nie chcą, a z Dembele chyba Xavi chce podpisać kontrakt, albo już  podpisał. Ciekawe posunięcie w świetle tego, co piszesz.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline Wojo

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1963
  • Płeć: Kobieta
  • fade away
  • Respect: +195
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6331 dnia: Listopada 17, 2021, 06:42:28 pm »
0
bo mistrzostw, na które awansowaliśmy, a które potem frajersko przerżneliśmy było sporo. J

ale to są inne wakacje wtedy przynajmniej. Żyje się złudzeniami, jest napinka, czeka się na mecze, jest alko, są dupeczki.

siwy bajerant nas tego pozbawił. Najlepsze jest to, że kolejne mecze kadry za ponad 4 m-ce, wiec siwy leń za 4 m-ce nicnierobienia zgarnie w ch.j sianka, później będzie dymisja i kolejny kontrakcik w jakiejś Benfice albo Sportningu.

A my jak zwykle zostaniemy w czarnym dupiu.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6332 dnia: Listopada 17, 2021, 07:23:44 pm »
0
Tego nie wiem, ale wiem, że Bale'a w Realu już nie chcą, a z Dembele chyba Xavi chce podpisać kontrakt, albo już  podpisał. Ciekawe posunięcie w świetle tego, co piszesz.

Dembele kończy się kontrakt w czerwcu dlatego trzeba podpisać z nim nową umowę żeby nie odszedł za darmo. A swoją drogą Xavi chce budować swoją taktykę na skrzydłowych, dodatkowo wprowadzają zmiany w sztabie medycznym i stąd liczy na zdrowego i ogarniętego Francuza. Dla mnie to gościa powinni się pozbyć.

Nic jeszcze nie zostało podpisane.
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6333 dnia: Listopada 18, 2021, 08:00:15 am »
+1
bo mistrzostw, na które awansowaliśmy, a które potem frajersko przerżneliśmy było sporo. J

ale to są inne wakacje wtedy przynajmniej. Żyje się złudzeniami, jest napinka, czeka się na mecze, jest alko, są dupeczki.

siwy bajerant nas tego pozbawił. Najlepsze jest to, że kolejne mecze kadry za ponad 4 m-ce, wiec siwy leń za 4 m-ce nicnierobienia zgarnie w ch.j sianka, później będzie dymisja i kolejny kontrakcik w jakiejś Benfice albo Sportningu.

A my jak zwykle zostaniemy w czarnym dupiu.

Nie wiem, czemu podchodzić do baraży na zasadzie - i tak wtopimy. Póki piłka jest w grze wszystko jest możliwe. Najsilniejsze "na papierze" Portugalia i Włochy z jakiegoś powodu grają w barażach, nie awansowały bezpośrednio. Pozostałe rozstawione drużyny są silne, ale czy na 100 % silniejsze od Polski? Czas pokaże. Owszem, mecz z Węgrami przerżnęliśmy i rozpoczęło się tradycyjne polowanie na czarownice, ale znając polską reprezentację to jakoś bardziej bałbym się meczu z Macedonią Północną niż chociażby z Portugalią z obrażonym na świat Ronaldo. Oczywiście to nie znaczy, że z Portugalią wygramy, ale powalczyć można i pokaże nam to miejsce w szeregu. A co dałby nam mecz z Macedonią? Fałszywe poczucie wyższości i tradycyjny oklep na mistrzostwach. Poza tym jest jeszcze coś, o czym niewielu mówi. Mówi się, że trafimy na dwie silne drużyny. Owszem, ale może przecież być tak, że druga z tych silnych drużyn będzie drużyną nierozstawioną, która pokona drużynę rozstawioną. Niemożliwe? W piłce nie takie rzeczy się zdarzały. Nie twierdzę przy tym, że Sousa jest świetnym trenerem. Nie. Ale następca, zwłaszcza polski następca, a na to się zapowiada, wcale nie będzie lepszy. Po prostu trzeba skończyć z minimalizmem. Jak chcemy cokolwiek ugrać na jakichkolwiek mistrzostwach, a nawet po prostu się na nich znaleźć to trzeba mierzyć się z silniejszymi drużynami i na ich tle uczyć. Mecze z drużnynami pokroju Andory niewiele dadzą. Jak spaść to z wysokiego konia.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6334 dnia: Listopada 18, 2021, 08:05:36 am »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6335 dnia: Listopada 18, 2021, 10:14:21 am »
0
Ale wychodzi syf, bo meczu z Węgrami. Jak nie na Souse, to teraz na Lewego. Szatnia podobno była mega wkurwiona, że dostał wolne i nie było go nawet na ławce (do grania, nie do siedzenia). Podobno nagywał reklame dla jakiegoś światowego producenta, i zacząły sie kombinacje. Nie wiedział też, co z nami w barażach, co sie musiu stać, żebyśmy byli rozstawieni i pytał sie Kwiatkowskiego. Miało być spokojne zakończenie eliminacji... Ehhh...

