Ankieta

Kto wygra tegoroczną Ligę Mistrzów?

Bayern
Borussia
PSG
Real

Głosowanie się kończy: Kwietnia 29, 2024, 08:57:52 am

Autor Wątek: Piłka nożna  (Przeczytany 1008749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3855 dnia: Lutego 14, 2017, 11:06:30 am »
0
W fazie grupowej była. A eraz chyba im się nie opłaca przy dwóch meczach uruchamiać dodatkowego kanału. Przy Lidze Europy pewnie będzie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3856 dnia: Lutego 14, 2017, 11:07:41 am »
0
tyle czasu bez LM że już mi się kićka co i jak, faktycznie w grupowej była bo chyba Legię ze Sportingiem tak oglądałem
@mafioso na Ajax idziesz?  ;)
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3857 dnia: Lutego 14, 2017, 11:53:45 am »
+1
i co wszyscy mi powiecie że macie Canal + ? :D
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3858 dnia: Lutego 14, 2017, 12:44:29 pm »
0
Na c+sport jest transmisja łączona:
http://www.teleman.pl/tv/Pilka-Nozna-Liga-Mistrzow-1578466

I dziś i jutro.

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3859 dnia: Lutego 14, 2017, 01:10:34 pm »
0
@mafioso na Ajax idziesz?  ;)

Nie. Przestałem chodzić na mecze odkąd ceny są najwyższe w tej części Europy.

Offline domino236

  • Atittude
  • ******
  • Wiadomości: 1432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +426
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3860 dnia: Lutego 14, 2017, 01:16:45 pm »
0
Kogo byś wolał, Mioduskiego czy Wandzla z Leśnodorskim?

Offline Śpiochu

  • Global Moderator
  • One In A Million
  • *****
  • Wiadomości: 5006
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hail to the chief!
  • Respect: +1686
    • Fotografia Marek Śnioch
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3861 dnia: Lutego 14, 2017, 01:20:57 pm »
0
@mafioso na przesłuchaniu... jeszcze mu lampką po oczach poświećcie :P

To ja jutro chyba jednak będę się czaił na Bayern-Arsenal... tak żeby iść pod wiatr :P
...jeśli powyższy komentarz wydaje Ci się zbyt poważny, to zmień zdanie.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3862 dnia: Lutego 14, 2017, 01:24:21 pm »
0
Kogo byś wolał, Mioduskiego czy Wandzla z Leśnodorskim?
haha chciałem o to samo zapytać  :D
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3863 dnia: Lutego 14, 2017, 01:29:25 pm »
0
Leśnodorskiego. Ostatnie sukcesy Legii to tylko i wyłącznie jego zasługa i ludzi, których sam sobie dobrał.
Mioduski ze swoim sztabem to powrót do czasów ITI i prowadzenia klubu wg korporacyjnych brandbooków, a co się wtedy działo to nie trzeba przypominać - kompromitacja za kompromitacją na wszystkich polach. Zresztą nikt z pracowników, kibiców i dziennikarzy go w klubie nie chce.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3864 dnia: Lutego 14, 2017, 02:13:07 pm »
0
@mafioso oglądałeś występ Mioduskiego w Stanie Futbolu?

jako Lechita mam mieszane uczucia, bo dotychczas myślałem, że Mioduski jeśli obejmie, to skończą się dobre czasy na Ł3, a tymczasem po Stanie Futbolu, o ile Mioduski nie ściemnia, to jego zostanie w klubie dopiero będzie oznaczało odjazd Legii od reszty
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3865 dnia: Lutego 14, 2017, 02:34:47 pm »
0
Oglądałem. On nie ma konkretów, gada okrągłymi słowami, jego jedynym pomysłem jest Akademia. No spoko, ale na codzień klub musi funkcjonować, robić transfery, prowadzić marketing itd. A on mówił, że Boguś jest super, robi wszystko dobrze, ale ...  i po tym "ale" nie miał żadnych argumentów. Poza tym rzuca jakąś kwotą z kosmosu 4,7 mln zł zysku na transferach z ostatnich 4 lat, co jest totalnie od czapy biorąc pod uwagę ilu piłkarzy za ile mln € Legia sprzedała (Nikolić, Duda, Prijović, Bereszyński, Borysiuk, Radović, Orlando Sa - każdy powyżej 1 mln €), a najdrożej kupiła Borysiuka (1,3 mln €), którego zresztą potem z zyskiem opchnęła dalej. Bardziej wierzę w zestawienia Leśnodorskiego, który twierdzi, że zysk za ten okres wyniósł 64 mln zł. http://pbs.twimg.com/media/C4Ynlh6WYAE-YXN.jpg:large Wiadomo, że kosztem było spłacenie ITI, ale na to poszła kasa z LM.

Najlepiej by było jakby się dogadali, ale to chyba niemożliwe. Kością niezgody na chwilę obecną jest chyba Wandzel. Ale za chwilę może być co innego.
Dalej ... Mioduski nie ma kompetentnych ludzi, którzy zastąpią cały obecny pion sportowy (który chce odejść, jeśli Mioduski przelicytuje Leśnodorskiego). I zacznie się budowa od nowa całej struktury, siatki skautingu, znajomości itd. Klub straci dużo na rynku jeśli chodzi o zaufanie, którego gwarantem jest obecnie Żewłakow.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3866 dnia: Lutego 14, 2017, 03:16:55 pm »
0
Dla mnie niepojęte jest, że przepisy dopuszczają by w strukturach jakiegokolwiek klubu była osoba będąca jednocześnie w strukturach spółki zarządzającej rozgrywkami ligowymi (Ekstraklasa SA) lub w strukturach PZPN. Prawo stanowi inaczej, bo kluby to też tylko spółki i każdy może być właścicielem czy akcjonariuszem gdzie tylko mu się podoba, ale jakiś niesmak pozostaje.

Wandzla w Lechu nie lubiłem, bo wpychał syna do drużyny (zresztą kosztem mojego kolegi, ale to od dawna wiadomo, że w Lechu jak młody chce pograć to musi dać coś w zamian i to niekoniecznie sportowo) i wizerunkowo mi nie pasował nigdy, coś ma w sobie co mnie odpycha.

Tak btw to ile bym oddał, żeby ktoś w Lechu powiedział tak jak Mioduski "żeby stawać się lepszym klubem musimy robić coraz większe transfery i nie patrzeć tylko na zysk"...
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline mafioso

  • Marketing
  • Street of dreams
  • *******
  • Wiadomości: 12049
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +2207
    • As Koncertowy
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3867 dnia: Lutego 14, 2017, 03:38:14 pm »
0
Żeby robić większe transfery trzeba na nie najpierw zarobić, np. dobrą grą w pucharach. A to już zasługa Leśnodorskiego.
Lech to chyba nie wykorzystał szansy po MP 2015. Wtedy trzeba było się wzmocnić a nie wyprzedawać skład. A teraz w UEFA poleciał Wam ranking i macie współczynnik 10,900 co oznacza, że nie będziecie nawet rozstawieni w dwóch ostatnich rundach eliminacji LE. Bez tego ciężko o sukces sportowy a co za tym idzie finansowy. Powinniście celować w fazę grupową LE (nawet przy zdobyciu mistrzostwa, czego oczywiście nie życzę :D, bo tam łatwiej nabić sobie punktów do rankingu niż w fazie grupowej LM).

My mamy teraz współczynnik 27,400 co na 90% daje rozstawienie w ostatniej rundzie eliminacji LM (w tym roku, bo potem zmieniają się przepisy na niekorzyść takich biednych krajów jak PL), bo to ranking lepszy niż Dinamo Zagrzeb, Apoel Nikozja, Maccabi T-A, Molde czy Maribor - potencjalni mistrzowie swoich krajów. Jak dobrze pójdzie z Ajaxem to może się uda wyprzedzić Bate Borysov.

Offline gloomy

  • Global Moderator
  • Garden Of Eden
  • *****
  • Wiadomości: 4985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Respect: +1123
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3868 dnia: Lutego 14, 2017, 04:56:37 pm »
0
Żeby robić większe transfery trzeba na nie najpierw zarobić, np. dobrą grą w pucharach. A to już zasługa Leśnodorskiego.
Lech to chyba nie wykorzystał szansy po MP 2015. Wtedy trzeba było się wzmocnić a nie wyprzedawać skład.
Po mistrzostwie nie było wyprzedaży, odszedł Sadajew bo przekonania religijne mu tak kazały. Nietrafione transfery, Thomalla, wiecznie kontuzjowany Robak i Dudka który prawdopodobnie rozwalił szatnię. Była faza LE ale grali wtedy taki dramat, że chyba żadnego meczu nie obejrzałem w całości. Bardziej braku kasy upatruje się w tych wszystkich przygodach ze Stjarnanem i z Żalgirisem za Rumaka.

Ogólnie mi chodziło o podejście do klubu przez właścicieli z tym kupowaniem. Lech patrzy byle taniej kupić, najlepiej wziąć zawodnika z kartą w ręku, a potem go sprzedać z zyskiem (patrz: Kadar). Na ten moment wygląda to troszkę lepiej jeśli chodzi o kadrę, Bjelica poukładał fajnie, ale długo było tak, że sprowadzani byli piłkarze którzy jak się okazywało mieli ogromne wahania formy, i jak nie szło całemu zespołowi to któryś potrafił wziąć na siebie odpowiedzialność. Nie było takiej "gwiazdy". Legia w tym czasie miała Orlando, Nikolicia, wcześniej jeszcze Ljuboje. Kogoś, kto wkomponuje się w zespół, a jednocześnie jest w stanie samemu wygrać mecz. Tacy piłkarze to perełki które trzeba wyłowić z ósmej ligi bułgarskiej, albo...zainwestować, wyłożyć ciut grubszą kasę i niech to przyniesie zysk w przyszłości.
Naje 2017: Najlepszy avatar; Dobry duszek forum; Ulubiona osoba funkcyjna

Offline sunsetstrip

  • Scraped
  • **********
  • Wiadomości: 8577
  • 17000 postów
  • Respect: +4335
Odp: Piłka nożna
« Odpowiedź #3869 dnia: Lutego 14, 2017, 05:44:03 pm »
0
Kogo byś wolał, Mioduskiego czy Wandzla z Leśnodorskim?


pytanie retoryczne

Na stadionowe awantury nie reaguję z oburzeniem tylko z zaciekawieniem, w niczym mi to nie przeszkadza, element meczu jak każdy inny. Jestem wychowany na latach 90. i widziałem już tyle stadionowych bójek, latających rac i kamieni, że u mnie to wywołuje tylko wzrost adrenaliny. Głosy oburzenia nic nie zmienią, ekipy "trzymające" w ryzach trybuny się z tego śmieją, u nich nie ma demokracji i nic się nie zmieni.


Cytuj
Leśnodorski w dużej mierze ponosi winę za kłopoty z kibolami. Zaufał chuliganom, czego czynić się nie powinno, gdy ich czyny to recydywa. Trudno orzec, czy to naiwność, czy głupota, bo o złą wolę trudno go posądzać. Czerwona lampka mogła się już zapalić, gdy Warszawę obiegła wieść, że na ręce prezesa pojawił się tatuaż z podobizną Don Vito Corleone, szefa mafii z filmu "Ojciec Chrzestny". Wykonać miał go sam "Staruch", który studiował w Akademii Sztuk Pięknych i jest zdolnym tatuażystą. Prezes spoufalający się z szefem kibiców, który pobił piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka i sprofanował okrzykiem "Jeszcze jeden" pamięć właściciela Legii, mógł budzić niesmak i obawy. Poszedł zbyt daleko.


http://www.polskatimes.pl/artykul/3357033,staruch-lesnodorski-i-tatuaz-z-ojcem-chrzestnym-kibole-rzadza-polskimi-klubami,2,id,t,sa.html
NAJBARDZIEJ KONTROWERSYJNY

"I once bought a homeless woman a slice of pizza who yelled at me she wanted soup."
Axl Rose


 

Piłka Ręczna - Szczypiorniak :D

Zaczęty przez krelke

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 81416
Ostatnia wiadomość Maja 21, 2023, 06:58:01 pm
wysłana przez sunsetstrip