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6336 dnia: Listopada 18, 2021, 10:22:03 am »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6337 dnia: Listopada 18, 2021, 10:58:39 am »
0
W poniedziałek Tomasz Smokowski w "Mocy Fubolu" mówił, że Robert i Anna byli urodzinach Moniki Brodki. A potem sprawdzili, że ma urodziny w lutym. :P Wychodzi na to, że zasłaniali urodziny tego miliardera imprezą Brodki, ale i tak wyszło. W tych czasach, to nie trudno.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6338 dnia: Listopada 18, 2021, 11:12:30 am »
0
Lewy niby profesjonalista w kazdym calu, ktory zatrudnia(l) nawet trenera od snu, a tu zachowal sie jak amator, albo po prostu jest tak bezczelny w swoim zachowaniu, liczac ze mu to ujdzie na sucho. Gosc aspiruje do Zlotej Pilki, a nie potrafi byc nawet MENTALNYM liderem naszej marnej kadry (co zreszta pokazuje od lat). Ale moze w budowaniu jego marki wazniejsze dla niego jest biznesowe obycie niz uczciwosc wobec kibicow i reprezentacji.

Smutne, zenujace w c**j.

« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2021, 11:15:53 am wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6339 dnia: Listopada 18, 2021, 11:50:25 am »
0
Przynajmniej dymu w Polsce nie będzie jak Lewy nie zdobędzie Złotej Piłki.  ;) A i opieprzu po mistrzostwach nie zbierze.

A na poważnie, jakbyście mieli uszeregować rozstawione drużyny od najtrudniejszej do najłatwiejszej, to jakby to wyglądało według Was i dlaczego? Na kogo najgorzej trafić, na kogo najlepiej?

A gdyby ktoś się zastanawiał, co dzieje się z panem Edenem Hazardem...

"Jego sytuacja wydaje się skomplikowana. Przynajmniej tak twierdzi kolega Hazarda z reprezentacji Axel Witsel. „Hazard nie był w odpowiedniej formie, by zagrać w dwóch meczach. To właśnie powiedział nam Roberto Martínez”, wyjaśnił pomocnik Borussii Dortmund."

No cóż...
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2021, 11:55:24 am wysłana przez Zqyx »
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6340 dnia: Listopada 18, 2021, 03:21:07 pm »
0
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6341 dnia: Listopada 19, 2021, 11:00:21 am »
0
Wiadomo, że najlepiej kogoś z trójki Rosja/Szkocja/Walia niż Portugalia/Włochy/Szwecja. Jeszcze przed meczami z Andorą i Węgrami, pomyślałbym, że idziemy w dobry kierunku, i była duża wiara. Teraz, nie jestem niczego pewny.

Z pierwszej trójki stawiam na Walie, a z drugiej na Szwecje. Z nimi na ostatnim EURO powinniśmy wygrać, pieprzone błędy indywidualne, szkoda, ale nie ma co rozpapiętywać starych czasów. No ale wiadomo, że ten mecz byłby zupełnie inny... Jest to jednak najsłabszy zespół z tej grupy, więc, wiadomo.

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6342 dnia: Listopada 19, 2021, 12:53:17 pm »
0
Ja obawiam sie ze Szwecja to najgorszy rywal z tych 6, ostatnia wygrana z nimi to 1991 rok (sparing), o punkty w 1974. Ostatnie 8 meczy, to 7 razy w leb i remis. My kompletnie nie umiemy z nimi grac.
http://www.hppn.pl/reprezentacja/bilans-miedzypanstwowy/33,Szwecja
A z Portugalia i Wlochami wygrywalismy w XXI wieku
http://www.hppn.pl/reprezentacja/bilans-miedzypanstwowy/35,Wlochy
http://www.hppn.pl/reprezentacja/bilans-miedzypanstwowy/27,Portugalia
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2021, 12:58:15 pm wysłana przez sunsetstrip »
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


Offline Zqyx

  • Madagascar
  • ************
  • Wiadomości: 34675
  • Płeć: Mężczyzna
  • "But nobody pulled the trigger. They just..."
  • Respect: +3434
    • Bumblefoot fans Poland - mój fanowski profil Rona
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6343 dnia: Listopada 19, 2021, 07:49:57 pm »
0
Szwedzi to faktycznie niewygodny rywal. Z tej trójki wziąłbym Portugalię. Włosi zbyt dobrze bronią.
Podaruj mi 1,5% podatku :) Dziękuję!
KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: 569/W

"Hey, you caught me in a coma and I don't think I wanna
Ever come back to this world again"

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #6344 dnia: Listopada 20, 2021, 03:01:19 pm »
0
Ciekawostka
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/eliminacje-ms/oscar-tabarez-zwolniony-z-reprezentacji-urugwaju-koniec-pieknej-epoki-eliminacje-ms/39tdhgp
Gosc pracowal 15 lat (wygral Copa America, 4 miejsce na MS), w tym czasie my mamy 7 selekcjonera (zadnych sukcesow)
Urugwaj ma 3mln mieszkancow
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip